مقالات, مقالات اصلی

نمایندگی و تولید کننده تصفیه آب نیمه صنعتی

تولید کننده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در صورتی که به دنبال تصفیه آبی با ظرفیتی بالا هستید، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از نمایندگی اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت پاکاب گستر، بزرگترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران است که به فروش انواع تصفیه آب های نیمه صنعتی با سیستم اسمز معکوس میپردازد.

متاسفانه خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیاز به تجربه و تخصص دارد. به همین دلیل است که میبایست مرکز خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی معتبری را انتخاب و از آن درخواست مشاوره بکنید.

شرکت پاکاب گستر، نمایندگی تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت پاکاب گستر به عنوان تولیدکننده دستگاه تصفیه آب نیمه‌صنعتی، انواع محصولات باکیفیت این حوزه را با قیمت‌های رقابتی تولید و عرضه می‌نماید.

این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها، دستگاه‌هایی با ظرفیت‌ها و کارکردهای متنوع تولید می‌کند تا پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از مشتریان باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از نمایندگی و مرکز اصلی بسیار مهم است. چرا که با خرید آب تصفیه کن نیمه صنعتی از مراکز معتبر و اصلی میتوانید از گارانتی معتبر و نصب و ارسال رایگان بهره مند شوید.شرکت بازرگانی پاکاب گستر یکی از بزرگترین نمایندگی های تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران است. این شرکت انواع دستگاه های نیمه صنعتی و خانگی را تولید و به سایر همکاران و خریداران عرضه میکند.

مزایای خرید از تولیدکننده اصلی

 • دریافت گارانتی کارکرد دستگاه
 • بهره‌مندی از خدمات نصب و راه‌اندازی رایگان
 • ارسال سریع به سراسر کشور
 • مشاوره فنی توسط کارشناسان مجرب

محصولات پیشنهادی

 • دستگاه تک ممبران ۱۰۰ گالنی با هوزینگ ۱۰ اینچ خانگی
 • دستگاه دو ممبران ۲۰۰ گالنی با هوزینگ ۱۰ اینچ خانگی
 • دستگاه چهار ممبران ۴۰۰ گالنی با هوزینگ ۲۰ اینچ صنعتی
 • دستگاه تک ممبران صنعتی ۸۰۰ گالنی با حوضینگ‌های جامبو

ثبت سفارش انواع دستگاه‌های تصفیه آب نیمه‌صنعتی با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف، از طریق تماس با نمایندگی تصفیه آب نیمه‌صنعتی پاکاب گستر امکان‌پذیر است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

همانطور که بالاتر ذکر شد از گذشته تا کنون انسان ها به دنبال راهی بودند تا بتوانند کیفیت آب مصرفی خود را بهبود بخشند. در قرن بیستم هجری این تلاش ها به طور دقیق تری به نتیجه رسید و صنعت تصفیه آب به صورت رو به رشدی افزایش یافت.

دستگاه تصفیه آب خانگی سالیان سال است که توسط بسیاری از خانواده ها مورد استفاده قرار میگیرد. اما در صورتی که بخواهیم از آب تصفیه شده در مقیاس های بزرگتر، برای مثال در شرکت یا کارخانه استفاده کنیم چطور ؟ آیا دستگاه تصفیه آب خانگی برای همه نیاز های صنایع جوابگو خواهد بود ؟

مطلب پیشنهادی: خرید عمده دستگاه تصفیه آب

برای تامین نیاز های ذکر شده، با پیشرفت تکنولوژی، ساخت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در دستور کار قرار گرفت.

کاربرد های تصفیه آب نیمه صنعتی

همانطور که ممکن است تا الان حدس زده باشید، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در مکان هایی کاربرد دارد که مقدار آب مصرفی شان بیشتر از حد خانگی باشد. یعنی ظرفیتی که دستگاه باید در طول شبانه روز مصرف بکند، بالا باشد. به طور کلی تصفیه آبهای نیمه صنعتی در مکان های زیر میتوانند کاربرد داشته باشند.

 • استفاده در شرکت ها
 • کافه ها و رستوران ها
 • کارخانه‌ها
 • برخی از منازل به دلیل استفاده زیاد از آب تصفیه
 • دستگاه‌های یخ ساز و کارواش
 • به عنواه پیش تصفیه در صنایع داروسازی و آزمایشگاه

سیستم فیلتراسیون تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه های تصفیه آب هریک از یک سیستم و روش تصفیه آب استفاده میکنند. سیستم های تصفیه آب موثر به کار رفته در تصفیه آب های نیمه صنعتی عبارتند از اسمز معکوس، اولترافیلترسیون و نانوفیلتراسیون.

مطلب پیشنهادی: بهترین دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در بین سیستم های نام برده شده، اسمز معکوس موثر ترین و رایج ترین سیستم به کار رفته در دستگاه تصفیه آب است. این سیستم دارای فیلتر به نام ممبران نیمه صنعتی است که میتواند ذرات آب را تا اندازه بسیار کوچکی تصفیه کند. در منابع مختلف به این نکته اشاره شده است که تصفیه آب نیمه صنعتی با سیستم اسمز معکوس آب را تا اندازه 0.0001 میکرون تصفیه میکند.

به دلیل استفاده از فیلتر ممبران اسمز معکوس که کیفیت آب خروجی را تا حد زیادی افزایش میدهد، اسمز معکوس نسبت به سایر سیستم ها دارای قیمت بالاتری نیز میباشد.

دیگر سیستم های تصفیه آب مانند اولترافیلتراسیون نیز در تصفیه آب نیمه صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه ها دارای فیلتر ممبران UF هستند. ممبران UF میتواند ذرات ناخالصی آب ورودی به دستگاه را تا اندازه 0.1 میکرون تصفیه کند.

نوع دیگری از دستگاه تصفیه آب وجود دارد که به آن جامبو میگویند. این دستگاه ها از سیستم مکانیکی برای تصفیه آب استفاه میکنند. دستگاه تصفیه آب جامبو بیشتر در ورودی ساختمان ها به عنوان یک دستگاه پیش تصفیه استفاده میشود.

ساخت دستگاه مخصوص تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلترهای تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی به دلیل آن که خود تولید کننده‌ی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران است، مفتخر است برای مشتریان عزیزی که دستگاه اب تصفیه نیمه صنعتی را خواهان هستند ، دستگاه شخصی سازی شده ای ارائه دهد و هرگونه تغییراتی اعم از فیلتر های دستگاه، قطعات مختلف، هوزینگ‌ها، مخزن و پمپ مخصوصی را جهت استفاده‌ی مخصوص آن مجموعه طراحی کند.

شما برای استفاده تصفیه آب نیمه صنعتی در کافه‌ یا رستوران خود می‌توانید سفارش ساخت دستگاه بدهید. با توجه به حجم مصرفی روزانه شما می‌تواند دستگاه به طور خاص برای استفاده شما شخصی سازی شود. برای شرکت‌های بزرگ و با کارکنان زیاد این دستگاه باید دارای موتور پمپ‌های قوی تر باشد. فیلتر‌های آن باید از ظرفیت بالایی برخوردار باشند و زود به زود تعویض شوند. حجم مخزن دستگاه شما نیز طبعا با توجه به مصرف بالای شما باید بزرگ‌تر باشد تا جوابگوی استفاده اشخاص زیادی باشد و فشاری به روی آن وارد نشود.
شما برای سفارش ساخت دستگاه مخصوص تصفیه آب نیمه صنعتی خود می‌توانید با واحد روابط عمومی پاکاب گستر تماس بگیرید و از شرایط لازم اطلاعات کافی پیدا کنید.

انواع فیلتر های نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیز همانند همه دستگاه ها از جمله دستگاه تصفیه آب خانگی دارای فیلتر های متعددی هست. این فیلتر ها هر یک وظیفه حذف و پاکسازی آب از یک ماده مضر را دارند. در این قسمت به توضیح و تشریح وظیفه و عملکرد هر یک از فیلتر های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی خواهیم پرداخت.

تفاوت بین فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با خانگی فقط در سایز آنهاست. آن‌ها تفاوت شاخص دیگری با یکدیگر ندارند. فیلترهای دستگاه نیمه صنعتی در سایز بزرگ‌تری تولید شده و برای تصفیه حجم زیادی آب در زمان کم تعبیه شده است. از این خصوص خیالتان راحت باشد که کارکرد هر دو آنها مثل یکدیگر است.

فیلتر الیافی

فیلتر الیافی اغلب از الیاف ذوب شده پلی پروپیلن ساخته شده است. وظیفه این فیلتر آن است که ذارت ناخالصی و مواد درشت درون آب را حذف کند. فیلتر الیافی از نظر تنوع در اندازه و میزان تخلخل بسیار وسیع است. فیلتر pp یک میکرون، فیلتر الیافی 5 میکرون و 20 میکرون از معروف ترین اندازه های این فیلتر است.

فیلتر کربن اکتیو

فیلتر کربن اکتیو معمولا یک یا دو فیلتر از سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب را پوشش میدهد. وظیفه اصلی این فیلتر از بین بردن کلر است. زیرا فیلتر ممبران که مهم ترین فیلتر دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس است، در صورتی که با کلر تماس پیدا کند دچار آسیب میشود. بنابراین کلر توسط فیلتر کربنی، قبل از رسیدن به ممبران از بین میرود.

فیلتر ممبران اسمز معکوس

همانطور که گفته شد، ممبران مهم ترین فیلتر دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس است. به دلیل این که اصلی ترین مرحله تصفیه در این فیلتر اتفاق می‌افتد. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا دارای بیش از یک فیلتر ممبران هستند. یا فیلتر ممبران آنها از نوع نیمه صنعتی است. به این معنی که ظرفیت تصفیه ی ممبران در آنها بالاتر از ممبران های خانگی است.

علاوه بر نکات ذکر شده باید بگوییم که قیمت فیلتر ممبران نیمه صنعتی نسبت به سایر فیلتر های بیشتر است.

فیلتر پست کربن

تصفیه آب های نیمه صنعتی نیز در مرحله پنجم از فیلتر پست کربن استفاده میکنند. پست کربن از دیگر فیلتر هایی است که ماده اولیه آن کربن میباشد. پست کربن در مرحله 5 وظیفه دارد تا بو و طعم ناخوشایند آب را از بین ببرد. به صورتی که وقتی آب وارد مخزن تصفیه آب نیمه صنعتی میشود، بدون هیچ گونه ناخالصی فیزیکی و ظاهری است.

 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 100 گالن

تصفیه آب 100 گالنی یکی از دستگاه های پر کاربرد در حوزه خانگی و همچنین نیمه صنعتی است. این دستگاه ها به این دلیل 100 گالن نامیده میشوند که دارای 1 عدد فیلتر ممبران به ظرفیت تصفیه 100 گالن هستند. توان تولیدی دستگاه های 100 گالنی چیزی در حدود 80 تا 140 لیتر در طول شبانه روز میباشد.

از دیگر قطعات به کار رفته در این نوع از آب تصفیه کن های نیمه صنعتی، پمپ 32 ولت است که همراه با آداپتور 32 ولت دو آمپر را میتوان نام برد. هوزینگ نیمه صنعتی 10 اینچی نیز یکی از اصلی ترین قطعات تصفیه آب نیمه صنعتی 100 گالن است.

پاکاب گستر، بزرگترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران، تصفیه آب 100 گالنی را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد. برای سفارش دستگاه میتوانید به کارشناسان شرکت پاکاب گستر تماس حاصل کنید. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی تولید شده در پاکاب گستر دارای گارانتی معتبر از خود شرکت میباشند که در صورت بروز مشکل برای دستگاه، با خیال راحت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صتعتی 200 گالن

دستگاه تصفیه آب 200 گالنی

آب تصفیه کن 200 گالنی نیز یکی از پرکاربرد ترین تصفیه آب های نیمه صنعتی است. این دستگاه در کافه ها، رستوران ها، ادارات و تامین آب موجود در آکواریوم ها کاربرد دارد. توان تولیدی دستگاه های 200 گالنی نیمه صنعتی در بین 80 تا 200 لیتر در شبانه روز میباشد.

این دستگاه دارای دو ممبران قدرتمند با ظرفیت 100 گالن است که این دستگاه را به قدرت دستگاه دویست گالنی تبدیل کرده است. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالنی دارای هوزینگ 10 اینچی خانگی، پمپ 32 ولت برای افزایش فشار آب و ترانس دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به ولتاژ 32 است.

همانطور که گفته شد، دستگاه نیمه صنعتی دویست گالنی نیز دارای 6 ماه گارانتی معتبر از طرف بازرگانی پاکاب گستر است. برای سفارش تولید انواع تصفیه آب های نیمه صنعتی با بخش فروش پاکاب گستر تماس حاصل کنید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن نیز یکی از پرفروش ترین دستگاه ها در حوزه نیمه صنعتی است. این دستگاه دارای ظرفیت تولید 1480 لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز است. دستگاه های 400 گالنی در چند نوع به تولید میرسند.

 1. دستگاه تصفیه آب لایف واتر 400 گالن که دارای 4 عدد ممبران پر قدرت 100 گالنی است. دو پمپ 32 ولتی و دو عدد آداپتور 32 ولتی 2 آمپر برای تامین جریان برق، دست به دست هم داده اند تا لایف واتر 400 گانی را به یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران تبدیل کنند. هوزینگ 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی نیز از قطعات با کیفیت به کار رفته در تصفیه اب نیمه صنعتی 400 گالن است.
 2. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با یک عدد فیلتر ممبران به ظرفیت 400 گالن نیز نوع دیگری از تصفیه آب چهارصد گالنی را تشکیل داده است. در این دستگاه مقرون به صرفه نیز هوزینگ خانگی 10 اینچی به کار رفته است. این دستگاه با ظرفیت تولید 70 لیتر در ساعت برای کسب و کار هایی که به آب تصفیه شده زیادی نیاز دارند بی نظیر است.

دستگاه های 400 گالن نیز همانند همه دستگاه های تصفیه آب موجود در پاکاب گستر دارای گارانتی 6 ماهه هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

9 دیدگاه در “نمایندگی و تولید کننده تصفیه آب نیمه صنعتی

 1. کریم بیگی گفت:

  سپاسگزارم از توضیحات جامع شما در مورد تصفیه آب نیمه صنعتی

 2. قلیچ خانی گفت:

  در یک شهرک صنعتی برای یک واحد تولیدی در اطراف جاده قم نیاز به یک دستگاه نیمه صنعتی با ظرفیت ۵۰۰ لیتر نیاز مند هستیم tds آب حدود ۲۵۰۰ppm هست امکان طراحی و تولید توسط شرکت شما با شرایطی که عرض کردم وجود داره؟

 3. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

  شرکت تصفیه آب پاکاب گستر برای مناطق خاص با tds های مختلف طراحی و تولید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی انجام میدهد. برای مشاوره با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید یا در واتساپ‌ پیام بگذارید و منتظر جواب کارشناس باشید.

 4. بشیری گفت:

  ما یک تصفیه آب نیمه صنعتی داریم که باید
  سرویس بشه آیا شما سرویسکاری دارید که این دستگاه رو برای ما سرویس کنه
  سرویس کار متخصص میخوایم چند نفر تاحالا اومدن نتونستن درستش کنن

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   بله شرکت سرویس کار مجرب برای تعمیرات تخصصی تصفیه آب های نیمه صنعتی داره
   لطفا با بخش خدمات تماس حاصل فرمایید

 5. صابر گفت:

  سلام و علیک و تشکر از سایت خوبتون برای یک ارگان دولتی امکان تولید دستگاه تصفیه آب خانگی سفارشی به تعداد زیاد دارید؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   بله شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی
   تولید کننده دستگاههای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی این امکان برای شما وجود دارد که با هر متریالی متناسب با شرایط و نیاز شما دستگاه به هر میزان سفارش تولید کند برای دریافت مشاوره بیشتر لطفا با بخش فروش عمده تماس حاصل فرمایید

 6. ابن عباس گفت:

  آیا امکان فاکتور رسمی دارید؟برای یک شرکت فروشگاهی لوازم خانگی
  در نظر داریم یک شرکت معتبر پیدا کنیم برای تولید دستگاه با برند اختصاصی خودمون

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام و درود
   بله امکان ارائه فاکتور رسمی برای فروش و خدمات تصفیه آب وجود دارد. با بخش فروش همکاری تماس بگیرید بیشتر راهنماییتون میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *