برند های دستگاه تصفیه آب, مقالات

نمایندگی محصولات شرکت آریا صنعت معصومی در استان تهران

محصولات تصفیه آب معصومی

گروه تولیدی و بازرگانی معصومی در سال 1381 تاسیس شد. شرکت معصومی در شهر قم شروع به کار کرد. تخصص این شرکت در تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب می‌باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که شرکت معصومی فقط تولید کننده محصولات است و فروش محصولات تصفیه آب به صورت تکی را انجام نمیدهد.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر اصلی ترین نماینده پخش و فروش محصولات تصفیه آب معصومی است. پاکاب گستر با فروش اکثر محصولات معصومی اعم از پمپ تصفیه آب، انواع فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب، هوزینگ فیلتر تصفیه آب و مخازن تحت فشار تولید شده توسط شرکت معصومی، خود را به یکی از بزرگترین نمایندگی شرکت معصومی تبدیل کرده است.

محصولات شرکت معصومی

شرکت معصومی یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات و فیلتر های دستگاه تصفیه آب در ایران است. مشخصه بارز محصولات این دستگاه قیمت مناسب آن در مقایسه با کیفیت قابل قبولش است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات تصفیه آب معصومی خواهیم پرداخت.

مخزن تصفیه آب

مخزن تصفیه آب معصومی

مخزن تحت فشار با حجم 4 گالن، تولید شرکت معصومی با متریال با کیفیت ساخته شده است.

مزیت اصلی مخزن تانک پرو که توسط شرکت تصفیه آب معصومی ساخته شده است، قیمت بسیار پایین آن نسبت به نمونه های تایوانی است.

هوزینگ تصفیه آب معصومی، سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب

هوزینگ شفاف و مات تصفیه آب

هوزینگ شفاف و هوزینگ مات دستگاه تصفیه آب تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی، مخصوص سه مرحله اول دستگاه آب تصفیه کن می‌باشد.

این هوزینگ ها با بهترین مواد اولیه و متریال فود گرید ساخته شده و مخصوص فیلتر های پلی پروپیلن (pp)، کربن پودری و کربن بلاک است.

فیلتر مینرال تصفیه آب معصومی

فیلتر مینرال شرکت معصومی

این فیلتر‌ها در دو نوع 10 و 11 اینچ تولید می‌شود و از نظر کیفیت فیلتر حتی با فیلتر های تولید شده در سطح خاور میانه نیز برابری می‌کند.

پوسته فیلتر با متریال فودگرید و قالب این فیلتر توسط شرکت معتبر سان شیان تایوان تولید شده است.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب نصب شده و نقش متعادل کننده‌ی طعم و PH آب تصفیه شده و همچنین افزودن اندکی کلسیت در آب را ایفا میکند.

فیلتر پست کربن تولید شده توسط شرکت معصومی

فیلتر پست کربن شرکت معصومی

فیلتر پست کربن به عنوان فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب نقش حذف بوی بد آب، مواد شیمیایی مانند کلر، سموم و آفتکشها  از آب آشامیدنی را دارد.

کربنی که در داخل این فیلتر استفاده می شود از بهترین کیفیت کربن اکتیو و از متریال گیاهی و فود گرید می‌باشد. اندازه‌ی رزوه‌های ورودی و خروجی فیلتر ۱/۴ اینچ می باشد.

پمپ تصفیه آب ایرانی تولید کننده شرکت معصومی

پمپ دستگاه تصفیه آب معصومی

در صورتی که فشار آب خانه شما کمتر از 50 PSI بود، برای استفاده بهتر از دستگاه تصفیه آب و همچنین کمتر کردن مصرف آب نیاز به نصب پمپ دارید.

پمپ تصفیه آب معصومی یکی از با کیفیت ترین پمپ های تصفیه آب تولید شده در ایران است. این دستگاه فشار آب را به 125 PSI می‌رساند.

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

فیلتر پلی پروپیلن الکوثر تولید شده توسط برند معصومی

فیلتر پلی پروپیلن شرکت معصومی

فیلتر مرحله 1 پلی پروپیلن دستگاه تصفیه آب با برند الکوثر، تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی

از کربن با کیفیت قابل قبولی ساخته شده است و عمر مفید آن 2500 گالن یا حدود 6 ماه است

از محصولات دیگر تولید شده توسط شرکت معصومی میتوان به دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های سافت واتر، رویال، پیور واتر، آکوا کلیر، کریستال و … نام برد.

شرکت معصومی همچنین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب صنعتی، فیلتر و ممبران، فیلتر های نخی، هوزینگ دستگاه تصفیه آب و لوازم جانبی تصفیه آب اعم از قطعات و اتصالات می‌باشد.

شرکت های معتبر تصفیه آب

شناخت برند‌های پرفروش و معبتر تصفیه آب به شما کمک میکند تا در هنگام خرید دستگاه آب تصفیه کن، با شناخت بیشتر اقدام کنید. برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند. مارک های خارجی معتبر در حوزه تصفیه آب عباتند از آکوا، آکواجوی، سی سی کا، فلاکستک و … .

بهترین برند های داخلی در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی شامل برند معصومی و برند لایف واتر و فیلترو که توسط شرکت پاکاب گستر تولید می‌شوند هستند. دستگاه های تولید شده با این برند‌ها قابلیت رقابت با نمونه های مشابه تایوانی را دارند.

پاکاب گستر، نمایندگی شرکت معصومی

شرکت پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و همینطور فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب، پخش و فروش محصولات شرکت معصومی را به طور تکی یا عمده بر عهده دارد.

برای خرید محصولات تصفیه آب معصومی و یا دیدن قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی و سایر شرکت های تصفیه آب، میتوانید به فروشگاه پاکاب گستر به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =