Life water, مقالات, نمایندگی تصفیه آب, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر

دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصلی چیست ؟

دستگاه تصفیه آب فلاستک

            دستگاه تصفیه آب تایوانی فلاستک

دستگاه تصفیه آب تایوانی به دستگاه هایی گفته می شود که مستقیما از تایوان وارد شده باشند. برای اطمینان از اصالت دستگاه تایوانی، می‌بایست در سایت اصلی شرکت تایوانی برند و مدل دستگاه و تصاویر آن موجود باشند .

دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران وجود دارد ؟

دستگاه های تایوانی تا سال پیش به راحتی و به صورت قانونی به کشور وارد می شدند. ولی بعد از افزایش یافتن تحریم ها و بالا رفتن نرخ ارز محدودیت های زیادی برای ورود این کالا به کشور ایجاد شد .همچنین بالا رفتن توانمندی داخلی در تولید دستگاه تصفیه آب با کیفیت ، سبب شد ورود دستگاه تایوانی به کشور بسیار محدود و غیر ضروری شود.

امروز ممکن است دستگاه های تایوانی یا دیگر کشور از راه های قاچاق وارد کشور بشوند که متاسفانه با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند که ارزش واقعی آن پایین تر قیمت گذاری آن باشد.

دستگاه های تایوانی موجود در بازار چگونه اند ؟

دستگاه های تصفیه آب تایوانی موجود در بازار ، غالبا با قطعات تایوانی و مونتاژ ایران می باشند. با توجه به ورود قطعات تایوانی به کشور ، کارگاه ها و برند های ایرانی سازنده ی تصفیه آب اقدام به مونتاژ دستگاه تصفیه آب با قطعات تایوانی نموده اند .

باید دقت کنید که افرادی قصد سو استفاده از اعتماد شما را داشته و دستگاه تایوانی رابا قطعات غیر اصل و قیمت پایین به شما معرفی می کنند. لذا خرید دستگاه از فروشگاه معتبر تصفیه آب و با سابقه نکته بسیار مهمی می باشد.

یکی از بهترین راه های تشخیص دستگاه تصفیه آب با قطعات تایوانی ، استعلام مخزن آن می باشد. در حال حاظر تنها مخزن تایوانی موجود در ایران مخزن تانک پک می باشد. در زیر این مخزن حک برجسته ی Made in taiwan وجود دارد. در صورتی که این مخزن و حم برجسته ی زیر آن وجود نداشت ، به طور قطع مخزن و سایر قطعات آن تایوانی نمی باشد و فروشنده قصد کلاهبرداری دارد.

مخزن تانک پک

کیفیت دستگاه تصفیه آب تایوانی مونتاژ ایران چگونه اند ؟

خوشبختانه ایران در زمینه تولید و مونتاژ دستگاه تصفیه آب پیشرفت زیادی نموده است ، از این رو دستگاه های مونتاژ ایران با برند های معتبر داخلی، کیفیت قابل قبول و حتی قابل رقابت با برند های تایوانی دارند. لذا اگر از دستگاه تصفیه آب با قطعات تایوان و مونتاژ برندهای معتبر داخلی خریداری کنید ،دستگاهی در حد دستگاه های تایوانی در اختیار خواهید داشت .

برندهای معتبر تصفیه آب در ایران

برندهای زیادی درایران در حال تولید و مونتاژ دستگاه تصفیه آب می باشند. شرکت بازرگانی پاکاب گستر با ثبت برند لایف واتر و طی مراحل قانونی آن ، با رعایت تمام استاندارها و ملزومات بهداشتی ، دستگاه تصفیه آب لایف واتر را در مدل های مختلفی تولید و عرضه نموده است. 

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل نوبل

دستگاه های تایوانی لایف واتر ، با بهترین قطعات تایوانی اصلی و مونتاژ دقیق و تست تمام قطعات و دستگاه ها ، دستگاه تصفیه آب در حد دستگاه های اصلی تایوانی تولید کرده است. دستگاه های تایوانی برند لایف واتر ، دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس می باشند. این دستگاه ها دارای 24 ماه گارانتی معتبر همراه با نصب و ارسال رایگان می باشد.

برای خرید دستگاه تایوانی می توانید به فروشگاه اینترنی تصفیه آب شرکت پاکاب گستر مراجعه کرده و یا به صورت حضوری به نمایندگی اصلی تصفیه آب لایف واتر واقع در تهرانسر بلوارلاله مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *