مقالات

سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب در یوسف آباد

تصفیه‌آب در یوسف آباد

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از مهمترین دغدغه هایی است که دارندگان دستگاه های تصفیه اب خانگی با آن دست و پنجه نرم میکنند. دستگاه تصفیه آب خانگی به دلیل استفاده از فیلترهای متعدد که دارای عمر معینی هستند، به صورت دوره ای نیاز به سرویس دارد.

در سال های گذشته، تعداد زیادی از خانواده های ساکن در یوسف آباد نیز اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب کرده اند. به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر، به عنوان بزرگترین ارائه کننده سرویس و خدمات تصفیه آب در یوسف آباد اقدام به ارائه خدمات ویژه کرده است.

تعویض فیلتر تصفیه آب در یوسف آباد توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد که در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت.

مطلب پیشنهادی: تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب تهران

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین نمایندگی ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله یوسف آباد، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در مرکز تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تعویض فیلتر تصفیه آب در یوسف آباد

تعویض فیلتر تصفیه‌آب در یوسف اباد

همانطور که گفته شد، دستگاه تصفیه آب خانگی دارای چندین فیلتر است. معمولا تصفیه آب ها اسمز معکوس هستند، بنابراین 6 عدد فیلتر را دارند. هر یک از این 6 فیلتر دارای وظیفه خاصی هستند. پس از مدتی این فیلترها خاصیت خود را از دست داده و باید تعویض شوند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در یوسف آباد واقع در مرکز تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است.

علاوه بر آن، میتوان به طور کلی از مراحل کلی تعویض فیلتر تصفیه آب آشنایی پیدا کرد. به همین دلیل است که در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، هر آنچه که از سرویس دوره ای و تعویض فیلتر تصفیه آب باید بدانید را تشریح کرده ایم.

مزایای دریافت خدمات از پاکاب گستر

  1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
  2. تکنسین های شرکت پاکاب گستر از چندین فیلتر عبور میکنند. به همین دلیل است که قابل اطمینان و متخصص از هر لحاظ میباشند.
  3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در یوسف آباد، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
  4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
  5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.

قطعات تصفیه آب

تصفیه آب خانگی دارای قطعات متعددی است. هر یک از این قطعات وظیفه خاصی را در تصفیه ّکرده آب ایفا میکنند. البته باید توجه کرد که تاثیر آنها به مستقیم لزوما روی عمل تصفیه آب اثری ندارد. به طور کلی میتوان قطعات تصفیه آب را به شرح زیر عنوان کرد.

  • پمپ افزایش فشار آب
  • مخزن ذخیره تصفیه آب
  • هوزینگ نگهدارنده فیلتر
  • شیر برقی تصفیه آب
  • سوئیچ های پرشر و لو پرشر

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *