مشترک گرامی، ضمن تشکر از اعتمادی که به ما داشتید؛ لطفا موارد زیر را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی: مشکلات رایج دستگاه تصفیه آب به همراه راه حل

توجه !

اخیرا مشاهده شده کلاهبرداران تلفنی از عنوان بازرگانی پاکاب گستر سوء استفاده کرده و از مشترکین هزینه های گزاف دریافت میکنند یا هزینه تراشی میکنند و فیلترهای بی کیفیت استفاده می‌کنند.
در صورت دریافت این گونه تماس ها، حتما از یکی از شماره های ذیل استعلام بگیرید:

02144537550
02144537769
02144575211-2
09199494616

نکاتی در مورد گارانتی پاکاب گستر:

  1. سرویس دستگاه توسط تکنسین های خارج از پاکاب گستر باعث ابطال گارانتی میشود.
  2. فیلتر ها مصرفی بوده و شامل گارانتی نمیشود.
  3. نوسانات برقی که منجر به سوختن آداپتور میشود، شامل گارانتی نمیشود.
  4. گارانتی فقط شامل قطعه معیوب میشود و هرگونه هزینه های جانبی شامل گارانتی نمی شود
  5. در صورت داشتن گارانتی، تا 1 ماه پس از نصب هزینه ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمیشود. برای سرویس های بعد از آن فقط هزینه ایاب و ذهاب دریافت میشود.
  6. برای استفاده از دستگاه، مطالعه و اجرای دستورالعمل نگهداری الزامیست و پاکاب گستر مسئولیتی در قبال عدم اجرای آن عهده دار نخواهد بود.

چرا در آب تصفیه شده حباب وجود دارد و رنگ آب شیری رنگ است ؟

گاهی آب خروجی دستگاه تصفیه آب شیری رنگ است و ممکن است حالت جوش خوردن داشته باشد. ممکن است حبابهای ریز درون آب دیده شود و مانند حالتی به نظر برسد که آب دارای کلر است. این اتفاق معمولا پس از تعویض فیلترهای تصفیه آب دیده میشود. ابتدا به موارد ذیل دقت داشته باشید:

مطلب پیشنهادی: علت وجود حباب در آب چیست ؟

1. وجود هوا در فیلترهای آب: همه فیلترهای تصفیه آب و خصوصا فیلترهای کربنی دارای حفره های بسیار ریز میکروسکوپی هستند که هوا درون این بخش ها قرار دارد. با خروج آب، این هوا به صورت حباب های ریز خارج شده و ممکن است آب حالت جوش خورده داشته باشد.

2. واکنش کربن فعال: آب در هنگام تماس با کربن فعال، حالتی شبیه جوش خوردن پیدا میکند.. هرچه قدرت جذب فیلتر کربنی تصفیه آب بالاتر باشد، ممکن است این مساله بیشتر دیده شود. فیلم واکنش کربن فعال در آب را می توانید مشاهده کنید.

3. استفاده از فیلترهای قلیایی: مواد موجود در فیلتر قلیایی کننده آب میتوانند باعث تغییر رنگ لحظه ای در آب شوند و آب خروجی کمی شیری رنگ به نظر برسد. این مساله به خاطر اضافه شدن عناصر معدنی مختلف است. 

4. استفاده از فیلترهای اکسیژن ساز: برخی فیلترهای تصفیه آب ، هیدروژن و اکسیژن اضافی به آب وارد می کنند که میتواند سبب جوش خوردن آب شود.

5. فشار بسیار بالای مخزن تصفیه آب: اگر فشار باد مخزن بسیار بالا باشد، میتواند سبب ایجاد حباب در آب خروجی گردد.  موارد بالا عموما پس از نصب فیلترهای تصفیه آب جدید دیده میشود و طبق گفته شرکتهای معتبر تولید فیلتر، کاملا طبیعی است. جوش خوردن آب و شیری رنگ شدن آن پس از تعویض فیلتر تصفیه آب ، نشان دهنده  هیچ گونه مشکلی نیست و ممکن است یک یا 2 هفته وجود داشته باشد. البته در برخی موارد این مساله به صورت خفیف و تا چندین ماه ادامه دارد. البته به شرط آنکه از فیلترهای تصفیه آب اورجینال استفاده شده باشد. با این حال میتوانید برای کنترل موضوع، آب خروجی را تست نمایید.