برند های دستگاه تصفیه آب, آکواجوی, نمایندگی تصفیه آب, نمایندگی تصفیه آب در آزاد شهر, نمایندگی تصفیه آب در احمد آباد مستوفی, نمایندگی تصفیه آب در پیکان شهر, نمایندگی تصفیه آب در تهران, نمایندگی تصفیه آب در جاده قدیم کرج, نمایندگی تصفیه آب در جاده مخصوص, نمایندگی تصفیه آب در خلیج شماره 2, نمایندگی تصفیه آب در دهکده المپیک, نمایندگی تصفیه آب در سعید آباد, نمایندگی تصفیه آب در شهرک آپادانا, نمایندگی تصفیه آب در شهرک ازادی, نمایندگی تصفیه آب در شهرک راه آهن, نمایندگی تصفیه آب در شهریار, نمایندگی تصفیه آب در یافت آباد

دستگاه تصفیه آب آکواجوی Aquajoy

دستگاه تصفیه آب آکواجوی، در سال 1383 وارد بازار ایران شده است. این دستگاه تصفیه آب دارای مدل های مختلفی مانند: زیرسینکی، نیمه صنعتی، رومیزی و ساختمانی می باشد؛ در ساخت این دستگاه از مواد اولیه بهداشتی استفاده می شود. دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای 3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. امروز در این مقاله فروشگاه دیجی پاکاب قصد دارد دستگاه تصفیه آب آکواجوی را به شما معرفی کند.

انواع دستگاه تصفیه آب آکوجوی

 • مدل لجند
 • مدل لیلیوم
 • مدل لوتوس
 • مدل رز
 • مدل بلوم
 • مدل تولیپ
 • مدل ساکورا بدون پمپ
 • مدل ساکورا پمپ دار
 • مدل اسپرینگ
 • دستگاه تصفیه آب دوش حمام مدل ارکید
 • دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای مدل ساده
 • مدل دولوکس سه مرحله ای
 • مدل دولکس چهار مرحله ای
 • مدل نارسیس

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند

این نوع دستگاه تصفیه آب خانگی دارای پنج مرحله می باشد؛ مرحله اول فیلتر الیافی نام دارد و کار آن حذف گل و لای ، شن وماسه و زنگ لوله ها می باشد. مرحله دوم فیلتر کربن فعال نام دارد و کار آن حذف کلر، گازهای شیمیایی محلول از آب و مواد شیمیایی آلی می باشد؛ مرحله سوم فیلتر الیافی یک میکرون نام دارد و کار آن حذف ذرات معلق و آلاینده های شناور از آب می باشد. مرحله چهارم فیلتر ممبران نام دارد؛ مرحله پنجم فیلتر کربن نهایی نام دارد و کار آن حذف بو و طعم نامطبوع از آب می باشد. مدت زمان تعویض آن هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم

این نوع دستگاه دارای پنج مرحله می باشد؛ نام و کارایی هر پنج مرحله این دستگاه تصفیه آب مانند مدل لجند است. این دستگاه مطابق با تکنولوژی روز طراحی شده است و کار کلی این دستگاه حذف ذرات معلق، گازهاي شيميايي، تركيبات مضر موجود در آب، سختی و سنگینی از آب می باشد. مدت زمان تعویض آن هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

مدل لوتوس

این نوع دستگاه تصفیه آب ، همانند مدل های دیگر پنج مرحله ای می باشد و کارایی مشابه با آن ها دارد؛ این دستگاه با طراحی خاصی که دارد فضای کمی را اشغال می کند. دستگاه آکواجوی مدل لوتوس، دارای یک سوئیچ فشار بالا و فشار پایین می باشد؛ که همین امر باعث می شود که از پمپ محافظت شود و به طور اتوماتیک خاموش بشود. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

مدل رز

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رز، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد؛ این دستگاه بخاطر مطابق بودن با تکنولوژی اسمزمعکوس توانایی شیرین کردن آب را دارد. دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رز، به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.پ

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

مدل بلوم

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل بلوم، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد. این دستگاه، به علت داشتن پمپ تامین فشار برای مناطق محروم با فشار آب کم بسیار مناسب می باشد؛ و به علت دارا بودن تانک 12 لیتری می تواند آب را در خود ذخیره کند. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

مدل ساکورا بدون پمپ

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل ساکورا بدون پمپ، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است، که برای مناطقی با فشار آب نرمال مناسب باشد؛ این دستگاه به دلیل نداشتن پمپ در بازار با قیمت کمتری به فروش می رود و به همین علت بسیار مقرون به صرفه می باشد. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدل ساکورا پمپ دار

دستگاه آکواجوی مدل ساکورا پمپ دار، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد. طراحی این دستگاه به شیوه ای می باشد که، برای افرادی که مستاجر هستند و محل زندگی خود را مداوم عوض می کنند بسیار مناسب است؛ این دستگاه به علت طراحی ظاهری شکیل و زیبا اش می توان آن را بر روی میز گذاشت و استفاده کرد. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدل اسپرینگ

دستگاه آکواجوی مدل بلوم، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد. این دستگاه، دارای تانک 12 لیتری می باشد که می تواند آب را درون خود ذخیره کند؛ آب دهی این دستگاه حداقل 8 لیتر می باشد. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه تصفیه آب دوش حمام مدل ارکید

این دستگاه تصفیه آب، با حذف آلاینده محلول در آب باعث سلامت ماندن پوست شما می شود؛ و پوست شما دیگر دوچار خشکی نمی شود و همین امر باعث شاداب شدن پوست شما نیز می شود. این دستگاه، تصفیه آب به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را بر روی تمام دوش ها راحت نصب کنید.مدت زمان تعویض آن، هر چهار تا شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدل دولوکس سه مرحله ای

دستگاه آکواجوی مدل دولوکس سه مرحله ای، دارای سه مرحله می باشد؛ مرحله اول آن، فیلتر الیافی 5 میکرونی نام دارد و کار آن حذف گل و لای ، شن وماسه از آب می باشد. مرحله دوم آن، فیلتر سرامیکی نام دارد و کار آن حذف انگل ها و کیست های بزرگتر از دو دهم میکرون در آب می باشد؛ مرحله سوم آن، فیلتر کربن فعال نام دارد و کار آن حذف کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی از آب می باشد. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدل دولکس چهار مرحله ای

دستگاه تصفیه آب آکواجوی دولکس چهار مرحله ای، دارای چهار مرحله می باشد؛ مرحله اول آن، فیلتر الیافی 5 میکرون نام دارد و کار آن حذف گل و لای ، شن وماسه در آب می باشد. مرحله دوم آن، فیلتر کربن فعال نام دارد و کار آن حذف کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی از آب می باشد؛ مرحله سوم آن، فیلتر اولترافیلتراسیون نام دارد و کار آن حذف میکروبها ، انگلها ، باکتری ها و ویروس ها از آب می باشد. مرحله چهارم آن، فیلتر کربن نهایی نام دارد و کا آن حذف بو و طعم نامطبوع آب می باشد.مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدل نارسیس

دستگاه آکواجوی مدل بلوم، دارای پنج مرحله می باشد و کارایی آن مانند مدل های دیگر دستگاه آکواجوی می باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده که منبع ذخیره آن در داخل تعبیه شده است و فضای کمتری را اشغال می کند. مدت زمان تعویض آن، هر شش ماه یکبار می باشد و دارای گارانتی 3 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی

جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی با بهترین قیمت ها و جهت خرید انواع فیلتر های تصفیه آب می توانید به فروشگاه دیچی پاکاب مراجعه فرمایید. تکنسین های فروشگاه دیجی پاکاب می توانند در سریع ترین زمان دستگاه های شما را تعمیر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =