مقالات

تعویض فیلتر تصفیه آب در ستارخان

تصفیه آب خانگی دارای چندین فیلتر متنوع است. هر یک از این فیلترها باید در زمان مشخصی تعویض شوند. این موضوع به این دلیل است که فیلترهای آب تصفیه کن مصرفی هستند و پس از مدتی تاریخ انقضای آنها به پایان میرسد. بنابراین تعویض فیلتر تصفیه آب و سرویس دوره ای اهمیت بالایی دارد.

شرکت پاکاب گستر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس و خدمات در استان تهران، اقدام به ارائه خدمات ویژه به دارندگان تصفیه آب در ستارخان کرده است.

تعویض فیلتر تصفیه آب در ستارخان توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد.

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله ستارخان، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در غرب و مرکز تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

چرا شرکت پاکاب گستر را انتخاب کنیم؟

 1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
 2. این شرکت دارای چندین تکنسین مجرب است که از مراحل مختلف آزمایش عبور کرده و کاملا قابل اعتماد هستند.
 3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در ستارخان، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
 4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن شما را به شما یادآوری میکنند.
 5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.

تعویض فیلتر تصفیه آب در ستارخان

تعویض فیلتر تصفیه آب از آنجا اهمیت بالایی دارد که در صورت عدم انجام آن ممکن است آب منزل شما آلوده شود و همین موضوع ضربه زیادی به سلامت بدن شما و خانواده تان وارد کند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در ستارخان واقع در غرب تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است. البته در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، آموزش قدم به قدم و تصویری تعویض فیلتر آب تصفیه کن آورده شده است.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

فیلترهای تصفیه آب باید طبق زمان های زیر تعویض شوند. البته زمان ها تقریبی است و با توجه به کیفیت آب منطقه و میزان مصرف شما میتواند دچار تغییر شود.

 1. فیلتر الیافی مرحله اول: 4 تا 6 ماه
 2. فیلتر کربن پودری مرحله دوم: 4 تا 6 ماه
 3. فیلتر کربن بلاک مرحله 3: 4 تا 6 ماه
 4. فیلتر ممبران اسمز معکوس: 1 تا 2 سال
 5. فیلتر پست کربن: 9 تا 12 ماه
 6. فیلتر مینرال: 9 تا 12 ماه
 7. فیلتر قلیایی، محافظ ممبران، اینفرارد هر کدام یک سال عمر دارند
 8. فیلتر فرا بنفش یا UV: هشت هزار ساعت، در صورت روشن بودن
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *