مقالات

سرویس تصفیه آب در خیابان دامپزشکی

از سال های گذشته تا کنون بسیاری از خانواده ها اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کرده اند. نکته مهم آنجاست که فیلتر های تصفیه اب خانگی پس از مدتی کهنه شده و نیاز به تعویض دارند. به همین دلیل است که هر شش ماه یکبار، باید یک تکنسین به منزل شما مراجعه کند و علاوه بر سرویس کلی تصفیه آب، فیلترهای شما را نیز تعویض کند.

در سال های گذشته، تعداد زیادی از خانواده های ساکن در دامپزشکی نیز اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب کرده اند. به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر، به عنوان بزرگترین ارائه کننده سرویس و خدمات تصفیه آب در خیابان دامپزشکی اقدام به ارائه خدمات ویژه کرده است.

تعویض فیلتر تصفیه آب در دامپزشکی توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد که در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت.

مطلب پیشنهادی: تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در غرب تهران

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین نمایندگی ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله دامپزشکی، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در مناطق مرکزی تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تعویض فیلتر تصفیه آب در دامپزشکی

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا دارای شش عدد فیلتر است. این فیلتر ها، هر یک کارایی خاص خود را دارند. برای مثال برخی از آنها اقدام به حذف آلاینده های فیزیکی میکنند. برخی از آنها کلر و مواد شیمیایی را حذف میکنند و برخی برای افزودن مواد معدنی به آب مورد استفاده قرار میگیرند. اما نکته اینجاست که این فیلترهای باید پس از مدتی تعویض شوند.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در دامپزشکی واقع در مرکز تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است.

علاوه بر آن، میتوان به طور کلی از مراحل کلی تعویض فیلتر تصفیه آب آشنایی پیدا کرد. به همین دلیل است که در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، هر آنچه که از سرویس دوره ای و تعویض فیلتر تصفیه آب باید بدانید را تشریح کرده ایم.

سرویس تصفیه آب در خیابان دامپزشکی

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر یکی از بزرگترین مراکز ارائه سرویس دوره ای، تعمیر و خدمات در استان تهران است. این شرکت دارای تکنسین های مجربی است که در تمامی مناطق به خصوص در مناطق غرب تهران، اقدام به فعالیت تخصصی میکنند.

در سرویس دوره ای تصفیه آب معمولا چندین عمل به صورت اتوماتیک توسط تکنسین باید چک شود. یکی از این موارد TDS یا سختی آب دستگاه شما است. در صورتی که سختی آب شما بالا باشد، فیلتر ممبران باید تعویض شود. البته کیفیت فیلتر ممبران نیز در مدت زمان طول عمر این فیلتر تاثیر بسزایی دارد.

علاوه بر آن، فشار آب خروجی از دستگاه با استفاده از فشار مخزن تنظیم میگردد. به این کار هواگیری مخزن یا تنظیم فشار مخزن گفته میشود. علاوه بر آن هر گونه مشکل چکه یا نشتی، همچنین صدای بلند دستگاه تصفیه آب توسط باید توسط تکنسین ها بررسی گردد.

لازم به ذکر است اطلاعات جامع‌تری از سرویس دوره ای تصفیه آب در صفحه مربوطه قابل مطالعه است.

مزایای دریافت خدمات از شرکت پاکاب گستر

  1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
  2. تکنسین های شرکت پاکاب گستر از چندین فیلتر عبور میکنند. به همین دلیل است که قابل اطمینان و متخصص از هر لحاظ میباشند.
  3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در خیابان دامپزشکی، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
  4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
  5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *