سرویس و خدمات

امروزه کم تر خانه ای دیده می شود که برای آب شرب خود از دستگاه تصفیه آب استفاده ننماید. همواره یکی از مشکلات آب لوله کشی، وجود املاح بالا و آلودگی هایی که در مسیر انتقال وجود دارد، بوده است. بهترین راه حل برای حل این مشکل، استفاده از دستگاه تصفیه آب می باشد. فرقی نمی کند که شما در خانه خود برای تصفیه از چه مدل دستگاهی استفاده می نمایید، دستگاه پس از مدتی کارکرد نیاز به رسیدگی دارد. همه دستگاه هایی که برای تصفیه در منازل استفاده می شوند قابل تعمیر هستند. تعمیر دستگاه توسط تکنسین متخصص پاکاب گستر انجام می شود. خیال خود را بابت تعویض فیلتر و تعمیر دستگاه راحت نمایید سرویس دستگاه تصفیه آب حداقل سالی یکبار، طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

اهمیت سرویس دستگاه تصفیه آب

با توجه به این که حجم بسیار عظیمی از بدن ما را آب تشکیل داده است، بنابراین برای حفظ سلامت خود و خانواده، باید از آب آشامیدنی سالم و گوارایی استفاده نماییم. آب شربی هم که از لوله کشی منازل خارج می شود کاملا تصفیه شده نمی باشد و عاری از میکروب و عوامل بیماری زا می باشد. انواع املاح ناشی از لوله کشی های قدیمی، بالا بودن سطح نیترات و سایر بیماری های ناشی از آب سالم سبب می شود که ما از دستگاه تصفیه آب استفاده نماییم. طی اخرین تحقیقات کارشناسان سلامت، روزانه هر فرد سالم نیازمند نوشیدن هشت لیوان آب سالم می باشد، که شما اگر دسترسی به آب سالم ندارید، باید از همین حالا به فکر سلامتی خود و خرید و تعمیر دستگاه باشید. 

سرویس و خدمات پاکاب گستر

نصب یا جابجایی دستگاه

خرید دستگاه می تواند، اولین و مهم ترین قدم شما در تقدیم سلامتی به خانواده شما باشد. سیستم های لوله کشی ضعیف مهم ترین عوامل در از دست رفتن کیفیت آب و شیوع بیماری می باشد. با نصب فیلترهای مخصوص شما می توان درصد بالاییی از این آلودگی را حذف نمایید. اگر به تازگی دستگاه تصفیه آب جدیدی خریداری کردید و یا برای جابجایی دستگاه نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

سرویس دوره ای و تعویض فیلتر

با نصب دستگاه تا حد زیادی مشکل آلودگی آب آشامیدنی شما حل می شود و می توانید از آب سالم و بهداشتی برای خانه خود استفاده نمایید. این آب بدون بو، رنگ و طعم می باشد. چنانچه آب آشامیدنی بو گرفت یا طعم بدی داشت، فیلتر دستگاه کارایی خود را از دست داده است. و شما باید به فکر تعویض فیلترهای خود باشید.

عیب یابی و تعمیر

آیا دستگاه شما کار نمی کند، آیا آب را با فشار خارج می نماید، و یا در قسمت های برقی، پمب و …  دارای مشکل می باشد؛ همه ی این عوامل به شما می گویند، که دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد. تکنسین اعزامی به محل عیب یابی دستگاه تصفیه آب را انجام می دهد. پس از مشخص شدن مشکل و در صورت رضایت مشتری، عملیات تعمیر دستگاه را در محل انجام خواهد داد.

مشاوره برای خرید بهترین دستگاه

در بازار داخلی کشورمان، با هر قیمتی شما می توانید، دستگاه خریداری نمایید که متاسفانه برخی از این دستگاه ها از کیفیت خوبی برخور دار نمی باشند. قیمت دستگاه خانگی با توجه به مقدار حجم ذخیره مخزن تصفیه مشخص می شود. همچنین سایر مشخصات فیزیکی، ما به شما کمک می کنیم تا با هزینه ای که در دست دارید، بهترین انتخاب را نمایید.

خدمات عیب یابی و سرویس پاکاب گستر

جابه جایی، نصب و عیب یابی بخشی از خدمات پاکاب گستر است. اگر با دستگاه خانگی خود به مشکل برخوردید و یا این که دستگاه مانند قبل کارایی نداشت، با کارشناسان ما تماس بگیرید. سرویس کاران پاکاب گستر از بهترین تکنسین های تصفیه آب در تهران می باشند که خیال شما را بابت نصب و تعمیر دستگاه راحت می نمایند. هزینه تعمیرات پس از بررسی و عیب یابی دستگاه  به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود. این سرویس شامل گارانتی کیفیت کار است و به صورت تضمین شده ارائه می شود. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.