مقالات

نمایندگی دستگاه تصفیه آب هیوندای

دستگاه تصفیه آب هیوندای یکی از آب تصفیه کن هایی است که در سال های اخیر توانسته به چند دلیل به یکی از بهترین تصفیه آب های خانگی در ایران تبدیل شود.

شرکت هیوندای، یکی از برترین تولید کنندگان تصفیه آب خانگی در کشور کره‌جنوبی است. این شرکت توانسته محصولات خود را به بسیاری از کشور های جهان صادر کند و همچنین نمایندگی تولید محصولات هیوندای را به کشور های خارجی اعطا کند.

پاکاب گستر یکی از بزگترین نمایندگی های تصفیه آب هیوندای در ایران است. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای و فیلترهای هیوندای توسط شرکت بازرگانی پاکاب گستر در ایران به فروش میرسد.

در ادامه به معرفی برترین تصفیه آب های هیوندای که تحت لایسنس شرکت کره‌ای در ایران تولید میشود را به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700

دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای مدل H700

تصفیه آب هیوندای مدل H700 را میتوان بهترین دستگاه آب تصفیه کن خانگی تولید شده تحت برند Hyundai معرفی کرد. این دستگاه که با سیستم اسمز معکوس کار میکند، از بهترین قطعات تصفیه آب ساخته شده است و میتوان گفت بالاترین دوام و عمر را در بین آب تصفیه کن های موجود در ایران دارد. در ادامه ویژگی های تصفیه آب هیوندای H700 را بیان خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که این دستگاه تولید شده توسط مارک هیوندای دارای هفت مرحله فیلتراسیون قدرتمند با استفاده از فیلتر محافظ ممبران است. علاوه بر آن از مخزن تانک پک که با کیفیت ترین مخزن ذخیره در جهان است بهره میبرد.

نوع دستگاه تصفیه دستگاه تصفیه آب هوزینگی
سیستم تصفیه آب سیستم اسمز معکوس
کشور تولید کننده کره جنوبی
وزن 20 کیلوگرم
ابعاد 45×36×42 سانتی متر
مخزن دستگاه مخزن تانک پک 4 گالن
آداپتور(ترانس) 24 ولت
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون، بیش از 99 درصد
فیلتر مرحله اول الیافی pp با اندازه 5 میکرون
فیلتر مرحله دوم فیلتر کربن پودری یا کربن گرانول
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک
فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی
فیلتر مرحله ششم مینرال
فیلتر مرحله هفتم محافظ ممبران

تصفیه آب اینلاین هیوندای مدل H600

دستگاه تصفیه آب اینلاین هیوندای H600

دستگاه تصفیه اب هیوندا مدل اینلاین یکی دیگر از تصفیه آب های با کیفیت تولید شده تحت برند هیوندای است. این دستگاه با ظرافت زیبای ظاهری میتواند به آشپزخانه ظاهری زیبا ارائه دهد. تصفیه آب اینلاین هیوندای دارای شش مرحله فیلتراسیون با کیفیت است که با فیلتر ممبران خود میتواند بیش از 99 درصد از آلاینده های موجود در آب را از بین ببرد.

همانطور که در تصویر دستگاه h600 مشخص است، تصفیه آب اینلاین دارای فیلترهای افقی است. این فیلترها به صورت کپسولی داخل فیلتر قرار میگیرند که چند مزیت بسیار مهم برای دستگاه ایجاد میکنند. اول اینکه تعویض فیلتر آن بسیار راحت تر خواهد بود. دوم این است که به دلیل اینکه کل کپسول فیلتر سه مرحله اول تعویض میشود، سرویس دوره ای هیوندای اینلاین بهداشتی تر از دیگر انواع تصفیه آب است.

ویژگی ها و مشخصات تصفیه آب هیوندای مدل اینلاین به شرح زیر است:

نوع دستگاه تصفیه اینلاین
سیستم تصفیه آب سیستم اسمز معکوس
کشور تولید کننده کره جنوبی
وزن 20 کیلوگرم
ابعاد 42×36×42 سانتی متر
مخزن دستگاه مخزن 3.2 گالن وارداتی
آداپتور(ترانس) 24 ولت
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
تعداد مراحل فیلتراسیون 6
فیلتر مرحله اول الیافی پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک
فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران
فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن
فیلتر مرحله ششم مینرال

تصفیه آب هیوندای مدل H600

دستگاه تصفیه آب هیوندای H600

تفاوت این دستگاه با مدل اینلاین هیوندای فقط در نوع فیلترهای به کار رفته در فیلترهای پیش تصفیه است. تصفیه آب هیوندای H600 نیز دارای شش مرحله فیلتراسیون با سیستم اسمز معکوس میباشد. پیشنهاد ما به شما خرید تصفیه آب اینلاین هیوندای است. اما می‌توان گفت در کیفیت آب خروجی این دو دستگاه متناظر با یکدیگر تفاوت خاصی ندارند.

اما به صورت کلی کیفیت طراحی دستگاه تصفیه آب هیوندای بسیار مناسب است. در زمان تولید این مدل از دستگاه‌های هیوندای از بهترین موادی که با بدن نیز سازگاری دارد استفاده شده است. هرچه مواد به کار رفته بایوکامپتیبل تر باشد و با محیط بدن واکنش‌های کمتری بدهند مناسب تر است.
دستگاه تصفیه آب هیوندای از بهترین مواد موجود در بازار برخوردار است. به همین دلیل هیوندای از محبوب ترین برندهای موجود در حوزه تصفیه آب می‌باشد. هر کسی از هر نقطه در جهان یکی از بهترین مارک‌های تصفیه آب را هیوندای می‌داند. این دستگاه چه در بحث طراحی و زیبایی و چه در موضوع کیفیت کارکرد و طول عمر دستگاه تصفیه آب حرف اول را می‌زند.

ویژگی ها و مشخصات تصفیه آب هیوندای مدل H600 به شرح زیر است:

نوع دستگاه تصفیه هوزینگی
سیستم تصفیه آب سیستم اسمز معکوس
کشور تولید کننده کره جنوبی
وزن 20 کیلوگرم
ابعاد 42×36×42 سانتی متر
مخزن دستگاه مخزن 3.2 گالن وارداتی
آداپتور(ترانس) 24 ولت
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
تعداد مراحل فیلتراسیون 6
فیلتر مرحله اول الیافی پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک
فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران
فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن
فیلتر مرحله ششم مینرال

تصفیه آب مکانیکی هیوندای مدل H500

دستگاه تصفیه آب مکانیکی هیوندای H500 UF

آخرین مدل از تصفیه آب هیوندای که در کشور ایران موجود است، دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل مکانیکی است. این دستگاه با تصفیه کننده های آبی که تا الان به شما معرفی کردیم یک تفاوت بزرگ دارد. این دستگاه از اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده نمیکند.

به همین دلیل است که قیمت دستگاه تصفیه آب هیوندا مدل H500 بسیار پایین تر از دیگر دستگاه ها است. هیوندای مکانیکی فقط آلاینده های فیزیکی موجود در آب را تصفیه میکند و مانند سیستم اسمز معکوس توانایی تصفیه کردن آلاینده های شیمیایی موجود در آب را ندارد.

این دستگاه از سیستم اولترافیلتراسیون استفاده میکند و دارای پنج مرحله فیلتراسیون شامل ممبران UF است. در ادامه ویژگی ها و مشخصات تصفیه آب هیوندای مدل H600 آمده است:

نوع دستگاه تصفیه آب هوزینگی
سیستم تصفیه آب سیستم اولترافیلتراسیون UF
کشور تولید کننده کره جنوبی
وزن 4.2 کیلوگرم
ابعاد 35×15×40 سانتی متر
تعداد مراحل فیلتراسیون 6
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.1 میکرون
فیلتر مرحله اول الیافی pp با اندازه تخلخل 5 میکرون
فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک
فیلتر مرحله چهارم فیلتر اولترافیلتراسیون UF
فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن

 

فیلتر تصفیه آب هیوندای

فیلتر تصفیه آب هیوندا

 

همانطور که گفتیم، شرکت پاکاب گستر انواع محصولات شرکت کره ای هیوندای را به فروش میرساند. در قسمت قبل، تمامی تصفیه آب های خانگی هیوندای موجود در ایران به شما معرفی شد. اما علاوه بر آن، فیلترهای تصفیه آب خانگی هیوندای نیز توسط پاکاب گستر عرضه میشود.

سه مرحله اول تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شامل فیلتر الیافی، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک میشود. فیلتر اول مربوط به حذف ناخالصی های درشت و فیزیکی موجود در آب است. اما دو فیلتر بعدی، همانطور که میتوان حدس زد از کربن استفاده میکنند. بنابراین قابلیت حذف آلاینده های شیمیایی را نیز دارند.

یکی از مهم ترین ناخالصی هایی که توسط فیلتر تصفیه آب هیوندای حذف میشود، گاز کلر است. کلر که در فرآیند ضد عفونی در تصفیه خانه های شهری به آب اضافه میشود نباید به فیلتر ممبران در مرحله چهار تصفیه آب خانگی هیوندای برسد.
کلر به خودی خود برای بدن بسیار مضر است. مصرف آن برای بدن به مدت طولانی ممکن است بیماری بوجود بیارد. کلر موجود در آب زمینه ساز بیماری‌های مختلف است. همچنین باید فیلترهای تصفیه کننده‌ی کلر که معمولا فیلترهای مرحله دوم و سوم می‌باشند در زمان‌های موعد خود به موقع تعویض شوند. این کار به بهبود عملکرد آن ها کمک می‌کند.

اهمیت خرید از برند معروف

همیشه برای خرید هر محصولی ابتدا شما نگاه به پرچم‌داران آن محصول و برندهای معروف و پرفروش آن در دنیا نگاه می‌اندازید. به طور مثال اگر شما قصد خرید یک گوشی هوشمند داشته باشد یا یک وسیله الکترونیکی بخواهید بخرید ابتدا به بهترین تولیدکنندگان آن محصول نگاه می‌کنید تا پارامترهای مقایسه درستی دست شما را بگیرد. برای خرید دستگاه تصفیه آب دقیقا به همین صورت است و بهترین برندهای موجود در بازار جهانی همیشه بین دستگاه های با کیفیت هیوندای و نوبل و سی‌سی‌کا اصل است. این دستگاه ها آنقدری خوش‌نام هستند که شما با خرید یکی از محصولات آن‌ها دیگر هیچ نگرانی بابت عدم کیفیت دستگاه و یا مشکلاتی از این چنین نخواهید داشت و همیشه با کیفیت ترین آب تصفیه شده در دست شماست.

به همین دلیل همیشه خرید از بهترین برندهای جهانی این اطمینان خاطر را به مشتری می‌دهد که دیگر هیچ دستگاهی بهتر از این دستگاه وجود ندارد و همیشه با بروز ترین تکنولوژی روز دنیا حرکت می‌کنند.
در مجموعه‌ی دیجی پاکاب بهترین مدل دستگاه، تصفیه آب هیوندای است و شما می‌توانید با خرید این دستگاه از داشتن یک محصول با کیفیت وارداتی لذت ببرید و سلامت خود و خانواده خود را تامین کنید.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب هیوندای

سرویس تصفیه‌آب هیوندا

 

شرکت پاکاب گستر یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات تصفیه آب در ایران است. انواع خدمات مربوط به نصب دستگاه تصفیه آب هیوندای، سرویس دوره ای هیوندای، تعویض فیلتر آب تصفیه کن و … در این شرکت ارائه میشود.

همانطور که میدانید فیلترهای تصفیه آب باید به طور دوره ای تعویض شوند. معمولا دوره های تعویض فیلتر سه مرحله اول تصفیه آب 6 ماهه هستند. به همین دلیل است که دوره مراجعه سرویسکار تصفیه آب به منزل شما باید در حدود 6 ماه یکبار باشد. فیلترهایی که برای دستگاه تصفیه آب هیوندای نصب می‌شوند فیلترهای اورجینال شرکت هیوندای هستند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، البته که شما می‌توانید هر نوع فیلتری که می‌خواهید روی دستگاه خود نصب کنید اما باید توجه با توجه به کیفیت بالای دستگاه تصفیه آب شما اگر از فیلتر خوب و مرغوب استفاده کنید بهتر است و عمر دستگاه شما طولانی‌تر خواهد بود.

علاوه بر سه مرحله اول، فیلتر ممبران حداکثر دو سال یکبار باید تعویض شود. فیلترهای پست کربن و مینرال نیز که در مرحله پنج و شش تصفیه آب هستند معمولا هر سال یکبار نیاز به تعویض دارند.

اگر در هر زمانی دستگاه تصفیه آب هیوندای شما در هر مدلی اعم از اینلاین یا هوزینگی دچار نقص فنی و خرابی در عملکرد شد و یا حس کردید آب خروجی کیفیت لازم را ندارد، می‌توانید با کارشناسان پاکاب گستر تماس بگیرید و علت مشکل را جویا شوید و یا صفحه‌ی مشکلات دستگاه تصفیه آب را مطالعه کنید و در صورت نیاز تکنسین برای شما ارسال شود تا مشکل بوجود آمده را برای شما حل کند و دستگاه به درستی کار کند.

مطلب پیشنهادی: تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب هیوندای

 

نوشته های مشابه

14 دیدگاه در “نمایندگی دستگاه تصفیه آب هیوندای

 1. عالی پناه گفت:

  ما خیلی تحقیق کردیم برای خرید تصفیه آب هیوندای و قیمتهای مختلفی دیدیم تو سایتهای مختلف و قصد داریم از نمایندگی اصلی هیوندای خرید کنیم قیمت شما اونطور که عنوان کردید مطابق لیست شرکت هست فقط میخام بدونم برای منطقه آبعلی هم نصبتون رایگانه یا هزینه جداگانه دریافت میشه

  1. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

   تصفیه آب هیوندای اصلی مطابق لیست شرکت فروخته میشود و هر قیمتی مغایر قیمت شرکت قطعا تقلبی میباشد و مشمول گارانتی اصلی شرکت نمیشود.
   برای مناطق خارج از تهران ایاب و ذهاب دریافت میشود.
   لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 2. رزا گفت:

  قیمتهای این دستگاه هیوندای خیلی متغیره من راستش میخام از نمایندگی معتبر خرید کنم ولی نمایندگی های تصفیه آب هیوندای قیمتشون بالاتره دلیل بالا بودن قیمت تو نمایندگیها چیه و چه مزایایی داره خرید از نمایندگی

  1. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

   بسیاری از سایتها دیر به دیر بروزرسانی میکنند و از قیمت نمایندگی اصلی بی خبر هستند و البته دستگاه رو هم‌موجود ندارند قیمتی که ما در سایت گذاشتیم مطابق لیست قیمت نمایندگی اصلی کمپانی هیوندای میباشد و هر قیمتی چه بالاتر یا پایینتر مورد تایید شرکت هیوندای نمیباشد و مشمول گارانتی نمی شود
   ضمن اینکه دستگاههای تقلبی زیادی با نام هیوندای عرضه میشود مراقب کلاهبرداران باشید

 3. چگینی گفت:

  از اینکه دستگاه تصفیه آب هیوندای h600 رو از نمایندگی پاکاب گستر خرید کردم راضی هستم
  از نصاب و مشاور فروشتون هم تشکر میکنم
  چگینی از منطقه چیتگر

 4. قادری گفت:

  اقا اگه این دستگاه هیوندای مدل h700 رو یک ملیون تخفیف میدید زنگ بزنم یه دونه سفارش بدم

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   نمایندگی هیوندای قیمتهای فروش رو با دقت کنترل میکند و متاسفانه امکان تخفیف به هیچ وجه وجود ندارد
   در صورت مشاهده قیمت این مدل کمتر یا بیشتر از قیمت نمایندگی اصلی قطعا دستگاه اصلی نمیباشد و یا از طریق نمایندگیهای غیرمجاز بفروش میرسد و اصل بودن دستگاه یا قطعات زیر سوال میباشد و‌مشمول گارانتی نمی شود

 5. شایسته منش گفت:

  اصلی ترین شرکت تصفیه آب که نمایندگی شرکت هیوندای در منطقه ستارخان باشه کدام شرکت است

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   تصفیه آب پاکاب گستر نماینده شرکت تصفیه آب هیوندای در تهران می باشد

 6. بهرام گفت:

  نمایندگی اصلی این دستگاه تصفیه آب هیوندای کدام شرکت هستش

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   تصفیه آب پاکاب گستر نمایندگی اصلی تصفیه آب هیوندای در استان تهران می باشد
   برای خرید یا مشاوره یا اخذ نمایندگی شهرستانها لطفا با شماره های فروش تماس حاصل فرمایید

 7. ی.ب گفت:

  ببخشید از بین هیوندای h600 اینلاین و هوزینگی کدومش بهتره؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام قربان بستگی به سلیقه خودتون داره. اگه دستگاه با ابعاد کوچیک‌تر و فیلترهای بهداشتی‌تر میخواین اینلاین بخرید. ولی فیلترهاش گرونتره.

 8. رستمی گفت:

  از نصاب محترم آقای مهران بابت نصب دستگاه تصفیه آب هیوندای از مدیریت نمایندگی هیوندای درخواست دارم یک پاداش ویژه به ایشون بدهند بابت حضور به موقع و اخلاق خوب و نصب خوب و عالی و توضیحات کاملی که پس از نصب دادن.
  رستمی هستم از گرمدره کرج استان البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *