برند های دستگاه تصفیه آب, سی سی کا, نمایندگی تصفیه آب, نمایندگی تصفیه آب در آزاد شهر, نمایندگی تصفیه آب در احمد آباد مستوفی, نمایندگی تصفیه آب در پیکان شهر, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در جاده قدیم کرج, نمایندگی تصفیه آب در جاده مخصوص, نمایندگی تصفیه آب در خلیج شماره 2, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در سعید آباد, نمایندگی تصفیه آب در شهرک آپادانا, نمایندگی تصفیه آب در شهرک ازادی, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهریار, نمایندگی تصفیه آب در یافت آباد

دستگاه تصفیه آب سی سی کا

دستگاه تصفیه آب سی سی کا

دستگاه تصفیه آب سی سی کا

دستگاه تصفیه آب سی سی کا ، ۶ مرحله‌ای به روش اسمز معکوس (RO) برای تصفیه و پایین آوردن سختی آب استفاده می ‌شود.
سیستم اسمز معکوس طبق تحقیق و بررسی انجام شده بهترین روش تصفیه آب خانگی است؛ که در کشور کانادا و در تمام سیستم‌های تصفیه آب کشورهای اروپایی استفاده می‌گردد.

دستگاه‌های تصفیه آب پاکاب گستر از بهترین برند‌های تصفیه آب خانگی موجود در ایران است. دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی این مجموعه از سیستم اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون  برای تصفیه آب استفاده می‌کنند.

اجزای دستگاه تصفیه آب سی سی کا شامل موارد زیر است

  1. دارای پمپ تصفیه آب تایوانی جهت افزایش فشار و بهبود عملکرد فیلتر مرحله چهارم ممبران
  2. دارای شیر اهرمی ضد زنگ
  3. مخزن تحت فشار ذخیره تصفیه آب
  4. فیلترهای تصفیه آب

از موارد دیگر دستگاه سی سی کا

  • قابلیت اتصال و نصب دستگاه تصفیه آب خانگی cck به یخچال‌های ساید بای ساید
  • دارای گیج فشار روغنی جهت نمایش میزان فشار آب داخل دستگاه
  • ظرفیت تصفیه ۲۰۰ لیتر آب در ۲۴ ساعت شبانه روز

دستگاه تصفیه آب سی سی کا دارای تاییدیه جهانی گواهی نامه NFS و FDA آمریکا، و گواهی نامه کیفیت آب Water Quality است.

فیلترهای دستگاه CCK

فیلتر مرحله اول: فیلتر پلی پروپیلن ۵ میکرون که کار آن حذف گل و لای، شن و ماسه و سایر آلودگی‌های معلق در آب است.

فیلتر مرحله دوم: فیلتر کربن فعال گرانول GAC or UDF ( ساخت تایوان ) ، باعث شفافیت آب شده و باعث از بین رفتن بو ، طعم و رنگ نامطبوع آب می‌شود .

فیلتر مرحله سوم: فیلتر کربن بلاک با پوسته سفید از جنس پوسته نارگیل جهت تکمیل عملکرد فیلتر مرحله دوم است که باعث حذف مواد شیمیایی موجود در آب می گردد.

فیلتر مرحله چهارم: فیلتر ممبران مهم‌ترین فیلتر دستگاه تصفیه است این فیلتر ذرات بزرگ‌تر از ۰,۰۰۰۱ میکرون را تصفیه و سختی آب را کاهش می دهد.

فیلتر مرحله پنجم: فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب حاوی کربن اکتیو (کربن فعال) است، وظیفه اصلی این فیلتر بهبود طعم و بوی نامطبوع آب و مهمترین وظیفه آن حذف کلر که یک ماده شیمیایی بسیار خطرناک و مضر هست را از بین می‌برد.

فیلتر مرحله ششم: فیلتر مینرال جهت حفظ مواد معدنی و املاح مورد نیاز در آب آشامیدنی تصفیه شده نظیر کلسیم، منیزیم، منگنز و بالا بردن کیفیت املاح آب تصفیه شده است.

مخزن تصفیه

مخزن ذخیره از اجزا مهم در دستگاه تصفیه آب می‌باشد. مخزن‌های تصفیه آب تحت فشار بوده و یک کیسه هوا در آنها وجود دارد که این هوا، آب موجود در مخزن را حتی در زمان قطعی برق، تا آخرین قطره خارج می‌کند.

پمپ CCK

به دلیل اینکه فیلتر ممبران برای تصفیه آب نیاز به فشار بالای آب ورودی دارد، برای مهیا کردن فشار بالا در دستگاه تصفیه آب، پمپ نصب می‌شود. کارایی پمپ تصفیه آب در کیفیت آب خروجی بسیار مؤثر است.
پمپ CCK در تایوان تولید و مونتاژ شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. پمپ تصفیه آب CCK تقریباً کم صدا بوده و کارکرد آن به نوعی است که اکثر اوقات متوجه روشن و خاموش شدن آن نخواهید شد.
پمپ تصفیه آب CCK دارای هد قابل تعویض است. اگر به هر دلیل هد پمپ صدمه ببیند، می توان هد آن را تعویض نمود.

شیر اهرمی

شیر برداشت تصفیه آب خانگی اهرمی باید از آلیاژ خالص و بی خطر ساخته شده باشد. برای ساخت شیر اهرمی تصفیه آب نباید از آلیاژ سرب استفاده شود.
ظاهر شیرهای برداشت متفاوت می‌باشد اما از نظر عملکرد و کارایی با یکدیگر یکسان هستند. هرچه وزن شیر اهرمی بالاتر باشد ، نشان از کیفیت بالاتر و آلیاژهای بهتر در آن است . شیرهای برداشت در انواع مدل‌ها و ظاهرهای مختلف و رنگ های نقره‌ای ، مشکی ، طلایی، سفید و به صورت براق و مات هستند .

نمایندگی سی سی کا

شرکت تصفیه آب دیجی پاکاب نمایندگی معتبر سی سی کا در ایران است. این دستگاه به طور مستقیم از برند تولید کننده تهیه می‌شود و با قیمتی مناسب در دیجی پاکاب عرضه می‌گردد. کارشناسان ما بعد از نصب، با دستگاه‌های مخصوص کیفیت آب را تست می‌کنند تا معتبر بودن دستگاه برای مشتریان مشخص شود و نحوه عملکرد و رهنمایی لازم جهت استفاده آن را به خوبی به شما مشتریان عزیز توضیح خواهند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و انواع محصولات به فروشگاه دیجی پاکاب مراجعه نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =