برند های دستگاه تصفیه آب, مقالات

نمایندگی محصولات تصفیه آب معصومی

محصولات تصفیه آب معصومی

گروه تولیدی و بازرگانی معصومی در سال 1381 تاسیس شد. شرکت معصومی در شهر قم شروع به کار کرد. تخصص این شرکت در تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب می‌باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که شرکت معصومی فقط تولید کننده محصولات است و فروش محصولات تصفیه آب به صورت تکی را انجام نمیدهد.

به دلیل اینکه هزینه های گمرک و حمل و نقل از قیمت های محصولات تصفیه آب معصومی حذف میشوند، این شرکت دارای دستگاه تصفیه آب ارزان با کیفیت مناسب است.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر اصلی ترین نماینده پخش و فروش محصولات تصفیه آب معصومی است. پاکاب گستر با فروش اکثر محصولات معصومی اعم از پمپ تصفیه آب، انواع فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب، هوزینگ فیلتر تصفیه آب و مخازن تحت فشار تولید شده توسط شرکت معصومی، خود را به یکی از بزرگترین نمایندگی شرکت معصومی تبدیل کرده است.

محصولات شرکت معصومی

شرکت معصومی یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات و فیلتر های دستگاه تصفیه آب در ایران است. مشخصه بارز محصولات این دستگاه قیمت مناسب آن در مقایسه با کیفیت قابل قبولش است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات تصفیه آب معصومی خواهیم پرداخت.

تصفیه آب معصومی سافت واتر

تصفیه آب معصومی سافت واتر

سافت واتر یکی از نام های آشنا در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب است. شرکت معصومی در طی سال های اخیر با تولید دستگاه های سافت واتر، این دستگاه را به بسیاری از فروشندگان عرضه میکند.

انواع تصفیه آب معصومی با برند سافت واتر اعم از دستگاه تصفیه کننده آب 6 مرحله ای، آب تصفیه کن سافت واتر 8 و 9 مرحله از تولیدات شرکت معصومی است.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا معصومی

دستگاه تصفیه آب سی سی کا معصومی

سی سی کا نیز یکی از برند هایی است که همواره در صنعت تصفیه آب بر زبان خریداران است. این برند در اصل برندی تایوانی است که محصولاتش را به بسیاری از کشورها صادر میکند. اما در سال های اخیر به دلیل تحریم ها و هزینه های بالای گمرکی، این دستگاه کمتر وارد ایران شده است.

شرکت معصومی تصفیه آب های CCK را در ایران به کیفیتی مطلوب و با قیمتی بسیار خوب تولید میکند. تصفیه آب 6 مرحله ای، 8 و 9 مرحله ای سی سی کا از انواع دستگاه های تولید شده توسط معصومی است.

مخزن تصفیه آب

مخزن تصفیه آب معصومی

مخزن تحت فشار با حجم 4 گالن، تولید شرکت معصومی با متریال با کیفیت ساخته شده است.

مزیت اصلی مخزن تانک پرو که توسط شرکت تصفیه آب معصومی ساخته شده است، قیمت بسیار پایین آن نسبت به نمونه های تایوانی است.

هوزینگ تصفیه آب معصومی، سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب

هوزینگ شفاف و مات تصفیه آب

هوزینگ شفاف و هوزینگ مات دستگاه تصفیه آب تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی، مخصوص سه مرحله اول دستگاه آب تصفیه کن می‌باشد.

این هوزینگ های آب تصفیه کن با بهترین مواد اولیه و متریال فود گرید ساخته شده و مخصوص فیلتر های پلی پروپیلن (pp)، کربن پودری و کربن بلاک است.

فیلتر مینرال تصفیه آب معصومی

فیلتر مینرال شرکت معصومی

این فیلتر‌ها در دو نوع 10 و 11 اینچ تولید می‌شود و از نظر کیفیت فیلتر حتی با فیلتر های تولید شده در سطح خاور میانه نیز برابری می‌کند.

پوسته فیلتر با متریال فودگرید و قالب این فیلتر توسط شرکت معتبر سان شیان تایوان تولید شده است.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب نصب شده و نقش متعادل کننده‌ی طعم و PH آب تصفیه شده و همچنین افزودن اندکی کلسیت در آب را ایفا میکند.

فیلتر پست کربن تولید شده توسط شرکت معصومی

فیلتر پست کربن شرکت معصومی

فیلتر پست کربن به عنوان فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب نقش حذف بوی بد آب، مواد شیمیایی مانند کلر، سموم و آفتکشها  از آب آشامیدنی را دارد.

کربنی که در داخل این فیلتر استفاده می شود از بهترین کیفیت کربن اکتیو و از متریال گیاهی و فود گرید می‌باشد. اندازه‌ی رزوه‌های ورودی و خروجی فیلتر ۱/۴ اینچ می باشد.

پمپ تصفیه آب ایرانی تولید کننده شرکت معصومی

پمپ دستگاه تصفیه آب معصومی

در صورتی که فشار آب خانه شما کمتر از 50 PSI بود، برای استفاده بهتر از دستگاه تصفیه آب و همچنین کمتر کردن مصرف آب نیاز به نصب پمپ دارید.

پمپ تصفیه آب معصومی یکی از با کیفیت ترین پمپ های تصفیه آب تولید شده در ایران است. این دستگاه فشار آب را به 125 PSI می‌رساند.

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

فیلتر پلی پروپیلن الکوثر تولید شده توسط برند معصومی

فیلتر پلی پروپیلن شرکت معصومی

فیلتر مرحله 1 پلی پروپیلن دستگاه تصفیه آب با برند الکوثر، تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی

از کربن با کیفیت قابل قبولی ساخته شده است و عمر مفید آن 2500 گالن یا حدود 6 ماه است

از محصولات دیگر تولید شده توسط شرکت معصومی میتوان به دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های سافت واتر، رویال، پیور واتر، آکوا کلیر، کریستال و … نام برد.

شرکت معصومی همچنین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب صنعتی، فیلتر ممبران آب تصفیه کن، فیلتر های نخی، هوزینگ دستگاه تصفیه آب و لوازم جانبی تصفیه آب اعم از قطعات و اتصالات می‌باشد.

شرکت های معتبر تصفیه آب

شناخت برند‌های پرفروش و معبتر تصفیه آب به شما کمک میکند تا در هنگام خرید دستگاه آب تصفیه کن، با شناخت بیشتر اقدام کنید. برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند. مارک های خارجی معتبر در حوزه تصفیه آب عباتند از آکوا، آکواجوی، سی سی کا، فلاکستک و … .

بهترین برند های داخلی در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی شامل برند معصومی و برند لایف واتر و فیلترو که توسط شرکت پاکاب گستر تولید می‌شوند هستند. دستگاه های تولید شده با این برند‌ها قابلیت رقابت با نمونه های مشابه تایوانی را دارند.

پاکاب گستر، نمایندگی شرکت معصومی

شرکت پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و همینطور فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب، پخش و فروش محصولات شرکت معصومی را به طور تکی یا عمده بر عهده دارد.

برای خرید محصولات تصفیه آب معصومی و یا مشاهده قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی و سایر شرکت های تصفیه آب، میتوانید به فروشگاه پاکاب گستر به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق سایت مراجعه کنید. همچنین شرکت پاکاب گستر امکان خرید آب تصفیه کن به صورت اقساطی را در اختیار مشتریان قرار میدهد. با کلیک بر روی لینک آبی رنگ میتوانید به صفحه شرایط مربوط به آن بروید.

10 دیدگاه در “نمایندگی محصولات تصفیه آب معصومی

 1. قربانی گفت:

  درود بر شما بنده همکار هستم در تهران به دنبال نمایندگی شرکت تصفیه آب آریا صنعت معصومی بودم که سایت شما اومد بالا لطفا یه شماره بدید که برای خرید عمده محصولات معصومی از شما خرید کنم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی نماینده تصفیه آب معصومی در استان تهران میباشد. لطفا برای خرید عمده محصولات تصفیه آب شرکت آریا صنعت معصومی لطفا با شماره
   مدیر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
   09903838305

 2. محمدی گفت:

  سلام تصفیه آب سافت واتر معصومی رو موجود دارید؟ همکار هستم برای خرید عمده میخوام

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام جناب محمدی
   بله تصفیه آب معصومی، هم مارک سی سی کا و هم مارک سافت واتر موجود هست. میتونید با بخش فروش عمده پاکاب گستر تماس بگیرید.

 3. جعفر حسن نژاد گفت:

  من همکار هستم از شهر رشت پیام میزارم آیا شما تولید کننده تصفیه آب هستید یا مونتاژ کننده تصفیه آب آیا به شهر رشت هم ارسال بار دارید آیا هزینه حمل و ارسال رو خودتون پرداخت میکنید؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود همکار گرامی از شهر رشت
   شرکت تصفیه آب پاکاب گستر مونتاژ کننده انواع تصفیه آب میباشد تصفیه آب حدودا دارای ۸۰ قطعه میباشد که شرکت پاکاب گستر تولید کننده اتصالات،کلیپس،آچار،بست فاضلاب و شاسی فلزی میباشد
   در مورد سوال دوم اینکه هزینه ارسال بار به شهرستان بعهده خریدار میباشد
   لازم به ذکره که شرکت پاکاب گستر به اکثر شهرهای ایران ارسال بار داره

 4. فلاحتی از قم گفت:

  چرا نوشتید که شما بزرگترین نماینده شرکت تصفیه آب آریا صنعت معصومی هستید یعنی شرکت معصومی نماینده دیگه ای در تهران نداره؟چه تضمینی بابت این گفته شما وجود داره که نماینده شرکت هستین؟؟؟؟؟؟

  1. کارشناس و مشاور تصفیه آب گفت:

   درود بر شما دوست و احتمالا همکار گرامی
   از اونجا که شرکت تصفیه آب پاکاب گستر که در تهران واقع شده و اکثر مطالب سایت رو با ارائه مستندات و لینک سایت‌های اصلی تهیه و ترجمه میکنه، باید عرض کنم شرکت پاکاب گستر تنها شرکت ثبت شده در تهران هست که نماینده شرکت معصومی هست. بقیه نماینده ها فقط عمده فروش هستن و قادر به ارائه فاکتور رسمی نیستن. به همین اصل این ادعا رو داریم که بزرگترین نماینده شرکت محترم معصومی قم در استان تهران هستیم و برای اثبات این گفته کافیه با شرکت اریا صنعت معصومی تماس گرفته و استعلام بفرمایید.

 5. پرتوی گفت:

  در رابطه به دستگاههای تصفیه آب معصومی و قطعات تولیدی شرکت آریا صنعت معیومژ آیا به شهرستان رشت ارسال بار دارید و اینکه فروش چکی هم دارید؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   بله تمامی محصولات و قطعات و دستگاه‌های تصفیه آب آریا صنعت معصومی موجود میباشد و امکان ارسال بار به تمام شهرهای ایران وجود دارد.
   فروش چکی اگه منطورتون هست در حال حاضر امکانپذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.