نمایندگی تصفیه آب, آکوا, آکواجوی, ایزی ول, برند های دستگاه تصفیه آب, پیورتک, سافت واتر, سوپر کریستال, سی سی کا, فلاکستک, نمایندگی تصفیه آب در آزاد شهر, نمایندگی تصفیه آب در احمد آباد مستوفی, نمایندگی تصفیه آب در پیکان شهر, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر, نمایندگی تصفیه آب در جاده قدیم کرج, نمایندگی تصفیه آب در جاده مخصوص, نمایندگی تصفیه آب در خلیج شماره 2, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در سعید آباد, نمایندگی تصفیه آب در شهرک آپادانا, نمایندگی تصفیه آب در شهرک ازادی, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهریار, نمایندگی تصفیه آب در یافت آباد

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

با توجه به گستردگی بازار تصفیه آب خانگی و وجود برندهای مختلف و متنوع خرید دستگاه تصفیه آب برای مشتریان سخت و گاه گمراه کننده میباشد.

به طور کلی با توجه به تحریم ها و قیمت بالای دلار امکان واردات مستقیم دستگاه فراهم نمیباشد و یا در صورت وارد شدن آن با قیمت غیر واقعی وبسیار بالایی به دست مشتریان میرسد.

در حال حاضر شرکت های ایرانی و تولیدی ها و کارگاه های بسیاری در کشور اقدام به مونتاژ دستگاه مینمایند و برندهای متفرقه زیادی در بازار موجود میباشد.

اولین نکته ای که برای خرید دستگاه باید به آن دقت کنید، داشتن جا و مکان مشخص و سرویس دهی و گارانتی قوی و معتبر از آن مجموعه میباشد . زیرا دستگاه تصفیه آب نیاز به خدمات پس از فروش و سرویس دوره ای دارد.

دومین نکته قطعات به کار رفته در مونتاژ دستگاه میباشد .در صورت عدم استفاده ی قطعات باکیفیت مشکلات بعدی بسیاری پیش آمده و حتی ممکن از شما را از خرید دستگاه پشیمان کند. لذا با مشاوره از کارشناسان معتبر از کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

در آخر به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان به فروشندگان تلفنی اعتماد نکنید .

از کجا دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم؟

برای خرید دستگاه اگر وقت کافی در اختیار دارید بعد از کسب اطلاعات کافی به صورت حضوری به فروشگاه های معتبری که وجود دارد رفته و از نزدیک اعتبار و صداقت مجموعه را بسنجید. حتما دستگاهی خریداریکنید که گارانتی معتبر دارد.

در صورتی که وقت خرید حضوری ندارید از سایت های معتبر دارای مجوز و اینماد خرید کنید. 

شرکت بازرگانی پاکاب گستر این افتخار را دارد که 12 سال حضور مستمر به صورت تخصصی در صنف تصفیه آب با بیش از 15000 مشترک فعال در سراسر تهران و کرج و ارسال دستگاه به تمام کشور اعتماد مشتریان گرامی را کسب نموده است .

همکاری ما (نصب و سرویس دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی) با دانشگاه های بزرگ کشور ( داشگاه شریف ، دانشگاه علامه ، دانشگاه بهشتی و….) و شرکتهای بزرگ و کارخانجات معتبر باعث شده است که روز به روز خود را بهبود بخشیده و تمام تلاش خود را انجام دهیم که سرمایه ی اعتمادی که به سختی به دست آورده ایم به راحتی از دست ندهیم.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر هدف اول خود را جلب اعتماد و رضایت مشتریان گذاشته است. این یک شعار نیست ، هدف قلبی ماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =