مقالات, مقالات

قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی

قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی

قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی ، قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی ، سوال هایی که با جستجوی بیشتر ، گمراه تر می شوید !

به دلیل تنوع بالا و رقابت شدید و گاها بی اخلاقی توسط برخی از فروشندگان ، ممکن است شما را از مسیر درست درک کیفیت و قیمت دستگاه های تصفیه آب منحرف کنند . در ادامه با ما همراه باشید تا نکات ارزشمندی را به شما بگوییم .

دستگاه تصفیه آب ایرانی ، قیمت های متفاوتی دارند. این تفاوت قیمت از عوامل زیادی ناشی می شوند که به آنها اشاره میکنیم

دستگاه تصفیه آب ایرانی ،به دستگاه های مونتاژ ایران گفته می شود. این دستگاه ها دارای قطعات متفاوت و متنوعی می باشند.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل

برندهای اصلی دستگاه تصفیه آب ایرانی ، شامل لایف واتر ، سافت واتر ، سی سی کا ، آرتک ، آکوا می شوند.

تاثیر برند بر قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی

تنوع برند ایرانی در تصفیه آب زیاد و گاها گمراه کننده می باشد. متاسفانه برخی از فروشندگاه این برندهای ایرانی را به اسم دستگاه تصفیه آب تایوانی میفروشند.

برخی از برندهای تصفیه آب مانند سی سی کا یا سافت واتر اصطلاحا برند عمومی می باشند که دستگاه با متریال مشخصی ندارند و هر تولید کننده ای می تواند با قطعات انتخابی خود آنها را مونتاژ کند. ولی برخی از برندها مانند لایف واتر دارای مشخصات مشخص و مدل های مشخصی می باشند که هیچ کس نمی تواند طبق سلیقه ی خود آنها را جا بجا یا تعویض کند. به همین دلیل این برندها دارای قیمت مشخص و قطعات ثابتی می باشد و شما به راحتی می توانید آنها را پیگیری و ردیابی کنید.

پس توصیه ما خرید برندهایی می باشد که دارای قطعات و مدل های مشخص و قیمت معینی باشند.

مراحل دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب اینلاین لایف واتر مدل نوبل پلاس

مراحل دستگاه تصفیه آب ممکن است شما را گمراه کند. دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس 6 مرحله ی استاندارد دارد. این 6 مرحله شامل فیلتر پپه ( پلی پروپلین )، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک و یا پپه 1 میکرون ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال می باشد. همه ی مراحل اضافه شده به جز این 6 مرحله اختیاری بوده و هیچ لزومی ندارد و بسته به سلیقه و انتخاب شما دارد. همچنین به این نکته توجه کنید که اضافه شدن این مراحل اگر با فیلتر نا مرغوب باشد علاوه بر اینکه تاثیر مثبتی بر عملکرد دستگاه ندارد بلکه ممکن است به کیفیت آب خروجی تیز لطمه وارد کند .

لذا گول تبلیغات دستگاه تصفیه آب با مراحل بالا را نخورید.

گارانتی دستگاه

گارانتی معتبر یکی از مهم ترین فاکتور های مهم خرید دستگاه تصفیه آب می باشد که بر قیمت آن تاثیر گذار است . مدت زمان گارانتی و نوع گارانتی و تعهد شرکت  به گارانتی داده شده بسیار مهم می باشد. هرچه گارانتی دستگاه بیشتر و معتبر تر باشد قیمت دستگاه بالا تر می شود.

نصب و ارسال

نصب و ارسال دستگاه اگر رایگان نباشد هزینه ای در حدود 200 هزار تومان برای شما خواهد داشت ، برای همین از فروشنده خود درباره شرایط نصب و ارسال دستگاه آگاهی کسب کنید.

فروش دستگاه تصفیه آب ایرانی با عنوان تایوانی

همانطور که گفته شده در حال حاضر بیشتر دستگاه های موجود در ایران مونتاژ داخل بوده و دستگاه ایرانی به شمار می رود. بعضی از فروشندگاه بدون آگاه کردن مشتریان ، دستگاه مونتاژ ایران با قطعات تایوانی را به عنوان دستگاه تایوانی معرفی کرده و قیمت بالایی می گیرند. البته این نوع دستگاه هایی که با قطعات تایوانی مونتاژ می شوند جزو با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی به شمار می روند ولی باید فروشنده آگاهی این موضوع رو به شما اعلام کند و به عنوان دستگاه تایوانی اصل به شما معرفی نکند.

حدود قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی

حال در یک نگاه کلی ، قسمت دستگاه تصفیه آب ایرانی با توجه به صحبت های انجام شده باید با این حدود قیمت به فروش برود.

نوع دستگاهنوع قطعاتحدود قیمت (میلیون تومان)
دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایرانقطعات ایرانی1.5-2.5
دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایرانقطعات چینی2.5-3.5
دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایرانقطعات تایوانی3.5-4.5
دستگاه تصفیه آب مونتاژ تایوانقطعات تایوانی6-8

این قیمت ها بر اساس قیمت قطعات محاسبه گردید است ، باید توجه کنید که قیمت هایی که بسیار ارزان تر و یا بسیار گران تر از قیمت های محاسبه شده اعلام می شود ، قیمت های نا معقول و شک برانگیزی می باشد و باید دقت بیشتری به گفته های فروشنده داشته باشید.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر با سابقه ی 12 ساله ، همواره خط مشی خود را بر صداقت و سلامت مشتریان خود قرار داده و اعتبار خود را فدای سود موقت نمی کند .

ما همواره آماده شنیدن انتقادات و نظرات مشتریان خود بوده و برای جان و مال تک تک هموطنان خود ارزش قائل هستیم .

همچنین می توانید برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =