مقالات

نمایندگی تصفیه آب در صادقیه

از سال های گذشته تا کنون بسیاری از خانواده ها اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کرده اند. نکته مهم آنجاست که فیلتر های تصفیه اب خانگی پس از مدتی کهنه شده و نیاز به تعویض دارند. به همین دلیل است که هر شش ماه یکبار، باید یک تکنسین به منزل شما مراجعه کند و علاوه بر سرویس کلی تصفیه آب، فیلترهای شما را نیز تعویض کند.

شرکت پاکاب گستر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس و خدمات در استان تهران، اقدام به ارائه خدمات ویژه به دارندگان تصفیه آب در صادقیه کرده است. علاوه بر آن، پاکاب گستر بزرگترین نمایندگی فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران سات.

تعویض فیلتر تصفیه آب در صادقیه توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد.

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله صادقیه، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در غرب تهران را به طور ویژه انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب در صادقیه چقدر است؟

یکی از نکات مهم در هنگام تماس با یک مرکز ارائه سرویس تصفیه آب، قیمت تعویض فیلتر و ارائه خدمات دستگاه آب تصفیه کن است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هزینه سرویس تصفیه آب با چندین عامل رابطه مستقیم دارد:

 1. قیمت فیلتر انتخاب شده توسط مشتری
 2. قیمت قطعات و لوازم تعویض شده
 3. اجرت و ایاب و ذهاب

برای مثال قیمت فیلتر تایوانی نسبت به فیلتر های ایرانی بالاتر است. بنابراین در هنگام تعویض فیلتر باید به این نکته توجه شود. یا در هنگام تعمیر تصفیه آب، باید دید مشکل از کجاست، چه قطعاتی نیاز به تعویض دارد، و قیمت این قطعات در چه حدودی است.

البته برای ساکنان منطقه صادقیه، آریا شهر، طرشت شمالی و بزگراه جناح، به دلیل واقع بودن در غرب تهران، به طور ویژه و با قیمت بسیار مناسب اقدام به تعویض فیلتر تصفیه آب میکند.

چرا شرکت پاکاب گستر را انتخاب کنیم؟

 1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
 2. این شرکت دارای چندین تکنسین مجرب است که از مراحل مختلف آزمایش عبور کرده و کاملا قابل اعتماد هستند.
 3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در صادقیه، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
 4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
 5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.

بورس فروش تصفیه آب در صادقیه

یکی از اقداماتی که میتوانید برای خرید مطمئن تصفیه آب در فلکه صادقیه داشته باشید، خرید تصفیه آب از یک مرکز فروش معتبر تصفیه آب است. شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیر محمدی، یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان تصفیه آب خانگی در تهران است. انواع خدماتی که پاکاب گستر ارائه میکند، شامل موارد زیر میباشد.

 • فروش دستگاه تصفیه آب خانگی
 • فروش تصفیه آب نیمه صنعتی
 • سرویس تصفیه آب در تهران
 • تعمیر دستگاه آب تصفیه کن در تهران و حومه
 • تعمیر و تعویض قطعات تصفیه آب
 • تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

تعویض فیلتر تصفیه آب در صادقیه

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا دارای شش عدد فیلتر است. این فیلتر ها، هر یک کارایی خاص خود را دارند. برای مثال برخی از آنها اقدام به حذف آلاینده های فیزیکی میکنند. برخی از آنها کلر و مواد شیمیایی را حذف میکنند و برخی برای افزودن مواد معدنی به آب مورد استفاده قرار میگیرند. اما نکته اینجاست که این فیلترهای باید پس از مدتی تعویض شوند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در صادقیه واقع در غرب تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است. البته در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه خانگی، آموزش قدم به قدم و تصویری تعویض فیلتر آب تصفیه کن آورده شده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *