مقالات

نصاب دستگاه تصفیه آب در تهران

نصاب دستگاه تصفیه آب و سرویس کار دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از لوازمی است که در هر خانه ای نیاز است. شرکت بازرگانی پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در خصوص فروش، تولید و تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب، بهترین نصاب دستگاه تصفیه آب و بهترین سرویس کار دستگاه تصفیه آب را در اختیار شما قرار میدهد.

در صورتی که دستگاه تصفیه آب شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد، میتوانید با شماره تلفن نصاب تصفیه آب و سرویس و خدمات پاکاب گستر به شماره های 02144537769 ، 02144537550 ، 09199494616 تماس حاصل کنید و درخواست نصاب دستگاه تصفیه آب یا سرویس کار دستگاه تصفیه آب را بکنید.

همچنین در صورتی که از طریق فرم موجود در صفحه سرویس و خدمات تصفیه آب اقدام به ثبت درخواست خود کنید، از 10 درصد تخفیف برای سرویس و نصب دستگاه تصفیه آب برخوردار خواهید شد.

در سایت دیجی پاکاب قبلا در صفحه ای با عنوان مشکلات رایج دستگاه تصفیه آب، برخی از شایع ترین مشکلات تصفیه آب را مورد بررسی قرار دادیم و برای حل هر یک از آنها راهکاری ارائه دادیم. برای حل مشکل خود قبل از تماس با سرویس کار تصفیه آب میتوانید با کلیک بر روی لینک آن صفحه، به آن مقاله بروید و به دنبال حل مشکل خود بگردید.

نصب دستگاه تصفیه آب

در صورتی که دستگاه تصفیه آب خریداری نموده اید اما به دلایلی شرایط نصب آن را ندارید، میتوانید با نصاب دستگاه تصفیه آب پاکاب گستر در قسمت سرویس و خدمات تماس حاصل کنید. نصاب دستگاه تصفیه آب پاکاب گستر با تجربه فراوان آماده خدمت گزاری هستند.

دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس معمولا زیر سینک ظرفشویی نصب میشود. با توجه به این که دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا با مخزن ذخیره همراه است، و حجم مخزن و دستگاه با هم زیاد هستند، حتما از داشتن فضا در زیر سینک ظرفشویی خود اطمینان حاصل کنید.

مراحل نصب دستگاه توسط نصاب دستگاه تصفیه آب

به طور کلی برای نصب دستگاه تصفیه آب باید ابتدا دستگاه تصفیه آب و مخزن را در جای خود قرار دهید. سپس نیاز است که با دریل یک سوراخ روی سینک ظرفشویی ایجاد شود. از این سوراخ برای نصب شیر برداشت آب استفاده میشود. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید داخل محفظه یا هوزینگ خود قرار بگیرند و پس از آن هوزینگ دستگاه باید در محل خود محکم شود.

در مرحله بعد باید اتصالات سر هم بندی شوند. این اتصالات شامل بستن شلنگ ها و ایجاد ارتباط بین فیلتر ها، مخزن و شیر برداشت است و همچنین بستن قطعات در جای مناسب خود برای تقسیم بندی آب و جداسازی آب سخت از آب تصفیه شده.

در نهایت نیاز است که تا چند بار دستگاه تصفیه آب چرخه پر شدن و خالی شدن مخزن را طی کند تا هم شروع به عملکرد مناسب خود را داشته باشد، هم نصاب دستگاه تصفیه آب از عدم نشتی دستگاه تصفیه آب مطمعن شود.

جا به جا کردن و انتقال دستگاه تصفیه آب

در برخی از اوقات ممکن است نیاز باشد تا دستگاه تصفیه آب به دلایل انتقال محل سکونت یک خانواده، به محلی دیگر منتقل شود. برای این کار اتصالات و شلنگ های دستگاه تصفیه آب را باز کنید. توجه کنید که این کار را با دقت انجام دهید تا به قطعات دستگاه آب تصفیه کن آسیبی وارد نشود.

پس از انتقال به محل جدید، دوباره با نصاب تصفیه آب تماس بگیرید تا دوباره مراحل نصب را برای شما انجام دهد و دستگاه تصفیه آب را راه اندازی کند.

تعمیر دستگاه تصفیه آب توسط سرویس کار دستگاه تصفیه آب

در صورتی که دستگاه تصفیه آب شما با مشکل مواجه شده است و نمیدانید که چگونه مشکل آن را رفع کنید، تماس با سرویس کار دستگاه تصفیه آب بهترین گزینه ممکن است.

مشکلات دستگاه تصفیه آب میتواند شامل موارد زیر باشد:

  • نشتی دستگاه تصفیه آب
  • صدای بیش از حد دستگاه
  • لرزش و ارتعاش زیاد تصفیه آب هنگام کار کردن
  • عدم عملکرد مناسب دستگاه که میتواند منجر به رسوب گذاری آب در کتری آب جوش شود
  • کار نکردن ناگهانی دستگاه تصفیه آب که میتواند دلایل مختلفی داشته باشد
  • جریان کم آب خروجی از دستگاه آب تصفیه کن
  • بو و طعم بد آب خروجی از شیر برداشت اسمز معکوس

در تمامی موارد بالا یک سرویس کار دستگاه تصفیه آب میتواند مشکل شما را حل کند. پاکاب گستر با تجربه فراوان در حوزه تعمیر دستگاه تصفیه آب بهترین و مجرب ترین متخصصان تصفیه آب برای تعمیر دستگاه و سرویس دستگاه تصفیه آب در اختیار دارد.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دارای فیلتر های مختلفی است. معمولا دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس کار میکند. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا دارای 5 فیلتر یا بیشتر میباشد. هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب وظیفه حذف برخی از آلایند ها را دارند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

هر فیلتر نیز زمان مشخصی برای تعویض خود دارد. معمولا این زمان ها در دوره های سه تا شش ماه، یک ساله و دوره 18 تا 24 ماهه است. اگر این فیلتر ها در زمان مشخص خود تعویض نشوند، آب تصفیه شده توسط دستگاه اسمز معکوس عملکرد خود را از دست داده و به خوبی آب را تصفیه نخواهد کرد. در این صورت ممکن است در آب طعم ناخوشایند یا بوی بدی حس کنید و حتی ممکن است رنگ آب تغییر کند.

سرویس کار دستگاه تصفیه آب یکی از وظایفش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است. شرکت پاکاب گستر علاوه بر داشتن بهترین سرویس کار و نصاب تصفیه آب، میتواند بهترین فیلتر ها را برای تعویض به شما ارائه دهد. تمامی این فیلتر ها دارای ضمانت کیفیت هستند و جزو فیلتر های درجه 1 موجود در ایران میباشند.

نصاب تصفیه آب در شمال تهران

شرکت پاکاب گستر در زمینه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی در محله های مختلف شمال تهران شامل تجریش، نیاوران، ولنجک، اوین، سعادت آباد، الهیه، چیذر، دزاشیب و جردن به ارائه سرویس نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی یا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و همچنین خدمات تصفیه آب میپردازد.

نصب دستگاه تصفیه در شرق استان تهران

همچنین شرکت بازرگانی پاکاب گستر در مناطق شرق تهران نیز به نصب دستگاه تصفیه آب با بهترین قیمت میپردازد.

بهترین نصاب های تصفیه آب پاکاب گستر در محله های مختلف شرق تهران اعم از تهرانپارس، حکیمیه، مجیدیه، نارمک، هروی، علم و صنعت، فرجام، هنگام،بلوار پروین، سراج، شمس آباد، شمیران نو، قنات کوثر و لویزان به ارائه سرویس نصب و خدمات میپردازد.

نصاب آب تصفیه کن غرب تهران

به دلیل اینکه شعبه مرکزی شرکت پاکاب گستر در غرب تهران و در محله تهرانسر وجود دارد، این شرکت برای سرویس به اهالی غرب تهران برنامه های ویژه ای دارد. در صورتی که ساکن تهرانسر هستید و به دنبال نصاب یا سرویسکار دستگاه تصفیه آب میگردید، شرکت پاکاب گستر در اسرع وقت و با بهترین هزینه به سرویس تصفیه آب شما خواهد پرداخت.

شرکت پاکاب گستر در زمینه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و همچنین سرویس دستگاه آب تصفیه کن در محله های مختلف غرب تهران اعم از صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، آزادی، تهرانسر و فردوس به ارائه سرویس نصب و خدمات میپردازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =