برند های دستگاه تصفیه آب, مقالات

نمایندگی محصولات تصفیه آب معصومی

محصولات تصفیه آب معصومی

گروه تولیدی و بازرگانی معصومی در سال 1381 تاسیس شد. شرکت معصومی در شهر قم شروع به کار کرد. تخصص این شرکت در تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب می‌باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که شرکت معصومی فقط تولید کننده محصولات است و فروش محصولات تصفیه آب به صورت تکی را انجام نمیدهد.

به دلیل اینکه هزینه های گمرک و حمل و نقل از قیمت های محصولات تصفیه آب معصومی حذف میشوند، این شرکت دارای دستگاه تصفیه آب ارزان با کیفیت مناسب است.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر اصلی ترین نماینده پخش و فروش محصولات تصفیه آب معصومی است. پاکاب گستر با فروش اکثر محصولات معصومی اعم از پمپ تصفیه آب، انواع فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب، هوزینگ فیلتر تصفیه آب و مخازن تحت فشار تولید شده توسط شرکت معصومی، خود را به یکی از بزرگترین نمایندگی شرکت معصومی تبدیل کرده است.

محصولات شرکت معصومی

شرکت معصومی یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات و فیلتر های دستگاه تصفیه آب در ایران است. مشخصه بارز محصولات این دستگاه قیمت مناسب آن در مقایسه با کیفیت قابل قبولش است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات تصفیه آب معصومی خواهیم پرداخت.

تصفیه آب معصومی سافت واتر

تصفیه آب معصومی سافت واتر

سافت واتر یکی از نام های آشنا در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب است. شرکت معصومی در طی سال های اخیر با تولید دستگاه های سافت واتر، این دستگاه را به بسیاری از فروشندگان عرضه میکند.

انواع تصفیه آب معصومی با برند سافت واتر اعم از دستگاه تصفیه کننده آب 6 مرحله ای، آب تصفیه کن سافت واتر 8 و 9 مرحله از تولیدات شرکت معصومی است.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا معصومی

دستگاه تصفیه آب سی سی کا معصومی

سی سی کا نیز یکی از برند هایی است که همواره در صنعت تصفیه آب بر زبان خریداران است. این برند در اصل برندی تایوانی است که محصولاتش را به بسیاری از کشورها صادر میکند. اما در سال های اخیر به دلیل تحریم ها و هزینه های بالای گمرکی، این دستگاه کمتر وارد ایران شده است.

شرکت معصومی تصفیه آب های CCK را در ایران به کیفیتی مطلوب و با قیمتی بسیار خوب تولید میکند. تصفیه آب 6 مرحله ای، 8 و 9 مرحله ای سی سی کا از انواع دستگاه های تولید شده توسط معصومی است.

مخزن تصفیه آب

مخزن تصفیه آب معصومی

مخزن تحت فشار با حجم 4 گالن، تولید شرکت معصومی با متریال با کیفیت ساخته شده است.

مزیت اصلی مخزن تانک پرو که توسط شرکت تصفیه آب معصومی ساخته شده است، قیمت بسیار پایین آن نسبت به نمونه های تایوانی است.

هوزینگ تصفیه آب معصومی، سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب

هوزینگ شفاف و مات تصفیه آب

هوزینگ شفاف و هوزینگ مات دستگاه تصفیه آب تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی، مخصوص سه مرحله اول دستگاه آب تصفیه کن می‌باشد.

این هوزینگ های آب تصفیه کن با بهترین مواد اولیه و متریال فود گرید ساخته شده و مخصوص فیلتر های پلی پروپیلن (pp)، کربن پودری و کربن بلاک است.

فیلتر مینرال تصفیه آب معصومی

فیلتر مینرال شرکت معصومی

این فیلتر‌ها در دو نوع 10 و 11 اینچ تولید می‌شود و از نظر کیفیت فیلتر حتی با فیلتر های تولید شده در سطح خاور میانه نیز برابری می‌کند.

پوسته فیلتر با متریال فودگرید و قالب این فیلتر توسط شرکت معتبر سان شیان تایوان تولید شده است.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب نصب شده و نقش متعادل کننده‌ی طعم و PH آب تصفیه شده و همچنین افزودن اندکی کلسیت در آب را ایفا میکند.

فیلتر پست کربن تولید شده توسط شرکت معصومی

فیلتر پست کربن شرکت معصومی

فیلتر پست کربن به عنوان فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب نقش حذف بوی بد آب، مواد شیمیایی مانند کلر، سموم و آفتکشها  از آب آشامیدنی را دارد.

کربنی که در داخل این فیلتر استفاده می شود از بهترین کیفیت کربن اکتیو و از متریال گیاهی و فود گرید می‌باشد. اندازه‌ی رزوه‌های ورودی و خروجی فیلتر ۱/۴ اینچ می باشد.

پمپ تصفیه آب ایرانی تولید کننده شرکت معصومی

پمپ دستگاه تصفیه آب معصومی

در صورتی که فشار آب خانه شما کمتر از 50 PSI بود، برای استفاده بهتر از دستگاه تصفیه آب و همچنین کمتر کردن مصرف آب نیاز به نصب پمپ دارید.

پمپ تصفیه آب معصومی یکی از با کیفیت ترین پمپ های تصفیه آب تولید شده در ایران است. این دستگاه فشار آب را به 125 PSI می‌رساند.

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، تولید شده توسط شرکت معصومی

با توجه کیفیت مناسب دستگاه و قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با پمپ های مشابه خارجی، خرید این پمپ را در صورت نیاز به شما پیشنهاد میکنیم.

فیلتر پلی پروپیلن الکوثر تولید شده توسط برند معصومی

فیلتر پلی پروپیلن شرکت معصومی

فیلتر مرحله 1 پلی پروپیلن دستگاه تصفیه آب با برند الکوثر، تولید شده توسط شرکت آریا صنعت معصومی

از کربن با کیفیت قابل قبولی ساخته شده است و عمر مفید آن 2500 گالن یا حدود 6 ماه است

از محصولات دیگر تولید شده توسط شرکت معصومی میتوان به دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های سافت واتر، رویال، پیور واتر، آکوا کلیر، کریستال و … نام برد.
همه‌ی این محصولات در شرکت معصومی مونتاژ می‌شوند و با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه می‌شود و لازم به ذکر است در ایران هیچ نمایندگی به حجم تولید و کیفیت بالای دستگاه‌های تصفیه آب معصومی نمی‌رسند و این شرکت بزرگ ترین تولید کننده‌ی اب تصفیه در ایران است.

شرکت معصومی همچنین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب صنعتی، فیلتر ممبران آب تصفیه کن، فیلتر های نخی، هوزینگ دستگاه تصفیه آب و لوازم جانبی تصفیه آب اعم از قطعات و اتصالات می‌باشد.

قدمت تصفیه آب معصومی‌

شرکت تصفیه آب معصومی بزرگ‌ترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب در ایران است. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه تولید و مونتاژ انواع دستگاه‌های تصفیه آب مهم‌ترین مجموعه تصفیه آب در کشور به شمار می‌رود. این شرکت با تولید دستگاه‌های متعددی در ایران و ارسال آن به سراسر کشور معتبر ترین شرکت تصفیه آب در ایران است. اولین و بزرگ‎‌ترین تولید کننده اب تصفیه کن در داخل کشور شرکت محترم معصومی بوده و تنها نمایندگی رسمی آن برای فروش محصولات شرکت پاکاب گستر شیر محمدی می‌باشد. همکاری شرکت محترم معصومی با شرکت پاکاب گستر به بیش از 14 سال برمی‌گردد و این دو از قدیمی‌ترین مجموعه‌های تصفیه آب در ایران هستند.

شرکت های معتبر تصفیه آب

شناخت برند‌های پرفروش و معبتر تصفیه آب به شما کمک میکند تا در هنگام خرید دستگاه آب تصفیه کن، با شناخت بیشتر اقدام کنید. برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند. مارک های خارجی معتبر در حوزه تصفیه آب عباتند از آکوا، آکواجوی، سی سی کا، فلاکستک و … .

برند های تصفیه آب

بهترین برند های داخلی در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی شامل برند معصومی و برند لایف واتر و فیلترو که توسط شرکت پاکاب گستر تولید می‌شوند هستند. دستگاه های تولید شده با این برند‌ها قابلیت رقابت با نمونه های مشابه تایوانی را دارند.

اولین تصفیه آب در ایران

اولین تصفیه‌آب ایران

همانطور که احتمالا قبلا در مقالات مختلف مطالعه کرده‌اید کیفیت آب در زندگی روزمره‌ی ما بسیار کاهش پیدا کرده است و این موضوع نگرانی‌های بسیار زیادی را در بحث سلامت جهانی ایجاد کرده است و مطمئنا تاثیر آشامیدن آب بی کیفیت در دراز مدت به صورت کاملا مشهود روی مواجه با بیماری‌های مختلف دیده می‌شود. در کشورمان ایران نیز این کاهش کیفیت در سالیان اخیر عوارض بسیار زیادی را برای سلامتی هم‌وطنانمان داشته است و به صورت چشم‌گیری شاهد بیماری‌هایی مثل سنگ کلیه و … بودیم.
شرکت تصفیه آب معصومی سالیان قبل با اطلاع از این موضوع و برای جلوگیری از بروز بیماری در کشور و بالا بردن سطح سلامت در بدن ایرانیان اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب در کشور کرد و حتی با الگو گرفتن از دستگاه‌های با کیفیت خارجی قطعات آنها را در ایران مونتاژ کرد و با قیمت کمتری در اختیار مشتریان عزیز ایرانی قرار داد.

کیفیت دستگاه تصفیه آب معصومی

برند معصومی معروف ترین برند تولیدکننده دستگاه تصفیه آب در ایران است. این شرکت اقدام به تولید دستگاه‌های با کیفیت تصفیه آب و همچنین مونتاژ قطعات وارداتی به کشور می‌کند. در بعضی از موارد مونتاژ معصومی از بسیاری از مونتاژهای اصلی خود برند تولید کننده‌ی خارجی با دوام تر است. همچنین بیشترین سابقه در حوزه تصفیه آب در ایران متعلق به شرکت معصومی است. کیفیت دستگاه‌های شرکت محترم معصومی مناسب است و این کیفیت با ضمانت پس از فروشی که به مشتریان می‌دهند مشخص است. پاکاب گستر شیرمحمدی نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت معصومی است. شما برای خرید و مشاوره بیشتر می‌توانید با واحد روابط عمومی پاکاب گستر تماس بگیرید.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب معصومی

یکی از عواملی که پاکاب گستر تنوع بسیاری در آن دارد فیلترهای دستگاه تصفیه آب معصومی است. این فیلترها از قیمت‌های اقتصادی و مناسب شروع شده و با توجه به بالا رفتن کیفیت و الیاف به کار رفته در ساخت فیلترها قیمت آن‌ها نیز بالاتر می‌رود. در دستگاه تصفیه آب معصومی همه نوع فیلتری را می‌توان نصب کرد و هیچ محدودیتی در این بین وجود ندارد. فیلترهای دستگاه تصفیه آب معصومی دارای شش مرحله و با کارایی های مختلف برای تصفیه کردن آب هستند. این فیلترها شامل فیلتر الیافی، پست کربن، کربن بلاک، ممبران، مینرال و کربن اکتیو هستند که در کنار هم وظیفه‌ی تصفیه کردن اب با سیستم به روز اسمز معکوس را انجام می‌دهند. علاوه بر این شما می‌توانید فیلترهای دیگر برندها را نیز بر روی دستگاه تصفیه معصومی خود نصب کنید.

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی

دستگاه تصفیه آب معصومی، یکی از پرفروش ترین برندهای تصفیه آب خانگی است. شرکت آریا صنعت معصومی در قم، تحت برندهای سی سی کا، سافت واتر و معصومی اقدام به تولید و عرضه دستگاه های خود میکند. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی به شرح زیر است.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا 6 مرحله 3,800,000 تومان

سه میلیون و هشتصد هزار تومان

دستگاه تصفیه سی سی کا مدل 8 مرحله 4,100,000 تومان

چهار میلیون و صد هزار تومان

دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل 9 مرحله ای 4,200,000 تومان

چهار میلیون و دویست هزار تومان

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سافت واتر 3,800,000 تومان

سه میلیون و هشتصد هزار تومان

دستگاه آب تصفیه کن 8 مرحله سافت واتر 4,100,000 تومان

چهار میلیون و صد هزار تومان

دستگاه تصفیه آب 9 مرحله سافت واتر 4,200,000 تومان

چهار میلیون و دویست هزار تومان

البته بهتر است برای مشاهده قیمت به روز محصولات معصومی به صفحه هر یک از دستگاه ها مراجعه کنید.

اجزای اصلی دستگاه تصفیه آب شرکت معصومی

اجزای دستگاه دستگاه آب تولید شده در شرکت معصومی نیز همانند استانداردهای جهانی بر طبق سیستم اسمز معکوس یا همان (reverse osmosis) است و نحوه بسته شدن قطعات و فیلترهای مختلف آن نیز بر طبق الگوهای جهانی و دستگاه های تصفیه آب با کیفیت تایوانی است.

شرکت معصومی بزرگ ترین تولیدکننده‌ی دستگاه‌های تصفیه آب در ایران است که دقیقا بر طبق‌ متدهای بهترین شرکت‌های تولیدکننده آب تصفیه در جهان پیش می‌رود و بالاترین استانداردهای جهانی را در دستگاه‌های خود به اجرا درمی‌آورد و ازین بابت بهترین قطعات موجود را برای طراحی کردن یک دستگاه را به کار برده و سعی در ارائه‌ی بهترین کیفیت ممکن برای مشتریان عزیز ایرانی است.

هر یک از قطعات دستگاه تصفیه آب معصومی در یک مکان مختص به خود نصب می‌شود. نبود و یا کمبور هر کدام از این قطعات در نهایت دستگاه ناقصی نامیده می‌شود. برای تهیه‌ی یک دستگاه باید تمامی این اقلام را با فروشنده چک کنید تا همراه دستگاه شما باشد. به طور مثال اگر یک دستگاهی را بسیار ارزان خریده اید اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دستگاه موتور پمپ دارد یا خیر . بسیاری از فروشندگانی که دستگاه را با قیمت پایین می‌دهند از این اعتماد شما سو استفاده می‌کنند و درون دستگاه پمپی را به همراهش نمی‌دهند. در صورت نبود پمپ درون دستگاه عملکرد فیلتر ممبران شما به طور کلی دچار اختلال می‌شود و هدر رفت آب شما نیز بسیار زیاد خواهد بود.

دستگاه تصفیه آب از فیلترها برای حذف آلودگی‌ها و ذرات معلق، مخزن برای ذخیره آب تصفیه‌شده، پمپ برای منتقل کردن آب، سیستم کنترل برای نظارت بر فرآیند تصفیه، شیرها و لوله‌ها برای هدایت جریان آب، و گاهی شاشی برای تخلیه پسماند استفاده می‌کند. این اجزا با همکاری کار می‌کنند تا آب را تصفیه کرده و آب تصفیه‌شده را برای مصرف ارائه دهند. به صورت کلی هر قطعه از دستگاه تصفیه آب کارایی مختص به خود را دارد. برای هر یک ازین قطعات دستگاه تصفیه آب نیز برندها و کشورهای تولید کننده مختلفی وجود دارند که با توجه به کیفیت کارکردشان در حال رقابت با یکدیگر هستند. هر برندی که کیفیت بیشتری داشته باشد طبعا فروش بالاتری هم خواهد داشت.

از اجزای اصلی دستگاه تصفیه آب شرکت معصومی می‌توان به فیلترهای شش‌گانه‌ی دستگاه، شیر برقی، مخزن دستگاه تصفیه آب، پمپ دستگاه، سوییچ‌های پرشر و لوپرشر و شلنگ‌های اتصال و قطعات دیگری که شما می‌توانید در این قسمت آن‌ها را مطالعه کنید.

پاکاب گستر، نمایندگی شرکت معصومی

شرکت پاکاب گستر با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تولید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و همینطور فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب، پخش و فروش محصولات شرکت معصومی را به طور تکی یا عمده بر عهده دارد.

برای خرید محصولات تصفیه آب معصومی و یا مشاهده قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی و سایر شرکت های تصفیه آب، میتوانید به فروشگاه پاکاب گستر به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق سایت مراجعه کنید. همچنین شرکت پاکاب گستر امکان خرید آب تصفیه کن به صورت اقساطی را در اختیار مشتریان قرار میدهد. با کلیک بر روی لینک آبی رنگ میتوانید به صفحه شرایط مربوط به آن بروید.

مجموعه‌ی پاکاب گستر تنها شرکت ثبت شده در تهران است که نماینده شرکت معصومی می‌باشد و پس از خرید قادر به ارائه‌ی فاکتور رسمی شرکت تصفیه آب معصومی است و به این منظور پاکاب گستر بزرگترین نماینده فروش شرکت محترم معصومی می‌باشد.

مطلب پیشنهادی: خرید تصفیه آب سافت واتر معصومی

بازگشت به لیست

40 دیدگاه در “نمایندگی محصولات تصفیه آب معصومی

 1. قربانی گفت:

  درود بر شما بنده همکار هستم در تهران به دنبال نمایندگی شرکت تصفیه آب آریا صنعت معصومی بودم که سایت شما اومد بالا لطفا یه شماره بدید که برای خرید عمده محصولات معصومی از شما خرید کنم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی نماینده تصفیه آب معصومی در استان تهران میباشد. لطفا برای خرید عمده محصولات تصفیه آب شرکت آریا صنعت معصومی لطفا با شماره
   مدیر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
   09903838305

 2. محمدی گفت:

  سلام تصفیه آب سافت واتر معصومی رو موجود دارید؟ همکار هستم برای خرید عمده میخوام

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام جناب محمدی
   بله تصفیه آب معصومی، هم مارک سی سی کا و هم مارک سافت واتر موجود هست. میتونید با بخش فروش عمده پاکاب گستر تماس بگیرید.

 3. جعفر حسن نژاد گفت:

  من همکار هستم از شهر رشت پیام میزارم آیا شما تولید کننده تصفیه آب هستید یا مونتاژ کننده تصفیه آب آیا به شهر رشت هم ارسال بار دارید آیا هزینه حمل و ارسال رو خودتون پرداخت میکنید؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود همکار گرامی از شهر رشت
   شرکت تصفیه آب پاکاب گستر مونتاژ کننده انواع تصفیه آب میباشد تصفیه آب حدودا دارای ۸۰ قطعه میباشد که شرکت پاکاب گستر تولید کننده اتصالات،کلیپس،آچار،بست فاضلاب و شاسی فلزی میباشد
   در مورد سوال دوم اینکه هزینه ارسال بار به شهرستان بعهده خریدار میباشد
   لازم به ذکره که شرکت پاکاب گستر به اکثر شهرهای ایران ارسال بار داره

 4. فلاحتی از قم گفت:

  چرا نوشتید که شما بزرگترین نماینده شرکت تصفیه آب آریا صنعت معصومی هستید یعنی شرکت معصومی نماینده دیگه ای در تهران نداره؟چه تضمینی بابت این گفته شما وجود داره که نماینده شرکت هستین؟؟؟؟؟؟

  1. کارشناس و مشاور تصفیه آب گفت:

   درود بر شما دوست و احتمالا همکار گرامی
   از اونجا که شرکت تصفیه آب پاکاب گستر که در تهران واقع شده و اکثر مطالب سایت رو با ارائه مستندات و لینک سایت‌های اصلی تهیه و ترجمه میکنه، باید عرض کنم شرکت پاکاب گستر تنها شرکت ثبت شده در تهران هست که نماینده شرکت معصومی هست. بقیه نماینده ها فقط عمده فروش هستن و قادر به ارائه فاکتور رسمی نیستن. به همین اصل این ادعا رو داریم که بزرگترین نماینده شرکت محترم معصومی قم در استان تهران هستیم و برای اثبات این گفته کافیه با شرکت اریا صنعت معصومی تماس گرفته و استعلام بفرمایید.

 5. پرتوی گفت:

  در رابطه به دستگاههای تصفیه آب معصومی و قطعات تولیدی شرکت آریا صنعت معیومژ آیا به شهرستان رشت ارسال بار دارید و اینکه فروش چکی هم دارید؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   بله تمامی محصولات و قطعات و دستگاه‌های تصفیه آب آریا صنعت معصومی موجود میباشد و امکان ارسال بار به تمام شهرهای ایران وجود دارد.
   فروش چکی اگه منطورتون هست در حال حاضر امکانپذیر نیست.

 6. صدرا گفت:

  شما به دستگاههای شرکت آریا معصومی چه نمره ای می دهید

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   در میان شرکت های ایرانی که قطعات و فیلتر تولید می کنند، شرکت آریا صنعت معصومی قطعات با کیفیت تری تولید میکند فیلتر هم در دو سطح کیفی به بازار ارائه میکند درجه یک و درجه متوسط.

 7. روزگاری گفت:

  من همکار هستم در صدد هستم تعداد صد تا دستگاه مونتاژ کنم و نیاز به قطعات شرکت آریا صنعت معصومی دارم شنیدم که هم کیفیت خوبی داره هم قیمت هاش مناسبه امکانش هست قطعات معصومی رو اندازه ۱۰۰ دست از شما تهیه کنم؟لطفا یه شماره تماس مسقیم ارسال کنید

  1. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

   امکان فروش دستگاههای شرکت آریا معصومی بصورت ckd وجود دارد لطفا با بخش فروش عمده خانم شجاعی تماس یا در واتساپ پیام بگذارید ضمنا در صورت سفارش امکان مونتاژ دستگاه با سفارش شما بصورت vip و سفارشی با هر متریالی وجود دارد

 8. فائد گفت:

  من تعداد زیادی فیلتر پ پ جامبو حدود ۲هزارتا ترجیحا برای شرکت آریا صنعت معصومی نیاز دارم آیا موجود دارید؟

 9. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

  شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی نمایندگی شرکت آریا صنعت معصومی در تهران می باشد و‌تمام محصولات تولیدی و وارداتی شرکت را موجود دارد و یا امکان سفارش آن وجود دارد لطفا با مدیرفروش عمده خانم شجاعی تماس حاصل فرمایید

 10. فرخ گفت:

  دستگاههای شرکت آریا صنعت معصومی شامل کدام برندها می شود

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   دستگاههای معصومی با برندهای ذیل در بازار عرضه میشوند:
   دستگاه تصفیه آب با برند رویال برند آکواکلر،برند معصومی برند ال ایکس،برند سافت واتر،برند سونی استار،
   که البته شرکت معصومی از آنجاییکه بزرگترین تامین کننده و تولید کننده قطعات تصفیه آب در خاورمیانه می باشد اقدام به فروش قطعات بصورت سی کی دی و بی نام نیز به نماینده هامی کند که نماینده ها با برندهای مختلف این دستگاهها رو مونتاژ و به بازار عرضه می کنند

 11. اکبریان گفت:

  سلام، خرید عمده حداقل چند دستگاه هست؟

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام روزتون بخیر
   تعداد خاصی رو نمیشه براش در نظر گرفت اما به طور معمول حداقل 10 عدد دستگاه

 12. ناشناس گفت:

  با سلام جناب آقای معصومی تولید کننده محترم من برای شهرستان ابحر نمایندگی میخواستم لطفا شرایط نمایندگی را بفرمایید

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما همکار محترم شرکت بازرگانی پاکاب گستر نمایندگی استان تهران شرکت آریا صنعت معصومی در خصوص مونتاژ و فروش و‌پخش دستگاه تصفیه آب فیلترها و قطعات را دارد.
   برای خرید سفارش یا اخذ نمایندگی لطفا با مدیر فروش عمده شرکت خانم شجاعی تماس حاصل فرمایید.

 13. آبریزگان گفت:

  سلام. وقتتون بخیر و ممنون از سایت خوبتون.
  نمایندگی پخش در مشهد هم دارین؟

  1. کارشناس تصفیه آب گفت:

   سلام وقت شماهم بخیر
   بله در شهر مشهد هم امکان فروش دستگاه تصفیه آب رو داریم.

 14. پور قنبر گفت:

  ببخشید حالا که معصومی هم سی سی کا داره چطور فرق دستگاه سی سی کا اوریجینال با معصومی رو بفهمیم؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   محصولات تایوانی هک ساخت تایوان رو دارن.به این هک روی قطعات سوار شده دقت کنید.

 15. یاسر گفت:

  سلام خسته نباشید.تبریز نمایندگی فروش دارین؟اگه نه چطور میشه اقدام کرد براش

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام، وقتتون بخیر
   با بخش فروش ما تماس بگیرید، راهنماییتون میکنن.

 16. رضوانی گفت:

  از سرای ایرانیان در شهر قم تصفیه آب شرکت آریا صنعت معصومی خریداری کردم به من گفتن برای نصبش با نمایندگی تهران تماس بگیرم توی گوگل سرچ کردم سایت شما اومد اول ایا امکان نصب دستگاه وجود داره؟
  و بفرمایید هزینه نصب دستگاه چقدر هستش
  لازم به ذکره که محل سکونت ما در منطقه جنت آباد هست

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   بله تمامی دستگاههای خریداری شده توسط تیم سرویس خدمات شرکت پاکاب گستر نمایندگی تهران شرکت بزرگ و‌محترم آریاصنعت معصومی نصب و راه اندازی و خدمات مادام العمر داده میشود
   برای دریافت نرخها و هزینه با واحد خدمات شرکت پاکاب گستر تماس حاصل فرمایید

 17. فریدون گفت:

  ببخشید من ازین دستگاه های تصفیه آب چیزی سرم نمیشه. کیفیت دستگاه های سی سی کا معصومی چطورن؟ کیفیت اینا اندازه همون سی سی کاهای تایوانی هستن که میگید؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   این دستگاها خیلی کار راه انداز هستن ولی کیفیت دستگاه سی سی کا تایوانی بیشتره.

 18. ع گفت:

  سلام تصفیه آبهای ایرانی کلا معصومی هستن یا برند دیگه ای هم هست؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   اکثرا معصومیهستن ولی یه سری برند ها هستن که قطعات تصفیه آب میزنن.

 19. علی امامیان شوراب گفت:

  سلام لطفا نماینده فروش در شهر بندرعباس معرفی کنید برای خرید دستگاه ولوازم جانبی آن

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   برای جلوگیری از دستکاری قطعات به کار رفته از تصفیه آب و کاهش کیفیت اون، سیاست شرکت ما به ارسال دستگاه ها به طور مستقیم از نمایندگی اصلی هست. به همین خاطر میتونید دستگاه رو به صورت اینترنتی سفارش بدید تا دستگاه رو براتون ارسال کنیم. نصب دستگاه هم به عهده ما خواهد بود.

 20. ابوذر گفت:

  وقتتون بخیر هزینه های این دستگاه زیاد نیست؟ اگه آب معدنی بخریم برامون ارزون تموم نمیشه؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام. شاید قیافش گرون به نظر برسه ولی در دراز مدت نسبت به آب معدنی خیلی ارزونتر تموم میشه. شما نیم لیتر اب معدنی رو میخرید مثلا 5000 تومن. ولی این دستگاه با همون 5000 تومن بهتون حدود 150 لیتر آب تصفیه شده میده.

 21. محدثی گفت:

  شما شهرستان هم ارسال دارید؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   بله. سراسر ایران ارسال داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *