مقالات

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی معتبر در این روز ها یکی از بزرگترین دغدغه های هر خانواده ای به شمار میرود. متاسفانه در سال های اخیر بسیاری از فروشندگان اقدام به تولید و عرضه دستگاه های بی کیفیت بین مشتریان کرده اند. به همین دلیل است که اهمیت مرکز فروش تصفیه آب به یکی از اصلی ترین نگرانی های افرادی تبدیل شده است که به فکر سلامتی خود خانواده شان هستند.

بنابراین چندین نکته بسیار مهم است که در انتخاب مرکز خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در این مقاله به بررسی تمام نکات ذکر شده خواهیم پرداخت.

انتخاب بهترین مرکز فروش دستگاه تصفیه آب

همانطور که توضیح دادیم، بسیاری از فروشندگان در سال های اخیر اقدام به فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی کرده اند. به همین دلیل، راه برای بسیاری از سودجویان باز شده است. چه در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و چه در خرید فیلترهای تصفیه آب، انتخاب یک مرکز خرید معتبر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

نکات مهم در خرید تصفیه آب

در این قسمت از مقاله به بررسی نکات مهمی خواهیم پرداخت که بهتر است در خرید دستگاه تصفیه آب رعایت کنید.

1. از یک شرکت تصفیه آب اقدام به خرید تصفیه آب کنید

شرکت های تصفیه آب در ایران تعداد کمی دارند. اما بهتر است اقدام به یافتن یک شرکت معتبر و خرید دستگاه آب تصفیه کن از آن شرکت نمایید. در ایران شرکت پاکاب گستر یکی از معتبر ترین شرکت های تصفیه آب به شمار میرود. پاکاب گستر کار خود را از سال 1388 در حوزه تصفیه آب آغاز کرده و از آن زمان اقدام به تولید و عرضه تصفیه آب کرده است.

2. به برند تصفیه آب توجه کنید

نمیتوان گفت که برند تصفیه آب مهم ترین فاکتور در خرید یک تصفیه آب به شمار میرود. اما میتوان از آن به عنوان یکی از آسان ترین فاکتور های شناخت دستگاه تصفیه آب خوب نام برد. زمانی که میخواهید آب تصفیه کن خریداری کنید، ترجیحا به دنبال برندهای مطرح بگردید. در ایران برند لایف واتر، هیوندای، سی سی کا، سافت واتر، آکواجوی و … از بهترین برندها به شمار میروند.

3. کیفیت قطعات تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس معمولا به یک اندازه مناسب اقدام به تصفیه کردن آب مینماید. چه دستگاه تصفیه آب ایرانی و چه تایوانی میتوانند آب را تا اندازه بسیار خوبی تصفیه کنند. اما چیزی که تصفیه آب تایوانی را متمایز از آب تصفیه کن ایرانی میکند، کیفیت لوازم به کار رفته در آن است.

4. کیفیت فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب خانگی از مهم‌ترین عواملی است که میتواند روی کیفیت آب تاثیر بگذارد. دستگاه تصفیه کننده آب، دارای چندین فیلتر معین است که هر یک وظیفه خاص خود را دارند. به همین دلیل کیفیت هر یک از آنها به طور مستقیم روی آب اثر گذار است. در خرید تصفیه آب، کیفیت فیلترهای آن را از فروشنده جویا شوید.

بورس قطعات و لوازم تصفیه آب

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان قطعات و لوازم تصفیه آب ایران است. انواع قطعاتی که پاکاب گستر به فروش میرساند، عبارتند از:

  • های پرشر و لو پرشر
  • پمپ تصفیه آب خانگی
  • آداپتور یا ترانس
  • مخزن ذخیره اسمز معکوس
  • هوزینگ تصفیه آب
  • شاسی تصفیه آب
  • کلیپس نگهدارنده فیلتر تصفیه آب

لازم به ذکر است که پاکاب گستر بورس فروش دستگاه تصفیه آب خانگی است. انواع تصفیه آب خانگی و لوازم تصفیه کننده آب در این شرکت به صورت عمده به فروش میرسد.

نمایندگی خرید تصفیه آب در تهران

علاوه بر نکات ذکر شده در این مقاله، پاکاب گستر نمایندگی تصفیه آب خانگی در تهران است. بسیاری از برند های تصفیه آب خانگی در شرکت پاکاب گستر به صورت تک و عمده به فروش میرسد. برخی از نمایندگی های تصفیه آب به شرح زیر است:

1. مرکز خرید تصفیه آب لایف واتر

لایف واتر را میتوان بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی در سال های اخیر نامید. لایف واتر به طور انحصاری از شرکت پاکاب گستر به فروش میرسد. تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل، یکی از بهترین دستگاه هایی است که در ایران وجود داشته است. برای خرید این دستگاه با شرکت پاکاب گستر تماس بگیرید.

2. نمایندگی تصفیه آب سی سی کا

مرکز فروش تصفیه آب سی سی کا

شرکت پاکاب گستر نمایندگی شرکت تصفیه آب سی سی کا در ایران است. چه دستگاه تصفیه آب اورجینال سی سی کا چه دستگاه آب تصفیه کن خانگی سی سی کا ایرانی، در پاکاب گستر به فروش میرسد. انواع تصفیه آب خانگی به سرتاسر ایران ارسال میشود. لازم به ذکر است که شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی تمامی دستگاه های خود را علاوه بر گارانتی حداقل یک ساله، به صورت رایگان ارسال و نصب میکند.

3. مرکز فروش تصفیه آب سافت واتر

مرکز فروش تصفیه آب سافت واتر

تصفیه آب سافت واتر یکی از برندهای معتبر در ایران است. این برند به همراه سی سی کا در شرکت تصفیه آب معصومی تولید میشود. سافت واتر دستگاه های ایرانی را شامل میشود. بسیاری از قطعات با برند سافت واتر نیز موجود است که میتوانید آن را از سایت شرکت تصفیه آب پاکاب گستر سفارش دهید.

4. نمایندگی برند آکواجوی

تصفیه آب آکواجوی نیز در ایران وجود دارد. این برند از معتبر ترین مارک های تصفیه آب خانگی در ایران است که به طور گسترده به فروش میرسد. تمامی دستگاه های تصفیه آب موجود در وبسایت شرکت پاکاب گستر، دارای گارانتی شرکتی معتبر هستند. همچنین امکان خرید اقساطی برای هر یک از دستگاه های تصفیه آب وجود دارد.

5. نمایندگی تصفیه آب هیوندای

 

 

تصفیه آب هیوندای تحت لایسنس Hyundai کره است. این برند به دلیل طراحی بسیار زیبا در سال های اخیر از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است. تصفیه آب های هیوندای معمولا به دلیل طراحی زیبا و کیفیت خوب قطعات، دارای قیمت بالاتری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *