دسته‌بندی نشده

معرفی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب، نقش بسیار حیاتی در زندگی ما دارد؛ زیرا تصفیه کن های شهری نمی توانند به تنهایی املاح و آلاینده‌های داخل آب را از بین ببرد. دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی، یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب در جهان است. باید توجه داشته باشیم که، تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر باید به طور مرتب انجام گردد؛ زیرا این فیلتر ها عمری برای خود دارند و پس از تمام شدن عمر آن ها حتما باید تعویض شوند؛ زیرا دیگر کارایی قبل خود را از دست می دهند. فروشگاه دیجی پاکاب، یکی از معتبر ترین نمایندگی های دستگاه سافت واتر در تهران می باشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر ساخت کشور تایوان، با سه نوع 6، 7 و 8 مرحله فیلتراسیون؛ کاملا مناسب برای یک خانواده می باشد. این دستگاه، دارای تاییدیه های روز دنیا می باشد؛ و پمپ به کار رفته در آن بدون صدا با فشار قوی می باشد. این دستگاه بسیار با کیفیت است، و توانایی تولید 275 لیتر آب را در 24 ساعت دارد.

انواع مدل دستگاه تصفیه آب سافت واتر

  1. دستگاه سافت واتر اسمز معکوس با 6 مرحله فیلتراسیون.
  2. دستگاه سافت واتر قلیایی 7 مرحله فیلتراسیون.
  3. دستگاه سافت واتر قلیایی فرابنفش و اسمزمعکوس 8 مرحله فیلتراسیون.

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

فیلتراسیون سافت واتر

دستگاه سافت واتر اسمز معکوس دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد: 1. فیلتر پلی پروپیلن 2. فیلترکربن پودری 3. فیلتر کربن بلاک 4. فیلتر ممبران 5. فیلتر پست کربن 6. فیلتر مینرال.
دستگاه تصفیه آب سافت واتر قلیایی 7 مرحله فیلتراسیون می باشد: 1. فیلتر پلی پروپیلن 2. فیلترکربن پودری 3. فیلتر کربن بلاک 4. فیلتر ممبران 5. فیلتر پست کربن 6. فیلتر مینرال 7. فیلتر قلیایی (ALKALINE) .
دستگاه سافت واتر قلیایی فرابنفش و اسمزمعکوس 8 فیلتراسیون می باشد: 1. فیلتر پلی پروپیلن 2. فیلترکربن پودری 3. فیلتر کربن بلاک 4. فیلتر ممبران 5. فیلتر پست کربن 6. فیلتر مینرال 7. فیلتر قلیایی 8. فیلترUV یا همان فرابنفش.

وظیفه فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر

هریک از فیلتر ها وظیفه خاص خودش را در دستگاه دارد مانند: فیلتر پلی پروپیلن: وظیفه این فیلتر حذف گل و لای و شن و ماسه از آب است. فیلتر کربن پودری: کار این فیلتر حذف کلر از آب می باشد. فیلتر کربن بلاک: مواد شیمیایی را از آب حذف می کند. فیلتر ممبران: وظیفه این فیلتر حذف نیترات و… از آب است؛ و وظیفه دیگرآن شیرین کردن آب است. فیلتر پست کربن: کار این فیلتر حذف بو و مزه نامطبوع از آب است. فیلتر مینرال: وظیفه این فیلتر اضافه کردن املاح مفید برای بدن مانند کلسیوم به آب است. فیلتر قلیایی: وظیفه این فیلتر کاهش بیماری های قندی و کلیوی و… می باشد. فیلتر UV یا همان فرابنفش: وظیفه این فیلتر از بین بردن میکروب ها باکتری ها و ویروس های در آب است.

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

فیلتر های دستگاه تصفیه آب، عمر مخصوص به خود را دارند؛ و پس از آن حتما باید تعویض شوند! زیرا با گذشت عمر خود دیگر کارایی قبل را ندارند. زمان تعویض فیلتر پلی پروپیلن، 3 الی 6 ماه می باشد؛ و زمان تعویض فیلتر کربن پودری4 الی 6 ماه است. زمان تعویض فیلتر کربن، بلاک 6 الی12 ماه می باشد؛ و مدت زمان تعویض فیلتر ممبران 1 تا 2 سال می باشد. مدت زمان تعویض فیلتر پست کربن، 1 تا 5\1 سال می باشد؛ و مدت زمان تعویض فیلتر مینرال، 6 تا 12 ماه می باشد. زمان تعویض فیلتر قلیایی، 12 ماه می باشد؛ و مدت زمان تعویض فیلتر قلیایی فرابنفش 2 تا 3 سال می باشد.

مزایای دستگاه تصفیه آب سافت واتر

  • کاهش بیماری های کلیوی و قلبی.
  • پمپ فشار قوی بی صدا.
  • مخزن زد باکتری.
  • دارا بودن تلکنولوژی اسمز معکوس.
  • سازگار بودن با محیط زیست.
  • دارا بودن یک سوییچ برای بالا بردن فشار آب؛ و یک سوییچ برای پایین آوردن فشار آب.
  • مناسب برای مناطقی با فشار آب پایین.

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

تائیدیه های دستگاه سافت واتر

دستگاه صافت واتر تایوانی، ساخت کشور تایوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برند های دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی تحت لیسانس کشور آمریکا می باشد. این شرکت توانسته است، تائیدی fda اروپا و استانداردهای NSF –WATER را به دست آورد. فروشگاه دیجی پاکاب، یکی از معتبر ترین نمایندگی های فروش دستگاه سافت واتر تایوانی می باشد.

پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

پمپ دستگاه تصفیه آب وای تی 2000 سافت واتر، تولید کشور تایوان می باشد. این شرکت تولید کننده، بهترین برند های روز جهان می باشد؛ این پمپ جزو پمپ های دیافراگمی در بازار می باشد. این پمپ وظیفه بالا بردن فشار آب را دارد؛ و 4 لیتر آب را با فشار بالا پمپاژ می کند. با توجه به این که، این پمپ ولتاژ 32 ولت است؛ بسیار مناسب برای مصارف نیمه صنعتی می باشد.

دستگاه سافت واتر برای چه مناطقی مناسب است؟

دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی، به علت دارا بودن پمپ فشار قوی و سویچ تنظیم فشار آب برای تمام مناطق مناسب است؛ به خصوص مناطقی که با مشکل فشار کم آب مواجه می باشند. این دستگاه برای مناطق دیگیری مانند؛ شهرهای شلوغ که هوا به شدت در آن مناطق آلوده است، بسیار مناسب می باشد. با این نظریه که هوا بر روی آب تاثیر مستقیم دارد؛ پس برای به خطر نینداختن سلامت فرزندانتان بهتر است، دستگاه تصفیه آب سافت واتر خریداری کنید.

چگونه مطمئن شویم دستگاه تصفیه آب سافت واتر اصل است یا قلابی؟

همانگونه که در بالا توضیح دادیم، دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6، 7 و 8 مرحله فیلتراسیون است؛ و افرادی سود جو همواره در بازار وجود دارند که دستگاه های سه مرحله فیلتراسیون و یا دو مرحله فیلتراسیون به فروش می رسانند؛ باید توجه داشته باشید این دستگاه قلابی است. در گام بعدی، برای مطمعن شدن از اصل بودن دستگاه خود، به میزان سختی آب توجه کنید؛ اگر میزان سختی آب 90 تا 80 درصد کاهش نیافت به این منظور است که، دستگاه جعلی می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب بسیار دقت فرماییتد! همانگونه که در بالا توضیح داده ایم، افرادی منفعت طلب در بازار وجود دارند که، دستگاه قلابی را به جای اصل به فروش می رسانند؛ و فرد مال باخته نمی تواند پول خود را پس بگیری. برای اطمینان خاطر خود، بهترین راه حل این است که، دستگاه تصفیه آب سافت واتر را از فروشگاه های معتبر خریداری فرمایید.

فروشگاه دیجی پاکاب

جهت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب، و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود می توانید با مشاوران و کارشناسان فروشگاه تماس حاصل فرمایید. جهت خرید دستگاه سافت واتر تایوانی اصل؛ و اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات فروشگاه دیجی پاکاب مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =