مقالات, آکوا, آکواجوی, ایزی ول, برند های دستگاه تصفیه آب, پیورتک, سافت واتر, سوپر کریستال, سی سی کا, فلاکستک, نمایندگی تصفیه آب, نمایندگی تصفیه آب در آزاد شهر, نمایندگی تصفیه آب در احمد آباد مستوفی, نمایندگی تصفیه آب در پیکان شهر, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در جاده قدیم کرج, نمایندگی تصفیه آب در جاده مخصوص, نمایندگی تصفیه آب در خلیج شماره 2, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در سعید آباد, نمایندگی تصفیه آب در شهرک آپادانا, نمایندگی تصفیه آب در شهرک ازادی, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهریار, نمایندگی تصفیه آب در یافت آباد, نوا

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب

نحوه کار دستگاه تصفیه آب خانگی بدین صورت می باشد که شما پس از مدتی نیاز به رسیدگی هایی دارید. این رسیدگی ها شامل تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب، تعویض پمپ تصفیه، فیلتر و هواگیری می باشد. هدف از انجام این رسیدگی ها برگرداندن نحوه کارکرد دستگاه درست مانند روز اول می باشد و دستگاه آب تصفیه شده را بالا ترین کیفیت ممکن به ما ارائه دهد. ما در پاکاب گستر با گردآوری تیمی متخصص خیال شما را بابت این موضوع آسوده خاطر می نماییم.

هواگیری دستگاه تصفیه آب

یکی از کارهایی که سبب می شود عملکرد دستگاه شما به روز اول خود برگردد، هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.  عمل تنظیم باد و هواگیری نیازمند اندازه گیری دقیق فشار مخزن می باشد که این کار به وسیله فشار سنج صورت می‌گیرد. اگر فشارسنج عدد صفر را نشان دهد، فشار در حالت نرمال قرار دارد. در غیر این صورت دستگاه تصفیه آب شما نیازمند به هواگیری می باشد. عدم انجام هواگیری در هر بازه زمانی سروس و خدمات دستگاه تصفیه آب ، موجب می شود که دستگاه بدون توقف کارکرد داشته باشد همچنین سبب عدم خروج مناسب آب از شیر خروجی و یا عدم تولید آب تصفیه شده بینجامد.

تعمیر و تعویض پمپ تصفیه آب خانگی

مهم ترین قطعه در دستگاه تصفیه آب پمپ آن می باشد. پمپ هم مانند سایر قطعات الکتریکی ممکن است به مرور زمان مشکلاتی برای آن حاصل شود که از مهم ترین آن ها می توان به نشتی‌های کلگی پم و ایجاد سر و صدا و سوختن موتور اشاره کرد. اگر پمپ دستگاه شما سوخت یا بنا بر هر دلیلی در نحوه کارکرد آن اختلال به وجود آمد شما می توانید از قطعات گارانتی شده پاکاب گستر استفاده نمایید

تیم متخصص پاکاب گستر در تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب

متخصصین پاکاب گستر با سابقه درخشان خود در امر خدمات رسانی، تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی، آماده ارائه خدمات ویژه به شما عزیزان در تمامی نقاط تهران و کرج می باشد. تمامی قطعات استفاده شده به منظور تعویض قطعات خراب از بالاترین رده کیفی برخور دار می باشند و از این بابت شما نگرانی نخواهید داشت.

جهت سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی، می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما پس از درخواست شما و در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب، تکنسین متخصص را به محل مشخص شده شما اعزام می نماید.

نمایندگی مرکزی تصفیه آب پاکاب گستر در تهرانسر بلوار لاله واقع شده است . شما میتوانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی ، خرید تصفیه هوا ، سرویس و خدمات به فروشگاه پاکاب گستر مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *