مقالات

سرویس دستگاه تصفیه آب در طالقانی

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از مهمترین دغدغه هایی است که دارندگان دستگاه های تصفیه اب خانگی با آن دست و پنجه نرم میکنند. دستگاه تصفیه آب خانگی به دلیل استفاده از فیلترهای متعدد که دارای عمر معینی هستند، به صورت دوره ای نیاز به سرویس دارد.

شرکت پاکاب گستر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس و خدمات در استان تهران، اقدام به ارائه خدمات ویژه به دارندگان تصفیه آب در طالقانی کرده است.

مطلب پیشنهادی: تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب تهران

تعویض فیلتر تصفیه آب در طالقانی توسط پاکاب گستر با قیمت ویژه انجام میپذیرد. علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که خیال شما را از بابت انتخاب شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی راحت خواهد کرد.

شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی، بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب در تهران و محله طالقانی، تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب را به طور ویژه در نواحی غرب تهران انجام میدهد. برای درخواست خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در طالقانی

همانطور که گفته شد، دستگاه تصفیه آب خانگی دارای چندین فیلتر است. معمولا تصفیه آب ها اسمز معکوس هستند، بنابراین 6 عدد فیلتر را دارند. هر یک از این 6 فیلتر دارای وظیفه خاصی هستند. پس از مدتی این فیلترها خاصیت خود را از دست داده و باید تعویض شوند.

در صفحه مربوط به انواع فیلتر تصفیه آب خانگی، به طور مجزا با هر یک از فیلترهای دستگاه آب تصفیه کن آشنا شدیم. برای مثال فیلترهای اولیه آلاینده های فیزیکی و برخی از ترکیبات شیمیایی مضر مثل کلر آب را از آن حذف میکنند. فیلتر ممبران که در مرحله چهارم است، ذرات آب را تا اندازه 0.0001 میکرون از آب حذف میکند. از طرف دیگر در فیلترهای پست کربن و مینرال، طعم و بوی آب بهبود میابد و به آب مواد معدنی مناسب افزوده میشود.

به همین دلیل است که شرکت پاکاب گستر به طور ویژه در طالقانی واقع در غرب تهران اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کرده است. البته در مقاله ای با عنوان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، آموزش قدم به قدم و تصویری تعویض فیلتر آب تصفیه کن آورده شده است.

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب در منطقه طالقانی

یکی از نکات مهم در هنگام تماس با یک مرکز ارائه سرویس تصفیه آب، هزینه تعویض فیلتر و ارائه خدمات دستگاه آب تصفیه کن است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هزینه سرویس تصفیه آب با چندین عامل رابطه مستقیم دارد:

  1. قیمت فیلتر انتخاب شده توسط مشتری
  2. قیمت قطعات و لوازم تعویض شده
  3. اجرت و ایاب و ذهاب

برای مثال قیمت فیلتر تایوانی نسبت به فیلتر های ایرانی بالاتر است. بنابراین در هنگام تعویض فیلتر باید به این نکته توجه شود. یا در هنگام تعمیر تصفیه آب، باید دید مشکل از کجاست، چه قطعاتی نیاز به تعویض دارد، و قیمت این قطعات در چه حدودی است.

چرا شرکت پاکاب گستر را انتخاب کنیم؟

  1. پاکاب گستر، شرکت ثبت شده و معتبر میباشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید با این شرکت تماس حاصل کنید. تکنسین های ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد.
  2. این شرکت دارای چندین تکنسین مجرب است که از مراحل مختلف آزمایش عبور کرده و کاملا قابل اعتماد هستند.
  3. با تماس با پاکاب گستر برای ارائه خدمات تصفیه آب در طالقانی، تکنسین ها در کمتر از 24 ساعت، در منزل شما حضور میابند.
  4. سرویس دهی در پاکاب گستر بی نظیر است. در دوره های 6 ماهه، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و عمر تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به شما یادآوری میکنند.
  5. تکنسین های پاکاب گستر به تمامی خدمات تصفیه آب، اعم از نصب دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی، تعمیر قطعات و … مسلط هستند که خیال شما را از بابت حل مشکلتان راحت میکند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *