مقالات

نصب، سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب در بهبودی

از سال های گذشته تا کنون بسیاری از خانواده ها اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کرده اند. نکته مهم آنجاست که فیلتر های تصفیه اب خانگی پس از مدتی کهنه شده و نیاز به تعویض دارند. به همین دلیل است که هر شش ماه یکبار، باید یک تکنسین به منزل شما مراجعه کند و علاوه بر سرویس کلی تصفیه آب، فیلترهای شما را نیز تعویض کند.

شرکت پاکاب گستر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس و خدمات در استان تهران، اقدام به ارائه خدمات ویژه به دارندگان تصفیه آب در بهبودی کرده است.

تعویض فیلتر تصفیه آب در بهبودی توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد.

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله بهبودی، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در غرب تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات در مناطق شادمان، بهبودی و … میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

چرا شرکت پاکاب گستر را انتخاب کنیم؟

  1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
  2. این شرکت دارای چندین تکنسین مجرب است که از مراحل مختلف آزمایش عبور کرده و کاملا قابل اعتماد هستند.
  3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در بهبودی، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
  4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
  5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.
  6. پاکاب گستر دارای سرویسکار تخصصی در مناطق بهبودی و همچنین شادمان است. در صورت تماس، در اسرع وقت تکنسین برای شما ارسال خواهد شد.

تعویض فیلتر تصفیه آب در بهبودی

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا دارای شش عدد فیلتر است. این فیلتر ها، هر یک کارایی خاص خود را دارند. برای مثال برخی از آنها اقدام به حذف آلاینده های فیزیکی میکنند. برخی از آنها کلر و مواد شیمیایی را حذف میکنند و برخی برای افزودن مواد معدنی به آب مورد استفاده قرار میگیرند. اما نکته اینجاست که این فیلترهای باید پس از مدتی تعویض شوند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در بهبودی واقع در غرب تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است. البته در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، آموزش قدم به قدم و تصویری تعویض فیلتر آب تصفیه کن آورده شده است.

نصب تصفیه آب در بهبودی

به دلایل مختلفی مانند نقل مکان، یا خرید از فروشگاه های نامعتبر ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که دستگاه شما نیاز به نصب داشته باشد. با تماس با شرکت پاکاب گستر میتوانید در کمتر از 24 ساعت دستگاه خود را نصب شده و آماده در زیر سینک خود مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی: نصب تصفیه آب خانگی

البته دقت داشته باشید که معمولا تصفیه آب خانگی را باید از جایی خریداری کنید که نصب و ارسال رایگان ارائه دهد. به همین دلیل است که همواره توصیه ما، خرید دستگاه تصفیه آب از یک مرکز معتبر میباشد.

سرویس تصفیه آب در غرب تهران

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر یکی از بزرگترین مراکز ارائه سرویس دوره ای، تعمیر و خدمات در استان تهران است. این شرکت دارای تکنسین های مجربی است که در تمامی مناطق به خصوص در مناطق غرب تهران، اقدام به فعالیت تخصصی میکنند.

در سرویس دوره ای تصفیه آب معمولا چندین عمل به صورت اتوماتیک توسط تکنسین باید چک شود. یکی از این موارد TDS یا سختی آب دستگاه شما است. در صورتی که سختی آب شما بالا باشد، فیلتر ممبران باید تعویض شود. البته کیفیت فیلتر ممبران نیز در مدت زمان طول عمر این فیلتر تاثیر بسزایی دارد.

علاوه بر آن، فشار آب خروجی از دستگاه با استفاده از فشار مخزن تنظیم میگردد. به این کار هواگیری مخزن یا تنظیم فشار مخزن گفته میشود. علاوه بر آن هر گونه مشکل چکه یا نشتی، همچنین صدای بلند دستگاه تصفیه آب توسط باید توسط تکنسین ها بررسی گردد.

لازم به ذکر است اطلاعات جامع‌تری از سرویس دوره ای تصفیه آب در صفحه مربوطه قابل مطالعه است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *