مقالات

نصاب دستگاه تصفیه آب در تهران

نصاب دستگاه تصفیه آب و سرویس کار دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از لوازمی است که در هر خانه ای نیاز است. شرکت بازرگانی پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در خصوص فروش، تولید و تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب، بهترین نصاب دستگاه تصفیه آب و بهترین سرویس کار دستگاه تصفیه آب را در اختیار شما قرار میدهد.

در صورتی که دستگاه تصفیه آب شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد، میتوانید با شماره تلفن نصاب تصفیه آب و سرویس و خدمات پاکاب گستر به شماره های 02144537769 ، 02144537550 ، 09199494616 تماس حاصل کنید و درخواست نصاب دستگاه تصفیه آب یا سرویس کار دستگاه تصفیه آب را بکنید.

از عوامل مهم انتخاب نصاب دستگاه تصفیه آب، تجربه و آگاه بودن از تمامی مشکلات احتمالی برای دستگاه تصفیه آب است. تکنسین‌های مجموعه پاکاب گستر از بهترین سرویسکارهای مجرب و کاربلد در کشور هستند و بهترین خدمات سرویس را به شما ارائه خواهند داد.

 

همچنین در صورتی که از طریق فرم موجود در صفحه سرویس و خدمات تصفیه آب اقدام به ثبت درخواست خود کنید، از 10 درصد تخفیف برای سرویس و نصب دستگاه تصفیه آب برخوردار خواهید شد.

در سایت دیجی پاکاب قبلا در صفحه ای با عنوان مشکلات رایج دستگاه تصفیه آب، برخی از شایع ترین مشکلات تصفیه آب را مورد بررسی قرار دادیم و برای حل هر یک از آنها راهکاری ارائه دادیم. برای حل مشکل خود قبل از تماس با سرویس کار تصفیه آب میتوانید با کلیک بر روی لینک آن صفحه، به آن مقاله بروید و به دنبال حل مشکل خود بگردید.

نصب دستگاه تصفیه آب

در صورتی که دستگاه تصفیه آب خریداری نموده اید اما به دلایلی شرایط نصب آن را ندارید، میتوانید با نصاب دستگاه تصفیه آب پاکاب گستر در قسمت سرویس و خدمات تماس حاصل کنید. نصاب دستگاه تصفیه آب پاکاب گستر با تجربه فراوان آماده خدمت گزاری هستند.

محل نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس معمولا زیر سینک ظرفشویی نصب میشود. با توجه به این که دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا با مخزن ذخیره همراه است، و حجم مخزن و دستگاه با هم زیاد هستند، حتما از داشتن فضا در زیر سینک ظرفشویی خود اطمینان حاصل کنید.

مراحل نصب دستگاه توسط نصاب دستگاه تصفیه آب

به طور کلی برای نصب دستگاه تصفیه آب باید ابتدا دستگاه تصفیه آب و مخزن را در جای خود قرار دهید. سپس نیاز است که با دریل یک سوراخ روی سینک ظرفشویی ایجاد شود. از این سوراخ برای نصب شیر برداشت آب استفاده میشود. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید داخل محفظه یا هوزینگ خود قرار بگیرند و پس از آن هوزینگ دستگاه باید در محل خود محکم شود.

مکان قرارگیری شیر برداشت آب در سینک شما به خودتان بستگی دارد که در کدام سمت سینک قرار بگیرد اما حتما به این نکته توجه کنید که زیر شیر برداشت کمی فضای مناسب باقی بماند ، به طور مثال بطری آب بزرگ یا کتری های شما در زیر شیر برداشت فضای مناسب برای قرارگیری داشته باشند.
البته باید توجه داشت در صورتی که در زیر سینک شما محدودیت وجود داشته باشد شاید تکنسین فقط مکانی خاص برای شیر برداشت به شما پیشنهاد دهد و شیر برداشت فقط امکان نصب در آن فضا را داشته باشد.

در مرحله بعد باید اتصالات سر هم بندی شوند. این اتصالات شامل بستن شلنگ ها و ایجاد ارتباط بین فیلتر ها، مخزن و شیر برداشت است و همچنین بستن قطعات در جای مناسب خود برای تقسیم بندی آب و جداسازی آب سخت از آب تصفیه شده.

در نهایت نیاز است که تا چند بار دستگاه تصفیه آب چرخه پر شدن و خالی شدن مخزن را طی کند تا هم شروع به عملکرد مناسب خود را داشته باشد، هم نصاب دستگاه تصفیه آب از عدم نشتی دستگاه تصفیه آب مطمعن شود.

جا به جا کردن و انتقال دستگاه تصفیه آب

در برخی از اوقات ممکن است نیاز باشد تا دستگاه تصفیه آب به دلایل انتقال محل سکونت یک خانواده، به محلی دیگر منتقل شود. برای این کار اتصالات و شلنگ های دستگاه تصفیه آب را باز کنید. توجه کنید که این کار را با دقت انجام دهید تا به قطعات دستگاه آب تصفیه کن آسیبی وارد نشود.

نصب مجدد تصفیه آب پس از نقل مکان

پس از انتقال به محل جدید، دوباره با نصاب تصفیه آب تماس بگیرید تا دوباره مراحل نصب را برای شما انجام دهد و دستگاه تصفیه آب را راه اندازی کند.

تعمیر دستگاه تصفیه آب توسط سرویس کار دستگاه تصفیه آب

در صورتی که دستگاه تصفیه آب شما با مشکل مواجه شده است و نمیدانید که چگونه مشکل آن را رفع کنید، تماس با سرویس کار دستگاه تصفیه آب بهترین گزینه ممکن است.

تعمیر تصفیه آب خانگی

مطلب پیشنهادی: تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

مشکلات دستگاه تصفیه آب میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • نشتی دستگاه تصفیه آب
 • صدای بیش از حد دستگاه
 • لرزش و ارتعاش زیاد تصفیه آب هنگام کار کردن
 • عدم عملکرد مناسب دستگاه که میتواند منجر به رسوب گذاری آب در کتری آب جوش شود
 • کار نکردن ناگهانی دستگاه تصفیه آب که میتواند دلایل مختلفی داشته باشد
 • جریان کم آب خروجی از دستگاه آب تصفیه کن
 • بو و طعم بد آب خروجی از شیر برداشت اسمز معکوس

در تمامی موارد بالا یک سرویس کار دستگاه تصفیه آب میتواند مشکل شما را حل کند. پاکاب گستر با تجربه فراوان در حوزه تعمیر دستگاه تصفیه آب بهترین و مجرب ترین متخصصان تصفیه آب برای تعمیر دستگاه و سرویس دستگاه تصفیه آب در اختیار دارد.

نیاز نصب دستگاه تصفیه آب

لزوم خرید تصفیه آب خانگی

امروزه با توجه به کاهش بسیار زیاد کیفیت آب شرب در شهرهای بزرگ و صنعتی و حتی سنگین بودن آب در بسیاری از مناطق خارج از شهر و نزدیک به کوه در هر خانه ای نیاز به نصب یک دستگاه تصفیه آب می‌باشد که بتواند این آب پر املاح را که برای بدن بسیار مضر است و حاوی ذرات ریز و درشت و سموم کارحانه‌ها و آفت‌کش ها و پسماندهای شیمیایی است را تصفیه کند.
پس از خرید دستگاه تصفیه آب نیز یک چالش بزرگی در انتظار شماست که نصب دستگاه تصفیه آب نام دارد. نصب دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به مهارت فنی دارد و به سادگی انجام پذیر نمی‌باشد. برای نصب دستگاه تصفیه آب نیاز به ارجاع یک تکنسین مختصص می‌باشد که بتواند با دقت بالا و آب بندی کامل دستگاه را برای شما نصب کند تا مشکلات ناشی از نصب دیگر برای مشتری بوجود نیاید.

لازم به ذکر است که نصب دستگاه تصفیه آب که به خودی خود هزینه‌ی قابل توجهی را در پی دارد در مجموعه‌ی پاکب گستر برای شهر تهران و حومه به صورت کاملا رایگان صورت می‌پذیرد و دیگر نیاز نیست برای نصب دستگاه هزینه‌ای جدا پرداخت کنید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دارای فیلتر های مختلفی است. معمولا دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس کار میکند. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا دارای 5 فیلتر یا بیشتر میباشد. هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب وظیفه حذف برخی از آلایند ها را دارند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

هر فیلتر نیز زمان مشخصی برای تعویض خود دارد. معمولا این زمان ها در دوره های سه تا شش ماه، یک ساله و دوره 18 تا 24 ماهه است. اگر این فیلتر ها در زمان مشخص خود تعویض نشوند، آب تصفیه شده توسط دستگاه اسمز معکوس عملکرد خود را از دست داده و به خوبی آب را تصفیه نخواهد کرد. در این صورت ممکن است در آب طعم ناخوشایند یا بوی بدی حس کنید و حتی ممکن است رنگ آب تغییر کند.

سرویس کار دستگاه تصفیه آب یکی از وظایفش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است. شرکت پاکاب گستر علاوه بر داشتن بهترین سرویس کار و نصاب تصفیه آب، میتواند بهترین فیلتر ها را برای تعویض به شما ارائه دهد. تمامی این فیلتر ها دارای ضمانت کیفیت هستند و جزو فیلتر های درجه 1 موجود در ایران میباشند.

اضافه کردن فیلتر به دستگاه تصفیه آب

شما می‌توانید در زمان سرویس دوره‌ای دستگاه تصفیه‌تان از تکنسین‌های پاکاب گستر در خواست کرده که همراه با خود یک یا چند فیلتر اضافی که به کیفیت آب تصفیه شما کمک می‌کنند بیاورند. فیلتر قلیایی، فیلتر اکسیژن ساز، فیلتر UV و فیلتر محافظ ممبران از فیلترهایی هستند که شما می‌توانید بعد از نصب دستگاه تصفیه آب نیز آن‌ها را به دستگاه خود اضافه کنید. کارکرد دقیق تمامی این فیلترهای اضافی در صفحه فیلتر دستگاه تصفیه آب وجود دارد. فیلترهای اضافی هر کدام در حدود 300 هزار تومان هزینه خواهند داشت که به نسبت کارایی که دارند به صرفه هستند.

در پاکاب گستر شیر محمدی شما می‌توانید انواع فیلترهای تصفیه آب را مشاهده کنید که به صورت تکی و عمده خریداری می‌شوند و شما در هر زمانی که به آنها نیاز پیدا کنید می‌توانید آن ها را روی دستگاه خود نصب کنید.

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب

نحوه تعویض فیلتر تصفیه‌آب

در زمانی که موعد تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب شما رسید شما باید اقدام به عوض کردن آن‌ها کنید که البته این زمان توسط تیم مجموعه پاکاب گستر به شما با تماس تلفنی اعلام می‌شود اما اگر شما خودتان تعییر رنگ زیادی را در زمان کوتاهی در فیلترهای خود به خصوص در فیلتر مرحله اول خود مشاهده کردید می‌توانید اقدام به خرید فیلتر نو و تعویض آن کنید.

به صورت کلی خودتان می‌توانید تعویض فیلترهای دستگاه اب تصفیه کن را انجام دهید که آموزش تصویری و گام به گام آن نیز در این بخش آمده است، اما اگر نیاز به مراجعه‌ی تکنسین به منزل یا محل کار خود برای تعویض فیلتر و چکاپ دوره ای دستگاهتان دارید می‌توانید با کارشناسان پاکاب گستر تماس گرفته و در خواست سرویس‌دهی کنید که همکاران ما در اسرع وقت به مجل شما برای ارائه خدمات خواهند رسید.

ارسال دستگاه تصفیه آب به تمامی شهرهای ایران

مجموعه پاکاب گستر امکان ارسال دستگاه‌های خود را تمامی شهرهای ایران به صورت کاملا رایگان دارد. پاکاب گستر بزرگ ترین نمایندگی برای شرکت معصومی در ایران است. همچنین نمایندگی شرکت هیوندای در ایران فقط شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی است. به همین سبب این امکان برای همه‌ی مشتریان فراهم شده تا در صورت خرید دستگاه تصفیه آب ارسال کاملا رایگان به شهر مورد نظر خود داشته باشند. همچنین پاکاب گستر این امکان را نیز در نظر گرفته تا در تمامی شهرهای ایران نصب دستگاه به صورت کاملا رایگان صورت گیرد. شما بعد از خرید دستگاه تصفیه آب نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافی ندارید و نصب و ارسال دستگاه به شهر شما توسط تکنسین‌های ما کاملا رایگان صورت می‌پذیرد. برای خرید دستگاه اب تصفیه می‌توانید در سایت نیز ثبت سفارش کنید و یا همچنین برای دریافت مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش پاکاب گستر تماس حاصل کنید.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

فیلترهای مختلف دستگاه تصفیه آب زمان تعویض متفاوتی با یکدیگر دارند. به طور مثال تعویض فیلتر سه مرحله اول هر شش ماه یکبار می‌باشد. شما به صورت روتین این فیلترها را باید در هر شش ماه تعویض کنید تا هم آب آشامیدنی شما کیفیت مطلوب خود را حفظ کند و هم دستگاه شما خوب کار کند. چرا که در صورت عدم تعویض فیلترها ممکن است دستگاه به فشار زیادی بیفتد و حتی بسوزد. فیلتر ممبران یا همان مرحله چهارم را نیز بهتر است هر یک سال تا دوسال تعویض کنید. اما زود تر از این موعد اصلا نیازی به تعویض ندارد و عملکرد آن مثل روز اول است. فیلترهای مراحل پنج و شش هم نیز همان یک سال کافی است. بیشتر همان تعویض فیلترهای مراحل اول مهم است که با آب شهری بیشتر در تماس هستند و رسوبات در آن‌ها تجمع می‌کنند. در این صورت آب سخت تر عبور کرده و کمتر تصفیه خواهد شد. کارشناسان پاکاب گستر در زمان رسیدن موعد تعویض فیلتر دستگاهتان با شما تماس خواهند گرفت تا این موضوع را به شما یادآوری کنند.

نصاب تصفیه آب در شمال تهران

شرکت پاکاب گستر در زمینه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی در محله های مختلف شمال تهران شامل تجریش، نیاوران، ولنجک، اوین، سعادت آباد، الهیه، چیذر، دزاشیب و جردن به ارائه سرویس نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی یا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و همچنین خدمات تصفیه آب میپردازد.

 1. تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی
 2. نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی
 3. سرویس دوره ای تصفیه آب
 4. تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در تهران

مطلب پیشنهادی: نصب تصفیه آب شمال تهران

نصب دستگاه تصفیه در شرق استان تهران

همچنین شرکت بازرگانی پاکاب گستر در مناطق شرق تهران نیز به نصب دستگاه تصفیه آب با بهترین قیمت میپردازد.

امروزه آب سدهای اطراف شهر تهران نیز با کاهش کیفیت محسوسی مواجه است. آب شهری که در سمت شرق تهران نیز تامین می‌شود از همین سدها باشد. با توجه به گزارشاتی که از مقالات پژوهشی در مورد کیفیت شاخص های فیزیکی و شیمیایی آب سدها منتشر می‌شود، باید برای حفظ سلامتی خود و خانواده از آب آشامیدنی پاک و سالم استفاده کنیم. زیرا در غیر این صورت در دراز مدت این آلودگی‌ها گریبان ما را خواهد گرفت و منجر به بیماری خواهد شد.

بهترین نصاب های تصفیه آب پاکاب گستر در محله های مختلف شرق تهران اعم از تهرانپارس، حکیمیه، مجیدیه، نارمک، هروی، علم و صنعت، فرجام، هنگام،بلوار پروین، سراج، شمس آباد، شمیران نو، قنات کوثر و لویزان به ارائه سرویس نصب و خدمات میپردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از ارائه خدمات نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب در شرق تهران و یا برای تعویض فیلترهای دستگاه با پاکاب گستر در تماس باشید تا در اولین فرصت خدمات مناسب توسط تکنسین‌های مجرب به شما داده شود.

مطلب پیشنهادی: نصاب تصفیه آب شرق تهران

نصاب آب تصفیه کن غرب تهران

به دلیل اینکه شعبه مرکزی شرکت پاکاب گستر در غرب تهران و در محله تهرانسر وجود دارد، این شرکت برای سرویس به اهالی غرب تهران برنامه های ویژه ای دارد. در صورتی که ساکن تهرانسر هستید و به دنبال نصاب یا سرویسکار دستگاه تصفیه آب میگردید، شرکت پاکاب گستر در اسرع وقت و با بهترین هزینه به سرویس تصفیه آب شما خواهد پرداخت.

سرویس دهی تصفیه آب در غرب تهران به طور گسترده‌ای توسط شرکت پاکاب گستر شیر محمدی تامین شده و تمامی ساکنین مناطق غربی تهران می‌توانند در اسرع وقت از خدمات و سرویس‌های تکنسین‌های مجرب پاکاب گستر بهره مند شوند. در این قسمت از شهر تهران سرویسکارهای زیادی برای پاکاب گستر در دسترس هستند که می‌توانند با زمان بندی بسیار سریع تری به انجام خدمات تصفیه آب برای مشتری اقدام کنند.

مطلب پیشنهادی: قیمت نصب تصفیه آب خانگی

شرکت پاکاب گستر در زمینه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و همچنین سرویس دستگاه آب تصفیه کن در محله های مختلف غرب تهران اعم از صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، آزادی، تهرانسر و فردوس به ارائه سرویس نصب و خدمات میپردازد.

مطلب پیشنهادی: نصب تصفیه آب غرب تهران

نصاب تصفیه آب در جنوب تهران

همانطور که گفته شد، پاکاب گستر در تمامی نواحی شهر تهران و اطراف شهر تهران اقدام به نصب انواع تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی میکند. جنوب استان تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست. تمامی سرویس های تعویض فیلتر، خدمات تصفیه آب، تعمیر دستگاه آب تصفیه کن، تعمیر یا تعویض قطعات و لوازم تصفیه آب و … از خدماتی است که تکنسین های با تجربه تصفیه آب پاکاب گستر ارائه میکنند.

کیفیت آب شهری در مناطق جنوبی تهران در حال حاضر بسیار افت پیدا کرده است. این هم به دلیل پسماندهای کارخانه‌جات و آلودگی‌هایی است که از این شرکت‌های صنعتی بزرگ به داخل آب شهری ورود پیدا می‌کنند. برای جلوگیری از این مشکل باید از دستگاه تصفیه آب خانگی یا نیمه صنعتی برای تصفیه کردن اب استفاده کرد.

مناطقی از جنوب تهران شامل: افسریه، نازی آباد، یاخچی آباد، عبدل آباد، شهرک فردوس، شهرک ولیعصر و … از جمله مناطقی هستند که به طور کامل تحت پوشش نصاب ها و سرویس کار های پاکاب گستر قرار میگیرد.

نصاب دستگاه تصفیه آب در حومه تهران

شرکت پاکاب گستر برای ارائه خدمات نصب و سرویس دستگاه تصفیه آب در حومه تهران نیز پیشتاز شده و برای مشتریان عزیزی که در حومه تهران مثل مناطق شهریار ، اسلام‌شهر ، شهر قدس ، لواسان ، کرج و شمیران و … سکونت دارند نیز خدمات نصب و تعویض فیلتر و سرویس‌دهی و تعمیر دستگاه تصفیه آب در زمان بروز مشکل و خرابی‌های احتمالی را داراست.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه هماهنگی برای ارسال تکنسین دستگاه تصفیه آب و مشاوره‌های خرید با کارشناسان پاکاب گستر در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند و بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهند.

با خرید دستگاه تصفیه آب از مجموعه پاکاب گستر، نصب دستگاه تصفیه آب برای شما کاملا رایگان انجام خواهد شد. هزینه نصب دستگاه به صورت جداگانه هزینه قابل توجهی است اما شرکت پاکاب گستر این امکان را به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین ارسال دستگاه تصفیه آب به محل کار یا منزل شما نیز هزینه‌ای برایتان در بر نخواهد داشت. شما این امکانات را در حالی دریافت می‌کنید که هزینه خرید خود دستگاه تصفیه آب با دیگر شرکت ها و سایت ها هیچ تفاوتی نمی‌کند. برای مثال شما می‌توانید این قیمت ها را خودتان مقایسه کنید.

بازگشت به لیست

55 دیدگاه در “نصاب دستگاه تصفیه آب در تهران

 1. رضا گفت:

  با سلام ایا در سمت منطقه مینی سیتی ارتش تهران نصاب دارید

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   بله نه‌تنها در تهران بلکه حومه تهران و اکثر شهرهای ایران سرویسکار و نصاب داریم.

 2. گروسی گفت:

  سلام من یک نصاب تصفیه آب درجه یک و کار بلد نیاز دارم که پروتکلهای بهداشتی رو رعایت کنه برای سمت مشا دماوند یک تصفیه آب از قبل داشتم و نیاز به نصب و سرویس و تعویض فیلتر داره

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   با سلام شرکت پاکاب گستر برای تمام نقاط استان تهران و حومه نصاب تصفیه آب اموزش دیده و مجرب داره و‌ پروتکل های بهداشتی هم جز یکی از قوانین محکم ماست.

  2. ورقا گفت:

   کلی هزینه ایاب ذهاب میشه خوب برو از همونجا نصاب پیدا کن سمت پردیس و بومهن چندتا نمایندگی تصفیه اب هست

 3. رحمان گفت:

  سلام تو یه قسمتی نوشتید که اگه فرم سرویس خدمات تصفیه آب رو پر کنیم ده درصد تخفیف در نظر گرفته شده سوالم اینه ایا فقط در اجرت سرویس تخفیف میذید یا روی جمع فاکتور که شامل قطعات و فیلترها هست هم تخفیف ده درصد تعلق میگیره
  سوال دوم اینکه اگه از نصاب بخوایم طریقه تعویض فیلتر رو آموزش بده ایا قبول میکنه

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام و احترام
   تخفیف 10 درصدی سرویس و خدمات پاکاب گستر روی جمع کل فاکتور داده میشه.
   برای اموزش تعویض فیلتر میتوانید حین تعویض فیلتر توسط سرویسکار پاکاب گستر فیلمبرداری کنید.

 4. همتی گفت:

  سلاام من فرم سرویس تصفیه آب رو پر کردم و ده درصد تخفیف دریافت کردم خاستم تشکر کنم از خدمات و سرویس دهی خوبتون بخصوص سرویسکار محترمتون اقای رامش

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام و احترام
   خوشحالیم که از خدمات پاکاب گستر راضی بودید.

 5. فتاحی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام بنده فتاحی هستم از منطقه نیاوران تهران من یه مشکل خاصی برای تصفیه آبم بوجود اومده که تا حالا تلفن زدم چندتا سرویسکار تصفیه آب اومدن اما نتونستن مشکل دستگاه منو حل کنن مشکلش اینه که هر ۳ ماه ممبران خراب میشه و هر نصابی اومده نتونسته درستش کنه ایا سرویسکار مجرب دارید که بتونه این مشکل رو حل کنه؟تا حالا هم هزینه زیاد کردم لطفا اگه این مشکلو میتونن حل کنن سرویسکار بفرستید چون خسته شدم از هزینه کردن به این تصفیه آب

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   با سلام نگران نباشید مشکل تصفیه آب شما با چند اقدام قابل حله لطفا با تلفن های واحد سرویس و خدمات شرکت پاکاب گستر جهت هماهنگی برای سرویسکار تماس بگیرید ضمنا برای منطقه نیاوران هم نصاب تصفیه اب داریم

 6. مکرمی از منطقه دهکده المپیک گفت:

  سلام من دستگاهم یه ایراد داره اگه راهنماییم کنید ممنون میشم بدلیل شرایط کرونا نمیخام
  نصاب تصفیه آب بیاد خونمون من سه تا از فیلترهای پایین رو تعویض کردم و از اونموقع صدای دستگاه کمی بیشتر شده دلیلشم نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنید ضمنا ایا این امکان رو دارید که دستگاه رو باز کنم و خودم حضورا بیارم دفتر شرکتتون تا درستش کنید؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   با سلام و ممنون از سوال شما
   اگه قبلا صدا نداشته و بعد از تعویض فیلتر این اتفاق افتاده اولا فورا شیر ورودی رو ببندید و دستگاه رو خاموش کنید تا هزینه سنگین روی دستتون ایجاد نکنه.
   احتمالا شما بعد از جا انداختن فیلترها در حوزینگ های تصفیه آب شستشو ندادید و ذرات و‌گرد سیاه کربن وارد ممبران،یا فلو فاضلاب شده و باعث کیپ شدگی شده. اگه مدت زیادی گذشته باشه احتمال ضعیف شدن پمپ،ترانس،و شیربرقی دستگاه زیاده و همین باعث فشار به پمپ و صدای بیشتر پمپ شده البته این میتونه یک دلیل باشه.
   اگه این مساله صدق کنه باید ممبران تعویض بشه یا فلو فاضلاب تعویض بشه.
   البته بهتره اگه نگران کرونا هستین دستگاه رو باز کنید و به ادرس دفتر مرکزی بیارید تکنسینهای مجموعه پاکاب گستر ظرف چند ساعت دستگاه شما عیب یابی و سرویس میکنند.
   دلیل دوم استفاده از فیلترهای نامرغوب و غیر استاندارد هستش که گرد و اب سیاه زیادی دارن.
   ضمنا باید حضور جنابعالی عرض کنم که تکنسینهای مجموعه پاکاب گستر نهایت بهداشت و نکات ایمنی رو رعایت میکنن. از جمله دستکش و ماسک و الکل که جز ملزومات سرویسکارهای مجموعه ما هستش.
   ادرس ما در تمام صفحات وجود داره.
   تهرانسر بلوار لاله پلاک ۱۲۵ دفتر مرکزی تصفیه آب پاکاب گستر تلفنهای دفتر مرکزی نمایندگی پاکاب گستر.
   ۰۹۱۹۹۴۹۴۶۱۶
   ۰۲۱۴۴۵۳۷۷۶۹
   ۰۲۱۴۴۵۳۷۵۵۰

 7. فرمندی گفت:

  سلام نصاب خیلی حرفه‌ای برای منطقه مشا دماوند هم دارید و ممنون میشم هزینه‌شو اعلام بفرمایید ما یه تصفیه آب قدیمی داریم که قصد داریم مجددا نصبش کنیم و تمام فیلترهاشو تعویض کنیم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما بله تمام مناطق تهران البرز و حومه نصاب ارسال میشه برای هزینه سرویس لطفا با تلفن خدمات تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۱۴۴۵۳۷۵۵۰
   ۰۲۱۴۴۵۳۷۷۶۹

 8. فریمان گفت:

  سلام ما فضای زیر سینکمون کمه امکانش هست یه کارشناس تصفیه آب بفرستید فضای مارو ببینه اگه امکانش هست بیاد نصب کنه
  یا با خودش تصفیه آبی که انتخاب میکنیم رو بیاره اگه جا شد نصب کنه اگه جا نشد نصب نکنه ممنون میشم جواب بدید ضمنا ما توی منطقه احمد آباد مستوفی هستیم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلامم بله امکانش هست لطفا روی یکی از موبایلهای شرکت ادرس و لوکیشن به همراه درخواستتون رو بفرستید تا انجام بشه.
   ۰۹۱۹۹۴۹۴۶۱۶
   ۰۹۱۲۶۴۶۴۶۲۵

 9. رضا معینی یوسف آباد گفت:

  بنده معینی از منطقه یوسف اباد که یه تصفیه آب هیوندا مدل h700 خریداری کردم ازتون خاستم از سرویس کار محترم تصفیه آب شما آقای مهران آریانپور تشکر کنم بسیار مودب و درجه یک توی کار بودن ایشون

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   مشتر گرامی بسیار خرسندیم از رضایت شما و قوت قلب هست برای گروه بازرگانی پاکاب گستر??

 10. محمدی گفت:

  بنده محمدی هستم از شهرک فرهنگیان
  چند روز پیش سرویسکار محترمتون اقای حضرتقلی زاده به منزل ما تشریف اوردن
  و فیلترهای تصفیه آب مارو تعویض کردن
  من خواستم از ایشون بابت کار درجه یک و رعایت بهداشتشون حین انجام کار که هم ماسک زده بودن هم دستکش استفاده کردن هم مدام از الکل استفاده میکردن تشکر ویژه داشته باشم?

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما و ممنون بابت کامنتهای روحیه بخشتون مشترک گرامی ما هم از شما بابت اعتمادتون به مجموعه پاکاب گستر کمال تشکر رو دارم??

 11. مهدی گفت:

  سلام
  شما تعویض فیلتر هم انجام میدید؟
  و اینکه فیلترها رو خودم باید قبلش بخرم یا شما خودتون میارید

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام و درود
   بله پاکاب گستر یکی از بزرگترین مراکز سرویس و نصب تصفیه آب در تهران هست. فیلترهای تصفیه آب رو خودتون میتونید انتخاب کنید. داخل سایت در قسمت فروش فیلترها، فیلترهای متعددی رو قرار دادیم که میتونید با توجه به کیفیتی که میخواید، فیلترهاتون رو خریداری کنید.
   در نهایت برای درخواست سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و یا نیمه صنعتی میتونید با بخش سرویس و خدمات پاکاب گستر تماس بگیرید.

 12. خوشنویس گفت:

  بنده از شرکت قبلی بخاطر سرویس بد و پاسخگو نبودن و تاخیرهای چند روزه بسیار ناراضی بودم این بود که شرکت شمارو تو سایت پیدا کردم و بسیار راضی هستم هم برای منزل خودم که در منطقه نیاوران تهران هستیم هم برای منزل مادرم که در منطقه تجریش هستن خدمات دریافت کردم از نوع برخورد سرویسکار محترم اقای رامش و اینکه بسیار فنی بودن و بسیار رضایت دارم به همین دلیل و به درخواست سرویس کار محترمتون این پیام رو گذاشتم

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   این پیامها باعث دلگرمی مجموعه ماست و از اعتماد شما به مجموعه‌مون بسیار خرسندیم

 13. س.م گفت:

  سلام.
  نصب دستگاها با هم فرق میکنه؟ مثلا تصفیه آب CCK با یه دستگاه با برند دیگه با هم روش نصب متفاوتی دارن؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام و درود
   معمولا بیشتر دستگاه های تصفیه آب به طور استاندارد ساخته میشن که روش نصبشون با هم یکسانه. مخصوصا در مورد برند های مختلف مثل سی سی کا و سافت واتر و هیوندای و … روش نصب و همینطور تعویض فیلتر تقریبا یکسانه.

 14. مهری نیا گفت:

  درود بر شما و تشکر از سرویس کار محترمتون
  اقای سعیدی بابت نصب تصفیه آب خانگی در محله پونک ایشون بسیار تمیز و‌مرتب و کاملا مسلط بودن البته ایشون از من خواستن اگه از سرویسشون راضی بودم اینجا کامنت بزارم
  بنده مهری نیا هستم از منطقه پونک چاردیواری تهران

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   بسیار خوشحالیم که رضایت شما جلب شده و از نصاب ما اقای سعیدی رضایت کامل داشتید
   لازم به ذکر است که شرکت پاکاب گستر هر شش ماه یکبار برای یاداوری تعویض و سرویس تصفیه آب خانگی شما تماس میگیرد

 15. مهدی پور گفت:

  سلام
  ببخشید از دستگاه من آب چکه میکنه. شدید نیست ولی خیس میشه زیر سینک. مشکلش از کجاست؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام
   قبل از انجام هر کاری حتما شیر ورودی دستگاه تصفیه آب رو ببندید تا بیشتر از این آب وارد دستگاهتون نشه. چون اگر نشتی آب ادامه پیدا کنه، هر چند اندک، ممکنه به بقیه قطعات تصفیه آب به خصوص لوازم برقی آسیب برسونه. برای گرفتن راهنمایی های بیشتر لطفا با شماره های مربوط به سرویس و خدمات تصفیه آب تماس بگیرید.

 16. ناشناس گفت:

  راستش من درامدم اونقدر نیست که پول هزینه سرویس تصفیه آب رو پرداخت کنم مشاوره رایگان برای سرویس تصفیه آب خانگی میخاستم ایا مقدور هست براتون؟

  1. کارشناس تصفیه آب شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود دوست عزیز
   سایت شرکت پاکاب گستر تمام تلاششو به کار برده تا تمام اطلاعات فنی و تعمیرات و سرویس رو در اختیار کاربرهای عزیز قرار بده. امکان مشاوره رایگان برای تعمیرات دستگاه واقعا زمان کارشناسان ما رو میگیره.
   البته به مشترکین خودمون که سرویس های دوره ای شون رو شرکت ما انجام میده، همواره پاسخگو بوده و هستیم و مشاوره رایگان هم میدیم.استثنائا لطفا توی واتساپ مدیر فروش تصفیه آب خانگی با کلمه در خواست راهنمایی تا یک هفته آینده پیام بزارید.

 17. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

  درود بر شما و ممنون بابت کامنت روحیه بخش شما
  ضمنا برای سرویس و خدمات دوره ای مراقب کلاهبرداران تلفنی تصفیه آب باشید و همواره از خطی که با شما تماس گرفته میشود استعلام بگیرید

 18. خوشروان گفت:

  لطفا تلفن بهترین نصابتون رو بزارید من تماس بگیرم برای نصب یک تصفیه اب سافت واتر در منطقه گرمدره تهران

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود
   با تلفنهای سرویس خدمات شرکت که در پایین صفحه درج شده تماس حاصل فرمایید

 19. سهیلی گفت:

  اجرت نصب دستگاه تصفیه اب ایزی ول کیسی چقدر است و هزینه تعویض فیلترهاش چند درمیاد ما در منطقه لویزان هستیم

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   اجرت نصب دستگاه تصفیه آب در خرداد سال ۱۴۰۱ حدود ۲۵۰ هزار تومان برای تمام‌مناطق تهران میباشد. هزینه تعویض فیلترهای تصفیه اب شما بسته به نوع ایرانی یا تایوانی بودن و تعداد فیلترها فیلترها متغیر میباشد.
   لطفا با تلفن سرویس و خدمات تماس گرفته و هزینه دقیق را سوال کنید و‌ مشاوره رایگان دریافت فرمایید.

 20. سرگلی گفت:

  ما تو وردیج هستیم آیا نصاب تصفیه آب برای اون منطقه در روز جمعه میفرستید
  تصفیه آب ما فیلتر یووی داره که باید اون رو هم نصب کنه به همین دلیل یه نصاب حرفه ای میخوام

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   بله با بخش خدمات تماس بگیرید توضیحات رو بدید تا نصاب حرفه ای خدمتتون بیاد

 21. سهرابی گفت:

  من ۳۴ سالمه و‌ کار تاسیساتی و لوله کشی زیاد کردم شما نصاب آموزش می دید؟هزینه آموزش نصابی تصفیه آب چقدره؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   شرکت پاکاب گستر همواره به نصاب تصفیه آب نیاز دارد و از جوانان جویای کار و فعال برای آموزش و سپس کار در شرکت دعوت به همکاری می نماید لطفا رزومه کاری کامل خود را به شماره تلفن
   ۰۹۱۲۶۱۶۸۹۶۷ (شیرمحمدی) واتساپ نمایید

 22. a.m گفت:

  سلام.نصاب میخواستم برای استاد معین.چون یکی از نزدیکانمون شما و خدماتتون رو تعریف کرده بود از شما نصاب میخوام بگیرم.

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام دوست عزیز ممنون از اعتمادتون.با بخش سرویس وخدمات ما تماس بگیرید.شماره پایین صفحه هستش.

 23. ناشناس گفت:

  یه سوال فنی من دستگاه تصفیه آب سافت واتر ۶ مرحله نصب کردم یه بست مشکی رنگ داره که دوتا پیچ داره اون برای چیه

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   قطعه ای در دستگاه تصفیه آب بعنوان لوازم جانبی وجود دارد بنام بست کمربندی فاضلاب
   کاربرد بست فاضلاب در تصفیه آب برای این است که شلنگ فاضلاب که به فلو فاضلاب نصب شده به سیفون زیر سینک ظرفشویی نصب شود این قطعه بسیار مهم است چرا که در صورتیکه درست نصب نشود باعث خسارت زیادی به دستگاه میشود با تعبیه یک سوراخ در قسمت افقی سیفون زیر سینک به قطر ۶ تا ۷ میلیمتر بشت فاضلاب را که شلنگ خروجی فلو فاضلاب به ان وصل شده نصب کنید طوریکه یک سانت از شلنگ داخل سوراخ تعبیه شده قرار گیرد

 24. فرمان فرما گفت:

  سلام.شما برای شهرستان هم نصب دارید؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام بله داریم.به شماره سرویس و خدماتمون زنگ بزنید پاییش صفحست.

 25. علی گفت:

  سلام. امکان باز کردن و نصب مجدد دستگاه هستش؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   بله قربان امکانش هست. برای جزییات درباره قیمت میتونید با سرویس و خدمات ما تماس بگیرید.

 26. زامهران گفت:

  سلام و درود خدمت شرکت محترم
  شما تو چه مناطقی کار میکنید؟ سمت کرج هم میاید ؟

 27. کارشناس پاکاب گستر گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  نصب، تعویض فیلتر و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در تمامی مناطق تهران و حومه و همینطور استان البرز انجام میشه. برای درخواست خدمات میتونید با شماره های مربوط به سرویس و خدمات تماس بگیرید.

 28. وردیج گفت:

  منطقه وردیج از روستاهای غرب تهران آیا نصاب دارید بیاد دستگاهمون رو سرویس کنه

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   بله تقریبا تمام مناطق تهران بخصوص مناطق غربژ تهران ورداورد ،وردیج،گرمدره کرج،قلعه حسن خان و برجهای دریاچه چیتگر باملند و… سرویس کار و‌نصاب متخصص داریم لطفا با بخش خدمات شرکت تماس حاصل فرمایید

 29. فرهمند گفت:

  از اینکه با مجموعه شما آشنا شدم خیلی خوشحالم چون بعد از سرویس تصفیه آب من توسط سرویسکار شما یه مشکلی پیش اومد و نه تنها پاسخگویی عالی بود بلکه سرویسکار به موقع مراجعه کرد و مشکل دستگاهم بدون هزینه برطرف شد و یکبار هم از پشتیبانی تماس گرفتن برای رضایت تو این اوضاعی که گارانتی نمیدن باعث‌خوشحالیه و من لازم دونستم اینجا کامنت بزارم چون شرکت شمارو از همین صفحه پیدا کردم و تماس گرفتم بابت نصاب حرفه ای و از خدماتیکه دادید راضی هستم
  فرهمند از سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *