مقالات

نمایندگی دستگاه تصفیه آب ایزی ول

دستگاه تصفیه آب ایزی ول را میتوان یکی از برندهای خوب تصفیه آب در ایران نامید. این شرکت در سال 1986 در تایوان تاسیس شده است. در سال های اخیر به دلیل عدم تصفیه مناسب آب شهری و فرسوده شدن شبکه لوله کشی آب شهری، نیاز های بیشتری به سمت تصفیه کردن آب خانگی حس میشود.

یکی از راحت ترین کارهایی که میتوان برای مصرف آب سالم انجام داد، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی است. دستگاه آب تصفیه کن با قیمت مناسبی که دارد میتواند یکی از گزینه های مناسب برای حل کردن مشکل کیفیت آب باشد. تصفیه آب ایزی ول نیز یکی از برندهایی است که در حوزه تصفیه آب فعالیت میکند.

به ادعای شرکت ایزیول تفاوت بین این شرکت و همتایان آن، نگرش مسئولانه ی آن ها در موضوعات مربوط به مشتری هاست. شرکت Easywell در سال 2001 گواهینامه حفاظت از محیط زیست ISO-14001 را دریافت کرد و حدود 21 سال است که در تلاش برای رفتار مسئولانه در برابر محیط زیست است.

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول از قطعات و لوازم متعددی تشکیل شده است. کیفیت و دوام این قطعات نشان دهنده و تعیین کننده قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول است. در ادامه برخی از فاکتور هایی که میتوان قیمت یک دستگاه مانند ایزی ول را تعیین نمود را به شما معرفی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که یکی از بهترین مدل های تصفیه آب ایزی ول، تصفیه آب ایزی ول ACE02 است. برای خرید این دستگاه میتوانید با بخش فروش پاکاب گستر تماس بگیرید.

فیلترهای تصفیه آب

فیلتر دستگاه تصفیه یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده کیفیت آب خروجی از تصفیه آب است. به همین دلیل در همه جا ذکر میشود که تصفیه آب تولید شده تحت برند ایزی ول باید دارای فیلتر های بر پایه مواد گیاهی باشد.

لوازم تصفیه آب ایزیول

قطعات و لوازم تصفیه آب که در دستگاه به کار میرود نیز یکی از مهم ترین نکات تعیین کننده قیمت تصفیه آب است. هر چه قطعات به کار رفته در آب تصفیه کن با دوام تر باشد، قیمت آن نیز به همان نسبت بالاتر است. در ایران بیشتر دستگاه هایی که دارای قطعات تایوانی هستد، از بهترین کیفیت برخوردارند.

تعداد فیلترها و سیستم تصفیه

معمولا دستگاه هایی که توسط برند ایزیول تولید و به بازار روانه میشوند، دارای سیستم اسمز معکوس برای فیلتراسیون هستند. اسمز معکوس دارای فیتلری به نام ممبران است که آب را با بهترین کیفیت تصفیه میکند و به مخزن ذخیره میفرستد.

علاوه بر آن باید قبل از ممبران و پس از آن برخی از فیلترهای کربنی و الیافی به کار برود تا آب به بهترین نحو تصفیه شود. به همین دلیل است که معمولا دستگاه تصفیه آب خانگی دارای حداقل 6 فیلتر میباشد.

گارانتی تصفیه آب ایزی ول

علاوه بر نکات ذکر شده، اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول را دارید، به شما توصیه اکید میکنیم که از یک مرکز فروش تصفیه آب معتبر، دستگاه را خریداری کنید. به دلیل اینکه در اینصورت از گارانتی شرکتی معتبر و احتمالا نصب و ارسال رایگان برخوردار خواهید شد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تصفیه آب ایزی ول

شرکت پاکاب گستر یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش تصفیه آب در تهران است. شعبه مرکزی تصفیه آب پاکاب گستر در تهران، تهرانسر، بلوار لاله واقع شده است. خدمات متعددی که پاکاب گستر ارائه میدهد، عبارتند از:

  • فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی
  • فروش انواع قطعات و لوازم تصفیه آب
  • امکان فروش عمده قطعات و دستگاه تصفیه به همکاران
  • سرویس دوره ای دستگاه تصفیه کننده آب
  • تعویض فیلتر تصفیه آب ایزی ول و سایر برندها
  • نصب دستگاه تصفیه آب

سرویس و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول

همانطور که توضیح دادیم، یکی از مهم ترین خدماتی که شرکت پاکاب گستر به مشتریان خود ارائه میدهد، سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب است. انواع برندهای مختلف توسط تکنسین های با تجربه شرکت، سرویس میشوند.

علاوه بر برندهایی مثل سی سی کا، سافت واتر، هیوندای، آکواجوی و …، تعویض فیلتر تصفیه آب ایزی ول نیز در محل برای شما انجام میشود. لازم به ذکر است که سرویس دستگاه تصفیه مختص ساکنین شهر تهران و حومه است. البته فروش دستگاه تصفیه آب به تمامی استان های کشور انجام خواهد شد.

برخی دیگر از خدماتی که توسط سرویسکاران پاکاب گستر انجام میشود، شامل نصب دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول، تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله تا 9 مرحله، هواگیری مخزن تصفیه آب، تعویض و یا تعمیر قطعات و لوازم تصفیه آب است.

خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال

 علاوه بر نمایندگی دستگاه تصفیه آب ایزی ول، شرکت بازرگانی پاکاب گستر نمایندگی فروش و عرضه دیگر برندهای تصفیه آب خانگی در ایران نیز میباشد. برخی از معتبر ترین برندهای تصفیه آب شامل برند تصفیه آب سی سی کا، سافت واتر، هیوندای، بیونتک، لایف واتر، آکواجوی و … میشود.

دستگاه تصفیه آب اورجینال دستگاهی است که به طور مستقیم از کشور تولید کننده وارد میشود. یکی از معدود دستگاه های اورجینال موجود در ایران سی سی کا 6 مرحله است. برای خرید این دستگاه میتوانید با شرکت پاکاب گستر تماس حاصل کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *