لایف واتر, Life water, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر, نمایندگی تصفیه آب در چیتگر, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در شهرک باقری, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهرک گلستان, نمایندگی تصفیه آب در کوهک

دستگاه تصفیه آب لایف واتر Life water

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس

دستگاه تصفیه آب لایف واتر Life water یکی از بهترین برندهای تصفیه آب موجود در ایران می باشد. شرکت بازرگانی پاکاب گستر با دارا بودن بیش از 12 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه تصفیه آب و کسب اعتبار و اعتماد از مشتریان در سراسر ایران ، اقدام به معرفی برند لایف واتر با بهترین و با کیفیت ترین قطعات و فیلتر ها نموده است. گارانتی این دستگاه یکی از معتبر ترین گارانتی های ایران می باشد .گارانتی این دستگاه ها بدون قید و شرط بوده و خدمات پس از فروش مادام العمر دارند.

چرا دستگاه تصفیه آب لایف واتر بخریم ؟

برند لایف واتر یکی از برند های ثبت شده در کشور با اخذ مجوز از نهاد های مربوطه تمامی استانداردهای بهداشتی و فنی را دارا می باشد.

تمام قطعات دستگاه های تصفیه آب لایف واتر با متریال گیاهی و فود گرید می باشند که باعث می شود هیچ نوع مواد شیمیایی وارد آب نشود.

این دستگاه بعد از مونتاژ به به صورت دقیق تست شده و تمام اتصالات و قطعات دستگاه تصفیه آب از نظر نشتی و سالم بودن تست می شوند. تمامی اتصالات و قطعات دستگاه آب بندی شده و به طور کامل بررسی و کنترل کیفیت می شوند.

قیمت دستگاه تصفیه آب لایف واتر بسیار مناسب می باشد و قیمت گذاری این دستگاه ها با پایین ترین نرخ ممکن و بهترین متریال می باشد

نصب و ارسال تمامی دستگاه ها به تمام ایران رایگان بوده و توسط بهترین تکنسین ها انجام می گیرد.

گارانتی لایف واتر

شرکت بازرگانی پاکاب گستر با بهره گیری از بهترین متخصصان و قطعات اصلی ، گارانتی اصلی برند لایف واتر در ایران می باشد. در مدت اعتبار گارانتی در صورت دارا بودن شرایط گارانتی مندرج در روی کارت گارانتی محصول ، به سرعت اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب می شود.دستگاه های لایف  واتر دارای گارانتی های 12 ، 18 و 24 ماهه بازرگانی پاکاب گستر می باشد.

مدل های دستگاه های تصفیه آب لایف واتر

دستگاه های تصفیه آب لایف واتر در  10 مدل و طرح متنوع ارائه شده است.در ادامه به معرفی مدل های این برند اشاره می کنیم .

"<yoastmarkکارتن لایف واتر

تصفیه آب لایف واتر مدل اکو  LIFE WATER model ECO

این دستگاه با بهترین قطعات ایرانی و با کیفیت فودگرید و گارانتی یک ساله ، دارای 6 مرحله فیلتراسیون با پمپ درجه 1 و مخزن 4 گالن وارداتی ارائه شده است. این دستگاه در رده ی دستگاه های ارزان قیمت و اقتصادی قرار می گیرد.

به جرات می توان گفت دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی میباشد.

تصفیه آب لایف واتر مدل اکو پلاس  +LIFE WATER model ECO

این دستگاه قطعات مشابه مدل اکو دارد .تنها تفاوت این دستگاه با مدل اکو اضافه شده فیلتر قلیایی به آن و 7 مرحله ای شدن دستگاه می باشد.

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو پلاس

تصفیه آب لایف واتر مدل تراست LIFE WATER model TRUST

این دستگاه 7 مرحله ای در رده ی دستگاه های میان رده قرار می گیرد. ویژگی بارز این دستگاه که باعث قابل اعتماد بودن و کیفیت فوق العاده نسبت به قیمت آن می شود این است که قطعات به کار رفته از آن ترکیبی از بهترین متریال ایرانی و وارداتی می باشد.

لذا می توان با خیال راحت این دستگاه را نصب کرده و چندین سال بدون مشکل ،از نوشیدن آب تصفیه شده با کیفیت لذت برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی
دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب لایف واتر مدل تراست پلاس + LIFE WATER model TRUST

این دستگاه 8 مرحله ای در رده ی دستگاه های میان رده قرار می گیرد.فیلتر 7 این دستگاه فیلتر اینفرارد وفیلتر هشتم فیلتر قلیایی می باشد. ویژگی بارز این دستگاه که باعث قابل اعتماد بودن و کیفیت فوق العاده نسبت به قیمت آن می شود این است که قطعات به کار رفته از آن ترکیبی از بهترین متریال ایرانی و وارداتی می باشد.

لذا می توان با خیال راحت این دستگاه را نصب کرده و چندین سال بدون مشکل ،از نوشیدن آب تصفیه شده با کیفیت لذت برد.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل تراست

تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل  LIFE WATER model NOBLE

این دستگاه از بهترین قطعات اصلی تایوانی تشکیل شده است . تمامی متریال دستگاه لایف واتر مدل نوبل تایوانی بوده و در داخل ایران با استاندارد های ویژه مونتاژ شده است. این دستگاه دارای 7 مرحله فیلتراسیون با فیلتر محافظ ممبران قدرتمند با پمپ و مخزن درجه یک تایوانی و فیلترهای اصلی تایوان می باشد. فیلتر محافظ ممبران موجود در مدل نوبل باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران دستگاه که اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است، می شود.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبلتصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس + LIFE WATER model NOBLE

این دستگاه قطعات مشابه مدل نوبل دارد. تفاوت این مدل، اضافه شدن یک فیلتر قلیایی و تبدیل شدن دستگاه به دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای می باشد.

تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو  INLINE LIFE WATER model ECO

دستگاه اینلاین لایف واتر مدل اکو ، یکی از کوچیکترین دستگاه های تصفیه ی آب موجود در بازار می باشد. ویژگی اصلی دستگاه های اینلاین کم حجم بودن و در نتیجه نیاز به فضای کوچیکتری در زیر سینک دارد. همچنین فیلتر های این دستگاه به صورت کپسولی بوده و از نظر بهداشتی نسبت به دستگاه های دیگر بهتر می باشد. این دستگاه دارای 6 مرحله فیلتراسیون و پمپ درجه 1 ایران و مخزن 3.2 گالن وارداتی می باشد.

تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل اکو پلاس  +INLINE LIFE WATER model ECO

دستگاه اینلاین لایف واتر مدل اکو پلاس ، یکی از کوچیکترین دستگاه های تصفیه ی آب موجود در بازار می باشد. ویژگی اصلی دستگاه های اینلاین دقیقا مشابه دستگاه اینلاین اکو می باشد. همچنین فیلتر های این دستگاه به صورت کپسولی بوده و از نظر بهداشتی نسبت به دستگاه های دیگر بهتر می باشد. این دستگاه دارای 7 مرحله فیلتراسیون می باشد. این دستگاه با اضافه نمودن فیلتر قلیایی به مرحله هفتم PH آب را تنظیم کرده و اصطلاحا آب را از حالت اسیدی به قلیایی تبدیل می کند.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر اینلاین اکو پلاس

تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل نوبل INLINE LIFE WATER model NOBLE

این دستگاه دارای 7 مرحله فیلتراسیون و قطعات تایوانی درجه یک اصلی و مخزن 3.2 گالن تانک پک انتخابی مناسب و مطمئن برای خرید تصفیه آب می باشد. این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران برای افزایش طول عمر فیلتر ممبران می باشد. دستگاه اینلاین لایف واتر مدل نوبل ، کم جا و کاملا بهداشتی و بهترین قطعات و فیلتر ها در ایران مونتاژ شده است .همچنین این دستگاه 24 ماه گارانتی شرکت بازرگانی پاکاب گستر را دارا می باشد.

تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل نوبل پلاس +INLINE LIFE WATER model NOBLE

این دستگاه دارای 8 مرحله فیلتراسیون و قطعات تایوانی درجه یک اصلی و مخزن 3.2 گالن تانک پک انتخابی مناسب و مطمئن برای خرید تصفیه آب می باشد.این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران و فیلتر قلیایی می باشد. دستگاه اینلاین لایف واتر مدل نوبل ، کم جا و کاملا بهداشتی و بهترین قطعات و فیلتر ها در ایران مونتاژ شده است .همچنین این دستگاه 24 ماه گارانتی شرکت بازرگانی پاکاب گستر را دارا می باشد.

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل نوبل پلاس

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

برند لایف واتر همچنین تولید کننده ی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در سه مدل دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن تک پمپ و دو پمپ و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن نیز می باشد . دستگاه های نیمه صنعتی لایف واتر با دارا بودن قطعات تایوانی و بازدهی بالا بهترین گزینه برای تامین آب شرب در حجم بالا می باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید دستگاه لایف واتر

برای خرید دستگاه تصفیه آب لایف واتر کافیست به فروشگاه اینترنتی تصفیه آب پاکاب گستر و یا به صورت حضوری به نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر مراجعه نموده و یا با شماره 09126464625 و 02144575212 تماس بگیرید.

[/vc_column]
بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “دستگاه تصفیه آب لایف واتر Life water

 1. هاشمی گفت:

  سلام مخزن دستگاه هم با این تصفیه آب هست یا جداست

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت بخیر
   مخزن داخل پک دستگاه هست و قیمت اضافه ای بابتش گرفته نمیشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *