مقالات, نمایندگی تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب

چرا خرید دستگاه تصفیه آب مهم است؟

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی امروزه در بیشتر مناطق، کیفیت آب لوله‌کشی شهری بسیار پایین است و مواد آلاینده‌ زیادی داخل آب وجود دارد. حال با توجه به خطراتی که در خوردن آب ناسالم وجود دارد، آب لوله کشی جهت مصرف حتما باید توسط یک دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه شود.

نکته مهم در هنگام خرید دستگاه‌ تصفیه آب خانگی توجه به نوع آلاینده ها و سختی آب منطقه است. توجه داشته باشید که دستگاهی متناسب با شرایط منطقه انتخاب نمایید.

آب لوله کشی شهری

در تصفیه خانه، آب از آشغال گیرها و صافی‌ها عبور می‌کند تا ذرات درشت شناور در آب مثل: شاخ و برگ درختان، زباله‌ها و آشغال‌های بزرگ از آب جدا شود.

در مرحله بعد آب از صافی‌های مختلف مثل فیلترهای شنی عبور می‌کند تا ذرات معلق کوچک‌تر و ریزتر نظیر خاک و گل نیز از آب حذف شوند تا آب زلال و شفاف شود.

پس از این که ذرات درشت از آب توسط صافی ها گرفته شد؛مرحله کلر زنی شروع می شود. همان طور که می دانید کلر یک ماده شیمیایی بسیار خطرناک بوده که از (گاز) آن برای کشتن سرباز ها در جنگ جهانی استفاده می شده.

اما چرا کلر را در آب شرب شهری ما انسان ها اضافه می کنند.کلر را در آب اضافه می کنند تا میکرو ارگانیزم‌های بیماری‌زا نظیر:انگل‌ها، باکتری‌ها،ویروس ها و … از بین بروند و آب کاملا بهداشتی شود.

 

حال این سوال پیش می آید که در تصفیه خانه آب، کلری که به آب اضافه شده را از بین می برند ؟

در پاسخ باید بگوییم خیر.حد مجاز استفاده از کلر در آب تصفیه شهری، حداکثر 5 میلی گرم بر لیتر است.اما گاهی نیز به علت از بین بردن بیشتر آلودگی آب در شرایط خاص از مقادیر بالاتری از کلر استفاده می شود.

بنابراین آب آشامیدنی ما پس از طی کردن مراحل در تصفیه خانه ها، ممکن است آلوده به مقادیر کم و یا حتی غیرمجاز کلر و یا کلرامین باشد؛ مخصوصا وقتی بو و طعم نامطلوب کلر را در آب حس می کنیم.

زمانی که انسان در طولانی مدت در معرض استفاده از کلر  قرار می گیرد بسیاری از بیماری ها در بدن ما وجود می آید.

از جمله بیماری های که میتواند کلر برای انسان به وجود آورد نارسایی کلیه، مشکلات روده ای، بیماری های ریوی و مشکلات تنفسی و… است.اگر به بحث تخصصی مضرات کلر بخواهیم بپردازیم شامل چندین صفحه می شود.

حال با خطرات ناشی از کلر در آب آشامیدنی که که هر روزه از می نوشیم آشنا شدید. به همین علت است که باید در نظر داشته باشید که آب شرب شهری چندان سالم نیست و ماده خطرناکی چون کلر از آن گرفته نمی شود.

خرید دستگاه تصفیه آب

 

آب معدنی بطری

بطری‌های پلاستیکی آب معدنی که در فروشگاه‌ها عرضه می شوند، در معرض تابش نور آفتاب نگهداری می‌شوند، غیر قابل استفاده و سرطان‌زا هستند.

موادی که در ساخت بطری پلاستیکی استفاده میشود شامل مشتقات نفتی بوده و بر اثر تابش نور خورشید و گرما و یا حتی سرما از بطری به آب منتقل میشود.

مشکلات دیگر بطری های آب معدنی

اما بگذارید تا یک مسئله دیگر را هم به شما بگوییم. محصولات غذایی که در کار خانه عرضه می شود دارای مواد نگهدارنده است و آب معدنی بطری ای نیز از آن مستثنی نیست. همچنین بطری پلاستیکی برای محیط زیست خطرناک است.

مورد دیگری است که به غیر از مشکلاتی که از بطری های پلاستیکی به وجود می آید اصل بود بطری آبی است که خریداری می کنیم.

زیرا در برخی موارد بوده که افرادی سود جو بطری های آب را که مورد استفاده قرار گرفته شده را با آب شرب معمولی پر و آن را پلمپ کرده و می فروشند.مطلب دیگری که مورد توجه است هزینه ای است که بابت خرید بطری های آب معدنی می پردازیم.

قیمت یک بطری آب کوچک بین 2000 تا 3000 تومان است اما با پرداخت این هزینه زیاد فقط پانصد میلی لیتر آب به دست ما می رسد.

اما شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر با خرید دستگاه تصفیه آب برای همیشه و بدون مضرات ناشی از موارد ذکر شده ،بهترین و سالم ترین آب مورد استفاده خود را در منزل را داشته باشید.

خرید دستگاه تصفیه آب

آب دستگاه تصفیه خانگی

اب دستگاه تصفیه آب خانگی به دور از تمام آلاینده های آب و ذرات و مواد اضافه شده جهت تصفیه است.

دستگاه تصفیه خانگی دارای فیلتر های است که ذرات مضر ریز مولکولی آب نظیر کلر،سرب، باکتری، نیترات،را از بین می برد و باعث شفاف سازی و زلال بود آب می شود.

هنگامی شما پس از مدتی از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کردید متوجه خواهید شد که آب لوله کشی شهری چقدر ناخالصی و کثیفی به همراه خود داشته.

همچنین در زمان تعویض فیلتر ها خواهید دید که فیلتر های شما تا چه اندازه جرم آب شهری را گرفته اند.

خرید دستگاه تصفیه آب

شرکت پاکاب گستر وارد کننده مستقیم انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

محصولاتی که شرکت پاکاب گستر ارائه می دهد با بهترین قیمت و بهترین کیفیت بوده و متخصص های این مجموعه با دادن بهترین مشاوره به خریدداران، محصول مناسبی را به شما پیشنهاد می دهند.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به فروشگاه مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پنج =