لوگوی شرکت بازرگانی پاکاب گستر

سرویس و خدمات تصفیه آب با مجرب ترین تکنسین ها

تنها با یک تماس و یا پر کردن فرم از طریق سایت میتوانید انواع سرویس و خدمات تصفیه آب را در تهران و حومه دریافت کنید.

فیلتر مرحله 1: الیاف ذوب شده پلی پروپیلن PP است که وظیفه دارد تا مواد درشت درون آب را از آن حذف بکند و آب را بدون مواد درشت بزرگ تر از 5 میکرون به مرحله دوم فیلتراسیون بفرستد.

فیلتر مرحله دوم: فیلتر کربن پودری است که به طور ویژه به حذف کلر موجود درون آب میپردازد. کلر به این دلیل باید از آب حذف شود که ممکن است با ورود به فیلتر مرحله 4 یعنی فیلتر ممبران به غشای آن آسیب برساند.

فیلتر مرحله سوم: فیلتراسیون تصفیه آب به فیلتر کربن بلاک برمیگردد. این فیلتر به حذف مواد شیمیایی و باقی مانده کلر درون آب خواهد پرداخت.

فیلتر مرحله چهارم: دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر ممبران RO است. این فیلتر علاوه بر این که آلاینده های فیزیکی آب را حذف میکند، به حذف آلاینده های شیمیایی درون آب  میپردازد. به نوعی میتوان گفت وظیفه اصلی تصفیه آب بر عهده ممبران اسمز معکوس است.

فیلتر مرحله پنجم: فیلتر پست کربن تصفیه آب است. این فیلتر در محلی نصب میشود که بتواند طعم و بوی ناخوشایند آب را از بین ببرد. یکبار قبل از ورود به مخزن و بار دیگر پس از خروج از مخزن به تصفیه آب میپردازد و هر گونه آلودگی که باعث بد شدن طعم و بوی آب میشود را از بین میبرد.

فیلتر مرحله ششم: فیلتر مینرال آخرین مرحله از فیلتر های ضروری دستگاه تصفیه آب است. این فیلتر وظیفه افزودن مواد معدنی مورد نیاز برای بدن را به آب دارد.

فیلتر محافظ ممبران: فیلتر محافظ ممبران، که معمولا در مرحله 7 دستگاه تصفیه آب نصب میشود، وظیفه فراهم کردن شرایط تصفیه برای فیلتر ممبران اسمز معکوس را دارد. این فیلتر با حذف مواد درشت درون آب از رسیدن آن ها به فیلتر ممبران جلوگیری میکند.

فیلتر قلیایی: فیلتر قلیایی که به طور معمول در مرحله 8 دستگاه تصفیه آب نصب میشود، به آب خاصیت قلیایی بعد از فیلتراسیون کامل را میدهد. این فیلتر با تنظیم pH آب، یکی از ارزان ترین روش های حفظ سلامت بدن است.

نام فیلتر تصفیه آب زمان تعویض فیلتر
فیلتر الیافی pp مرحله 1 4 الی 6 ماه
فیلتر کربن پودری UDF مرحله 2 4 الی 6 ماه
فیلتر کربن بلاک CTO مرحله 3 4 الی 6 ماه
فیلتر ممبران مرحله 4 12 الی 24 ماه
فیلتر پست کربن خطی مرحله 5 9 الی 12 ماه
فیلتر مینرال مرحله 6 9 الی 12 ماه
فیلتر محافظ ممبران 12 ماه
فیلتر قلیایی 12 ماه
فیلتر اشعه ماوراء بنفش UV 8 هزار ساعت در صورت روشن بودن
فیلتر یخچال ساید 6 ماه