مقالات

نصب، سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب در حصارک

تصفیه آب در حصارک

از سال های گذشته تا کنون بسیاری از خانواده ها اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کرده اند. نکته مهم آنجاست که فیلتر های تصفیه اب خانگی پس از مدتی کهنه شده و نیاز به تعویض دارند. به همین دلیل است که هر شش ماه یکبار، باید یک تکنسین به منزل شما مراجعه کند و علاوه بر سرویس کلی تصفیه آب، فیلترهای شما را نیز تعویض کند.

شرکت پاکاب گستر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس و خدمات در استان تهران، اقدام به ارائه خدمات ویژه به دارندگان تصفیه آب در حصارک کرده است.

تعویض فیلتر تصفیه آب در حصارک توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد.

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله حصارک، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در غرب و شمال غربی استان تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

شرکت پاکاب گستر، نمایندگی ارائه خدمات تصفیه آب

  1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
  2. این شرکت دارای چندین تکنسین مجرب است که از مراحل مختلف آزمایش عبور کرده و کاملا قابل اعتماد هستند.
  3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در حصارک، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
  4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
  5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.

سرویس تصفیه آب در غرب تهران

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر یکی از بزرگترین مراکز ارائه سرویس دوره ای، تعمیر و خدمات در استان تهران است. این شرکت دارای تکنسین های مجربی است که در تمامی مناطق به خصوص در مناطق غرب تهران، اقدام به فعالیت تخصصی میکنند.

مطلب پیشنهادی: سرویس و تعویض فیلتر در غرب تهران

در سرویس دوره ای تصفیه آب معمولا چندین عمل به صورت اتوماتیک توسط تکنسین باید چک شود. یکی از این موارد TDS یا سختی آب دستگاه شما است. در صورتی که سختی آب شما بالا باشد، فیلتر ممبران باید تعویض شود. البته کیفیت فیلتر ممبران نیز در مدت زمان طول عمر این فیلتر تاثیر بسزایی دارد.

علاوه بر آن، فشار آب خروجی از دستگاه با استفاده از فشار مخزن تنظیم میگردد. به این کار هواگیری مخزن یا تنظیم فشار مخزن گفته میشود. علاوه بر آن هر گونه مشکل چکه یا نشتی، همچنین صدای بلند دستگاه تصفیه آب توسط باید توسط تکنسین ها بررسی گردد.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در حصارک

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا دارای شش عدد فیلتر است. این فیلتر ها، هر یک کارایی خاص خود را دارند. برای مثال برخی از آنها اقدام به حذف آلاینده های فیزیکی میکنند. برخی از آنها کلر و مواد شیمیایی را حذف میکنند و برخی برای افزودن مواد معدنی به آب مورد استفاده قرار میگیرند. اما نکته اینجاست که این فیلترهای باید پس از مدتی تعویض شوند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در حصارک واقع در غرب تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است. البته در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، آموزش قدم به قدم و تصویری تعویض فیلتر آب تصفیه کن آورده شده است. تعویض فیلتر تصفیه آب حصارک کرج.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *