مقالات, مقالات اصلی

دستگاه تصفیه آب ارزان

بهترین دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت

امروزه با بیشتر شدن مشکلات ناشی از آب شهری و افزایش آلاینده های مضر برای بدن خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر میرسد. شرکت پاکاب گستر دارای طیف وسیعی از دستگاه تصفیه آب است. از دستگاه تصفیه آب ارزان گرفته، تا دستگاه هایی که دارای قیمت بالاتری میباشند.

دستگاه تصفیه آب میتواند املاح آب را تا اندازه بسیار زیادی کاهش دهد. البته از بین رفتن همه املاح درون آب برای بدن مناسب نیست. به همین دلیل است که در دستگاه تصفیه آب خانگی از یک شیر به نام شیر میکس استفاده میشود. همانطور که از نامش پیداست این شیر آب خالص را با مقداری از آب دارای سختی بالا مخلوط میکند. بنابراین آب خروجی از دستگاه تصفیه آب بسیار با کیفیت و همراه با املاح ضروری برای بدن است.

 1. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله لایف واتر مدل اکو
 2. دستگاه تصفیه آب 7 مرحله لایف واتر مدل اکو پلاس
 3. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سافت واتر مدل اینلاین
 4. آب تصفیه کن جامبو 3 مرحله
 5. دستگاه تصفیه آب 7 مرحله لایف واتر مدل تراست
 6. دستگاه تصفیه آب سی سی کا 6 مرحله
 7. دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H500UF
 8. دستگاه تصفیه آب سی سی کا 9 مرحله
 9. دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل 6 مرحله اینلاین
 10. دستگاه تصفیه آب سافت واتر معصومی

 

انواع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان

انواع دستگاه تصفیه آب دارای طیف وسیعی است. دستگاه تصفیه آب را از لحاظ حجم، نوع کاربری، سیستم تصفیه آب به کار رفته و تعداد مراحل فیلتراسیون میتوان تقسیم بندی کرد.

هر یک از این دستگاه ها از سیستم های مختلفی برای تصفیه کردن آب بهره میبرند. مهم ترین سیستم هایی که در دستگاه تصفیه آب به کار برده میشوند، عبارتند از:

سیستم اسمز معکوس: این فرآیند تصفیه آب بهترین و کارآمد ترین روش تصفیه آب در دستگاه آب تصفیه کن است. در این روش بیش از 99 درصد آلاینده های موجود در آب حذف میشوند. این سیستم علی رغم برتری که نسبت به دیگر روش های تصفیه دارد، ضعف هایی نیز دارد. فیلتر ممبران اسمز معکوس که عملکرد اصلی فناوری اسمز معکوس بر عهده آن است، دارای غشای نازکی است که در مقابل کلر آسیب پذیر است. بنابراین باید قبل از رسیدن آب به این فیلتر، از روش های دیگر برای تصفیه آب استفاده شود.

روش تصفیه آب مکانیکی: این روش تصفیه آب برای حذف آلاینده های فیزیکی آب به کار میرود. معمولا از روش مکانیکی به عنوان فیلتر مرحله اول در دستگاه تصفیه آب استفاده میکنند. فیلتر الیافی که در مرحله اول دستگاه تصفیه آب نصب میشود، از نمونه های فیلتر مکانیکی دستگاه آب تصفیه کن است.

روش تصفیه آب اولترافیلتراسیون: سیستم تصفیه آب اولترافیلتراسیون یکی از انواع دستگاه تصفیه آب است. مهم‌ترین مرحله‌ای که این سیستم برای تصفیه آب دارد، فیلتر UF میباشد. این فیلتر از روزنه‌های بسیار کوچکی تشکیل شده است. روزنه‌های اولترافیلتراسیون از 0.01 تا 0.02 میکرون است. معمولا تصفیه آب های Ultrafilteration از قیمت ارزان تری برخوردارند.

دلیل ارزان‌تر بودن سیستم‌های اولترافیلتراسیون نسبت به اسمز معکوس

این تفاوت در قیمت به این دلیل است که اولترافیلتراسیون احتیاجی به پمپ و مخزن ندارد.اما سیستم اسمز معکوس احتیاج دارد.

روش های تصفیه آب

اما دستگاه های اولترافیلتراسیون مشکلاتی هم دارند.مثلا املاح آب را تا 0.025 میکرون حذف میکنند.اما سیستم اسمز معکوس تا 0.0001 میکرون اضافات آب را میگیرد.مورد دیگری که وجود دارد این است که دستگاه‌های اولترافیلتراسیون در ابتدا ارزان هستند اما ممبران آنها باید در بازه زمانی کوتاه تری تعویض شود.بنابراین خرج بیشتری را در طولانی مدت نسبت به دستگاه های اسمز معکوس تحمیل می‌کنند.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت تصفیه‌آب

دستگاه تصفیه آب دارای انواع مختلفی در ایران است. عوامل مختلفی ممکن است قیمت آب تصفیه کن خانگی را تعیین کنند. برخی از این فاکتور ها را در ادامه با هم مورد بررسی قرار میدهیم. با توجه به این فاکتور میتوانید دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت را بهتر مورد بررسی قرار دهید.

برند دستگاه تصفیه آب: معمولا دستگاه هایی که دارای برند معتبر تصفیه آب هستند، دارای قیمت بالاتری نیز میباشند. برند هایی که در حال حاضر جزو بهترین ها هستند شامل برند های سی سی کا، لایف واتر، سافت واتر، آکوا و آکواجوی هستند. البته صرف این که برند دستگاه تصفیه آب معروف و معتبر باشد، نمیتواند به شما اطمینان دستگاه آب تصفیه کن با کیفیت بدهد. برخی از فروشندگان تصفیه آب، دستگاه های بی کیفیت را با لیبل برند های معتبر به فروش میرسانند. برای اینکه به دام این نوع فروشندگان نیفتید، نیاز است تا از مراکز معتبر اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب بکنید.

مرکز معتبر خرید تصفیه آب: شرکت پاکاب گستر یکی از معتبر ترین فروشگاه هایی است که در حوزه دستگاه تصفیه آب اقدام به فعالیت کرده است. این شرکت از سال 1388 شروع به تولید و عرضه دستگاه تصفیه آب با کیفیت کرده است. شرکت پاکاب گستر امکان خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است.

سیستم تصفیه آب: همانطور که بالاتر در مورد انواع فناوری های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب صحبت شد، قیمت آب شیرین کن به تکنولوژی اصلی تصفیه آب هم بستگی دارد. معمولا دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از قیمت بیشتری نسبت به دیگر دستگاه ها برخوردارند. به دلیل اینکه در سیستم اسمز معکوس از فیلتر ممبران استفاده میشود. فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است که از قیمت بیشتری نسبت به باقی فیلتر ها برخوردار است.

تعداد فیلتر های دستگاه تصفیه آب: دستگاه آب تصفیه کن از انواع مختلف فیلتر تصفیه آب تشکیل شده است. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا دارای 5 یا 6 فیلتر ثابت است. اما برخی از دستگاه های تصفیه آب چند فیلتر اضافی نیز دارند. این فیلتر ها یا نقش محافظتی دارند، یا به بهتر شدن کیفیت آب کمک میکنند. طبیعی است که هرچه فیلتر دستگاه تصفیه آب بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

مقیاس تصفیه آب: ممکن است در برخی از مکان ها مثل شرکت‌ها و کافه ها و رستوران نیاز به تصفیه آب با مقیاس بالاتری باشد. در این گونه از شرایط دستگاه تصفیه آب خانگی جوابگو نخواهد بود. به همین دلیل دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای تصفیه آب با ظرفیت بالاتر تولید میشود. همانطور که مشخص است، به دلیل اینکه ظرفیت تصفیه دستگاه‌های نیمه صنعتی بالاتر است، قیمت دستگاه نیز به همان نسبت بالاتر خواهد رفت.

در شرکت پاکاب گستر، همه اجناس و محصولات تصفیه آب زیر قیمت و به قیمت عمده فروشی به مشتریان ارائه میگردد.

تصفیه آب ارزان با تصفیه اب گران چه تفاوتی دارد؟

تصفیه‌آب ارزان

در خرید دستگاه تصفیه آب شما با دو گزینه مختلف رو به رو خواهید شد. یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران تصفیه آب علت ارزان بودن یا گران بودن برخی از دستگاه هاست. در این قسمت به شما اصلی ترین دلایل تفاوت قیمت تصفیه آبها را توضیح میدهیم.

در مرحله اول باید توجه داشته باشید که معمولا دستگاه های تصفیه آب از سیستم اسمز معکوس استفاده میکنند. دستگاه های اسمز معکوس چه ارزان و چه گران دارای مراحل و عملکرد یکسانی هستند. یعنی میتوان گفت که تقریبا آلاینده هایی که دستگاه آب تصفیه کن از آب حذف میکند، ارتباطی به ارزانی یا گرانی دستگاه ندارد.

داشتن یک دستگاه تصفیه آب ارزان خیلی مهم است و از نداشتن دستگاه و مصرف آب شهری خیلی مفید تر است و حتما توصیه می‌شود اما تفاوت‌های دستگاه گران قیمت تر و ارزان با توجه به مواد به کار رفته در ساختار بدنه و قیلترهای دستگاه است که طبعا تفاوت قیمت ایجاد می‌کند.

دوام دستگاه های گران قیمت تر بسیار بالاتر از دستگاه های با قیمت کم است. برای مثال قطعات به کار رفته در دستگاه های با قیمت بالا، اغلب قطعات با کیفیت تایوانی هستند که متریال با کیفیت تری در آن‌ها به کار رفته است و می‌تواند دیر تر دچار نقص و خرابی شود و عمر تصفیه آب خانگی شما را بالاتر می‌برد.

معرفی 10 مدل دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت

در این بخش از مقاله به معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت خواهیم پرداخت. پایین بودن قیمت برخی از این دستگاه ها به معنی بی کیفیت بودن آن ها نیست. دستگاه های تصفیه آب ایرانی با کیفیت تولید شده توسط شرکت پاکاب گستر در انواع مختلفی عرضه میشوند. برای مثال دستگاه تصفیه آب لایف واتر با قطعات تایوانی مونتاژ میشود و دارای کیفیت قابل مقایسه با دستگاه های معتبر تایوانی است.

در ادامه به معرفی دستگاه تصفیه آب ایرانی ارزان خواهیم پرداخت.

 

1  دستگاه تصفیه آب 6 مرحله لایف واتر مدل اکو

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو

دستگاه تصفیه آب اکو در دو نوع اینلاین و هوزینگی توسط شرکت پاکاب گستر تولید میشود. دستگاه تصفیه آب اینلاین و هوزینگی در سه فیلتر مرحله اول با یکدیگر تفاوت دارند. سه فیلتر مرحله اول دستگاه اینلاین به صورت کپسولی است که به حالت افقی قرار میگیرند. اما آب تصفیه کن اینلاین، دارای سه هوزینگ یا محفظه است که کارتریج فیلتر ها درون آن قرار میگیرد. گفته میشود استفاده از آب تصفیه کن اینلاین بهداشتی تر است. اما از نظر عملکرد این دو نوع دستگاه تصفیه آب با یکدیگر تفاوتی ندارند.

این دستگاه ها به دلیل استفاده از قطعات تماما ایرانی در زمره دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت قرار میگیرد. البته استفاده از قطعات ایرانی دلیل بر بی کیفیت بودن دستگاه نیست. دستگاه آب تصفیه کن اکو تولید شده توسط شرکت پاکاب گستر از قطعات ایرانی باکیفیت استفاده کرده است که در مقایسه با قیمت مناسب این دستگاه، دارای عملکرد بسیار مناسبی است.

لایف واتر اکو دارای مخزن وارداتی با کیفیت و ساخته شده از متریال فود گرید است. قابلیت پایین آوردن سختی آب تا پایین از 50 را دارد. همچنین این دستگاه قابلیت این را دارد که به یخچال وصل شده و آب خروجی از یخچال را تصفیه کند.

فیلتر مرحله 1 فیلتر الیافی پلی پروپیلن pp
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو گرانول
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک
فیلتر مرحله 4 فیلتر ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فشار پمپ دستگاه تصفیه آب 125psi
ظرفیت مخزن دستگاه 4 گالن (16 لیتر)
گارانتی دستگاه 12 ماه پاکاب گستر

 

2  دستگاه تصفیه آب 7 مرحله لایف واتر مدل اکو پلاس

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو پلاس

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو پلاس دارای 7 عدد فیلتر یا مرحله فیلتراسیون میباشد. کلیت این فیلتر همانند مدل اکو که در بالا توضیح داده شد است. فیلتر مرحله هفتم آن فیلتر قلیایی Alkaline است. این فیلتر به آب خاصیت قلیایی میدهد و میتواند pH آب را به خوبی تنظیم کند.

لایف واتر اکو پلاس قابلیت اتصال به یخچال را دارد. در این صورت فیلتر پشت ساید حذف شده و آبی که از یخچال خارج میشود به طور کامل تصفیه شده خواهد بود.

فیلتر ممبران این دستگاه 11 لایه بوده و املاح موجود در آب را تا اندازه زیادی تصفیه میکند. این آب تصفیه کن قابلیت پایین آوردن سختی آب را تا زیر 50 دارد. بنابراین آب خالص را به شما ارائه خواهد کرد. این پایین آوردن سختی آب تا اندازه بالا به شما اجازه میدهد که با استفاده از شیر میکس، املاح موجود در آب را تنظیم کنید.

فیلتر مرحله 1 فیلتر الیافی پلی پروپیلن pp
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو گرانول GAC
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک
فیلتر مرحله 4 فیلتر ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال Mineral
فیلتر مرحله 7 فیلتر قلیایی Alkaline
فشار پمپ دستگاه تصفیه آب 125psi
ظرفیت مخزن دستگاه 4 گالن (16 لیتر)
گارانتی دستگاه 12 ماه پاکاب گستر

 

3  دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سافت واتر اینلاین

دستگاه تصفیه آب اینلاین سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله از پر طرفدار ترین دستگاه های آب تصفیه کن است. سافت واتر یکی از بهترین شرکت های تولید محصولات تصفیه آب، در ایران از محبوبیت خوبی برخوردار است.

این دستگاه دارای باکیفیت ترین قطعات ایرانی است.مخزن 4 گالن و پمپ دستگاه از با کیفیت ترین قطعات ایرانی تصفیه آب می باشد. این دستگاه تمام لوازم مورد نیاز از جمله مخزن، شیر برداشت، شیر مخزن، تمام فیلتر ها را در پک خود دارد.

در صورت خرید این محصول از شرکت پاکاب گستر، نصب و ارسال رایگان به شما ارائه خواهد شد. این دستگاه دارای 12 ماه گارانتی از طرف شرکت پاکاب گستر نیز میباشد که به شما خیالی آسوده را هدیه میکند.

در خرید دستگاه تصفیه درست است که تفاوت قیمت بسیار زیادی بین دستگاه‌های ارزان قیمت بازار و گران قیمت وجود دارد اما باید به این نکته توجه داشت که هر دو در اصل سیستم اسمز معکوس را درون خود دارند و آب را تصفیه می‌کنند و کیفیت آب خروجی آن‌ها تفاوات کمی دارد اما شاید در دستگاه‌های ارزان قیمت قطعات در زمان کوتاه‌تری کارایی خود را از دست بدهند و به همین دلیل ارزان قیمت ترند.

فیلتر مرحله 1 فیلتر الیافی پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن پودری گیاهی UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک 10 میکرون
فیلتر مرحله 4 فیلتر ممبران اسمز معکوس فیلمتک
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال Mineral
فشار پمپ دستگاه تصفیه آب 125psi
ظرفیت مخزن دستگاه 4 گالن (16 لیتر)
گارانتی دستگاه 12 ماه پاکاب گستر

 

4  دستگاه تصفیه آب جامبو 3 مرحله

دستگاه تصفیه آب 3 مرحله جامبو

دستگاه تصفیه آب جامبو معمولا به عنوان تصفیه کننده آب ورودی به ساختمان یا رستوران استفاده میشود. دارای 3 فیلتر عمودی جامبو است. این دستگاه از سیستم مکانیکی برای تصفیه آب استفاده میکند. آب تصفیه کن جامبو به طور کلی آلاینده ها و مواد مضر با اندازه نسبتا درشت را از آب حذف میکند.

آلاینده هایی که توسط سیستم جامبو از آب حذف میشوند عبارتند از : ذرات درشت و شن و ماسه آب، مواد شیمیایی مضر و کلر و زنگابه. فیلتر مرحله سوم این دستگاه نیز کیفیت آب را از نظر طعم و بو بهبود میبخشد.

در این دستگاه از فیلتر های درجه 1 تایوانی استفاده شده است. با توجه به قیمت بسیار مناسب آن، میتوان جامبو را یک دستگاه تصفیه آب ارزان قلمداد کرد. البته میتوانید قبل از سفارش با کارشناسان پاکاب گستر تماس بگیرید و با تعویض فیلتر های آن، دستگاه را با قیمت حتی کمتر نیز خریداری کنید.

فیلتر مرحله 1 فیلتر الیافی پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک
ابعاد دستگاه تصفیه آب 1 متر در 70 سانتی متر

 

5  دستگاه تصفیه آب 7 مرحله لایف واتر مدل تراست

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل تراست

این دستگاه با قطعات وارداتی درجه یک جزو دستگاه های میان رده و دستگاه تصفیه آب ارزان می‌باشد. کیفیت فوق العاده بالای این دستگاه باعث شده است که دستگاه مدل تراست تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی موجود شود.

پمپ و مخزن این دستگاه وارداتی از چین هستند که از کیفیت قابل قبولی برخوردارند، عمر مفید مناسب و دوام بالایی دارند. فیلتر ممبرانی که در دستگاه تصفیه آب ارزان لایف واتر مدل تراست استفاده شده است، 13 لایه بوده و میتواند کیفیت آب را به اندازه قابل توجهی کاهش دهد.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر تراست همانند دیگر آب تصفیه کن‌های لایف واتر سختی آب را به زیر 50 میرساند. در صورت نیاز به جابه جا کردن دستگاه، و نصب آن در محلی دیگر، لایف واتر نوبل قابلیت حمل بسیار مناسبی را دارد.

شیر آب برداشت آب تصفیه شده دستگاه از نوع اهرمی است. یکی از قابلیت های مناسب دستگاه استفاده از فیلتر مادون قرمز یا انفرارد در مرحله هفتم آب تصفیه کن است. وظیفه اصلی این فیلتر افزودن اکسیژن بیشتر به آب است. این اکسیژن بعد از نفوذ آب به بافت های بدن، سبب اکسیژن رسانی مطلوب تر به بدن شده و حالت انرژی زا را به بدن انسان میدهد.

فیلتر مرحله 1 فیلتر الیافی پلی پروپیلن pp پنج میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو گرانول GAC
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک CTO
فیلتر مرحله 4 فیلتر ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فیلتر مرحله 7 فیلتر اینفرارد یا مادون قرمز
فشار پمپ دستگاه تصفیه آب 125psi
ظرفیت مخزن دستگاه 4 گالن (16 لیتر)
گارانتی دستگاه 18 ماه توسط پاکاب گستر

 

6  دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سی سی کا

دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا 6 مرحله ای

سی سی کا CCK یکی از بهترین برند های دستگاه تصفیه آب خانگی در تایوان است. این شرکت محصولات خود را به کشور های متعددی صادر میکند. دستگاه تصفیه آب اینلاین 6 مرحله ای با بهترین قیمت در حال عرضه در شرکت پاکاب گستر است.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دارای 6 عدد فیلتر درجه 1 فودگرید است. فیلتر های فود گرید به شما این اطمینان را میدهند که متریال به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن به طور کامل با آب سازگاری دارد.

مخزن دستگاه تصفیه آب CCK، مخزن تانک مکس با ظرفیت 4 گالن است. دستگاه تصفیه آب شش مرحله CCK از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده میکند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، اسمز معکوس یکی از بهترین و موثرترین روش های تصفیه آب است که در سراسر جهان در بیشتر برند های تصفیه آب از آن استفاده میشود.

نام برند دستگاه سی سی کا CCK
مدل دستگاه تصفیه آب  6 مرحله
نوع آب تصفیه کن اینلاین، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن برند تانک مکس
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلیپروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک CTO
فیلتر مرحله 4  ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
نصب و ارسال دستگاه رایگان توسط تکنسین‌های پاکاب گستر
امکان خرید اقساطی دارد

 

7 دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H500UF

دستگاه تصفیه آب مکانیکی هیوندای H500UFهیوندای Hyundai یکی از بهترین برند های تصفیه آب است. این شرکت در کره جنوبی تاسیس شده است و محصولات خود را به سراسر جهان صادر میکند. یکی از ارزان ترین دستگاه های تصفیه آب با کیفیت که توسط این برند تولید میشود، هیوندای H500UF است.

بیشتر دستگاه هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده میکنند. اما هیوندای H500 از سیستم اولترافیلتراسیون برای تصفیه آب استفاده میکند. اولترافیلتراسیون از یک ممبران UF استفاده میکند که میتواند ذرات آب را تا اندازه 0.1 میکرون تصفیه میکند. این سیستم در مقایسه با اسمز معکوس ضعیف تر است اما به تا اندازه خوبی آب منزل شما را تصفیه خواهد کرد.

فیلتر های پیش تصفیه با کیفیت هیوندای آب را از داشتن کلر و ناخالصی های نسبتا درشت عاری میکند. همانند دستگاه های دیگر این آب تصفیه کن نیز دارای فیلتر های الیافی pp، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک است. ممبران UF و پست کربن نیز فیلتر های مرحله آخر دستگاه هستند که طعم و بوی آب را بهبود میبخشند.

وزن بسیار مناسب و ظاهر بسیار زیبای دستگاه تصفیه آب هیوندای H500 نیز میتواند از دیگر مزیت های دستگاه باشد. در ادامه به بررسی مشخصات کامل دستگاه هیوندای خواهیم پرداخت.

نوع دستگاه تصفیه آب هوزینگی
سیستم تصفیه آب سیستم اولترافیلتراسیون UF
کشور تولید کننده کره جنوبی
وزن 4.2 کیلوگرم
ابعاد 35×15×40 سانتی متر
تعداد مراحل فیلتراسیون 6
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.1 میکرون
فیلتر مرحله اول الیافی pp با اندازه تخلخل 5 میکرون
فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک
فیلتر مرحله چهارم فیلتر اولترافیلتراسیون UF
فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن

 

8 دستگاه تصفیه آب 9 مرحله ای سی سی کا

دستگاه تصفیه آب سی سی کا 9 مرحله ایبرند تصفیه آب سی سی کا همواره یکی از برترین برند ها در حوزه تصفیه آب بوده است. دستگاه تصفیه آب 9 مرحله ای CCK یکی از بهترین آب تصفیه کن های تولید شده در ایران است. سی سی کا 9 مرحله علی رغم داشتن 9 مرحله فیلتراسیون با کیفیت، در دسته بندی دستگاه های تصفیه آب ارزان قرار میگیرد.

مزیت اصلی این دستگاه 9 مرحله فیلتراسیون آب است. کمتر دستگاهی در بازار وجود دارد که آب را با 9 فیلتر تصفیه کند. فیلتر های محافظ ممبران، قلیایی و اکسیژن ساز که در مراحل 7 تا 9 دستگاه وجود دارند، باعث تمایز این دستگاه نسبت به سایر آب تصفیه کن های شده اند.

فیلتر مرحله آخر آن که فیلتر اینفرارد است، باعث افزایش اکسیژن درون آب میشود که برای سلامتی مفید است. فیلتر قلیایی مرحله هشتم دستگاه نیز به افزایش خاصیت قلیایی و تنظیم pH آب میپردازد. این خاصیت میتواند از بیماری هایی مانند سنگ کلیه جلوگیری کند.

این مدل دستگاه برای کسانی توصیه می‌شود که بین خریدن و نخریدن دستگاه تردید دارند. به قطعیت می‌توان که آب بسیاری از کلان‌شهرهای کشور دارای کیفیت پایینی هستند و لزوم نصب دستگاه در این مناطق وجود دارد، حالا اگر در پارامتر قیمت در خرید دستگاه شک و تردید دارید می‌توانید با خرید یک دستگاه تصفیه آب ارزان همانند سی‌سی‌کا از کیفیت خوب آب آشامیدنی خود راضی باشید.

 

نام مارک دستگاه سی سی کا CCK
مدل دستگاه تصفیه آب  9 مرحله
نوع آب تصفیه کن هوزینگی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن برند تانک مکس
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 9 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلیپروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن پودری UDF
فیلتر مرحله 3 فیلتر کربن بلاک CTO
فیلتر مرحله 4  ممبران RO
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
فیلتر مرحله 7 فیلتر محافظ ممبران
فیلتر مرحله 8 قلیایی Alkaline
فیلتر مرحله 9 اینفرارد Infrared یا اکسیژن ساز

 

 

9  دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل 6 مرحله

دستگاه تصفیه آب سافت واتر اینلاین تصفیه آب سافت واتر یکی از معتبر ترین برند های تصفیه آب است. کمتر کسی وجود دارد که به دنبال تصفیه آب گشته و نام برند سافت واتر به گوش او نخورده است. برند سافت واتر یکی از برند هایی است که غالبا با محصولات ایرانی مونتاژ میشود. یعنی قطعات به کار رفته در آن معمولا ساخت ایران هستند.

سافت واتر مدل های متنوع و گوناگونی دارد. مدل شش مرحله ای اینلاین این دستگاه، از بهترین و ارزان ترین دستگاه های موجود در ایران است. تصفیه آب Soft Water از شش مرحله فیلتراسیون برای تصفیه آب استفاده میکند.

این دستگاه با تکنولوژی اسمز معکوس کار می‌کند و آب را به بهترین نحو تصفیه می‌کند و طبق گفته‌ی مختصصان تا 99 درصد آلاینده‌های موجود در آب را تصفیه کرده و آبی سالم و گوارا در اختیارتان قرار می‌دهد.
این دستگاه در مقایسه با همتاهای خارجی خود که بیشتر تایوانی هستند تفاوت‌هایی دارد اما این تفاوت‌ها در سیستم تصفیه آب آنها نیست و هر دو از روش اسمز معکوس استفاده می‌کنند اما تفاوت در کیفیت مواد به کار رفته در دستگاه تصفیه آب و کیفیت طراحی دستگاه می‌باشد که عمر دستگاه در طولانی مدت رابطه‌ی مستقیمی با کیفیت بالای قطعات به‌کار رفته در تصفیه آب دارد و طبعا در این مورد تفاوت قیمت‌هایی نیز وجود دارد که نشان دهنده‌ی همین موضوع است.

از مزیت های بسیار قابل توجه این دستگاه، اینلاین بودن آن است. به این معنی که برای تعویض فیلتر نیازی به باز کردن هوزینگ و تمیز کاری آن نیست. به این ترتیب در زمان تعویض فیلتر، کار بهداشتی تر پیش خواهد رفت.

 

نام برند دستگاه سافت واتر Soft Water
مدل دستگاه تصفیه آب  6 مرحله
نوع آب تصفیه کن اینلاین، زیر سینکی
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن برند تانک مکس(قابل تغییر در صورت نیاز)
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 کربن بلاک 1 میکرون
فیلتر مرحله 4 ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
نصب و ارسال دستگاه رایگان توسط سرویسکاران تصفیه آب پاکاب گستر
امکان خرید اقساطی دارد

10  دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای معصومی

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت معصومی یکی از تولید کنندگان تصفیه آب خانگی و به طور کلی انواع محصولات مرتبط با تصفیه آب است. این شرکت معمولا دستگاه های ارزان قیمت و بسیار با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه میکند.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تصفیه آب های سافت واتر موجود در بازار اغلب تولید شده توسط تصفیه آب معصومی در قم هستند. به همین دلیل است که نباید فریب فروشندگانی که سافت واتر خود را با نام برندهای تایوانی یا دستگاه آمریکایی به فروش میرسانند را خورد.

در ادامه به معرفی دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر معصومی خواهیم پرداخت.

 

نام برند دستگاه سافت واتر Soft Water
مدل دستگاه تصفیه آب  6 مرحله
نوع آب تصفیه کن هوزینگی استاندارد
سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
دقت فیلتراسیون آلاینده ها 0.0001 میکرون
مخزن ذخیره 4 گالن برند تانک مکس(قابل تغییر در صورت نیاز)
آداپتور یا ترانس دارد
تعداد فیلتر های تصفیه آب 6 عدد
فیلتر مرحله 1 فیلتر pp پلی پروپیلن 5 میکرون
فیلتر مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو پودری UDF
فیلتر مرحله 3 کربن بلاک 1 میکرون
فیلتر مرحله 4 ممبران اسمز معکوس
فیلتر مرحله 5 فیلتر پست کربن خطی
فیلتر مرحله 6 فیلتر مینرال
نصب و ارسال دستگاه رایگان توسط تکنسین های مجرب تصفیه آب پاکاب گستر
امکان خرید اقساطی دارد

خرید دستگاه تصفیه آب به قیمت عمده

پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تصفیه آب، شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید دستگاه تصفیه آب را با زیر قیمت بازار خرید کنید. شرکت پاکاب گستر که خود تولید کننده دستگاه تصفیه آب است، دستگاه تصفیه آب را به قیمت عمده فروشی به فروش میرساند.

همکاری شرکت پاکاب گستر با شرکت محترم معصومی که بزرگ‌ترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب در ایران هستند موجب شده این قیمت تمام شده برای مشتری از سایر قیمت‌های بازار کمتر شده و خرید به صرفه تری را برای شما مشتریان فراهم کند.
لازم به ذکر است برند پاکاب گستر یکی از تنها برندهای ثبت شده در ایران با عنوان فروش انواع دستگاه‌های تصفیه آب است و ازین نظر معتمد مشریان بسیار زیادی از سراسر ایران می‌باشد.

نکته قابل ذکر درباره خرید آب تصفیه کن های خانگی این است که در صورتی که همکار هستید و نیاز به دستگاه تصفیه آب دارید، شرکت تصفیه آب پاکاب گستر امکان فروش عمده تصفیه آب را در اختیار شما قرار داده است.

شما میتوانید برای خرید دستگاه تصفیه آب به صورت مستقیم از تولید کننده و وارد کننده تصفیه آب، با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل کنید. یا میتوانید به صورت اینترنتی و از طریق سایت دیجی پاکاب به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ای نیمه صنعتی بپردازید.

قطعات دستگاه تصفیه آب

شرکت پاکاب گستر همواره به عنوان یکی از بهترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان صنعت قطعه تصفیه آب شناخته شده است. ما توانستیم تنوع و کیفیت بالایی در ارائه‌ی قطعات و لوازم مربوط به تصفیه آب به شما عرضه کنیم. این قطعات شامل مخزن ذخیره آب، پمپ افزایش فشار آب، هد پمپ تصفیه آب، ترانس (آداپتور) دستگاه تصفیه آب، گیج فشار سنج تصفیه آب، هوزینگ فیلتر دستگاه آب تصفیه کن، و غیره می‌شود. همچنین، ما انواع شیرها و قطعات مورد نیاز دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده‌ایم. مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین قطعات تصفیه آب در دسترس شماست و می‌توانید آن‌ها را به راحتی انتخاب و خریداری کنید. تمامی این قطعات از چند مدل با کیفیت‌های متفاوت در پاکاب گستر موجود می‌باشد و مشتریان می‌توانند قطعات ارزان و یا گران تر با کیفیت متفاوت تر تهیه کنند.

توصیه کلی برای خرید دستگاه تصفیه آب

خرید یک دستگاه تصفیه آب ارزان می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای بهبود کیفیت آب شرب در خانه باشد. در انتخاب دستگاه، به چند نکته توجه کنید:

 • نیاز تصفیه: ابتدا نیازهای خود را تعیین کنید. آیا نیاز به حذف ذرات معلق، کلر، مواد آلی یا املاح دارید؟ انتخاب دستگاهی با فیلترهای مناسب به نیاز شما بستگی دارد.
 • عملکرد و کارایی: مطالعه نظرات کاربران و مشخصات فنی دستگاه‌ها به شما کمک می‌کند تا عملکرد و کارایی آن‌ها را ارزیابی کنید.
 • فیلترها و تعویض: هزینه تعویض فیلترها نیز درنظر گرفته شود. فیلترهای گران‌تر ممکن است کیفیت بهتری داشته باشند، اما هزینه‌ی تعویض آن‌ها بالا برود.
 • فضای فیزیکی و نصب: ابعاد دستگاه و محل نصب آن را مدنظر قرار دهید. دستگاه باید به راحتی در مکان مورد نظر جا بیافتد.
 • گواهینامه‌ها و استانداردها: اطمینان حاصل کنید که دستگاه دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای لازم برای تصفیه آب است.
 • قابلیت نگهداری و خدمات پس از فروش: تضمینی در مورد خدمات پس از فروش و تعمیرات دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • مقایسه قیمت: قیمت دستگاه‌های مختلف را مقایسه کنید. بهتر است تصفیه‌کننده‌ای را انتخاب کنید که با کیفیت خوبی همراه باشد و قیمت مناسبی داشته باشد.

با رعایت این نکات، می‌توانید یک دستگاه تصفیه آب ارزان و مناسب برای خانه‌تان انتخاب کنید و از آب با کیفیت‌تری برخوردار شوید.

 

 

بازگشت به لیست

8 دیدگاه در “دستگاه تصفیه آب ارزان

 1. سامان گفت:

  ببخشید خیلی از این ویژگی هایی که تعریف کردید یه ذره تخصصی میشه. اگر ممکنه به طور نهایی یک یا دو دستگاه رو به من معرفی کنید. دنبال خرید تصفیه آب هستم اما نمیدونم کدوم دستگاه رو بخرم؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   ببینید دستگاه های تصفیه آب معمولا از سیستم اسمز معکوس استفاده میکنن که این سیستم آب رو به اندازه بسیار خوبی تصفیه میکنه. اما شاید فرق دستگاه های تصفیه آب در خاصیت های اضافی و یا عمر و دوام قطعات تصفیه آب هست که در قیمت تصفیه آب های ارزان یا گران تاثیر گذاره. در تصفیه آب های ارزان قیمت شما میتونید تصفیه آب لایف واتر مدل اکو پلاس یا تصفیه آب 6 مرحله ای هیوندای رو خریداری کنید.

 2. شمس گفت:

  دستگاه لایف واتر مدل اکو را بعنوان دستگاه ارزان معرفی کردید اما تو لیست محصولاتتون دستگاه ارزانتر هم موجود داشتید چرای این تصفیه آب را معرفی کردید

 3. کارشناس فنی پاکاب گستر گفت:

  شرکت پاکاب گستر جزو معدود شرکت هایی است که هم تولید کننده و هم توزیع کننده تصفیه آب به بازار مصرف میباشد.
  در اعلام این مدل دستگاه بعنوان تصفیه آب ارزان قیمت ملاک قیمت و‌ کیفیت مدنظر بود. چرا که اتصالات نصب این مدل دستگاه فلزی از نوع برنج میباشد شیر روی سینک از نوع اهرمی و سنگین میباشد.
  اتصالات مونتاژی دستگاه و شلنگ ها تایوانی، هوزینگ های دستگاه محصول با کیفیت ترین تولید کننده هوزینگ در ایران میباشد. فیلترهای کربنی تماما کوکونات مخزن وارداتی و دارای استاندارد nsf میباشد که بسیار مهم است و در نهایت یکسال گارانتی معتبر پاکاب گستر

 4. فریماه گفت:

  سوالی که برام پیش اومده اینه که تصفیه آبهای ارزان قیمت ایا آب رو تصفیه نمی کنند؟تصفیه آب هایی دیدم که کمتر از ۲ ملیون تومان قیمت دارند

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   تصفیه آب هایی که در رنج زیر ۲ ملیون‌تومان در سایتها یا دیوار مشاهده می کنید اغلب کاسه ای زیر نیم کاسه دارند که از قیمت خرید دستگاه پایینتر درمیاد.
   یا عکس با دستگاه ارسالی مطابقت ندارد.
   یا دستگاه بدون پمپ و مخزن هستند و سیستم اسمز معکوس ندارند.
   یا شگرد خاصی برای کلاهبرداری از منازل یا اگاهی از شرایط منزل برای سرقت از منزل در اینده می باشند و یا در خوش بینانه ترین حالت ممکن از بی کیفیت ترین فیلتر و قطعات و کم آپشن ترین حالت ممکن و بدون هزینه نصب و‌گارانتی عرضه میشوند.
   لطفا به تبلیغات و عکس ها توجهی نکنید.
   تصفیه آب دستگاهی است که برای سلامت آب نوشیدن تهیه میکنید. این سلامتی چیز بی ارزشی نیست. پس برای خرید این محصول استثنائا ریسک نکنید و از جای معتبر که امکان فروش حضوری دارد با تحقیقات زیاد خریداری کنید و فریب ارزان فروشی عده ای کلاهبردار را نخورید.

 5. م گفت:

  قربان دستگاه های شما چقد گرونن. من یه جا دیدم نوشته بود حراج دستگاه تایوانی 2.5

  1. عرفان غدیر زاده گفت:

   سلام قربان. این دستگاه مسلما ایرانیه. اصلا امکان نداره با این قیمت تایوانی باشه. متاسفانه بعضیا از ندونستن مردم اسنجوری سود میبرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *