مقالات, مقالات

بهترین دستگاه تصفیه آب رومیزی و زیر سینکی خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

با توجه به کیفیت ناخوشایند آب شهری، نصب دستگاه تصفیه آب برای خانه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به منظور انجام این کار شناخت مناسب از نحوه کار بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین شناخت بهترین برند‌های دستگاه تصفیه آب حیاتی است. هم اکنون اغلب دستگاه‌های برتر برای تصفیه آب از سیستم اسمز معکوس (Reverse Osmosis) استفاده می‌کنند.  سیستم اسمز معکوس از یک غشا که همان فیلتر ممبران است استفاده کرده و با فشار آب مولکول‌های آب را تحت فشار قرار میدهد تا ریز ترین آلاینده‌های موجود در آن، از آب حذف شوند و آب به دست آمده از نظر بو و طعم بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد.

در این مقاله سعی داریم تا شما را با ویژگی‌های یک دستگاه تصفیه آب خوب آشنا کنیم و راهنمایی هایی را برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ارائه دهیم تا به بهترین شکل ممکن، مشکل سختی آب خانه خود را حل کنید. در پایان 5 دستگاه تصفیه آب خانگی را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟

برای خرید دستگاه تصفیه آب باید به چندین فاکتور توجه لازم را داشت. در مقاله راهنمای خرید تصفیه آب به طور کامل به این موارد اشاره شده است. اما در اینجا به اختصار به چند مورد اشاره میکنیم.

دستگاه تصفیه آب از نوع اسمز معکوس باشد

همانطور که بالاتر اشاره شد فرآیند اسمز معکوس باعث می‌شود که آب تصفیه شده بالاترین کیفیت را داشته باشد. فرآیند اسمز معکوس RO برای تصفیه آب، مواد محلولی همچون نمک، فلزات سنگین مانند کلسیم، جیوه و آهن را از آب حذف میکند. البته باید توجه کرد که همه مواد معدنی موجود در آب، طی فرآیند اسمز معکوس حذف نمیشوند و مقادیر کمی از آنها در آب باقی می‌ماند که به هیچ وجه برای بدن انسان ضرری ندارد.

حجم کمی را اشغال کند

به دلیل آن که از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده آنچنان زیادی در مقایسه با دستگاه‌های نیمه صنعتی نمی‌شود، یکی از ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب خانگی خوب کم حجم بودن آن است. امروزه فضای موجود در آشپزخانه‌ها اجازه جا دادن مخزنی بزرگ برای تصفیه آب را نمی‌دهد، درنتیجه مهم است که دستگاه تصفیه آب تهیه شده حجم کمی از کابینت زیر سینک را اشغال کند. دستگاه‌های تصفیه آب اینلاین یا رومیزی برای استفاده در آشپزخانه‌های کوچک با کابینت‌های نه چندان زیاد می‌توانند مناسب باشند.

فیلتر‌ها و اتصالات موجود در دستگاه با کیفیت باشد

فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب شامل طیف وسیعی می‌شود. این فیلتر‌ها شامل فیلتر قلیایی، فیلتر اشعه فرابنفش، فیلتر اینفرارد یا مادون قرمز، فیلتر ممبران، فیلتر کربن بلاک، فیلتر پست کربن، فیلتر پلی پروپیلن و فیلتر‌های یخچال ساید است. نکته مهم در مورد فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب گیاهی بودن این فیلتر‌ها است. فیلتر‌هایی که در دستگاه تصفیه آب هستند، فقط و فقط نباید کار حذف مواد معدنی را انجام دهند. بلکه باید مواد معدنی مضر را حذف و برخی مواد معدنی که بدن به آنها نیاز دارد و برای سلامتی بدن مفید است را در آب تصفیه شده راه بدهند.

 

 

از کجا دستگاه تصفیه آب اصل تهیه کنیم ؟

در حال حاضر تهیه دستگاه تصفیه آب مناسب و اصل در صورتی که شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده معتبر را بشناسید، کار چندان سختی نیست.

اولین نکته در مورد تهیه دستگاه تصفیه آب قیمت دستگاه می‌باشد. قیمت دستگاه تصفیه آب باید با کیفیت و کارکرد دستگاه و همچنین تعداد مراحل فیلتراسیون تصفیه آب متناسب باشد. برای مثال هرچه تعداد مراحل تصفیه در دستگاه‌های تصفیه آب بیشتر باشد، بدین معناست که تعداد فیلتر‌های به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن هم به همان اندازه بیشتر است و در نتیجه آب تصفیه شده توسط آن دستگاه، آب با کیفیت تری از نظر طعم و بو است. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که دستگاه‌های تصفیه آب هفت مرحله از دستگاه‌های شش مرحله گران تر باشند.

فاکتور بعدی در انتخاب محل خرید دستگاه تصفیه آب، دارا بودن خدمات پس از فروش توسط آن شرکت یا فروشگاه است. شرکت مورد نظر باید پس از فروش دستگاه تصفیه آب به شما نصب و ارسال رایگان ارائه کند. همچنین باید برای دستگاه فروخته شده گارانتی در نظر گرفته شود تا در صورت بروز مشکل بتوانید از خدمات پس از فروش آن شرکت استفاده کنید.

شرکت پاکاب گستر

شرکت بازرگانی پاکاب گستر از سال 1388 در حوزه تصفیه آب شروع به کار کرده است. این شرکت در تلاش است که دستگاه‌ها، فیلتر‌ها و قطعات تصفیه آب را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. پاکاب گستر ارائه دهنده بهترین دستگاه تصفیه آب و خدمات در تهران و سایر شهرستان‌ها است. همه ی دستگاه‌های تصفیه آبی که از این شرکت خریداری می‌کنید دارای گارانتی حداقل یک ساله و نصب و ارسال رایگان است. به منظور خرید محصولات تصفیه آب و یا مشاوره رایگان توسط کارشناسان با تجربه پاکاب گستر می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا و پایین صفحه تماس حاصل کنید.

 

انواع مختلف دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه آب گوناگون از نظر عملکرد تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. دستگاه‌های تصفیه آب را به طور کلی میتوان به دو نوع اینلاین و هوزینگی مجزا کرد. این دو دستگاه در حالت کلی در سه فیلتر مرحله اول دارای تفاوت هستند. دستگاه تصفیه آب اینلاین از نظر ظاهری دارای سه فیلتر افقی در جلوی دستگاه است ولی دستگاه هوزینگی دارای سه هوزینگ برای فیلتر به صورت عمودی است.

 

مقایسه دستگاه های تصفیه آب اینلاین و هوزینگی

مقایسه دستگاه‌های تصفیه آب اینلاین و هوزینگی

دستگاه آب تصفیه کن را از نظر تعداد فیلتر‌های به کار رفته در آن نیز می‌توان دسته بندی نمود. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله، دستگاه تصفیه آب 7 مرحله و دستگاه تصفیه آب 8 مرحله از جمله‌ی این دسته بندی‌ها است. دستگاه تصفیه آب 7 و 8  مرحله ای نسبت به 6 مرحله دارای فیلتر‌های نامبرده شده یعنی ممبران، قلیایی، ماوراء بنفش یا UV و فیلتر مادون قرمز یا Infrared می‌باشند. آب تصفیه شده توسط این دستگاه‌ها دارای بالاترین کیفیت ممکن از نظر طعم، بو و سلامتی برای انسان است.

 

مدل‌های متنوعی از دستگاه تصفیه آب خانگی موجود است.تعدادی از این مدل‌ها عبارتند از :

دستگاه تصفیه آب هوزینگی

این مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی، مرسوم ترین مدل به حساب می‌آید. این دستگاه‌ها زیر سینک نصب می‌شود و معمولا دارای مخزن جداگانه برای ذخیره آب تصفیه شده و پمپ آب می‌باشد.

دستگاه تصفیه آب کیسی

این مدل دارای شباهت بسیار زیادی در عملکرد تصفیه آب، به دستگاه‌های هوزینگی دارد. تفاوت دستگاه‌های کیسی با تصفیه آب هوزینگی این است که دستگاه تصفیه آب کیسی برای قرار گیری در روی کابینت یا میز طراحی شده و به عنوان دستگاه تصفیه آب رومیزی شناخته شده است.

تصفیه آب پارچی

همانطور که از نامش پیداست این نوع تصفیه آب با نصب فیلتر‌های مخصوص بر روی پارچ آب انجام می‌شود. مزیت این نوع تصفیه آب در قیمت پایین فیلتر‌های پارچ آب است. اما همانطور که احتمالا به نظرتان می‌رسد این فیلتر‌ها کارایی دستگاه تصفیه اب RO را ندارد. البته که از نظر طعم و بو تاثیر مثبت خود را بر روی آب آشامیدنی می‌گذارد.

مقایسه دستگاه های کیسی، هوزینگی و پارچی

سرویس و خدمات آب تصفیه کن

همه ی دستگاه‌های تصفیه آب بعد از مدتی نیاز به سرویس دوره ای تصفیه آب دارند. تعویض فیلتر از مهم ترین کار‌هایی است که در سرویس دوره ای انجام می‌شود. درصورتی که آب شما طعم اولیه خود را از دست داد و کتری آب جوش شما دارای رسوب شد، زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما شده است. فیلتر‌های 3 مرحله اول دستگاه هر 6 ماه یکبار، فیلتر ممبران یا مرحله چهارم هر 2 سال یکبار و فیلتر‌های مرحله پنج و شش، هر 1 سال یکبار باید تعویض شوند. شرکت پاکاب گستر برای مشتریان خود به صورت ویژه خدمات و سرویس‌های دوره ای را انجام می‌دهد.

خدماتی مثل سرویس دوره ای، عیب یابی و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و یا نصب دستگاه تصفیه آب خانگی توسط متخصصان مجرب شرکت بازرگانی پاکاب گستر انجام می‌شود. در صورتی که مشکلی برای دستگاه تصفیه آب شما به وجود آمد، با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه دستگاه شما به عملکرد مناسب اولیه خود بازگردد.

 

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی و زیرسینکی

حالا که با نحوه کارکرد دستگاه تصفیه آب و اهمیت استفاده از آن تا حدودی آشنا شدیم، می‌خواهیم بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران را معرفی کنیم. البته مدل‌های موجود در بازار ایران بسیار زیاد هستند، در این بخش برخی از آنها را باهم بررسی خواهیم کرد.

 

1. دستگاه تصفیه آب کیسی زینود

دستگاه تصفیه آب کیسی زینود

دستگاه تصفیه آب رومیزی زینود مدل CX110 یکی از دستگاه های تصفیه آب ایرانی با کیفیت در دسته بندی آب تصفیه کن های رومیزی است. این دستگاه رومیزی تصفیه آب به دلیل ظاهر مثال زدنی خود طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. زینود CX110 میتواند به آشپزخانه شما جلوه زیبا و مثال زدنی را بدهد.

تصفیه آب رومیزی زینود از بهترین دستگاه های تصفیه آب رومیزی است که از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده میکند. همانند باقی دستگاه های اسمز معکوس، دستگاه رومیزی زینود هم دارای 6 عدد فیلتر با کیفیت است. نحوه تعویض فیلتر در این دستگاه بسیار راحت تر از دستگاه های هوزینگی است. به دلیل اینکه در این دستگاه از فیلتر های کپسولی استفاده شده است.

این دستگاه با بدنه فلزی زیبای خود بسیار کم جا بوده و فضای بسیار کمی از آشپزخانه شما را اشغال خواهد کرد.  ابعاد این دستگاه 40 در 15 سانتی متر است. ارتفاع تصفیه آب 43 سانتی متر میباشد.

نام برند دستگاه زینود
مدل دستگاه تصفیه آب CX110
نوع آب تصفیه کن کیسی، رومیزی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 مرحله
فیلتر مرحله 1 فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر پلی پروپیلن 1 میکرون
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال

 

2. دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس

 

دستگاه Life Water Noble plus جزو بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ساخته شده در ایران می‌باشد. برند لایف واتر توسط شرکت پاکاب گستر ثبت شده و تمامی استاندارد‌های موجود را در حوزه تصفیه آب اخذ کرده است.

دستگاه تصفیه آب نوبل پلاس هشت مرحله ای است. سه فیلتر اول دستگاه مانند دستگاه‌های دیگر به گرفتن ذرات به نسبت درشت تا 1 میکرون اختصاص داده شده است. همچنین این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران و فیلتر قلیایی نیز می‌باشد. مخزن دستگاه تصفیه آب لایف واتر مخزن تولید شده شرکت تانک پک با حجم 16 لیتر است. با توصیفات ذکر شده، از لایف واتر نوبل پلاس میتوان به عنوان کامل ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران نام برد.

این دستگاه از طرف شرکت پاکاب گستر دارای دو سال گارانتی و نصب و ارسال رایگان است.

نام برند دستگاه لایف واتر
مدل دستگاه تصفیه آب نوبل پلاس
نوع آب تصفیه کن هوزینگی، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن تانک پک
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 8 مرحله
فیلتر مرحله 1 فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن پودری
فیلتر مرحله 3 فیلتر pp اندازه 1 میکرون
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فیلتر مرحله 7 فیلتر محافظ ممبران
فیلتر مرحله 8 فیلتر قلیایی

 

3. دستگاه تصفیه آب کیسی فلکس تک مدل CG2

دستگاه تصفیه آب فلکس تک مدل cg2

اگر به دنبال یک دستگاه تصفیه آب رومیزی کم جا برای آشپزخانه یا محل کار خود می‌گردید، فلاکستک CG2 بهترین گزینه برای شماست. این دستگاه همانطور که مشاهده می‌کنید دارای طراحی منحصر به فرد در بین تصفیه آب‌های رومیزی است. ضامن ضد نشت دارد که باعث می‌شود خیالتان از نشتی ناگهانی آب راحت باشد و با خیالی آسوده به محل کار یا سفر بروید.

از نکات قابل توجه این دستگاه استفاده از فرآیند اسمز معکوس برای تصفیه آب است. مزیت دیگر CG2، قابلیت تعویض فیلتر بسیار آسان در آن است. به طور کلی می‌توان گفت که این دستگاه همان کارایی دستگاه‌های اسمز معکوس هوزینگی را دارد اما با طراحی زیباتر و قابلیت رومیزی بودن.

نام برند دستگاه فلاکستک
مدل دستگاه تصفیه آب CG2
نوع آب تصفیه کن کیسی، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 2.2 گالن
ابعاد دستگاه 30×22 و ارتفاع 42 سانتی متر
تعداد فیلتر های تصفیه آب 8 مرحله
ظرفیت ممبران 75 گالن
تعداد مراحل فیلتراسیون 6
نوع فیلتر ها اینلاین
استاندارد اخذ شده  NSF , WATER QUALITY , FDA

 

4. دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700

دستگاه تصفیه آب هیوندای

HYUNDAI H700 توسط شرکت کره ای هیوندای تولید شده است. ظاهر زیبای این دستگاه اولین چیزی است که پس از مشاهده آن به چشم می‌خورد. این دستگاه بر پایه مواد فود گرید ساخته شده و کاملا طبیعی و بهداشتی است. دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای H700 دارای تاییدیه‌های NSF و Water Quality Association(WQA) امریکا و Hi Seoul کره جنوبی می باشد.

دستگاه تصفیه آب هیوندای H700 همانند دیگر دستگاه‌های معرفی شده از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کند. تصفیه اب هفت مرحله هیوندای دارای فیلتر‌های الیافی، کربن اکتیو، کربن بلاک برای سه مرحله اول است. مخزن تحت فشار این دستگاه، از شرکت تانک پک است و دارای ظرفیتی به حجم 4 گالن است.

نام برند دستگاه هیوندای کره جنوبی
مدل دستگاه تصفیه آب H700
نوع آب تصفیه کن هوزینگی، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن تانک پک
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 7 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک CTO
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فیلتر مرحله 7 فیلتر محافظ ممبران
امکان خرید اقساطی دارد

 

5. دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر اکو پلاس

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو پلاس

لایف واتر eco plus ساخته شده توسط برند لایف واتر با بهترین و با کیفیت ترین قطعات ایرانی، با توجه به قیمت بسیار مناسب و کیفیت فوق العاده آن، قطعا در لیست بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قرار خواهد گرفت. مزیت دسگاه اینلاین اکو پلاس نسبت به دستگاه‌های هوزینگی عدم جاگیری زیاد از فضای آشپزخانه شما است. همینطوره به خاطر وزن مناسب آن قابلیت حمل آسانی را برای استفاده کنندگان مهیا میکند.

مخزن و پمپ این دستگاه وارداتی و دارای کیفیت قابل مقایسه با دستگاه‌های تصفیه آب درجه یک دیگر است. شیر برداشت این دستگاه از نوع ستاره ای و با بهترین متریال است که از زنگ زدن آن جلوگیری می‌کند. از مزیت‌های قابل توجه این دستگاه قابلیت اتصال به یخچال ساید است، که میتوانید با اتصال آن به یخچالتان، آب تصفیه شده و بسیار سالم را از طریق یخچالتان نیز مصرف کنید.

تصفیه آب لایف واتر اکو پلاس 7 مرحله ای است. فیلتر‌های این دستگاه قابلیت پایین آوردن سختی آب تا زیر 50 را دارند. فیلتر مرحله 7 این دستگاه یعنی فیلتر قلیایی علاوه بر قابلیت اضافه کردن یون‌های مفید برای بدن مثل کلسیم و منیزیم به آب، قابلیت تنظیم PH آب را نیز دارند.

نام برند دستگاه هیوندای کره جنوبی
مدل دستگاه تصفیه آب H700
نوع آب تصفیه کن اینلاین، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن تانک پک
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 7 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر الیافی 1 میکرون
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فیلتر مرحله 7 فیلتر قلیایی Alkiline
امکان خرید اقساطی دارد

 

6. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سی سی کا

دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا 6 مرحله ای

سی سی کا CCK یکی از بهترین برند های دستگاه تصفیه آب خانگی در تایوان است. این شرکت محصولات خود را به کشور های متعددی صادر میکند. دستگاه تصفیه آب اینلاین 6 مرحله ای با بهترین قیمت در حال عرضه در شرکت پاکاب گستر است.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دارای 6 عدد فیلتر درجه 1 فودگرید است. فیلتر های فود گرید به شما این اطمینان را میدهند که متریال به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن به طور کامل با آب سازگاری دارد.

مخزن دستگاه تصفیه آب CCK، مخزن تانک مکس با ظرفیت 4 گالن است. همانند دیگر دستگاه هایی که در این مقاله تا به حال معرفی کرده ایم، سی سی کا نیز از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده میکند. بنابراین کیفیت آب آشامیدنی خروجی از دستگاه تصفیه کننده آب درجه یک و بدون هیچ گونه آلودگی خواهد بود.

نام برند دستگاه سی سی کا CCK
مدل دستگاه تصفیه آب  6 مرحله
نوع آب تصفیه کن اینلاین، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن برند تانک مکس
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلیپروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک CTO
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
نصب و ارسال دستگاه رایگان توسط تکنسین‌های پاکاب گستر
امکان خرید اقساطی دارد

 

7. دستگاه تصفیه 6 مرحله اینلاین سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر اینلایناگر مدتی به دنبال دستگاه تصفیه آب گشته باشید و تحقیقاتی را انجام داده باشید، حتما نام سافت واتر به گوش شما خورده است. دستگاه تصفیه آب سافت واتر تولید شده در ایران با بهترین کیفیت است. این دستگاه با قیمت فوق العاده ارزانی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که تمایلی به هزینه کردن برای دستگاه آب تصفیه کن ندارند.

سافت واتر 6 مرحله اینلاین دارای شش عدد فیلتر است. این فیلتر ها شامل فیلتر ممبران اسمز معکوس میشود که میتواند ذرات آب را بیش از 99 درصد تصفیه کند. فیلتر های دستگاه از نوع اینلاین یعنی کپسولی هستند که نحوه تعویض فیلتر را برای شما آسان تر خواهد کرد.

از مزیت های دستگاه تصفیه آب سافت واتر میتوان به شاسی دستگاه اشاره کرد. این شاسی به عنوان پایه برای دستگاه عمل کرده است. به این معنا که برای نصب دستگاه اجباری به سوراخ کردن سینک ظرفشویی با دریل نیست.

نام برند دستگاه سافت واتر
مدل دستگاه تصفیه آب  6 مرحله
نوع آب تصفیه کن اینلاین، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن چینی
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلیپروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 کربن بلاک 1 میکرون لایف واتر
فیلتر مرحله 4  ممبران فیلمتک چین
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
نصب و ارسال دستگاه رایگان توسط تکنسین‌های پاکاب گستر
امکان خرید اقساطی دارد

 

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “بهترین دستگاه تصفیه آب رومیزی و زیر سینکی خانگی

 1. مهرداد گفت:

  یه سوال دارم و اون اینکه تصفیه آب ۲ ملیون تومانی با ۶ ملیون تومانی چه فرقی با هم دارن تصفیه اب ۲ ملیون تومانی ایا اب رو تصفیه و سبک نمیکنه؟یا کمتر تصفیه میکنه؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام و احترام
   دستگاه های تصفیه آب که با سیستم اسمز معکوس کار میکنند همگی میتونند آب رو تا حد زیادی تصفیه کنند. در این منبع ذکر شده که تصفیه آب های با سیستم اسمز معکوس میتونن ناخالصی های موجود در آب رو تا اندازه 0.0001 میکرون تصفیه کنن. بنابراین چیزی که شما در خرید تصفیه آب باید اول از همه به اون توجه کنید، این هست که دستگاهتون با روش اسمز معکوس کار کنه.
   نکته بعدی در مورد تفاوت دستگاه های تصفیه آب ارزان و گران بود.
   ما درمقاله ای با نام دستگاه تصفیه آب ارزان به طور کاملی به این دستگاها پرداختیم و چند تا از دستگاه های ارزان قیمت و با کیفیت رو هم معرفی کردیم. اما به طور خلاصه باید بگم که چیزی که دستگاه های ارزان و گران رو از هم متمایز میکنه، کیفیت قطعات هست. یعنی هر چه دستگاه قطعات با کیفیتی روش نصب باشه، دوام بیشتری داره، بیشتر عمر میکنه و طبیعتا قیمتش هم بالاتر هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *