نمایندگی تصفیه آب, مقالات, نمایندگی تصفیه آب در آزاد شهر, نمایندگی تصفیه آب در احمد آباد مستوفی, نمایندگی تصفیه آب در پیکان شهر, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر, نمایندگی تصفیه آب در جاده قدیم کرج, نمایندگی تصفیه آب در جاده مخصوص, نمایندگی تصفیه آب در خلیج شماره 2, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در سعید آباد, نمایندگی تصفیه آب در شهرک آپادانا, نمایندگی تصفیه آب در شهرک ازادی, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهریار, نمایندگی تصفیه آب در یافت آباد

تست آب تصفیه شده و آب شهری به وسیله ی الکترولایزر

تست آب تصفیه شده با دستگاه الکترولایز

.الکترولایزر دستگاه کوچکی است که برای سنجش کیفیت آب و جداسازی یون های آن مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه برای تولید جریان الکتریسیته از یک آداپتور کمک میگیرد.

الکترولایزر

الکترولایزر از دو الکترود ،الکترود منفی (کاتد) و الکترود مثبت (آند) ، تشکیل می شود .با قرار گرفتن این دو الکترود در آب، یون های مثبت آب (هیدروژن) توسط الکترود منفی و یون های منفی آب (اکسیژن) توسط الکترود مثبت آزاد می شود.با جدا شدن یون های آب تمام مواد محلول در آب جداسازی شده و رنگ و بوی آب تغییر میکند.

تست آب تصفیه شده و آب شهری

برای مقایسه ،یک لیوان را با آب تصفیه شده با دستگاه تصفیه آب خانگی و یک لیوان را با آب شهری پر میکنیم. الکترودهای دستگاه الکترولایزر را داخل این دو لیوان قرار داده و دستگاه را روشن میکنیم.

بعد از چند دقیقه نتیجه حیرت آور است . تست آب تصفیه شده

 

با جدا شدن یون های آب شهری ، رنگ آب تیره شده و تمام املاح و نمک های آلی و مواد محلول در آب روی سطح قرار می گیرند. این ذرات خود را به صورت ناخالصی و لجن نشان می دهند . همچنین بوی این مواد روی سطح بسیار بد و نامطبوع است.

درمقابل آب تصفیه شده ، فقط به علت اکسیده شدن تغییر رنگ کمی به سمت زرد کمرنگ کرده و هیچ بوی بد و نامطبوعی ندارد.

همچنین به علت وجود فلزات سنگین در آب شهری لیوان بشدت داغ شده و آب به حالت جوش در می آید.ولی آب تصفیه شده به علت خلوص و پایین بودن سختی آب، تغییر دمای محسوسی ندارد.

تست آب تصفیه شده

این آزمایش ساده لزوم استقاده از آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده را بیش از پیش اثبات می کند. اگر به فکر سلامتی خود و خانواده ی خود هستید هرچه زودتر بفکر تهیه یک دستگاه تصفیه آب مناسب و استاندارد باشید .

بازرگانی پاکاب گستر همواره هدف خود را بالا بردن سلامت جسمی و اطمینان خاطر دادن به مشتریان خود قرار داده است.

دستگاه تصفیه آب چه تاثیری بر روی آب می گذارد ؟

دستگاه تصفیه آب با جدا سازی تمام ناخالصی ها و فلزات سنگین آب ، مواد شیمیایی مضر را از آب حذف کرده و آبی مناسب برای نویدن و سلامتی برای بدن محیا می سازد.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله با دارا بودن فیلتر های متنوع و مختلف اعم از فیلتر های الیافتی پپه ( پلی پروپلین ) برای جداسازی ذرات بزرگتر از 5 میکرون از آب ، فیلتر کربن اکتیو ، برای گرفتن کلر اضافی آب ، فیلتر کربن اکتیو ، برای تکمیل فرآیند تصفیه در فیلتر اول و دوم ، فیلتر مرحله چهارم یا ممیران برای جدا سازی فلزات سنگین ، نیترات ، نیتریت ، سدیوم کلراید ، آرسنیک و سموم آب ، فیلتر مرحله پنجم یا پست کربن برای گرفتن بو و طمع نامطلوب آب و فیلتر ششم یا مینرال برای اضفه کردن املاح مفید به آب ، می تواند آبی سالم و با کمترین ناخالصی به شما تحویل دهد.

به همین دلیل ، تست آب تصفیه شده با دستگاه الکترولایزر دارای میزان بسیار کمتری ذرات ریز و درشت و بوی نامطبوع می باشد زیرا تمامی موادی که باعث ایجاد طمع و مزه و رنگ بد شده، را از آب می گیرد.

تحقیقات جدید نشان داده است که آب تصفیه شده با سیستم اسمز معکوس هیچ ضرری برای بدن ندارد و فعلا بهترین سیستم آب در دنیا شناخته می شود. تمامی دستگاه های تصفیه آب فروشگاه اینترنتی تصفیه آب پاکاب گستر با سیستم اسمز معکوس و فیلتر ممبران کار میکنند.

تصفیه آب پاکاب گستر نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب و سرویس و خدمات تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی ، آماده ی مشاوره رایگان برای خرید تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *