برند های دستگاه تصفیه آب, مقالات, مقالات

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

هر گاه حرف از بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی می‌شود، مارک های تصفیه آب تایوانی و آمریکایی بالاتر از بقیه برند ها به چشم میخورند. در این مقاله سعی داریم تا به معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و بیوگرافی مارک های برتر را بررسی کنیم.

در ویدیوی زیر، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی که در حال حاضر در ایران وجود دارد را به شما معرفی کرده ایم.

بهترین تصفیه آب خانگی موجود در ایران دستگاهی است که از قطعات تایوانی تهیه شده باشد و دارای مونتاژ استاندارد و درجه 1 باشد. در حال حاضر دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل دارای ویژگی های توصیف شده میباشد.

هدف از تهیه‌ی محتوای این مقاله فقط معرفی بهترین برندهای تولید دستگاه تصفیه آب و قطعات تصفیه آب دنیا می‌باشد و حق انتخاب با مشتری است. برای راحتی شما عزیزان لیست برند های ذکر شده در این قسمت آورده خواهد شد؛ با کلیک بر روی نام برند، به قسمت توضیحات و معرفی مربوط به آن شرکت خواهید رفت. 

 بهترین تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران

در ادامه به معرفی چند مورد از برترین دستگاه‌های آب تصفیه کن موجود در ایران میپردازیم. در نهایت ویدیوی معرفی هر یک از آنها را برای شما آورده ایم.

لیست بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در ایران بر اساس دوام و کیفیت ساخت به شرح زیر است:

 1. دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل
 2. دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700
 3. دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل تراست
 4. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله اکو

1. تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل را میتوان به عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران در سال 1402 معرفی کرد. این دستگاه با استفاده از قطعات تایوانی، طبق تجربه و نظر مشتریان، توانسته بیشترین دوام و رضایت را کسب کند. تصفیه آب نوبل 7 مرحله است و در مرحله هفتم خود از فیلتر محافظ ممبران بهره میبرد.

روش فیلتراسیوناسمز معکوس
تعداد مراحل تصفیه7 مرحله
فیلتر مرحله هفتممحافظ ممبران
قطعاتتمام قطعات تایوانی هستند
برندلایف واتر

ویدئوی معرفی دستگاه تصفیه آب نوبل

2. تصفیه آب هیوندای مدل H700

دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700، دیگر دستگاه آب تصفیه کن تایوانی موجود در بازار است. این دستگاه از قطعات تایوانی بهره میبرد که کیفیت بسیار بالایی به آن بخشیده است. این دستگاه تحت لیسانس برند هیوندای کره است. این برند معتبر را میتوانید با گارانتی 24 ماهه و نصب و ارسال رایگان، همانند دیگر دستگاه های ما در پاکاب گستر خریداری کنید.

روش فیلتراسیوناسمز معکوس
تعداد مراحل تصفیه7 مرحله
فیلتر مرحله هفتممحافظ ممبران
قطعاتتمام قطعات تایوانی هستند
برندهیوندای

ویدئوی معرفی دستگاه تصفیه آب هیوندای

3. تصفیه آب لایف واتر مدل تراست

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل تراست یکی از آب تصفیه کن های مقرون به صرفه در بازار ایران است. این دستگاه از گلچینی از قطعات وارداتی با کیفیت استفاده میکند که باعث شده علاوه بر دوام بالا، کیفیت بسیار خوبی به دستگاه تصفیه آب میدهد. این دستگاه به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب، از پرفروش ترین های پاکاب گستر است.

روش فیلتراسیوناسمز معکوس
تعداد مراحل تصفیه7 مرحله
فیلتر مرحله هفتماینفرارد یا اکسیژن ساز
قطعاتتمام قطعات وارداتی تایوانی و ویتنامی هستند
برندلایف واتر

ویدئوی معرفی دستگاه تصفیه آب تراست

4. تصفیه آب لایف واتر مدل اکو

روش فیلتراسیوناسمز معکوس
تعداد مراحل تصفیه6 مرحله
فیلتر مرحله هفتمندارد
قطعاتقطعات مهم دستگاه وارداتی هستند
برندلایف واتر
دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو یکی از اقتصادی ترین دستگاه‌های موجود در بازار در عین کیفیت بالا می‌باشد. این دستگاه از قطعات وارداتی مونتاژ شده در ایران ساخته شده و دارای کیفیتی همچون دستگاه‌های تایوانی می‌باشد. دستگاه لایف واتر مدل اکو در دو مدل هوزینگی و اینلاین به فروش می‌رسد و امکان اضافه کردن فیلترهای هفتم و هشتم را نیز داراست.

ویژگی های بهترین دستگاه تصفیه آب

در خرید وسیله ای، به خصوص لوازم خانگی، قطعا هر کسی به دنبال بهترین آن است. برای مثال زمانی که یک یخچال خریداری میکنید به دنبال برندهای مطرح میگردید، زیرا میتوانید از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید. در مورد دستگاه تصفیه کننده آب نیز این موضوع وجود دارد. در این بخش از مقاله مهم‌ترین ویژگی های بهترین دستگاه تصفیه آب را به شما معرفی میکنیم.

ویژگی های بهترین تصفیه آب خانگی

اما تمام کیفیت آب تصفیه کن در برند آن خلاصه نمیشود. متاسفانه در سال های اخیر برخی از فروشندگان اقدام به تولید تصفیه اب های متفرقه کرده اند و آنها را با لیبل مارک های معتبر تصفیه آب به فروش میرسانند. بنابراین برند تصفیه آب به تنهایی نمیتواند نشان دهنده کیفیت یک آب تصفیه کن باشد.

زمانی که به دنبال خرید یک دستگاه هستید، باید نکات متعددی را زیر نظر داشته باشید. برخی از نکات را در ادامه برای شما لیست میکنیم.

 1. کیفیت قطعاتی که در دستگاه تصفیه آب خانگی به کار میرود باید درجه یک و از نوع گیاهی باشد.
 2. فیلترهای تصفیه آب نیز به دلیل تماس مستقیم با اب باید از مواد بر پایه گیاهی ساخته شده باشد.
 3. دستگاه تصفیه آب اگر دارای استاندارد بین المللی به خصوص تاییدیه NSF و WQA باشد، یک امتیاز بزرگ دارد.
 4. در خرید تصفیه آب حتما از یک مرجع معتبر تصفیه آب و ترجیحا یک شرکت تصفیه آب اقدام به خرید آب تصفیه کن کنید تا از کیفیت دستگاه خود اطمینان داشته باشید.
 5. به مخزن دستگاه توجه کنید. به دلیل نگهداری آب توسط مخزن ذخیره، کیفیت آن با کیفیت آب خروجی شما رابطه مستقیم دارد.

مشخصات بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

کیفیت یک برند خوب دستگاه تصفیه آب از جنبه‌های مختلف تعریف می‌شود. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

 • تصفیه موثر: برندهای خوب توانایی حذف آلاینده‌های مختلف از آب را دارا بوده و تا حد امکان از آب از آلودگی‌های شیمیایی و میکروبی پاک می‌کنند.
 • عمر مفید: دستگاه‌های تصفیه آب با کیفیت بالا دارای قطعات مقاوم و دوامی هستند که می‌توانند به مدت طولانی خدمت کنند و نیاز به تعویض مکرر نداشته باشند.
 • طراحی مدرن: برندهای معتبر در طراحی دستگاه‌های تصفیه آب خود به جوانب استفاده آسان و جذابیت ظاهری توجه دارند.
 • عملکرد بهینه: دستگاه‌های خوب توانایی تنظیم و کنترل مناسبی از فشار آب و تصفیه را دارند تا به بهترین عملکرد برسند.
 • پشتیبانی مشتری: برندهای معتبر خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می‌دهند و به مشتریان خود کمک می‌کنند تا مشکلات یا سوالات خود را حل کنند.
 • استانداردهای ایمنی و مواد مورد استفاده: دستگاه‌های تصفیه آب باید به استانداردهای ایمنی مطابقت داشته باشند و از مواد ایمن و سازگار با آب استفاده کنند.

در نهایت، انتخاب یک برند خوب بر اساس نیازها و بودجه شخصی شما بستگی دارد، اما تضمین کیفیت و مطابقت با استانداردهای معتبر می‌تواند تصمیم‌گیری را آسان‌تر کند. در مقاله ای به نام مشخصات دستگاه تصفیه آب خوب، در مورد ویژگی های بهترین دستگاه آب تصفیه کن کامل تر توضیح دادیم.

کدام برند های تصفیه آب در ایران وجود دارند؟

برندهای تصفیه آب در ایران

همانطور که در لیست بالا مشاهده کردید، برندهای بسیار زیادی در حوزه تصفیه آب وجود دارند. اما متاسفانه به دلیل تحریم ها بسیاری از این شرکت ها، در ایران فعالیتی نمی‌کنند. برخی از این شرکت ها نیز نمایندگی خود را به تولید کنندگان ایرانی داده اند.

البته در کنار همه اینها، برخی از فروشندگان دستگاه تصفیه آب غیر اصل تولید میکنند و به عنوان برند های معتبر به خریداران عادی میفروشند. بنابراین در خرید تصفیه آب، خرید از یک مرکز معتبر گام اول است.

در ادامه به معرفی برندهایی که دستگاه های تصفیه آب برتر آنها در ایران وجود دارند خواهیم پرداخت.

 • تصفیه آب سی سی کا اورجینال
 • تصفیه آب آکواجوی که البته انواع مختلفی از جمله چینی و ایرانی و تایوانی دارد
 • تصفیه آب لایف واتر که در ۱۱ مدل مختلف تولید میشود که بهترین آن مدل نوبل و نوبل پلاس میباشد
 • تصفیه آب فلکس تک تایوان
 • تصفیه آب لونا واتر که البته فقط مدل RO50GS آن تایوانی میباشد
 • تصفیه آب هیوندای مدل h700 که در ایران تحت لیسانس هیوندای کره مونتاژ میشود

لیست بهترین تصفیه آب های ایرانی

لیست بهترین تصفیه آب های ایرانی

در بین دستگاه های تصفیه آب، میتوان 4 دستگاه زیر را به عنوان بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی معرفی کرد.

 1. دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو
 2. دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل 6 مرحله ای
 3. دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای
 4. دستگاه تصفیه آب کیسی رومیزی آکوا

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی یک سری نکات وجود دارند که با رعایت آنها میتوانید بهترین خرید را داشته باشید. اما میتوان گفت مهم ترین نکته در خرید یک تصفیه آب، خرید از یک شرکت معتبر است. به دلیل اینکه در سال های اخیر تعداد فروشندگان متفرقه زیاد شده است که این موضوع سبب میشود احتمال خرید دستگاه بی کیفیت بالا برود.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

علاوه بر نکته ذکر شده به عوامل زیر به عنوان راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دقت کنید:

 • مهم ترین نکته تعیین کننده قیمت تصفیه آب، قطعات آن است. در خرید دستگاه به کیفیت قطعات به کار رفته در آن دقت کنید.
 • فیلترهای تصفیه آب باید حتما از جنس گیاهی باشند. به فود-گرید بودن آنها دقت کنید.
 • دقت کنید چه دستگاهی برای شما مناسب است. برخی اوقات دستگاه های قلیایی یا اینفرارد میتواند راهگشا باشد.
 • مرکزی که از آن دستگاه تصفیه آب میخرید باید گارانتی و نصب و ارسال رایگان ارائه کند. بنابراین در انتخاب مرکز خرید معتبر دقت کنید.
 • داشتن خدمات پس از فروش برای یک محصول تصفیه آب بسیار مهم و حیاتی است.
 • قبل از خرید دستگاه از داشتن تمامی قطعات اطمینان حاصل کنید. به طور مثال در بعضی از دستگاه‌ها پمپ وجود ندارد و در این صورت عملکرد دستگاه بسیار ناکارآمد خواهد شد.
 • اصالت کالا را با خرید از فروشگاه‌های معتبر دریافت کنید. بسیاری از فروشگاه‌های نامعتبر دستگاه‌های تقلبی به فروش می‌رسانند.
 • کیفیت دستگاه در طراحی آن است. به طراحی مناسب و جنس مواد به کار رفته حتما توجه کنید.

برای کسب اطلاعات کامل تر و راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب به صفحه‌ی لینک شده مراجعه کنید. هر چند شما می‌توانید برای مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشد و همچنین به صورت حضوری به پاکاب گستر تشریف بیاورید.

توصیه صادقانه در مورد خرید بهترین تصفیه آب

توصیه صادقانه در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

پیشنهاد و توصیه ما این است که فریب عکس‌های دستگاه‌های تصفیه آبی که عنوان میشود مخزن آنها تانک پک است نخورید. کارشناسان ما با رصد بازار مشاهده کرده اند که برخی از سایت ها عکس دستگاه‌های تایوانی یا متریال فول تایوان را بر روی سایت خود میگذارند اما دستگاهی با همان ظاهر و‌نمونه فیک و متفاوت به مقصد ارسال میکنند

مورد دیگر که از نظر هیچ شرکت تولید کننده در ایران اهمیتی ندارد شیر و سه راهی ورودی دستگاه میباشد که اغلب از شیرو سه راهیهای پلاستیکی ویا فلزی سبک با جنس روی استفاده میشود اما برای شیر ورودی و سه راهی دستگاه های لایف واتر از نوع برنجی و سنگین میباشد. شاید شیر و سه راهی‌های سبک و یا از جنس حدود دو الی سه سال به خوبی کار کنند، اما بعد گذشت ۳ سال فرسوده و شکننده شده و احتمال ترک خوردگی دارند. بخش کنترل کیفی پاکاب گستر حتی این مورد را هم از قلم ننداخته است و بهترین قطعات را در این بخش به کار برده است.

بی تردید و بی اغراق با رصد تمامی دستگاه‌های بازار مدل نوبل و‌نوبل پلاس بهترین دستگاه مونتاژ شده در ایران میباشند.

از نظر کارشناسان حوزه تصفیه آب(که بعنوان نمایندگی فروش این محصول را از شرکت پاکاب گستر دستگاه ها را تهیه میکنند و به فروش میرسانند)، دستگاه لایف واتر مدل نوبل، از دستگاههای تایوانی و ویتنامی وارداتی هم بدلیل مونتاژ بی نقص و با کیفیت نمره بالاتری دارد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از نگاه مشتریان

یکی از بهترین روش‌ها برای ارزیابی عملکرد یک دستگاه تصفیه آب، نگاه به تجربیات و نظرات مشتریان واقعی است.

همانطور که میدانید شرکت پاکاب گستر در حوزه سرویس و خدمات تصفیه آب به طور تخصصی در تهران در حال انجام کار است. تا این اندازه که در روز با بیش از 30 مشتری ارتباط دارد. بنابراین میتوان با استفاده از نظریات مشتریان، به نتایج و آمارهای بسیار خوبی در مورد کیفیت انواع مدل‌های تصفیه آب دست یافت.

طبق آخرین نظر مشتریان در سال 1402، تصفیه آب نوبل به عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی معرفی شد. بسیاری از مشتریان با عبارت «تصفیه آب بی نقص» از دستگاه نوبل یاد کرده اند.

همچنین بسیاری از مشتریان ما علاقه بسیاری به دستگاه تصفیه آب تراست نشان داده اند. دلیل این علاقه نیز قیمت مناسب دستگاه آب تصفیه کن تراست است. این قیمت مناسب نسبت به استفاده آن از قطعات وارداتی، این دستگاه را برای مشتریان «مقرون به صرفه کرده» است.

بهترین دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی

بهترین دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی

آب قلیایی pH بالاتر از ۷ دارد و حاوی مواد معدنی و یونهایی مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم است. مصرف این آب خاصیت آنتیاکسیدانی داشته و از بدن در برابر رادیکالهای آزاد محافظت میکند. همچنین با افزایش توزیع اکسیژن و خون در بدن، به درمان بیماریهای قلبی، دیابت و فشارخون کمک مینماید. البته مصرف بیش از حد آن نیز میتواند خطرناک باشد.

دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی بیونتک مدل BTM 207D ساخت کشور کره جنوبی، با دارا بودن ۷ صفحه تیتانیوم با روکش پلاتین و مجهز به سیستم چند مرحلهای فیلتراسیون، قادر است آبی با بالاترین کیفیت و سلامت تولید نماید. فناوری منحصربفرد و قیمت مقرون به صرفه، این دستگاه را به یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی تبدیل کرده است.

مرکز فروش مطمئن دستگاه تصفیه آب

در دنیای امروز، دستگاه‌های تصفیه آب به دلیل کیفیت نامطمئن آب شهری و نگرانی‌های بهداشتی، اهمیت بسیاری یافته‌اند. برخی افراد به دلیل مراقبت از بهداشت خانواده و جلوگیری از مشکلات آب، به تهیه دستگاه تصفیه آب می‌پردازند. اما انتخاب یک فروشنده و دستگاه با کیفیت برای آنها بسیار حیاتی است. مردم نیاز دارند تا اعتمادی کامل به توانایی دستگاه داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که آب تصفیه شده بهداشتی و مطابق با نیازهایشان است.

همچنین، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی قوی نیز اهمیت زیادی دارد. در نهایت، اعتماد به فروشنده تصفیه آب تاثیر مستقیمی بر رضایت مشتریان و ایجاد کیفیت در زندگی روزمره دارد. در این راستا، فروشگاه پاکاب گستر با تجربه 14 سال در این حوزه، به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های تصفیه آب در کشور شناخته می‌شود.

تصفیه آب تایوانی یا ایرانی؟

یکی از سوالات مهمی که در ذهن خریداران تصفیه آب به وجود میاید این است که چه تفاوتی بین دستگاه های تصفیه آب تایوانی و ایرانی وجود دارد؟ آیا آب تصفیه کن های تایوانی آب را بهتر تصفیه می‌کنند؟

دستگاه تصفیه آب تایوانی یا ایرانی

باید در جواب گفت که تصفیه آب تایوانی به دلیل اینکه قطعات به کار رفته در آن دارای کیفیت بسیار بالایی است، از قیمت و در نتیجه کیفیت بالاتری برخوردار است. به طور کلی میتوان گفت بهترین دستگاه تصفیه آب، دستگاهی است که قطعات به کار رفته در آن تایوانی یا وارداتی از کشور های پیشرو تصفیه آب باشد.

به طور کلی کیفیت آب خروجی از دستگاه های آب تصفیه کن تایوانی و ایرانی تفاوت چندانی با هم ندارد. اما تفاوتی که پیدا میکند، در عمر و دوام دستگاه ها است. به طوری که اگر دستگاهی مانند نوبل خریداری کنید،  به دلیل تایوانی بودن قطعات، خیالتان از بابت تعمیرات راحت خواهد بود.

دستگاه‌های ایرانی نیز در اصل همان کار تصفیه آب را انجام می‌دهند که این کار بر مبنای روش اسمز معکوس است اما دلیل تفاوت در کارایی آن‌ها و تفاوت در قیمت دستگاه تایوانی اصل با ایرانی کیفیت ساخت قطعات و طراحی و مواد به کار رفته در دستگاه و فیلترهای آن است، به همین دلیل می‌گوییم خیالتان بابت خرید یک دستگاه اصل تایوانی راحت است چون هم مواد به کار رفته در آن‌ها بر پایه گیاهی و زیستی است و هم عمر بالایی دارند اما بعضا در دستگاه‌های ایرانی پس از مدت کوتاهی از مصرف شامل نقص‌هایی می‌شوند که باید تعمیر شوند.

دستگاه‌های تایوانی و ایرانی هردو شامل ضمانت پس از فروش می‌شوند. اما دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت بهتر تولید شده و احتمال استفاده از برگه گارانتی توسط مشتری را بسیار کم می‌کند. برای خرید یک محصول درجه یک شما همیشه باید به این مورد توجه کنید. یک محصول ساخته شده با کیفیت بالا به سختی دچار نقص و ایرادات فنی خواهد شد. پاکاب گستر شیر محمدی همواره دستگاه‌های با کیفیت همراه با گارانتی معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

لزوم خرید دستگاه تصفیه آب خوب

تصفیه آب خانگی

امروزه با توجه به کیفیت نامناسب آب شهری استفاده از تصفیه آب مناسب امری ضروری برای سلامتی خود و خانواده‌تان به شمار می‌رود. شناخت برند های تصفیه آب پرفروش و معتبر و به شما این امکان را می‌دهد تا با خیالی آسوده به خرید دستگاه تصفیه آب مناسب برای خود بپردازید. قبل از هر چیزی باید به این نکته توجه داشت که دستگاه‌هایی که با برند ذکر شده در این مقاله در ایران وجود دارد لزوما برندهای اصلی نمی‌باشند.

هر برندی که به بازار می‌آید در ابتدا از تبلیغات مناسبی بهره‌مند است. همچنین سعی دارد در یک رقابت سالم با دیگر برندهای موجود در بازار عرض اندام کند. باید توجه داشت که بهترین برندهای موجود در بازار اعتبار خود را از کیفیت بالایشان به‌دست آورده‌اند. پس در انتخاب یک برند مناسب کیفیت آن مهم‌ترین عامل آن است.

مطلب پیشنهادی: مشخصات تصفیه آب خانگی خوب

دستگاه‌های تصفیه آب معمولا شامل شش تا هشت فیلتر برای پاکسازی آب از املاح مضری همانند نیترات و آرسنیک هستند که هر کدام در بخش‌های محتلفی به عمل تصفیه آب و آماده‌سازی آن برای نوشیدن می‌پردازند، در دستگاه‌هایی که فیلترهای بیشتری دارند این عمل تصفیه در ابعاد تنظیم پی‌اچ آب و قلیایی کردن آن نیز پیش می‌رود و آب خاصیت ضد سرطانی پیدا خواهد کرد.

شما برای اضافه کردن فیلترهای هفتم و هشتم به دستگاه تصفیه آب خود می‌توانید با مجموعه پاکاب گستر تماس حاصل کنید. این فیلترها کیفیت آب تصفیه شده شما را بهبود می‌بخشد و از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری می‌کنند. به عنوان مثال فیلتر قلیایی پی اچ آب را تنظیم کرده و آن را برای سازگاری با بدن آداپته می‌کند. هرچه آب تصفیه شده‌ی شما قلیایی تر باشد برای بدن شما مفید تر است.

کیفیت یک دستگاه تصفیه آب خوب

برای آن‌که یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت خریداری کنیم باید به یک‌سری نکات مهمی توجه داشته باشیم. اول از همه در زمان خرید دستگاه تصفیه آب باید بررسی لازم روی مواد به کار رفته در دستگاه را انجام دهیم.

یک دستگاه با کیفیت باید از مواد با کیفیتی ساخته شده باشد تا طول عمر دستگاه را بالا ببرد. مواد با کیفیت به این معنی است که در بدنه دستگاه خوردگی و واکنش‌های اکسیداسیون رخ ندهد، واکنش پذیری سطح تماس قطعات دستگاه با آب تصفیه شده در کمترین میزان خود باشد و مواد به کار رفته در دستگاه زیست‌سازگار باشند و هیچ خطری برای استفاده کننده از دستگاه نداشته باشند.

پس هدف اصلی ما از یک دستگاه با کیفیت و به صرفه برای خرید، طول عمر بالا و کارکرد مناسب آن بدون ایجاد خطری برای بدن انسان است. در هر موردی که برای خرید دستگاه چک می‌کنید حتما این موارد گفته شده را در ذهن خود داشته باشید. در این صورت بهترین انتخاب را برای همیشه خواهید داشت و از عملکرد دستگاه خود راضی خواهید بود.

چگونه بفهمیم دستگاه تصفیه آب اورجینال است؟

برای تشخیص درستی دستگاه تصفیه آب اصل و اورجینال تایوان می‌توان به روش‌های زیر اقدام کرد:

 1. برندهای تایوانی دارای سایت رسمی هستند. از فروشنده خواهش کنید تا آدرس وبسایت شرکت تولیدکننده تایوانی را در اختیارتان قرار دهد و مطمئن شوید که تصویر دستگاه در سایت اصلی شرکت موجود است.

 2. از فروشنده بخواهید تصویر دستگاه را ارسال کند و سپس از شرکت اصلی پست الکترونیکی برای استعلام اصالت دستگاه ارسال کنید و از آنها تأییدیه دریافت کنید.

 3. از فروشنده بخواهید روی فاکتور تأییدیه اورجینال بودن دستگاه با مهر اصلی شرکت تایوانی قرار دهد. اما باید توجه داشت که برخی از فروشندگان تقلبی هم ممکن است این کار را انجام دهند. آنها می‌دانند که اغلب خریداران به دلیل مشکلات قانونی شکایت نمی‌کنند و پس از گرفتن دستگاه تقلبی، هیچ اقدامی نمی‌کنند.

 4. توجه داشته باشید که حک تایوان روی قطعات برای تشخیص اصالت دستگاه قطعی نیست. برخی از قطعات ممکن است حک تایوان داشته باشند، اما باید تمامی متغیرها را در نظر گرفته و به دقت خرید کنید، زیرا برخی از قطعات نیز حاوی حک و لیبل تایوانی هستند، حتی اگر به تولید ایران و چین اختصاص یافته باشد.

 5. هزینه یک دستگاه تصفیه آب تایوانی برای یک کانتینر به تعداد 800 عدد و درب کارخانه، حدود 80 تا 100 دلار محاسبه می‌شود. این مبلغ شامل هزینه حمل و نقل، هزینه گمرکی، و هزینه مالیات و عوارض است. اگر سود وارد کننده و توزیع کننده را نیز محاسبه کنید، مبلغ حدود 160 تا 200 دلار برای خریدار ایجاد می‌کند.

بنابراین، نکته‌ی مهم این است که روی حرفهای فروش ویژه با تخفیف 50 درصد تصفیه آب حساب باز نکنید. این نوع تخفیفات فقط معمولاً در صنعت کفش و پوشاک امکانپذیر است. شما هرگز در خرید یخچال یا گوشی موبایل سامسونگ تخفیف 50 درصدی را نمی‌بینید.

در صورتی که مطمئن نیستید که محصول واقعاً تایوانی است، بهتر است از همان فروشنده‌ای که دستگاه ایرانی نیز عرضه می‌کند خرید کنید. در این صورت، هزینه خرید و خدمات پشتیبانی فیلترها نیز کمتر خواهد بود.

بهترین برند‌های تصفیه آب (موجود در ایران)

بهترین دستگاه تصفیه آب

از بهترین برندهای تصفیه آب خانگی می‌توان به لایف واتر، هیوندای، سافت واتر، سی‌سی‌کا، تانک‌پک و آکواجوی می‌توان اشاره کرد.

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد، خرید تصفیه آب خانگی یکی از ملزومات هر خانواده ای به شمار میرود. در این مقاله و در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین تصفیه آب های خانگی که در جهان وجود دارند بپردازیم. برخی از این برندها محصولات خود را به ایران نیز صادر کرده اند که میتوانید برای مشاهده محصولات روی دکمه مشاهده محصولات آن برند کلیک کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

طبق بررسی شرکت پاکاب گستر، بهترین برندهای تصفیه آب موجود در بازار ایران، مارک های زیر هستند:

1. برند تصفیه آب سی سی کا (CCK)

سی سی کا

شرکت سی سی کا اولین برند معرفی شده در مقاله بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در تایوان و شهر تایچونگ، در سال 1973 تاسیس شد.این کارخانه در طراحی و ساخت تجهیزات تصفیه آب حرفه ای با انواع لوله‌ها و اتصالات، اتصالات EZ، فیلترهای حوزینگ، فیلتر کارتریج، پمپ‌ها و دیگر واحد‌ها و اجزای تصفیه آب تخصص دارد.

در چهار چرخه اساسی تحقیق و توسعه، تولید انبوه، فروش و خدمات پس از فروش، تیم مدیریت شرکت سی سی کا خط تولید لوازم خانگی را به تامین سیستم‌های RO و عرضه‌ی مجموعه کاملی از قطعات و اجزای اسمز معکوس گسترش داده است.

شرکت سی‌سی‌کا از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت‌ها در حوزه‌ی تصفیه‌آب است و هرچه از اعتبار بالای این شرکت بگوییم کم گفتیم. البته باید توجه داشت وقتی یک مارک بسیار معروف در بازار خوش نام می‌شود برندهای فیک زیادی از نام برند اصلی سواستفاده می‌کنند و با این کار جنس‌های تقلبی وارد بازار می‌کنند. شما برای تشخیص اصل بودن این کالا باید از فروشگاه‌های معتبر تصفیه آب خرید انجام بدهید.

شرکت تصفیه آب سی سی کا

با افزایش تقاضا بین مردم برای آبی با کیفیت بهتر، محصولات علاوه بر تمرکز بر روی عملکرد بهتر در تصفیه آب به طور همزمان به روی طراحی و ادغام آن با مد روز توجه میکنند. تا آب آشامیدنی نه تنها سالم، بلکه چشم نواز باشد. به گفته‌ی این شرکت، مهارت‌ها و تخصص سی سی کا در حال حاضر به بهترین انتخاب مصرف کنندگان تبدیل شده است.

البته نکته مهم در مورد تصفیه آب های خانگی سی سی کا این است که محصولات برند CCK به سختی و به ندرت وارد ایران میشوند. به دلیل اینکه قیمت واردات تصفیه آب سی سی کا بالاست و مشتریان کمتری نیز خواهد داشت. بنابراین بیشتر تصفیه آب هایی که با برند سی سی کا در ایران به فروش میرسد، در ایران تولید شده است.

از بهترین دستگاه های تصفیه آب سی سی کا میتوان به دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا اشاره کرد. این دستگاه با قیمتی مقرون به صرفه و قطعات با دوام، در حال حاضر از محبوب ترین تصفیه آب های خانگی موجود در بازار ایران است.

از قابلیت‌ها و مشخصات قابل توجه دستگاه‌های تصفیه آب cck میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اتصال و نصب دستگاه تصفیه آب خانگی cck به یخچال‌های ساید بای ساید
 • دارای گیج فشار روغنی جهت نمایش میزان فشار آب داخل دستگاه
 • ظرفیت تصفیه ۲۰۰ لیتر آب در ۲۴ ساعت شبانه روز

شعار شرکت سی سی کا : «به هر خانواده اجازه میدهیم که با خیالی آسوده، از آب آشامیدنی که در سبک زندگی‌اش قرار داده است، لذت ببرد.»

2. برند معتبر لایف واتر (Life Water)

لایف واتر

لایف واتر برندی ایرانی است که در توسط شرکت پاکاب گستر به ثبت رسیده است. پاکاب گستر در سال 1388 در حوزه تصفیه آب مشغول به کار شد. از آن زمان تا به حال این شرکت به تولید دستگاه تصفیه آب، قطعات و فیلتر های تصفیه آب پرداخته است. محصولات تولیدی این برند به سطحی از کیفیت رسیده اند که میتوان آن ها را در کنار مارک‌های معتبر تایوانی قرار داد.

هدف شرکت پاکاب گتسر از عرضه دستگاه های تصفیه آب با برند لایف واتر تغییر دیدگاه مردم ایران نسبت به دستگاه های تصفیه آب ایرانی بوده است. این شرکت انواع دستگاه تصفیه آب را با بهترین کیفیت با توجه به هزینه نهایی دستگاه تولید میکند.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و نوبل پلاس از بهترین دستگاه های تولید شده در سطح خاورمیانه هستند. در این دستگاه ها تماما از قطعات تایوانی استفاده شده است که این ویژگی لایف واتر نوبل پلاس را به بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران تبدیل کرده است.

امروزه شرکت پاکاب گستر با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت بالاتر برای مردم ایران به صورت تخصصی روی دستگاه‌های برند لایف واتر کار کرده است و با بهره گیری از تکنسین‌های مختصص یکی از بهترین برندهای تصفیه آب موجود در ایران را در دست تولید قرار داده و در مدل‌های مختلف در اختیار هم‌وطنان قرار می‌دهد.

از دیگر دستگاه های تصفیه آب لایف واتر میتوان به مدل اکو پلاس اشاره نمود. این دستگاه مقرون به صرفه با قطعات ایرانی با کیفیت تولید شده است. لازم به ذکر است تمام دستگاه های تصفیه آب تولید و عرضه شده در پاکاب گستر دارای گارانتی حداقل یک ساله هستند.

برخی از محصولات تولیدی شرکت پاکاب گستر شامل:

 • انواع دستگاه تصفیه آب خانگی
 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
 • فیلتر های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی
 • انواع قطعات آب تصفیه کن

لایف واتر مدل نوبل پلاس، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

در حال دستگاههای زیادی در ایران مونتاژ و عرضه میشود که وقتی به جزئیات انها دقت میشود فقط چند قطعه از انها تایوانی هستند. یا در غیر اینصورت پمپ یا برخی قطعات آنها چینی یا ایرانی هستند ولی حک تایوان دارند و به عنوان دستگاه تایوانی به فروش میرسند.

ولی دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله‌ای لایف واتر مدل نوبل و نوبل پلاس به جز شاسی فلزی تمام قطعات آن اورجینال تایوان میباشد. حتی قطعات کوچک مانند شیر میکس نیز تایوانی میباشد و سعی شده از مرغوب ترین قطعات تایوانی استفاده شود. برخی از قطعات به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن لایف واتر به شرح زیر است.

 1. هوزینگ‌های فیلتر متعلق به شرکت تانک پک میباشد که دارای نشان استاندارد nsf از بنیاد بهداشت ملی آب آمریکا میباشد.
 2. فیلترهای دستگاه لایف واتر نیز متعلق به شرکت ارگانیک تایوان است که همگی دارای تاییدیه nsf هستند.
 3. اتصالات برای شرکت سانشیان تایوان که بهترین تولید کننده اتصالات nsf دار و مقاوم در دنیاست میباشد.
 4. شلنگ های استفاده شده در دستگاه های لایف واتر نیز فود گرید و تایوانی میباشد. با وجودیکه شلنگ‌های ایرانی هم کیفیت نسبتا مطلوبی دارند اما شرکت بازرگانی پاکاب گستر تصمیم گرفته برای مونتاژ این دستگاه از با کیفیت ترین قطعات و متریال استفاده کند.
 5. برند مخزن دستگاه تصفیه کننده لایف واتر، تانک پک اورجینال تایوان است. به دلیل اینکه چند مدل مخزن چینی و ایرانی با شکل و شمایل تانک پک در ایران وجود دارد، برای تشخیص اصلی بودن مخزن تانک پک به راحتی اگر زیر مخزن راچک کنید حک برجسته Made in Taiwan و ‌حک برجسته تانک پک مشاهده خواهید کرد.

3. برند تصفیه آب آکواجوی (Aquajoy)

آکواجوی لوگو

شرکت کانادایی آکواجوی واقع در شمال وکنوور به طور تخصصی در زمینه تصفیه آب خانگی، تصفیه آب نیمه صنعتی و تصفیه آب صنعتی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 2001 میلادی تاسیس شد و اولین محصولات خود را در زمینه تصفیه آب خانگی در سال 2002 با برند آکواجوی عرضه کرد.

کارخانه های آکواجوی در کانادا، استرالیا و تایوان برای تولید دستگاه های تصفیه آب و همچنین تولید قطعات و اتصالات مربوط به تصفیه آب فعال هستند.

به گفته‌ی این شرکت هدف آنها این است که به مشتریان داخلی و خارجی راه حل هایی قابل اتکا و مقرون به صرفه برای رسیدن به آب سالم و تازه ارائه کنند. دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در مورد تصفیه آب مناسب و قابل اطمینان حتی در مواقعی که شرایط آب منطقه بسیار نامناسب و ناسالم است، خود را ثابت کرده است.

استفاده نمودن از بهترین کیفیت اتصالات و قطعات تصفیه آب و همچنین تولید درجه یک شرکت Aquajoy، آکواجوی را تبدیل به یکی از بزرگ ترین و موفق ترین برند های تصفیه آب در منطقه آمریکای شمالی و حتی در کل جهان کرده است. از دلایل مطمئن برای انتخاب دستگاه تصفیه آب با برند آکواجوی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن استاندارد‌های معتبر بین المللی
 • استفاده از مواد اولیه بهداشتی و پلاستیک با کیفیت در ساخت قطعات، اتصالات و فیلتر ها
 • استفاده از کربن‌هایی با منشا گیاهی در تولید فیلتر های کربن اکتیو
 • استفاده از مواد استاندارد برای ساخت شیر های آب اهرمی

شعار شرکت آکواجوی: «ما آب را می‌فهمیم و نوشیدن آب را برای شما ارزان قیمت، لذت بخش و عاری از هر گونه مواد مضر و خطرناک برای سلامتی شما خواهیم کرد.»

به صورت کلی در همه‌جای دنیا این مساله آب آشامیدنی به موضوع مهمی تبدیل شده است. حتی در کشورهای پیشرفته جهان نیز کیفیت آب افت پیدا کرده است. به همین دلیل باید همه‌ی مردم برای تضمین سلامتی خود از دستگاه‌های تصفیه کن استفاده کنند.
شرکت آکواجوی کانادایی بالغ بر 21 سال سابقه دارد و در این زمینه در این کشور به برند بسیار محبوبی نیز تبدیل شده است. این شرکت دستگاه‌های خود را با مناسب ترین مواد طراحی و تولید می‌کند. این مواد هم کمترین واکنش را با محیط بدن می‌دهند و هم دارای طراحی بسیار زیبایی هستند. این طراحی هم به طول عمر دستگاه کمک کرده و هم زیبایی ظاهری آن را تامین می‌کند.

اما محصولات این شرکت به دلیل تحریم به صورت مستقیم وارد کشور نمی‌شود و برند آکواجوی موجود در دیگر کشورها در ایران قابل استفاده است که البته بسیاری از این نام ها تقلبی است و شما باید از اصل بودن دستگاه مطمئن شوید.

اما نکته قابل توجه این است که پاکاب گستر شیر محمدی دارای انواع دستگاه‌های آکواجوی می‌باشد. در 5 مدل مختلف این دستگاه‌ها عرضه می‌شود و موجود می‌باشد. دستگاه‌های لجند، پرایم، 401، لیلیوم و الیت پنج دستگاه با کیفیت برند آکواجوی است که در پاکاب گستر به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می‌رسد. این دستگاه‌ها به صورت مستقیم از برند اکواجوی تهیه شده و در کشور ایران مونتاژ می‌شود. قطعات این دستگاه‌ها بسیار با کیفیت است و طول عمر بالایی را برای مشتری فراهم می‌کند.

همچنین در بعضی از برندهای آکواجوی، طراحی های رومیزی مشاهده می‌شود و این هم به زیبایی دستگاه کمک می‌کند و هم در کم جا ترین حالت ممکن قرار می‌گیرد.

4. برند تصفیه آب فلکس تک (Fluxtek)

شرکت فلکس تک در سال 2005 در تایوان تاسیس شد. موسس این شرکت پس از آنکه متوجه شد به بسیاری از خانواده‌ها آب آشامیدنی مناسب فراهم نیست، به این فکر افتاد که که فراهم بودن آب سالم در همه جا نعمتی بزرگ است. بنابر این خود را با بنیان گذاری شرکت فلکس تک وقف صنعت تصفیه آب کرد تا به رویای خود، یعنی رسیدن آب سالم به همه‌ی خانواده‌ها برسد.

آقای لی، بنیانگذار شرکت فلکس تک در جنوب شهر تایوان به دنیا آمد. در آن ناحیه اکثر مردم به دلیل عدم پیشرفت در جنوب تایوان در حال مهاجرت به بقیه شهر‌ها بودند. در آن منطقه به دلیل وجود خاک حاصلخیز امکان رشد بسیاری از میوه‌ها به خصوص نارگیل موجود است. اما پس از گرفتن آب نارگیل از آن پوسته‌های نارگیل به مقدار زیادی از زباله تبدیل میشدند. آقای لی با استفاده از این پوسته‌ها و تبدیل آن به کربن فعال، توانست منبع تولید فیلتر کربن اکتیو تصفیه آب را فراهم کند و نیاز کشور تایوان برای واردات پوسته‌های نارگیل را از بین ببرد.

شرکت Fluxtek در زمینه دستگاه‌های آب تصفیه کن، دستگاه‌های تصفیه هوا، فیلتر‌های تصفیه آب، فیلتر های مادون قرمز یا اینفرارد و همچین قطعات و اتصالات تصفیه آب فعالیت میکند. استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب فلکس تک دارای مزایای خوبی می‌باشد. این موارد عبارتند از:

 • ظرفیت تصفیه آب به حجم ۸ لیتر در ساعت
 • دارای مخزن آب ۱۲ لیتری
 • پمپ تصفیه آب قدرتمند و کاملاً بی صدا
 • دارای سوئیچ فشار بالا جهت خاموش شدن خودکار پمپ
 • مجهز به شیر برقی و محدودکننده جریان آب ورودی
 • اتصالات QC برای جلوگیری از نشت آب ذخیره شده در مخزن
 • طراحی بسیار زیبا و مدرن با قابلیت نصب بر روی کابینت

5. برند تصفیه آب هیوندای (Hyundai)

لوگوی شرکت هیوندای

شرکت کره ای هیوندای در سال 1976 تاسیس شد و از آن زمان ماموریت خود را به عنوان یک شرکت صادق و قابل اعتماد برای مشتریان به طور پیوسته ادا کرده و گسترش داده است.

این شرکت در سال 2017 نام خود را از Hyundai به Hyundai ENP تغییر داد تا به گفته‌ی خود این شرکت در این نسل فعلی با محیط کسب و کار تعدیل و سازگار شود.

در یک محیط تجاری که دارای اعتماد مشتریان و پتانسیل برای رشد در آینده است،شرکت تصفیه آب هیوندای ENP تجربیاتی را از پروژه های وسیع پتروشیمی و تولید تجهیزات هادی و نیمه هادی کسب کرده است که نه تنها در کره، بلکه در زمینه کارخانه محیط زیست در منطقه خاورمیانه و آسیا شناخته شده است.

هیوندای ENP کماکان در تلاش برای بهبود و توسعه برای آینده درخشان است. هدف شرکت تصفیه آب هیوندای این است که با ایجاد زیرساخت های مناسب، به چشم انداز خود برای تحقق آینده ای بهتر برسد و برای با ارزش جلوه دادن چشم انداز های آینده، و همچنین برای گسترش بازار های خارج از کشور ساختار کسب و خود را به طور نو آورانه ای بازسازی کند.

از دستگاه های تصفیه آب برتر این شرکت میتوان به دستگاه تصفیه آب هیوندای H700 و دستگاه تصفیه آب هیوندای H600 اشاره نمود.

پروژه های شرکت هیوندای :

 • تولید دستگاه تصفیه آب و تصفیه‌ی آب دریا ها و رود ها
 • تصفیه‌ی پسماند با سیستم بازیافت نانو بابل (Nano bubble)
 • سیستم تصفیه آب تاسیسات شیمیایی
 • تاسیسات و لوله کشی نیمه هادی و سیستم های تصفیه آب
 • سیستم بازیافت زباله های جامد صنعتی

شعار شرکت هیوندای : « هیوندای ENP بی وقفه برای بهبود کیفیت زندگی و تحقق ارزش تلاش خواهد کرد »

بهترین مارک‌های دستگاه تصفیه آب (ناموجود در ایران)

علاوه بر دستگاه‌های تصفیه آب خانگی که در ایران موجود هستند، بسیاری از مارک ها در جهان معتبر و معروف میباشند. در این قسمت به بررسی و معرفی هر یک از شرکت ها و برندهای معتبر تصفیه آب خانگی در جهان خواهیم پرداخت. توجه کنید که ممکن است قطعاتی از برندهای معتبر معرفی شده در این قسمت وارد ایران شده باشد.

بسیاری از برندهای معروف دستگاه تصفیه آب به ایران وارد نمی‌شوند. به دلیلی تحریم‌های موجود برای کشورمان دستگاه‌های تصفیه آب اصلی به داخل ایران به صورت مستقیم وارد نمی‌شوند. تمامی دستگاه‌هایی که در ایران وجود دارند همگی مونتاژ شده هستند. دستگاه‌های اصل برندهای معتبر جهانی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما امروزه برخی از مونتاژهای ایرانی نیز به حد مونتاژهای خوب جهانی رسیده است و با آن‌ها از نظر کیفیت رقابت خوبی دارد. در این بین اما از لحاظ کیفیت طراحی قطعات دستگاه همچنان کیفیت برندهای معتبر خارجی بسیار برتر هستند و هیچ شکی در طول عمر بالای آن‌ها نیستند.

6. برند تصفیه آب تانک پک (TankPAC)

tankpak logo

شرکت تایوانی تانک پک یکی از بزرگ ترین شرکت‌های تولید‌ کننده‌ی مخزن تحت فشار میباشد. هدف این شرکت تولید مخازن با کیفیت بسیار بالا میباشد تا بتواند مشتریان محلی و بین المللی خود را از خود راضی نگه دارد و نیاز‌های مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن تامین کند.

شرکت تصفیه آب تانک پک

مخازن تحت فشار TankPAC از دیافراگم بوتیل و پوشش پلی پروپیلن برای جداسازی آب و هوا استفاده می‌کنند. این مواد رشد میکروب‌ها را محدود کرده و از به وجود آمدن ناخالصی‌های داخل مخزن جلوگیری می کنند.

شعار شرکت تانک پک: «خوب برای ما کافی نیست، ما میخواهیم در کارمان بهترین باشیم.»

7. برند تصفیه آب ارگانیک (Organic)

شرکت تایوانی ارگانیک در سال 1993 تأسیس شد . شرکت Organic متخصص در طراحی و ساخت واحد ها و اجزای سیستم اسمز معکوس (R.O)، مانند شیرها، فیلترها، محدود کننده های جریان، محفظه ها و انواع اتصالات سریع است. این برند تصفیه آب برای طراحی محصولات خود دارای تحقیقات و توسعه ی منحصر به فرد خود است. ما همچنین محصولات با کیفیت بالا را با قیمت رقابتی عرضه می کنیم. ارگانیک یک تولید کننده خوب با گواهینامه ISO 9001 است و سیستم های RO ما CE تأیید شده اند و اتصالات توسط NSF تأیید شده اند.

ارگانیک دارای گواهینامه ISO 9001، تایید CE میباشد و اتصالات تولید شده توسط این شرکت دارای تایید NSF میباشند.

آب خالص زندگی سالم و زیبایی را ایجاد می کند. کیفیت همیشه اولویت شرکت ارگانیک است که روی این موضوع توجه بسیاری دارند قول کیفیت مناسب را به مشتریان خود نیز میدهند. روش کنترل کیفیت شرکت ارگانیک به ادعای این شرکت با انتخاب مواد با کیفیت، بازرسی کیفیت قطعات، کنترل کیفیت مونتاژ و آزمایش محصول نهایی آغاز می شود. محصولات با پیشرفته ترین فناوری‌ها و امکانات تولید می شوند تا دارای بالاترین اطمینان از طرف مشتریان باشند.

شعار شرکت ارگانیک : «ارگانیک به عنوان یک شرکت برجسته، به ارائه بهترین کیفیت، فناوری نوآورانه و عملکرد رضایت بخش به مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

8. برند تصفیه آب ایزی ول (Easywell)

از زمان تأسیس کارخانه در سال 1986 شرکت ایزی ول در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی و تولید تجهیزات تصفیه آب خانگی حرفه ای بوده است. مساحت کارخانه کارخانه ایزی ول 8451 متر مربع است.

شرکت تصفیه آب ایزی ول

به ادعای شرکت ایزی ول تفاوت بین این شرکت و همتایان آن، نگرش مسئولانه ی آن ها در موضوعات مربوط به مشتری هاست. شرکت Easywell در سال 2001 گواهینامه حفاظت از محیط زیست ISO-14001 را دریافت کرد و حدود 20 سال است که در تلاش برای رفتار مسئولانه در برابر محیط زیست است.

شرکت ایزی ول، حرفه ای ترین تولید کننده‌ی فیلتر‌های دوش در تایوان است. هر فیلتر دوش حمام در ایزی ول به صورت جداگانه و منحصر به فرد طراحی، مدل سازی و تولید میشوند. در بین دیگر شرکت های تولید کننده فیلتر دوش، ایزی ول بیشترین تعداد مدل ها را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

محصولات و پروژه های شرکت ایزی ول عبارتند از:

 • سیستم های اسمز معکوس RO
 • انواع سیستم های تصفیه آب
 • انواع فیلترهای دوش حمام
 • اجزای دستگاه تصفیه آب: شیرهای آب آشامیدنی، فیلترهای کربن اکتیو، محفظه های مختلف فیلتر، کلیدهای فشار بالا و فشار پایین، محدود کننده‌های جریان، قطعات برقی دستگاه های تصفیه آب، فیلتر کارتریج و …
 • قطعات فیلتر آب: اتصالات پلاستیکی/برنجی، شیرهای آشامیدنی …
 • فیلترهای پارچ آب با ظرفیت 3.5 لیتر و 2.5 لیتر

9. برند تصفیه آب پیوریکام (Puricom)

لوگوی شرکت پیوریکام

شرکت تایوانی پیوریکام در سال 1989 میلادی نام تجاری خود را ثبت کرد و در فروش داخلی آب خالص و تجهیزات مربوط به آب مشغول بود. شرکت PURICOM در سال 1996 برند خود را گسترش داد و به بازار های جهانی عرضه کرد.

“مردم گرایی” و “در جستجوی عالی بودن” شاخص های مهم در روح و فلسفه‌ی شرکت تصفیه آب پیوریکام است. فلسفه تجارت مردم محور مبتنی بر حسن نیت، اهمیت دادن و تلاش برای تعالی، زمینه مناسبی برای نوآوری، کیفیت و خدمات به وجود می‌آورد.

برای شرکت صنعتی پیوریکام، تصفیه آب چیزی فراتر از یک تجارت است، تلاشی برای حفظ سلامتی همه‌ی انسان ها به ویژه در این محیط زیست آلوده ای که زمین در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است. چه در اروپا، چه خاورمیانه، مصر، هند، ژاپن، آمریکا، چین یا تایوان، اعضای شرکت تصفیه آب Puricom در سراسر جهان از فرصت به دست آمده برای ارتقاء مستمر کیفیت می‌کوشند.

برخی از محصولات شرکت پیوریکام شامل دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و تجاری، آب شیرین‌کن‌ها، سیستم های اسمز معکوس و توزیع کننده‌های آب می‌باشد.

شعار شرکت تصفیه آب پیوریکام: « نام تجاری پیوریکام همیشه نشان دهنده آب آشامیدنی سالم برای هر فرد و هر خانواده در سراسر جهان است. »

10. برند تصفیه آب آرتک (Artec)

لوگوی شرکت تایوانی آرتک

شرکت آرتک در سال 2002 میلادی در کشور تایوان تاسیس شد. آرتک تخصص خود را در تمام زمینه های مربوط به تصفیه کردن آب به کار گرفته است. چه ساخت دستگاه های تصفیه آب خانگی باشد، چه ایجاد تصفیه خانه های بازیافت فاضلاب.

به ادعای شرکت تصفیه آب تایوانی آرتک، آنها علم شیمی کشاورزی را با توانایی های صنعتی ترکیب کرده اند تا با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب به همراه بهترین فیلتر تصفیه آب را تولید کنند.

به طور کلی شرکت آرتک برای تامین نیاز آب سالم و تولید دستگاه تصفیه آب در کشور های آسیایی و منطقه خاورمیانه تشکیل شد. تمام راه حل های این شرکت برای تصفیه نمودن آب، با تفکر استراتژیک، تحقیقات دقیق و فشرده و انجام بازاریابی منحصر به فرد توسط این شرکت همراه است.

برخی از محصولات برند تصفیه آب آرتک عبارتند از :

 • دستگاه تصفیه آب خانگی با استفاده از سیستم اسمز معکوس
 • فیلتر دستگاه های تصفیه آب
 • فیلتر های دوش حمام
 • مخازن ذخیره سازی سیستم های اسمز معکوس
 • انواع فیلتر‌های تصفیه آب شامل فیلتر حوزینگ ممبران و ممبران های سیستم اسمز معکوس RO

شعار شرکت آرتک: «ما باور داریم که ارائه آب سالم و تصفیه شده برای زندگی سالم بسیار ضروری است. شرکت آرتک همواره در حال ارتقاء روش های تولید خود می‌باشد تا بهترین کیفیت و قیمت را در اختیار شما بگذارد.»

11. برند تصفیه آب سی اس ام (CSM)

لوگوی شرکت CSM

محصولات csm توسط شرکت Toray Advanced Materials در کشور کره جنوبی تولید می‌شوند. تولید محصولات تصفیه آب توسط این شرکت از سال 1994 میلادی آغاز شد. این محصولات که اغلب فیلتر ممبران اسمز معکوس هستند، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می‌باشند و با تکنولوژی های نوآورانه مانند نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون تولید می‌شوند. هدف csm رسیدن به رضایت مشتریان در صنعت تصفیه آب می‌باشد.

شرکت سی اس ام در وبسایت خود بیان کرده است:

با پشتیبانی شدن توسط شرکت‌های تصفیه آب آمریکایی، چینی ، ژاپنی و هندی و به همراه نمایندگی های موجود در سراسر جهان، ما برای ایجاد کیفیت بهتر، پشتیبانی حرفه ای و قابل اطمینان، قیمت های رقابتی و مسئولیت پذیری در زمان تامین سفارشات متعهد هستیم.

شرکت Toray Advanced Materials Korea که تولید کننده‌ی الیاف و مواد اولیه می‌باشد و از سال 1972 کار خود را آغاز کرده است؛ چشم انداز تولید محصولات خود را با استفاده از محصولات زیستی مانند پایه فیلتر ممبران های اسمز معکوس و همچنین تولید بسته بندی و ورق های صنعتی مبتنی بر فناوری الیاف پلی استر گسترش داده است.

CSM به تازگی و در سال 2020 موفق به تولید ممبران های بر پایه تبادل یونی شده است. از دیگر دستاورد های این برند تصفیه آب تولید و توسعه ممبران اسمز مستقیم یا ممبران فوروارد اسمز در سال 2014، تولید ممبران های مقاوم در برابر کلر در سال 2007 و توسعه ممبران با فناوری نانوفیلتراسیون NF می‌باشد.

12. برند تصفیه آب آکوا فلو (Aqua Flo)

محصولات آکوا فلو توسط شرکت ESP Water Products در حال تولید است. از سال 2003 میلادی هدف این شرکت ارائه بهترین کیفیت دستگاه تصفیه آب به همراه بهترین پاسخگویی و حمایت از مشتریان بوده است. این شرکت یکی از فروشندگان معتبر سیستم های آب آشامیدنی اسمز معکوس و ماوراء بنفش و همچنین فروشگاه آنلاین قطعات و اتصالات تصفیه آب می‌باشد.

شرکت ESPدر سایت خود بیان کرده است:

ممکن است در اکثر اوقات به این فکر نباشید. اما آب زندگی ما را در زمینه های مختلفی تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما میتوانید آب را بیاشامید. با آن غدا درست کنید. به حمام بروید و خانه خود را تمیز کنید. همه‌ی ما بر این باوریم که آب سالم برای زندگی سالم لازم است. اما آیا به این فکر می‌کنیم که چه چیزی داخل آب ما وجود دارد ؟ در کشور آمریکا اکثر ما آب آشامیدنی را از منابع عمومی آب تهیه می‌کنیم. ما باور داریم که این آب تمیز، تصفیه شده و آماده‌ی نوشیدن است.

علی رغم این که نظارت و مقرراتی برای کیفیت آب وجود دارد، اما آب آشامیدنی ما هر روزه در حال تغییر کیفیت است.

به همین دلیل است که برند آکوا فلو روی کار آمده و در ساخت سیستم های تصفیه آب با فناوری های نوآورانه در بین شرکت های دیگر پیشتاز است. شرکت Aqua Flo طیف وسیعی از مدل های دستگاه تصفیه آب را با فناوری های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین شرکت ESP دارای یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین برای فروش قطعات، فیلتر های ممبران و فیلتر های حوزینگی می‌باشد.

شعار شرکت آکوا فلو: «هدف ما بهترین بودن در کاری که میکنیم است.»

13. برند تصفیه آب آکوا پرو (Aqua Pro)

برند آکوا پرو به عنوان یک برند پیشرو در صنعت تصفیه آب در سال 1996 در کشور تایوان به وجود آمد و به تولید و عرضه‌ی محصولات مربوط به تصفیه آب پرداخت. نقاط قوت اصلی این برند کیفیت بالا، نقص بسیار کم و نصب آسان دستگاه های این شرکت است.

این شرکت ادعا می‌کند که بر اساس تولیدات، و تجربیات خود، محصولات تصفیه آب خود را در بهترین کیفیت، کمترین نقص و قیمت تصفیه آب عادلانه توزیع می‌کند و تمام محصولات این شرکت قبل از اینکه از کارخانه خارج شوند تست و بررسی شده و سپس به مشتریان عرضه می‌شوند. به همین دلیل است که محصولات شرکت آکوا پرو دارای کمترین نقص های فنی می‌شوند.

ما تمام تلاشمان در طراحی محصولات می‌کنیم تا مطمئن شویم که مشتریان با کمترین زحمت بتوانند از دستگاه های تصفیه آب آکوا پرو استفاده کنند.

برند آکوا پرو از سال 1998 عضو سازمان جهانی کیفیت آب (WQA) می‌باشد. از دیگر مجوز هایی که آکواپرو کسب کرده است میتوان به استاندارد NSF42 برای فیلتر های حوزینگ و کارتریج فیلتر ها اشاره کرد.

برخی از محصولات ارائه شده با این مارک تصفیه آب عبارتند از :

 • سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس: تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی.
 • فیلتر های حوزینگ ، کارتریج و قطعات آن
 • سیستم فیلتراسیون و آب شیرین کن

شعار شرکت آکوا پرو: «شما چیزی که میخواهید نام ببرید، ما آن را می‌سازیم!»

14. برند تصفیه آب کی فلو (Keyflow)

شرکت چینی کی فلو در سال 1986 تاسیس شد. این شرکت به طور تخصصی در زمینه تولید پمپ های مختلف علی الخصوص تولید پمپ های مورد استفاده در صنعت تصفیه آب مشغول به کار شد. پمپ های تولید شده توسط این شرکت در صنایع مختلفی مثل پتروشیمی، نساجی، الکترونیک و صنایع استیل مورد استفاده قرار میگیرند.

از زمان تاسیس، شرکت keyflow در حال استخدام نیرو های قوی و حرفه ای و همچنین کسب تجربه بیشتر در خصوص تولید پمپ های گریز از مرکز می‌باشد. تلاش های این شرکت برای استفاده از فناوری های جدید به منظور تولید محصولات مورد نیاز مشتریان، همچنان به طور پیوسته ادامه دارد.

شرکت کی فلو دارای بیش از 100 مشتری بزرگ از شرکت های دیگر می‌باشد. در صنعت تصفیه آب، این شرکت به تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی مشغول به کار است. این شرکت تولید کننده انواع دستگاه های تصفیه آب مرحله 1 ، مرحله 2 ، و مرحله 3 و سیستم های اسمز معکوس می‌باشد. همچنین کی فلو دستگاه های تصفیه آب کیسی و زیر سینک برای استفاده خانگی را برای مشتریان خود تولید میکند.

15. برند تصفیه آب پیور پرو (PurePro)

شرکت تصفیه آب پیور پرو، برای تامین نیاز به سیستم های تصفیه آب و قطعات آن در کشور آمریکا تاسیس شد. این شرکت در تولید انواع مختلف سیستم های اسمز معکوس، ممبران و فیلتر دستگاه های تصفیه آب و همچنین یونیزر های آب تخصص دارد.

شرکت PurePro در تولید و صادرات سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس بیش از ده سال سابقه دارد و مارک پیوپرو در جهان یکی از معتبر ترین مارک ها در زمینه دستگاه های آب تصفیه کن می‌باشد. دستگاه های تصفیه آب پیورپرو به به شما آبی را ارائه میکنند که 95 تا 99 درصد از مواد معدنی و مضر داخل آن حذف شده و کیفیت آن با کیفیت آب معدنی های کارخانه ای برابری می‌کند.

برند تصفیه آب پیور پرو، با طراحی منحصر به فرد، طیف وسیعی از رنگ ها و همچنین کارایی بالا، به شما این امکان را می‌دهد تا با هر سلیقه ای، به انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب خود بپردازید.

شرکت پیور پرو:

هدف ما ارائه بالاترین کیفیت اضافه بر قیمت خوب، در محصولات و خدمات در حوزه تصفیه کردن آب برای مشتریان می‌باشد.

16. برند تصفیه آب آکوا (Aqua)

شرکت تصفیه آب آکوا در سال 1974 در ایتالیا شروع به کار کرد. هدف اصلی شرکت آکوا رضایتمندی مشتریان و همچنین توجه به نیاز های به روز مشتریان خود بوده است. این شرکت در ابتدا از خانواده ی کوچکی شروع به کار نمود و الان کارخانه Aqua در شمال ایتالیا حدود 7000 متر مربع وسعت دارد.

این شرکت بر مبنای دو حقیقت استوار است. اول تمرکز قوی بر تکامل و رشد بازار و دوم، سیاست آکوا مبنی بر رشد و توسعه ساختار های تجاری در مناطقی که پتانسیل رشد استراتژیک را دارا می‌باشند. محصولات شرکت آکوا در بازار های بیش از 100 کشور در سراسر جهان موجود و قابل عرضه است.

برخی از محصولات مهم شرکت آکوا عبارتند از :

 • دستگاه تصفیه آب خانگی
 • فیلتر های خود شوینده : برای استفاده خانگی و حذف آلاینده های جامد موجود در آب مثل شن و ذرات معلق داخل آب تا اندازه 89 میکرون.
 • فیلتر کارتریج و هوزینگ فیلتر کارتریج

17. برند تصفیه آب پیور آکوا (Pure Aqua)

شرکت پیور آکوا در ابتدا دهه اول 2000 میلادی در کشور آمریکا به منظور فراهم کردن آب کافی و مناسب برای مردم تمام کشور های دنیا تاسیس شد. از زمان شروع به کار کردن این شرکت تا به الان ، تیم پیور آکوا ، با وجود بهترین مهندسان ، کارشناسان فروش و پشتیبانی، همواره در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می‌باشد.

شرکت Pure Aqua در سال 2001 در انباری در شهر کالیفرنیا اولین دستگاه آب تصفیه کن را با برند پیور آکوا تولید کرد. رفته رفته درخواست برای تولید از آمریکا و کشور های دیگر افزایش یافت. در حال حاضر و پس از حدود 20 سال از شروع به کار کردن پیور آکوا، این شرکت بیش از 9000 مدل سیستم تصفیه اب طراحی کرده است و به بیش از 200 کشور در سراسر جهان این مدل ها را عرضه کرده است.

شرکت پیور آکوا :

زمانی که شرکت پیور آکوا را برای طراحی و ساخت سیستم تصفیه آب مورد نظر خود انتخاب می‌کنید؛ مطمئن هستید که این شرکت سال ها تجربه و عشق واقعی به تولید سیستم های با کیفیت بالا را با هم می‌آمیزد و بهترین دستگاه آب تصفیه کن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برخی از محصولات و پروژه های شرکت بزرگ پیور آکوا به شرح زیر است.

 • دستگاه های آب شیرین کن
 • سیستم های تصفیه آب نانو فیلتراسیون(NF)
 • سیستم های تصفیه آب اولترا فیلتراسیون(UF)
 • دستگاه های یونیزه کردن آب
 • سیستم تصفیه آب فاضلاب
 • فیلتر های کارتریج و هوزینگ فیلتر کارتریج

18. برند تصفیه آب وونترون (Vontron)

لوگوی برند تصفیه آب وونترون چین

شرکت چینی وونترون در سال 2000 میلادی تاسیس شد. این شرکت بزرگ چینی در 21 سال عمر خود توانسته است که محصولات تصفیه آب خود را به بیش از 130 کشور صادر کرده است. در حال حاضر محصولات چینی وونترون از با کیفیت ترین محصولات تصفیه آب میباشند.

شرکت وونترون چین vontron China توانسته است تا به حال بیش از 60 میلیون کاربر راضی از خود داشته باشد.

شرکت تصفیه آب چینی وونترون به R&D یا رشد و توسعه متعهد است و محصولات مختلفی در حوزه تصفیه آب تولید میکند.

مهم ترین محصول برند vontron ممبران های تولیدی این شرکت است. وونترون علاوه بر تولید ممبران اسمز معکوس در تولید فیلتر های ممبران نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون تخصص دارد. علاوه بر آن این شرکت در ساخت قطعات مربوط به ممبران نیز متخصص است.

این کمپانی بزرگ چینی دارای فناوری های بسیار پیشرفته است. این موضوع است که ممبران های تولیدی توسط این شرکت را جزو بهترین محصولات تصفیه آب کرده است.

محصولات تولیدی توسط شرکت وونترون چین را میتوان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • فیلتر ممبران اسمز معکوس برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
 • فیلتر ممبران دستگاه اسمز معکوس خانگی
 • فیلتر ممبران نانوفیلتراسیون صنعتی
 • تولید قطعات استفاده شده در ممبران

19. برند تصفیه آب کوجین (KO JINE)

برند تصفیه آب کوجین تایوان

شرکت تصفیه آب تایوانی کوجین به طور تخصصی در حوزه تولید محصولات مربوط به دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس مشغول به کار است.

طبق ادعای این شرکت، همواره هدف این شرکت تولید محصولات مارک کوجین با کیفیت و خدمات پس از فروش رضایت بخش بوده است.

شعار شرکت کوجین KO JINE تایوان :

هدف ما ترویج اهمیت مصرف آب تصفیه شده و همچنین مزیت های آن در سراسر جهان است.

محصولات تولیدی این شرکت از طیف وسیعی برخوردار است. از مخازن ذخیره و پمپ دستگاه تصفیه آب گرفته تا دستگاه تصفیه آب. برخی از این محصولات را میتوان به طور زیر توصیف کرد:

 • دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با سیستم اسمز معکوس
 • پمپ افزایش فشار آب برای دستگاه آب تصفیه کن
 • ممبران اسمز معکوس به عنوان فیلتر تصفیه آب
 • قطعات دیگر دستگاه تصفیه آب RO
 • مخزن ذخیره تصفیه آب اسمز معکوس
 • فیلتر های دوش حمام
 • کارتریج و هوزینگ های فیلتر تصفیه آب
 • شیر برداشت آب تصفیه شده در آب تصفیه کن

20. برند تصفیه آب هیدروتک (hydrotek)

شرکت تصفیه آب هیدروتک

شرکت چینی هیدروتک در سال 2003 به وجود آمد. این شرکت در تولید و عرضه محصولات تصفیه آب به طور تخصصی مشغول به کار است.

هیدروتک یکی از با تجربه ترین شرکت های تصفیه آب در سرتاسر کشور چین است. این شرکت تصفیه آب دارای پیشرفته ترین تجهیزات و خط تولید مدرن است. از دیگر ویژگی های مثبت مارک تصفیه آب هیدروتک دارا بودن تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی است که به این شرکت اجازه میدهد تا محصولات خود را قبل از عرضه به طور کامل و از هر نظر بررسی کند.

Hydrotec China دارای یک تیم تحقیق و توسعه قوی است. تحقیق و توسعه به هر شرکتی اجازه پیشرفت و بهتر شدن را میدهد. همچنین این تیم میتواند کیفیت محصولات را بررسی کرده و گام به گام آن ها را بهتر کند.

از نظر قیمتی، شرکت تصفیه آب هیدروتک دارای بهترین قیمت ها است. به دلیل اینکه عرضه محصولات این شرکت به کشور های دیگر با واسطه های کمتری صورت میپذیرد.

هیدروتک ممبران های قدرتمندی را تولید میکند. ممبران های تولیدی این شرکت دارای استاندارد NSF هستند. همچنین شرکت Hydrotec عضو سازمان WQA نیز میباشد.

محصولات تولید شده توسط برند تصفیه آب شرکت چینی هیدروتک به شرح زیر هستند:

 • سیستم تصفیه آب مستقیم برای آشامیدن
 • دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی (با صفحه نمایش LED)
 • بهترین دستگاه های رومیزی تصفیه آب
 • فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس
 • کیف اورژانسی تصفیه آب

21. شرکت آمریکایی پنتیر (PENTAIR)

شرکت تصفیه آب پنتیر آمریکا

در سال 1966 پنج نفر از کسانی که میخواستند بالون های با ارتفاع بالا را اختراع کنند، در شهر مینسوتا در آمریکا شرکتی به نام پنتیر (PENTAIR) را تاسیس کردند. عبارت “Penta” در نام این شرکت نیز از عدد پنج یونایی گرفته شده است که به همین پنج شخص اشاره میکند.

شرکت پنتیر Pentair دید خود را از تولید محصولات هوایی گسترش داد. این شرکت به سرعت وارد صنایع مختلف شد و در نهایت مجموعه خود را در زمینه تصفیه آب متمرکز کرد.

شرکت پنتیر در سال 1989 به فروش بیش از 1 میلیارد دلار در سال رسید که میتوان گفت شروع محبوبیت و شهرت Pentair از همان روز ها بود. در سال 2004 نیز به دلیل اهمیت و ترویج دستگاه تصفیه آب، این برند تصفیه آب به طور تخصصی تر وارد حوزه تولید و عرضه محصولات دستگاه تصفیه آب شد.

Pentair بیشترین استفاده را از منابع ضروری زندگی می کند‌، از طعم عالی آب مستقیم از شیر آشپزخانه گرفته‌، تا مدیریت آب صنعتی و دیگر موارد. ما راه حل هایی ارائه می دهیم که به مردم کمک می کند پیشرفت کنند‌، آب را بهبود بخشند و از آن لذت ببرند. همچنین برنامه های کاربردی پایدار دیگری که از سلامت همه مردم جهان اطمینان حاصل میکند‌، ارائه می دهیم.

محصولات شرکت پنتیر عبارتند از:

 • فیلتر های تصفیه آب و هوزینگ این فیلتر ها
 • فیلتر UV دستگاه تصفیه آب
 • دستگاه تصفیه آب زیر‌سینکی و رومیزی
 • پمپ دفع آب مورد استفاده در خانه ها و شرکت ها
 • پمپ های آبی افزایش فشار
 • مخزن تحت فشار برای دستگاه تصفیه آب
 • شیر ورودی دستگاه تصفیه آب

22. شرکت تصفیه آب هندی کنت (KENT)

شرکت تصفیه آب هندی کنت KENT

برند محصولات تصفیه آب کنت، یکی از پیشرو ترین شرکت های آب تصفیه کن در تولید محصولات و فناوری های جدید است. این شرکت در از سال 1999 کار خود را در هند آغاز کرد. این شرکت هم اکنون به بزرگ ترین شرکت هند در حوزه تصفیه آب تبدیل شده است و محصولات خود را به کشور های زیادی عرضه میکند.

این شرکت توانسته است تکنولوژی هایی را معرفی کند که علاوه بر استفاده از فناوری های تصفیه آب موثر مانند اسمز معکوس، اولترافیلتراسیون و سیستم یو وی یا فرابنفش، میتواند منابع معدنی مورد نیاز بدن را در آب نگه دارد. یکی دیگر از نوآوری های شرکت هندی کنت، استفاده از نور فرابنفش UV در مخزن ذخیره تصفیه آب است.

KENT تنها شرکت تصفیه آب است که توسط برخی از معتبرترین آژانس‌های صدور گواهی در هند و خارج از کشور مانند NSF و WQA ایالات متحده تأیید شده است.

برند کنت به دلیل استفاده نوآورانه از فناوری نسل بعدی برای افزایش کیفیت زندگی روزمره شناخته شده است. برخی از محصولاتی که شرکت کنت به تولید آنها میپردازد، عبارتند از:

23. برند تایوانی کامتک (COMTECH)

برند تصفیه آب تایوانی کامتک Comtechبرند کامتک Comtech در سال 1999 توسط متخصصانی که تجربه چندین ساله در زمینه اسمز معکوس داشتند، تاسیس شد. در این شرکت بزرگ، تحقیق و توسعه(R & D) هر ساله انجام می شود. محصولات جدید نوآورانه و منحصر به فرد کامتک توسط گواهینامه های معروف (مثل CE IEC) ثبت و تایید شده اند.

شرکت کامتک ادعا کرده است:

ارزش های اصلی شرکت ما نه تنها شامل عرضه محصولات بادوام و مستحکم، بلکه ارائه خدمات خوب و مشاوره حرفه ای برای مشتریان محترم می باشد. سیاست عرضه محصولات با کیفیت مهمترین پایه شرکت ما است و در حفظ و توسعه تجارت در سراسر جهان به ما کمک میکند.

کامتک که از معتبر ترین شرکت های تصفیه آب در تایوان است، محصولات بسیاری را تولید و عرضه میکند. برخی از این محصولات شامل موارد زیر است.

 • سیستم های فیلتراسیون آب
 • سیستم آب تصفیه کن RO
 • سیستم آب تصفیه کن نیمه صنعتی یا تجاری اسمز معکوس
 • فیلترها و کارتریج فیلتر های تصفیه آب
 • قطعات و لوازم جانبی تصفیه آب

24. شرکت آمریکایی داو (ِDow)

لوگو شرکت داو-دوپونت

شرکت داو یکی از معتبر ترین شرکت های تصفیه آب در سرتاسر جهان است. این شرکت در سال 1977 در مینسوتا کشور آمریکا تاسیس شد. بزرگترین برند تصفیه آب که توسط شرکت داو به ثبت رسیده است، برند فیلمتک است.

شرکت DuPont در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی در جهان است. در آگوست سال 2017، برند FilmTec به شرکتی به نام DowDuPont، شرکتی که حاصل ادغام دو شرکت Dow و DuPont بود، نقل مکان کرد. در حال حاضر برند فیلمتک جزو شرکت DowDuPont باقی مانده است.

فیلمتک در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان ممبران با کیفیت است. محصولات فیلمتک که غالبا ممبران های مرحله چهار تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است، به بسیاری از کشور های جهان صادر میشود.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که ممبران های فیلمتک که در آمریکا تولید شده و دارای کیفیت بینظیری است، سالهاست که به دلیل هزینه های بالا و تحریم ها وارد ایران نمیشود. همچنین تمام ممبران های فیلمتک موجود در بازار حتی آنهایی که دارای هولوگرام و ووید روی لیبل هستند نیز اصل نمیباشند.

ممبران های فیلمتک موجود در ایران غالبا ساخت چین میباشند اما کیفیت آنها بسیار مطلوب و قابل قبول است. برخی از بهترین ممبران های فیلمتک موجود در بازار ایران عبارتند از:

25. شرکت تصفیه آب آکوا وین Aqua-Win

شرکت تایوانی تصفیه آب آکوا-وین

شرکت آکوا وین نیز یکی از با سابقه ترین کمپانی ها در حوزه تولید انواع محصولات تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است. شرکت Aqua-Win در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد. این شرکت در طول حدود 30 سال همواره در حال پیشرفت و به وجود آوردن فناوری های نوآورانه بوده است.

برند تصفیه آب آکواوین یکی از اعضای سازمان کیفیت آب WQA است. همچنین بسیاری از محصولات تولید شده توسط این برند، دارای استاندارد های بین المللی تصفیه آب، مانند NSF، CE، ISO میباشد.

برند Aqua-Win توانسته است در طول 12 سال گذشته، محصولات تولید شده خود را به بیش از 90 کشور دنیا صادر کند و روابط سازنده و طولانی مدتی را با بیشتر کشور های دنیا حاصل کرده است.

شاید برای شما جالب باشد که شرکت آکوا وین برای بازار محلی خود در تایوان نام دیگری را به عنوان برند در نظر گرفته است. FAIRY WATER برندی است که تحت شرکت AQUA-WIN WATER CORPORATION در کشور تایوان در حال تولید محصولات تصفیه آب است. FAIRY WATER نمایندگی شرکت آکوا وین، دارای دستگاه هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

شرکت آکوا-وین کنترل کیفیت را بر روی محصولات خود از کوچکترین قطعات تصفیه آب تا دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی، به طور جدی دنبال میکند. تست TDS آب، تست فشار، تست کلر و … از جمله اقداماتی است که توسط پرسنل شرکت تایوانی آکوا-وین انجام میشود.

برخی از محصولاتی که در کمپانی Aqua-Win تولید میشوند، به شرح زیر میباشند:

 • انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی
 • دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی
 • دستگاه یونیزه و قلیایی کننده آب
 • انواع قطعات و لوازم تصفیه آب خانگی و صنعتی شامل پمپ انواع شیر ها
 • فیلتر های تصفیه آب از جمله فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب
 • فیلتر ممبران تصفیه آب اسمز معکوس

26. شرکت تصفیه آب کولیگان Culligan

شرکت تصفیه آب کولیگان

شرکت کولیگان یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت هایی است که به تولید محصولات مربوط به آب و تصفیه آب روی آورد. این شرکت در سال 1936 میلادی در ایالت ایلینویز آمریکا تاسیس شد. از آن زمان تا به حال این شرکت توانسته است تا محصولات خود را به بسیاری از کشور های جهان صادر کند. به ادعای این شرکت، کولیگان در بیش از 90 کشور دنیا در حال تولید محصولات تصفیه آب است.

کولیگان که از بزرگترین شرکت های تصفیه آب موجود در آمریکا میباشد، توانسته است تا به حال با حدود 36 برند، محصولات خود را عرضه کند. برخی از بهترین برند های این شرکت مارک های کولیگان Culligan، زیپ واتر Zip Water، زیرو واتر ZeroWater، کوئنچ Quench، آکوا سل AquaCell و … هستند.

کولیگان در اکثر مناطق دنیا نماینده دارد. متاسفانه در ایران به دلیل تحریم ها و هزینه های گزاف واردات تصفیه آب، محصولات کولیگان وجود ندارد.

به دلیل وسعت و بزرگی مجموعه کولیگان، تقریبا تمامی محصولات مربوط به آب در این شرکت تولید میشود. از مهم ترین این محصولات میتوان به دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه های تصفیه آب رومیزی، آب شیرین کن ها و یونیزه کننده های آب اشاره کرد.

27. تصفیه آب یونیزه قلیایی برند کانگن Kangen Water

لوگو برند تصفیه آب kangen

کانگن، آب قلیایی یونیزه شده ای است که توسط ماشین های یونایزر قلیایی شرکت ژاپنی Enagic تولید میشود. شرکت Enagic بیش از چهار دهه است که یکی از پیشرو ترین مجموعه ها در عرصه تولید و عرضه سیستم های یونیزه کننده آب است که میتواند آب لوله کشی عادی را به آب خالص، سالم و غنی از هیدروژن تبدیل کند.

شرکت Enagic در سال 1974 در شهر اوکیناوای ژاپن شروع به کار کرد. در طول سال های متمادی، این شرکت به تولید یونیزر های آب پرداخته است. به طوری که توانسته بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده در جهان را تولید و به کشور های مختلف عرضه کند.

آب کانگن توسط شرکت Enagic توانسته است به بیش از 20 کشور جهان به طور گسترده ای صادر شود. از مهم ترین کشور هایی که در سالهای گذشته به لیست کشور های دارای آب کانگن اضافه شدند، میتوان به هند، روسیه و برزیل اشاره کرد.

Enagic International دارای گواهینامه‌های ISO 9001، ISO 14001، و ISO 13485 برای کنترل کیفیت و مدیریت زیست محیطی، مهر طلایی انجمن کیفیت آب(Water Quality Association) برای کیفیت محصول، و یکی از اعضای انجمن معتبر فروش مستقیم(Direct Selling Association) است.

گواهینامه های استاندارد تصفیه آب

28. برند تصفیه آب بیونتک کره جنوبی Biontech

برند تصفیه آب کره ای بیونتک

شرکت بیونتک در سال 1986 در کشور کره جنوبی شروع به تولید دستگاه های یونایزر آب نموده است و در حال حاضر برترین تصفیه آب های قلیایی جهان را تولید و به سراسر جهان عرضه میکند.

 در آن سال ها که کسی از آب یونی چندان اطلاعاتی نداشت، بیونتک در کره جنوبی با آزمایشات فراوان توانست ثابت کند که آب قلیایی یکی از ایمن ترین روش های افزایش سلامتی است که میتواند به راحتی مورد استفاده گسترده تمام مردم قرار بگیرد.

این شرکت معتبر تصفیه آب 10 ها میلیون دلار را صرف تحقیق و توسعه در خصوص یونیزه کردن آب کرده است. در حال حاضر این شرکت بیش از 30 مدل دستگاه یونایزر قلیایی را به فروش میرساند.

Biontech در حال حاضر بیشترین تعداد دستگاه یونیزه کننده آب را در جهان تولید می کند. این شرکت با تکیه بر مهارت های پیشرفته تکنولوژیکی خود، قدرت برند بین المللی را به دست آورده و امکانات تولید در سطح جهانی را تضمین کرده است.

اصلی ترین بازار هایی که بیونتک در آنها فعالیت میکند، بازار های کشور کانادا، آلمان، لهستان، آمریکا و مالزی است. این شرکت توانسته است با تاسیس کارخانه ای جدید، تعداد دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی خود را به تعداد یک میلیون واحد برساند.

 • این شرکت دارای استاندارد تصفیه آب GMP، ISO 9001 و 14000، FDA و KFDA است.
 • برای ساخت دستگاه های خود فقط از مواد تایید شده با بالاترین کیفیت استفاده میکند.
 • دارای 2 کارخانه با پتانسیل تولید یونایزر به تعداد 1000000 در سال
 • این شرکت جوایز متعددی از جمله “بهترین محصول موفق”، “بهترین برند کره”، “جایزه کیفیت شرکت های کوچک و متوسط 2014” و … را کسب کرده است.

29. برند تایوانی سان شیان SWUN CHYAN

swun chyan logo

شرکت تصفیه آب Swun Chyan Enterprises Co Ltd یکی از معتبر ترین شرکتهای تایوانی در حوزه تولید قطعات و لوازم دستگاه تصفیه آب خانگی است. این شرکت در سال 1990 در کشور تایوان تاسیس شده است.

برند تایوانی سان شیان در حال حاضر به تولید قطعات و اتصالات پلاستیکی، به خصوص قطعات تصفیه آب میپردازد. هوزینگ دستگاه تصفیه، فیلتر تصفیه آب، اتصالات مربوط به تصفیه آب و … از انواع محصولاتی است که در سان شیان تولید میشود.

سان شیان فیلتر های معمولی تولید نمیکند. بلکه فیلترهای این شرکت توسط سیستم های نو آورانه در کیفیت های بسیار بالا تولید و به بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران صادر میشود. این شرکت دارای تاییدیه های جهانی بسیاری است که از بین آنها میتوان به استاندارد NSF اشاره نمود.

30. برند تصفیه آب الجی LG کره جنوبی

برند تصفیه آب LG

شرکت LG که همه ما با محصولات آن و کیفیت خوب آنها آشنا هستیم درسال 1958 تاسیس شد.این شرکت در کنار بقیه محصولات خود به تولید دستگاه های تصفیه آب نیز مشغول است.در واقع LG از سال 2011 اعلام کرد که به بازار دستگاه های تصفیه آب وارد شده است.

دستگاه های تصفیه آب این شرکت به دلیل داشتن صلاحیت های مربوط به سلامت توسط موسسه HCF تایید شده اند.همه دستگاه های تصفیه آب این شرکت 5 مرحله ای بوده و از سیستم اسمز معکوس استفاده میکنند.

عواملی که باعث شده اند که این دستگاه ها مورد قبول باشند عبارتند از نصب و تعویض اسان فیلترها، توانایی تصفیه آب با دقت زیاد،ظاهری بسیار زیبا،مخزن بهداشتی(مخزن دستگاه های LG ازفولاد ضد زنگ بوده که طبق آزمایشات انجام شده در طی 24 ساعت 94.4 درصد باکتری کمتری نسبت به مخازن پلاستیکی تولید و وارد آب میکند.)،صفحه نمایش هوشمند و…

بنابراین همانند سایر محصولات LG دستگاه های تصفیه آب آن نیز جز بهترین ها هستند.

استانداردهای شرکت سان شیان

انواع محصولاتی که شرکت تایوانی سان شیان اقدام به تولید آنها میکند عبارتند از:

 • کیس یا بدنه دستگاه تصفیه آب خانگی
 • ممبران تصفیه آب خانگی
 • فیلتر ممبران تصفیه آب نیمه صنعتی
 • فیلترهای پیش تصفیه، شامل الیافی pp، کربن گرانول، کربن بلاک
 • شلنگ دستگاه تصفیه آب با سایز های مختلف
 • پوسته یا هوزینگ ممبران و هوزینگهای پیش تصفیه
 • اتصالات تصفیه آب مثل سه راهی، شیر ورودی و …
 • شیر برقی دستگاه تصفیه آب
 • پمپ افزایش فشار تصفیه اب خانگی

31. شرکت آمریکایی گلوبال واتر سلوشن

شرکت تصفیه آب Gobal Water Solutions

شرکت گلوبال واتر سولوشن (Global Water Solutions Ltd)، یکی از بزرگترین شرکت های تولید محصولات تصفیه آب در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در فلوریدای آمریکا قرار دارد. تمرکز اصلی این شرکت بر تولید مخازن تحت فشار است. حال این مخازن در تصفیه آب اسمز معکوس یا دیگر کاربردها به کار میرود.

مخزن‌های این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین مواد به کار رفته در این مخزن از بهترین متریال موجود در بازار برخوردار است. طراحی مخزن بسیار مناسب کار در زمان‌های طولانی و دوام و عمر بالا مناسب است.

شرکت GWS در سه کشور تایوان، چین و آمریکا دارای کارخانه های بسیار مدرن است. علاوه بر آن این شرکت دارای دفاتر رسمی فروش در کشور های ایتالیا، بریتانیا، ترکیه، اسپانیا، کاستاریکا، برزیل، آفریقای جنوبی، کره جنوبی و … است.

جالب است بدانید که شرکت بزرگ تانک پک واقع در تایوان که به تولید مخازن تحت فشار برای دستگاه های تصفیه اب میپردازد، یکی از خواهرخوانده های شرکت گلوبال واتر سلوشن است.

به طور خلاصه قطعاتی که شرکت Global Water Solutions تولید میکند عبارتند از:

 • مخازن تحت فشار
 • دستگاه تصفیه آب خانگی (غالبا تصفیه آب رومیزی)
 • پمپ آب
 • قطعات کوچک تصفیه آب مثل محدود کننده جریان

محصولات برند تصفیه آب گلوبال واتر سلوشنز

32. شرکت تصفیه آب کلاود Cloud International

برند تصفیه آب cloud international

شرکت کلاود واتر، یکی از شرکت های معتبر تصفیه آب در کشور هند است. قبلا در این صفحه، برند تصفیه آب کنت در کشور هند را معرفی کردیم، میتوان گفت که هند یکی از کشور های پیشرو در صنعت تصفیه آب است. شرکت کلاود دارای بیش از پنجاه شعبه در سر تا سر جهان است.

این شرکت دارای بیش از 100 نوع محصول مختلف است. تمرکز برند کلاود بر روی تولید قطعات تصفیه آب خانگی با بهترین کیفیت است. انواع قطعات تولید شده در این شرکت به شرح زیر است:

 • انواع هوزینگ تصفیه آب و پوسته ممبران
 • انواع فیلترهای اینلاین
 • پمپ و لوازم جانبی موتور تصفیه آب
 • فیلترهای مینرال و قلیایی دستگاه آب تصفیه کن
 • انواع اتصالات به کار رفته در دستگاه

33. شرکت تصفیه آب کانگورو

شرکت کانگورو در سال 2003 تاسیس شد. در طی 18 سال استراتژی های این شرکت به موفقیت های زیادی از جمله تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در زمینه تامین سلامت و امکانات بهبود سلامت مشتری با استفاده از تکنولوژی های تصفیه آب، نگهداری از خانه و آشپزخانه، انرژی خورشیدی و … منجر شده است.

مدیریت مرکزی این شرکت در هانویی واقع شده است. اسن شرکت دارای 40000 مرکز فروش، 8 شاخه محلی و خارجی، 1 کارخانه درمیانمار 2 کارخانه در ویتنام و 2 مرکز تحقیقات است که روی هم  700مدل محصول درست میکنند.

از دستاوردهای این شرکت میتوان به دستیابی به تکنولوژی آب غنی از هیدروژن، تکنولوژی آنتی باکتری، تصفیه آب فاضلاب و تصفیه گردابه ای اشاره کرد.

از محصولات مربوط به مراقبت های آبی این شرکت میتوان دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس، دستگاه تصفیه آب سرد و گرم، دستگاه های یونایزر قلیایی و دستگاه های تصفیه آب هیدروژنی نام برد.

تصفیه آب کانگرو

34. شرکت تصفیه آب واسرلب(Wasserlab)

این شرکت حوزه تصفیه آب در منطقه ناوارا در نزدیکی شهر بیلبائو در شمال کشور اسپانیا قرار دارد. واسرلب حدود 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و فروش دستگاه‌های تصفیه آب دارد. این شرکت سه نوع آب را برای استفاده مشتریان فراهم می‌کند. یک نوع آب فوق العاده خالص، یک نوع آب خالص، و یک نوع آب اسمزی را تولید می‌کند. جذابیت این تقسیم بندی استفاده از دو مورد اول برای کارهای تحقیقاتی و پژوهشی در آزمایشگاه‌ها و دانشگاه‌ها است.

نمایندگی‌های این کشور در تمامی مناطق دنیا وجود داشته و استقبال بسیار زیادی بابت کیفیت بالای آب تصفیه شده توسط این شرکت نشان داده شده است.

امروزه فروش این دستگاه بسیار روند رو به رشدی گرفته و این برند با تمامی برندهای هم رده‌ی خود در حال رقابت بسیار تنگاتنگی برای تولید آب با کیفیت است. شعار این شرکت نیز ارائه کیفیت خوب با توجه به قیمت مناسب است. برای دسترسی به سایت این شرکت و مشاهده محصولات آنها به آدرس لینک شده مراجعه کنید.

35. شرکت تصفیه آب فیلوپور(FILOPUR)

شرکت تصفیه آب فیلوپور یک شرکت با سابقه‌ی سوییسی در زمینه تصفیه آب است. این شرکت از سال 1973 تاسیس شده و اوایل کارش در شهر بازل سوییس به مدیریت پیتر اشمید کونیگ بوده است. این شرکت به صورت تخصصی از زمان شروع فعالیتش در زمینه تصفیه آب، بر روی تولید فیلترهای با کیفیت کار کرده است. فیلتر های این شرکت برای تصفیه آب خانگی، فیلتر حمام، لباس‌شویی و … کاربرد دارد.

این شرکت اکنون در جنوب شهر زوریخ مشغول به فعالیت است و رقابت بسیار تنگاتنگی با شرکت های تولید کننده فیلتر دستگاه تصفیه آب دارد. شما برای مشاهده فیلتر های شرکت فیلوپور می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

36. شرکت تصفیه آب کلارسان (Klarsan)

این شرکت از سال 2007 در حوزه تصفیه آب مشغول به فعالیت می‌باشد. شرکت تصفیه آب کلارسان در غرب شهر لودزکی در کشور لهستان قرار دارد. طبق جدید ترین گزارشات توسط سایت خبری Aeroleads این شرکت در بین 7 شرکت برتر تصفیه آب در کشور لهستان قرار گرفته است. با توجه بودن به جوان بودن این شرکت و کیفیت محصولات بسیار عالی که تولید می‌کند احتمال پیشرفت این شرکت در چندسال آینده به وضوح وجود دارد.

همچنین این شرکت در زمینه مهندسی فناوری تصفیه آب خانگی و توزیع فیلتر دستگاه تصفیه آب نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. شرکت های اروپایی امروزه با پیشرفته کردن تکنولوژی تصفیه آب خود رقابت شدیدی با کشورهای شرق آسیایی پیدا کرده اند و این باعث پیشرفت در حوزه تصفیه آب خواهد شد.

37. شرکت تصفیه آب بتر واترز (Better Waters)

شرکت تصفیه آب بتر واترز یکی از قدرت‌مند ترین شرکت‌های فعال در حوزه تصفیه آب و تولید فیلتر دستگاه تصفیه آب است. این شرکت در غرب شهر نیویورک در کشور آمریکا قرار دارد. به نقل از مدیران بتر واترز این شرکت تولید کننده‌ی سیستم فیلتراسیون ورودی برج‌های بسیار معروف نیویورک همچون موما ژان نوول در قلب این شهر می‌باشد.

این شرکت با شعار کیفیت بالا و استفاده از تکنسین‌های زیاد و متخصص خیال آسوده‌ای برای خریداران خود فراهم می‌کند. برند بتر واترز یکی از شناخته شده ترین برندهای موجود در ایالات متحده است و جز ده شرکت برتر این کشور در زمینه تصفیه آب طبق رنکینگ سایت های معتبر می‌باشد.

38.شرکت تصفیه آب کینتیکو

شرکت تصفیه آب کینتیکو در ایالت اوهایو در کشور امریکا قرار دارد. این شرکت در حوزه تولید دستگاه های تصفیه آب و فیلترهای تصفیه آب فعالیت می‌کند. این شرکت یکی از معروف ترین شرکت‌های تصفیه آبی در شرق امریکا و حتی کاناداست. جدید ترین محصول شرکت تصفیه آب کینتیکو دستگاه (کا 5) است که بروز ترین سیستم تصفیه آب در آن به کار رفته است و با طراحی بسیار زیبا برای مشتریان جذابیت خاصی بوجود آورده است.

این شرکت شعبه‌های بسیار مختلفی در شهرهای اوهایو دارد. شهرهای ایندیاناپولیس، کلمبوس، سینسیناتی، تولدو و … دارد. شعار این شرکت رضایت مشتریان قبلی خریدار از این مجموعه است. بنا به گفته آنها 95 درصد از مشتریان آنها قصد خرید مجدد از این شرکت دارند. حدود یک میلیون و دویست هزار نفر مشتری در سیستم این شرکت تصفیه آبی ثبت شده است که به نوبه خود آمار فوق العاده ای است. به طور کلی با توجه به کیفیت بالای طراحی محصولات کینتیکو جز بهترین دستگاه تصفیه آب در جهان است.

39. شرکت تصفیه آب آکوانوا

این شرکت ایتالیایی با سابقه در زمینه تصفیه آب دارای انواع محصولات تصفیه آب با جدیدترین مدل‌ها در بازار است. شرکت تصفیه آب آکوانوا با حساس ترین و دقیق ترین روش های ساخت دستگاه تصفیه آب اقدام به تولید و فروش دستگاه‌هایی بیشتر با مدل‌های رومیزی در بازار کرده است. 

شرکت ایتالیایی آکوانوا در ضمن در کل سطح اروپا رقابت بسیار تنگاتنگی با دیگر شرکت‌های فعال در حوزه تصفیه آب دارد و با ایده‌هایی نوین قصد دارد در سال‌های آینده فروش خود را به بالاترین حد ممکن برساند. دستگاه‌های مدل آکوانوا جز زیباترین مدل‌های دستگاه تصفیه آب در حوزه تصفیه آب رو میزی است.

بهترین دستگاه تصفیه آب در تهران

در بخش‍های قبلی بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب را مرور کردیم. در این بخش به بهترین دستگاه‌های تصفیه آب در تهران می‌پردازیم. در پاکاب گستر شیر محمدی انواع دستگاه تصفیه آب با مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف وجود دارد. دستگاه‌های با کیفیت ایرانی در برندهای سی سی کا و سافت واتر جز بهترین دستگاه‌های ایرانی در تهزان هستند. دستگاه‌های وارداتی چینی و ویتنامی یک درجه کیفیت بالاتری نسبت به همتاهای داخلی خود دارند و نسبت به قیمتشان بسیار به صرفه هستند. همچنین دستگاه‌های تایوانی اصل نیز بهترین کیفیت ممکن را در بازار دارند و می‌توان گفت بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در تهران، دستگاه‌های تایوانی هیوندای و لایف واتر مدل نوبل هستند. برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب با مدل‌ها و قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلف به پاکاب گستر مراجعه کرده یا برای بازدید از محصولات گشتی در سایت ما بزنید.

بهترین برند ایرانی تصفیه آب

امروزه برندهای مختلفی در زمینه تصفیه اب در داخل کشور مشغول به فعالیت هستند. شدت رقابت در بین برندهای داخلی هم به افزایش کیفیت محصولات تولیدی آنها کمک بسزایی کرده است. اما بهترین برند ایرانی تولید کننده تصفیه آب در ایران با اقتدار همچنان شرکت معصومی می‌باشد. شرکت معصومی با سابقه ترین مجموعه در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب داخلی است. از بهترین محصولات شرکت معصومی هم می‌توان به دستگاه سی سی کا و سافت واتر که با برند معصومی فروخته می‌شوند یاد کرد. پاکاب گستر شیر محمدی نیز بزرگترین نمایندگی شرکت معصومی در تهران است که اقدام به فروش تمامی محصولات این مجموعه کرده است.

نکات پایانی در خرید اینترنتی تصفیه آب

خرید اینترنتی تصفیه‌آب

برند دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از اصلی ترین نکاتی است که در خرید یک تصفیه آب باید به آن توجه شود. اما نمیتوان گفت که کیفیت دستگاه تصفیه آب، فقط و فقط به برند آن وابسته است. برخی از نکات هستند که رعایت آنها میتواند شما را در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب یاری کند.

این نکات عبارتند از:

 1. دستگاه تصفیه آب دارای استاندارد های بین المللی به خصوص NSF یک امتیاز بزرگ محسوب میشود
 2. قطعات تصفیه آب اگر تایوانی باشند، معمولا دارای بهترین کیفیت هستند
 3. فیلترهای تصفیه آب باید دارای کیفیت خوب و از مواد اولیه فود گرید ساخته شده باشند
 4. فیلترهای کربنی باید از کربن گیاهی ساخته شوند
 5. در خرید تصفیه آب، باید از یک مرکز فروش معتبر اقدام به خرید تصفیه آب کنید

شما به صورت کلی باید با تحقیق‌های زیاد از مقالات موجود در سایت‌ها و تحقیقات میدانی با چشمانی باز برای خرید دستگاه تصفیه آب اقدام کنید. قیمت‌های مختلف دستگاه‌های تصفیه آب شاید شما را در مرحله‌ی اول گیج کند. اما شما با اطلاع از تفاوت‌های بین دستگاه‌ها می‌توانید به راحتی تصمیم خود را برای خرید دستگاه مناسب خود بگیرید.

اگر شما این نکات را رعایت کنید احتمالا هم دستگاه بسیار خوب و با کیفیتی را خریداری می‌کنید هم با اطلاعات بالای خود در جست‌وجوهای اینترنتی و حضوری امکان فراهم کردن بستر برای فروشندگانی که قصد فریب شما را دارند را ایجاد نمی‌کنید. همیشه برای خرید یک دستگاه از چند جای مختلف و فروشگاه‌های متنوع استعلام قیمت بگیرید و تا جای امکان از کیفیت دستگاه مطمئن شوید تا هیچ جای نگرانی برای شما در ذهنتان ایجاد نشود و با خرید یک دستگاه با کیفیت سلامت خود و خانواده‌تان را تامین کنید.

خرید دستگاه با تجربه مشتری

خرید دستگاه تصفیه آب مبتنی بر تجربیات مشتریان، یک رویکرد مصرف‌کننده‌گرا است که برای خرید با دقت دستگاه تصفیه آب بسیار ضروری است. زمانی که خریداری با تجارب دیگران از عملکرد دستگاه تصفیه آب آگاه می‌شود، تصمیم‌گیری برای خرید آسان‌تر و اطمینان‌بخش‌تر می‌گردد. تجربه مشتریان حقیقی، خلاصه‌ای از داستان‌های موفقیت و چالش‌های اجتناب‌ناپذیری است که در بازه زمانی استفاده از دستگاه رخ داده‌اند. این داستان‌ها بر بستر اعتبارسازی برندها و خدمات پس از فروش تاثیرگذار است و یک چشم‌انداز واقع‌گرایانه در مورد آنچه مشتریان در زمان استفاده از دستگاه تصفیه اب تجربه کرده‌اند، ارائه می‌دهد. تحقیق در رابطه با نظرات مصرف‌کننده می‌تواند شما را در یافتن دستگاهی با کیفیت بالا، دوام مناسب و سهولت در استفاده، همراهی کند. بنابراین، مشاوره با کارشناسان پاکاب گستر در این زمینه یا هر مشتری دیگری که با خرید دستگاه تصفیه آب در ارتباط بوده قطعا بسیار کمک کننده است.

بازگشت به لیست

85 دیدگاه در “بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

 1. سلطانپور گفت:

  درود بر شما که انقدر زحمت کشیدید بدون اینکه برندهای تصفیه آب خودتونو بلد کنید تمام برندهای تصفیه آب دنیا رو معرفی کردید واقعا متفاوت و‌ متمایز هستش سایت شما و صداقت در تمام صفحات سایت دیده میشه
  ?????

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   خواهش میکنم
   هدف پاکاب گستر از ابتدا صداقت در کار بوده و آگاه سازی مشتریانش رو وظیفه خودش میدونسته.

   1. مهندس رحیمی از منطقه شهرک اکباتان گفت:

    از بین این همه دستگاه تصفیه آب خوب جهانی دیدم که لایف واتر مدل نوبل رو هم پیشنهاد دادید که ظاهرا این برند برای خودتون هستش میشه لطفا دلایل اینکه عنوان کردید این برند جز بهترینهاست رو اعلام بفرمایید

    1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

     درود بر شما
     بله دلایل زیادی برای این ادعا که برند لایف واتر جز بهترینهاست وجود داره از جمله اینکه:
     تمامی قطعات بکار رفته در این برند و فیلترها تماما تایوانی هستش بجز شاسی و پیچ و بسته بندی و مونتاژ دستگاه که در شرکت پاکاب گستر انجام میشه.
     و البته قطعات تایوانی‌ای که در این دستگاه استفاده میشه از بهترین شرکتهای تایوانی مانند شرکت تانک پک که محصولاتش دارای استاندارد nsf هستش شرکت تایوانی سانشن تایوان، شرکت تایوانی ارگانیک تایوان که تمامی شرکت ها دارای استاندارد nsf امریکارو هستند.
     و اما مونتاژ دستگاه که بسیار مهم میباشد تمام تست های کنترل کیفی رو پاس میکنه. با توجه به تجربه ۱۲ ساله در فروش تصفیه آب میتوانیم بگوییم که از مونتاژ شرکتهای تایوانی بهتر از بقیه دستگاه هاست؛ چه بسا در گذشته که دستگاهها اکثرا تایوانی بودن هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین نشتی در اتصالات بدلیل انجام نشدن تست باد و تفلون نزدن زیاد دیده میشد که در دستگاههای لایف واتر دیده نمیشه و‌ نصابها و مشتری از این بابت رضایت کامل دارن.

   2. علی گفت:

    خیلی مطالب خوبی بودند ممنون بابت زحمت هوایی که کشیدن و مطالب را در سایت قرار دادین

   3. سید جمال گفت:

    سلام وقت بخیر
    ایا توی مشهد نمایندگی معتبری هست که دستگاه تسویه اب لایف واتر رو داشته باشن؟اگر هست لطفا ادرسش رو بدید سپاسگزارم

    1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

     سلام، متاسفانه به دلیل یک سری مسائلی که پیش اومد، در در مشهد نماینده فروش حضوری نداریم. اگر نیاز به خرید دستگاه تصفیه آب دارید، میتونید با ما تماس بگیرید تا در مورد دستگاهامون مشاوره کسب کنید. دستگاه مستقیما از تهران برای شما ارسال میشه و تکنسین از طرف ما برای نصب دستگاه به منزل شما میاد.

 2. فهیم گفت:

  با سلام و تشکر از سایت دیجی پاکاب
  در بهترین برندهای تصفیه آبی که ذکر شده خاستم بدونم تمام این شرکتها ایا تصفیه آب تولید میکنند؟یا بعضیاشون قطعات تصفیه آب تولید میکنن
  سوال دوم اینکه در حال حاضر کدام برندها در ایران نمایندگی اصلی دارن

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   در برترین برندهای تصفیه آب که معرفی کردیم سعی شده هم شرکتهایی که فقط فیلتر و قطعات تصفیه آبهای خانگی اسمز معکوس تولید میکنند گنجانده بشه هم شرکتهایی که تولید کننده قطعات و مونتاژ کننده هستن اشاره بشه.
   که البته اکثر شرکتهای تولید کننده قطعات مونتاژ هم میکنند.
   تعدادی از شرکتها هم که برندهای معتبر در دنیا هستند مانند:

   • پیور پرو
   • پیوریکام
   • سی سی کا
   • ایزی ول
   • کامتک
   • کنت
   • فلکس تک
   • اکوافلو
   • آرتک
   • هیوندای

   و برند لایف واتر نیز یک برند ایرانی با متریال و قطعات تایوان که فقط در ایران با کیفیت تر از نمونه های وارداتی مونتاژ میشود.
   اما جواب سوال دوم برندهایی که در حال حاضر وارد ایران شده اند و البته اصل و اورجینال هستند و فقط لیبل نیستن:

   1. برند سی سی کا اورجینال که البته این برند در ایران هم زیاد مونتاژ میشود برند سی سی کا در تمامی قطعات ان حک c.c.k وجود دارد حتی در اتصالان و روی شلنگ
   2. برند فلکس تک تایوان همچنان واردات دارد بخصوص مدلهای کیسی که امکان تقلب ندارد
   3. برند هیوندای تحت لایسنس هیوندای در ایران تولید میشود
   4. مابقی برندها یا واردات ندارند یا نمونه های فیک در ایران تولید میشود

   در صورتیکه فروشنده ادعای تایوانی بودن یک دستگاه تصفیه آب را کند براحتی با سرچ کمپانی اصلی تصویر نمونه انرا در سایت اصلی باید مشاهده کنید

 3. رامین گفت:

  مررسی که توی بهترین برندهای تصفیه آب فقط برند خودتونو تبلیغ نکردید????
  دیدم که اشاره شده به برند تصفیه آب سی سی کا که نوشتین تایوانیه و لینک شرکتم گذاشتید سوالم اینه که این تصفیه آبهای سی سی کا که تو سایتهای مختلف دیده میشه کجایی هستن چون از قیمت ۲ملیون هست تا ۶_۷ ملیون تومان

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   ممنونم از شما
   در مورد دستگاههای تصفیه آب خانگی سی سی کا باید عرض کنم اکثر دستگاههایی که در بازار ایران عرضه میشود مونتاژ ایران با قطعات ایران یا وارداتی میباشند.
   برای تشخیص دستگاههای تصفیه آب سی سی کا اورجینال تایوان کار سختی وجود ندارد. شرکت سی سی کا جز معدود شرکتها در دنیاست که تمامی قطعات و اتصالات آن تولید خود شرکت سی سی کا میباشد و بر روی تمام قطعات حتی اتصالات حک c c k وجود دارد مخزن سی سی کا هم مختص خود شرکت میباشد که براق و صیقلی میباشد و شیر مخزن سی سی کا برعکس تمام مخزنها دارای رزوه نری و خود مخزن دارای رزوه مادگی میباشد.
   بر روی پمپ و ترانس هم حک c c k وجود دارد.
   بر روی کارتن مادر نیز مارک سی سی کا و مد این تایوان درج شده.
   ضمنا اگر فروشنده‌ای عنوان اصل بودن دستگاهش را کرد از فروشنده بخواهید بر روی فاکتور تایید کند که این دستگاه اورجینال و وارد شده از کشور تایوان میباشد و فاکتور مهر زده شود.
   و پیشنهاد میشود از فروشنده‌ایکه در سایتی فاقد ادرس یا ثبت شرکت یا جواز کسب میباشد خرید نکنید.

 4. محمد گفت:

  واقعا چقدر جامع و‌کامله این صفحه که مربوط به بهترین تصفیه آبهای خانگی هستش ممنون از ادمین صفحه که مشخصه زحمت زیادی کشیدن????

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   خواهش میکنم، وظیفه ما همواره آگاه سازی مشتریان بوده.

   1. مهندس کثیری از منطقه الهیه تهران گفت:

    بنده مدتیه برای خرید تصفیه آب دارم تحقیق میکنم و از میان بهترین دستگاههای تصفیه آب به دنبال یک تصفیه آب بسیار با کیفیت هستم
    سایتهای ایرانی و خارجی زیادی رو جستجو کردم ولی در نهایت مجبورم از ایران خرید کنم که هم مشمول گارانتی باشه هم مشمول خدمات خوب تا اینکه به سایت شما بر خوردم متوجه شدم بدون اینکه برند مد نظر خودتون رو تبلیغ کنید تمام برندهای تصفیه اب دنیا رو به همراه لینک کمپانی اصلی و یکجا در اختیار بازدید کننده گذاشتید و این باعث شد بجای اینکه همه‌ی سایتهای گوگل رو سرچ کنم فقط از سایت شما رو بازدید کنم که از نظر من کفایت میکنه فقط سوال من الان اینه که برندهایی که در بالا به اونها اشاره کردید کدومهاشون در ایران نمایندگی دارن و محصولاتشون موجوده سوال بعدیم اینه که شما کدوم دستگاه تصفیه آب رو معرفی میفرمایید فارغ از اینکه تصفیه آب ۵ مرحله یا شش مرحله یا حتی ۹ مرحله باشه برای من تعداد مراحل تصفیه آب مهم نیست کیفیت خود دستگاه مهمه لطفا از میان بهترینهای تصفیه آب بهترینشو معرفی کنید و دلایلشم عنوان کنید

    1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

     با سلام و سپاس فراوان بابت حسن انتخاب جنابعالی
     باید عرض کنم طی سالهای گذشته بعلت بوجود آمدن تحریم ها و شرایط سخت واردات تصفیه آب برای وارد کنندگان محترم اکثر وارد کنندگانی که تصفیه آبهای تایوانی وارد میکردند از واردات منصرف شدند و در حال حاضر تعداد کمی وارد کننده هستند. این تعداد کم از وارد کنندگان تصفیه آب نیز با تیراژ کم اقدام به واردات میکنند. از بهترین برندها میتوان به برند پیوریتک یا پیوریکام اشاره کرد که در حال حاضر واردات انجام نمیشود.
     برند ایزی ول هم بهمین نحو
     برند سی سی کا گه گاهی توسط برخی وارد کنندگان بصورت پراکنده وارد میشود که بعلت قیمت بالای این دستگاهها و تولید نمونه های فیک وارد کنندگان مشکل فروش دارند. البته برند تصفیه آب سی سی کا وارد کننده انحصاری ندارد.
     برند تصفیه آب فلکس تک نیز به ندرت توسط نماینده انحصاری این برند وارد میشود که این دستگاه هم قیمتی بالای ۲۰۰ دلار دارد.
     برند تصفیه آب اکواجوی نیز که نمایندگی دارد اما یکی دو مدل این دستگاه تایوانی است و قیمت بسیار بالایی دارد.
     در نهایت برای خرید تصفیه آب خانگی در حال حاضر پیشنهاد ما دستگاه هیوندای مدل h700 و تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس میباشد که از میان تصفیه آبهای بازار ایران با کیفیت تر و‌دارای مونتاژ بسیار عالی میباشند.

 5. رامتین رحمانی گفت:

  با سلام
  من بیشتر سایتها رو جستجو کردم ولی متاسفانه اکثر سایتها فقط دارن دستگاه های خودشون رو تبلیغ میکنن و این مسئله منو اذیت میکنه ، ولی سایت شما رو دیدم واقعا لذت بردم به نظرم صادقانه بود
  همین باعث میشه به شما اعتماد کنم

  1. سمیه گفت:

   سلام آب منطقه ما خیلی آهک داره بنظرتون چه بزندی برای ما مناسبه ؟

   1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    معمولا برای مناطقی که کیفیت آب نامناسبی دارند، پیشنهاد میکنیم که دستگاه های تایوانی خریداری کنند. دستگاه های تصفیه آب تایوانی مثل لایف واتر نوبل و دستگاه تراست، علاوه بر اینکه میتونن کیفیت آب رو بالا ببرند، دوام و عمر بسیار خوبی دارن که حداقل پنج سال شما رو از تعمیرات معاف میکنن.

 6. فراهانی گفت:

  لطفا از بین بهترین تصفیه آب های خانگی بهترین برندیکه موجود دارید رو معرفی کنید
  تصفیه آبی که من میخام برای مصرف سه نفر هستش و فضای زیر سینکمون هم کمه میخام بهترین دستگاه موجود در بازار ایران باشه و اینکه در اینده قطعاتشم گیر بیاد برای ساکن منطقه پونک ایران زمین هستم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام دوست گرامی پر واضحه که هر سایتی محصول خودشو میخاد بفروشه بنده بعنوان کارشناس فروش تصفیه آب با ۱۲ سال تجربه باید عرض کنم دستگاهی رو انتخاب کنید متریال تایوانی داشته باشه از شرکتی خرید کنید که معتبر باشه از نصاب و سرویسکارو ابزار فروش و فروشنده خیابونی خرید نکنید
   از سایتی خرید کنید که مطالب مفید و صادقانه ارائه بده از خدمات پس از فروشش مطمعن باشید چه بسیار فیلترهای درجه سوم که بنام تایوان خونه مشتریها نصب کردن و از سرویس و‌خدمات پس از فروش بیشتر از فروش دستگاه سود میکنن به عکس دستگاههای سایت اعتماد نکنید بسیار دیده شده عکس محصول از قطعات درجه یک استفاده شده اما محصول نصب شده از قطعات فیک استفاده شده دستگاهی انتخاب کنید که مخزن ان حتما تایوان باشه تیوپ مخزنهای متفرقه گرید خوراکی ندارن و اگه میخای دستگاه کم‌حجم خرید کنید از دستگاههای اینلاین با مخزن ۳/۲ گالن استفاده شده باشه

 7. سمیعی گفت:

  با سلام یکی از بهترین دستگاهها که قدیمها زیاد بود دستگاه تصفیه آب لونا واتر بود که الان ظاهرا تو بازار نیست. من منزل مادرم ده ساله که نصب هستش و خیلی راضی بودیم از کیفیتش. ایا الان این دستگاه رو شما ندارید چون قبلا نماینده اصلی این برند بودید لطفا پیام بدید من یه دونه از همون لوناواترها میخوام چون واقعا با کیفت بود که ده سال خونه مادرم کار کرده و هنوزم داره کار میکنه

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   درود برشما
   بله این دستگاه یکی از بهترین تصفیه آب ها است که محصول تایوان ولی برند ایرانی هستش که در شرکت کوجین تایوان مونتاژ میشد. این دستگاه در حال حاضر موجوده، لطفا با واحد فروش هماهنگی بفرمایید.

 8. ولیزاده گفت:

  با سلام خدمت تمامی اعضای شرکت تصفیه آب پاکاب گستر.
  بنده به در خواست سرویسکار خوبتون اقای نظمی این کامنتو میزارم. چون ازم خواستن اگه از کارشون راضی بودم کامنت بزارم تو این صفحه. ایشون برای من یک دست کامل فیلتر نصب کردن که فیلترها برای شرکت لایف واتر بود و اسم ممبرانش هیدروتک بود که گویا این ممبران استاندارد nsf امریکارو داره. به طور کلی من از نوع و‌کیفیت فیلترها رضایت دارم بخصوص از کار اقای نظمی که بسیار مودب و‌متشخص بودن.
  اسم بنده ولیزاده از منطقه سهروردی تهران

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما مشترک محترم تصفیه اب پاکاب گستر باعث خوشحالی و افتخار ماست رضایت شما
   در رابطه با ممبران هیدروتک باید عرض کنم تمام اطلاعات این شرکت در قسمت بالایی همین صفحه بطور کامل درج شده و از بهترین ممبرانهای وارد شده به ایران میباشد.
   و اینکه در صورتیکه توسط سرویسکارهای شرکت ما نصب بشه شامل یکسال گارانتی خواهد بود.

 9. مسلمی از منطقه ستارخان گفت:

  با تشکر از معرفی بهترین دستگاه های تصفیه آب که بنده از بین این دستگاه ها، تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل اینلاین رو انتخاب کردم.
  و مدیرفروش محترمتون آقای سلمانی توضیحات خوبی دادن و تشکر میکنم که نیم ساعتی با آرامش مشاوره دادن.
  در اصل این کامنت رو به درخواست نصاب محترمتون آقای پارسا گذاشتم فقط به دلیل اینکه از عملکرد ایشون و کل مجموعه شما راضی بودم و اینکه دستگاه اوایل ذرات معلق داشت که من ناراضی بودم ولی اقای سلمانی بقدری توضیحات فنی خوب دادن که بنده قانع شدم و الان بعد از گذشت ۵ روز ذرات معلق از بین رفته.
  در کل از خرید خودم راضی هستم و به اعتقاد بنده همین تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل بهترین دستگاه بازاره چرا که بعد از نصب هیچ ایراد یا نشتی مشاهده نکردم در حالیکه چند سال پیش که از شرکت دیگه‌ای اقدام به خرید تصفیه آب برای خونه مادرم کرده بودیم از همه جاش آب نشتی میداد و چندین بار مراجعه کردن برای رفع نشتی اما در این مدل تا به الان من هیچ نشتی‌ای ندیدم.

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   باعث خوشحالی و انگیزه مضاعفه رضایت شما مشترک گرامی
   بله برای مونتاژ تصفیه آب لایف واتر تمامی مدل ها دقت زیادی میشه و‌ چند مرحله کنترل کیفی پاس میشه. از حیث مونتاژ و کیفیت قطعات میتوان گفت که بهترین دستگاه بازار ایران میباشد.

 10. افشاری چیتگر گفت:

  من افشاری هستم ساکن منطقه چیتگر تهران واقع در برجهای پامچال
  برای من دیروز یک تصفیه آب با برند لایف واتر مدل تراست خریداری کردم و دو ساعت بعد نصاب برای نصبش اومد.
  ایشون گفتن اگه از کارشون راضی هستم بجای انعام تو اینجا کامنت بزارم و چون از ادب و دقتشون رضایت کامل داشتم وظیفه دونستم اینجا کامنت بزارم و از کیفیت کارشون تشکر کنم.
  ضمنا از فروشنده اقای سلمانی هم تشکر میکنم هم خوب توضیح دادن هم مودبانه و با صبر و حوصله یک ربع مشاوره دادن تا من بهترین تصفیه آب رو بتونم انتخاب کنم.??

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   باعث افتخار ماست رضایت و اعتماد شما به مجموعه پاکاب گستر

  2. پارسا گفت:

   ممنون از اطلاعات جامع و کامل شما
   بین سافت واتر وتانک پک کدوم رو شما تایید میکنید ومطمئن تر هست به تایوانی بودنش؟

   1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

    سلام و درود
    دستگاه تصفیه آب سافت واتر کاملا ایرانی هست و در ایران مونتاژ میشه. تصفیه آب های تانک پک هم در ایران مونتاژ میشن. اگر میخواید مطمئن باشید که دستگاهتون تایوانی هست، حتما از یک مرکز معتبر خریداری کنید. در حال حاضر دو مدل دستگاه سی سی کا در ایران وجود داره که کاملا از تایوان وارد میشن. بقیه دستگاه ها مونتاژ ایران هستند.

 11. افضلی منطقه فرمانیه تهران گفت:

  ما اومدیم ببینیم که آیا تصفیه آب خانگی خوب است یا نه به سایت شما برخوردیم و میبینم که تمامی کشورها حتی آمریکا سالیان سال هست که تصفیه آب تولید میکنن و ما از غافله عقب موندیم.
  سوالی که دارم اینه که ایا تصفیه آب امریکایی مارک خوب تو بازار ایران موجوده؟
  اگه نیست با توجه به شرایط تحریم‌های ایران لطفا راهنمایی بفرمایید که چه تصفیه آب با کیفیت و درجه یک دیگه‌ای به ما پیشنهاد میدید.

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما بله در حال حاضر تصفیه آب ساخت آمریکا در ایران وجود نداره و نباید به لیبل‌های تقلبی اعتماد کرد.
   در حال حاضر بهترین برندهای تصفیه آب تصفیه آب فیلترو تصفیه آب هیوندای مدل h۷۰۰ و لایف واتر مدل نوبل پلاس جز بهترین تصفیه آب های بازار ایران هستند.

   1. فرامرزی تهران گفت:

    خیلی ممنون که معتبر ترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی دنیا رو توضیحات کاملی ارائه کردید و جای بسی تقدیر داره
    اگه در مورد بهترین تصفیه آب های موجود در بازار ایران هم مطالبی جمع آوری میکردید که خیلی خوب میشد. چون تصفیه آب هایی که عنوان شده اکثرشون در ایران وجود ندارن.

    1. کارشناش تصفیه آب شرکت پاکاب گستر گفت:

     درود بر شما
     بله کاملا فرمایشتون درسته.
     با توجه به صحبت هاتون در همین کامنت بهترین تصفیه آبهایی که وارد ایران میشوند یا در ایران مونتاژ میشوند رو اعلام‌ میکنم.
     از جمله بهترین تصفیه آب موجود در بازار ایران میتوان به تصفیه آب های ذیل اشاره کرد:

     1. تصفیه آب سی سی کا cck که اورجینال تایوانیش هنوز وارد میشه
     2. تصفیه آب لوناواتر البته مدل ro50gs
     3. تصفیه آب فلکس تک
     4. تصفیه آب سوپرکریستال
     5. تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و نوبل پلاس
     6. تصفیه آب قلیایی آیونایزر بیونتک کره
     7. تصفیه آب تانک پک البته در ایران مونتاژ میشود
     8. تصفیه آب هیوندای مدل h700 که تحت لاینسنس کره و در ایران مونتاژ میشود
     9. تصفیه آب ۶ مرحله شرکت fap

     ضمنا تصفیه آب یونیزه قلیایی شرکت کانگن ژاپن یک نماینده فروش در ایران دارد که در صورت سفارش میتونید با شماره ۰۹۱۲۶۱۶۸۹۶۷ در واتساپ در ارتباط باشید. برای تهیه این محصول با ارزش که به اعتقاد بنده بهترین تصفیه آب یونایزر قلیایی در دنیا میباشد.

 12. عسگری گفت:

  بنده چند بار تماس گرفتم گویا در ایام نوروز فعالیت ندارید من در بین بهترین دستگاههای تصفیه آب خانگیتون برند سی سی کا اورجینال تایوان رو انتخاب کردم ممنون میشم برای ارسال و نصب دستگاه برای منطقه جاده مخصوص چیتگر اقدام بفرمایید.

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   از فردا جمعه هفتم فروردین شرکت پاکاب گستر شروع به کار خواهد کرد.
   ضمنا دستگاه تصفیه آب سی سی کا اورجینال تایوان با قیمت مناسب موجود است و فردا اماده نصب میباشد.
   لطفا در واتساپ یک پیام ارسال نمایید.
   09126464625

 13. افشاری منطقه فرمانیه تهران گفت:

  در مورد تصفیه آب واتر سیف هیچ مطلبی نمیبینم بنده هشت سال پیش این دستگاه رو تهیه کردم. اونموقع جزو بهترین دستگاههای تصفیه آب خانگی ایران بود. برای منزل پدرم هم یک تصفیه آب واتر سیف میخاستم که هیچ سایتی رو‌ نمیبینم که این دستگاه رو بفروشه لطفا راهنمایی بفرمایید که چه تصفیه آب مشابهی بخرم.

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما بله تصفیه آب واترسیف جز بهترین تصفیه آبهای بازار در سال‌های گذشته بود. ولی متاسفانه بدلیل قیمت بسیار بالای این دستگاه و محدودیتهای وارداتی این تصفیه آب دیگر وارد نمی شود. میتوانید از تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل یا سی سی کا اورجینال یا هیوندای به عنوان یک تصفیه آب مشابه استفاده بفرمایید. ضمنا برای مشاوره بهترین خرید با مدیر فروشمون میتونید تماس بگیرید که تلفن‌ها در قسمت پایین صفحه درج شده.

 14. مجید گفت:

  من الان موندم کدوم برند رو تهیه کنم بودجه من تا 3 میلیون تومن جواب میده میشه راهنماییم کنید یه مدل خوب بمن معرفی کنید؟

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با این بودجه ای که دارید، میشه یه دستگاه با کیفیت قابل قبول تهیه کرد. پیشنهاد ما به شما دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل اکو، یا مدل اکو پلاس هست که یکی از پرفروش ترین تصفیه آب ها در این رنج قیمت هست. دستگاه های دیگه هم وجود داره. مثلا دستگاه های سی سی کا مدل هشت مرحله یا مدل 9 مرحله هم از بهترین دستگاه هایی هست که در سال اخیر فروش بسیار زیادی رو داشته.

 15. فردمنش از چیتگر تهران گفت:

  از بین بهترین تصفیه آب هایی که معرفی کردید کدامها در ایران نمایندگی دارند یا اینکه در بازار ایران موجود میباشند

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   در قسمت بالای صفحه و قبل از معرفی برند های برتر تصفیه آب در مورد مارک هایی که دستگاه تصفیه آب اونها در ایران وجود داره به طور کامل صحبت شد. میتونید روی این لینک کلیک کنید تا به اون بخش برید.

 16. رضا منطقه مهراباد تهران گفت:

  آیا یک برند ایرانی معتبر و درجه یک هم وجود داره در بین تصفیه آب هایی که بعنوان بهترین دستگاههای تصفیه آب اشاره کردید
  تصفیه آبی که تک تک قطعات اون ساخت ایران باشه و مونتاژ کشور ایران باشه
  اما کیفیت بالایی داشته باشه

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود
   در حال حاضر تنها شرکتی در ایران که تقریبا بیش از ۹۰ درصد قطعات تصفیه آب خانگی رو تولید میکنه، شرکت آریا صنعت معصومی میباشد. شرکت آریا صنعت معصومی بزرگترین تولید کننده تصفیه آب در خاورمیانه است.
   کیفیت تصفیه آب هایی که این شرکت تولید میکنه قابل قبول میباشد.
   پیشنهاد ما برای شما که به دنبال یک تصفیه آب ایرانی میباشید تصفیه آب های شرکت آریا صنعت معصومی میباشد تصفیه آب های این شرکت با برندهای سی سی کا، سافت واتر،و برند معصومی عرضه میشود.

 17. ابراهیم گفت:

  درود
  ما یک شرکت خصوصی هستیم در منطقه سیدخندان تهران چندتا سوال داشتم
  آیا امکان ارائه فاکتور رسمی برای خرید تصفیه آب برای شرکت شما وجود دارد؟
  بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برای یک اداره با ۶۰ نفر کارمند کدام دستگاه میباشد؟
  هزینه تعویض و سرویس تصفیه آب سالانه چقدر میباشد؟

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   درود
   شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی که یکی از بزرگترین شرکت های تصفیه آب در ایران میباشد و نمایندگی شرکت آریا صنعت معصومی در تهران میباشد، از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۹۹ اقدام به ثبت شرکت نموده است.
   امکان ارائه فاکتور رسمی برای خرید و سرویس تصفیه آب وجود دارد.
   بهترین دستگاه تصفیه آب برای ظرفیت ۶۰ نفر کارمند در صورتیکه بین ۵۰ تا ۲۰۰ لیتر آب مصرف شود تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالنی لایف واتر با مخزن ۲۰ گالنی میباشد.
   اگر چند آبدارخانه داشته باشید که بهتر است برای هر آبدارخانه یک تصفیه آب خانگی ۷۵ گالنی با مخزن ۵ گالن نصب شود.
   ظرفیت تولید تصفیه آب ۲۰۰ گالنی ساعتی ۲۵ تا ۳۰ لیتر و‌حجم ذخیره آب مخزن ۲۰ گالنی حدود ۴۵ لیتر میباشد.
   و حجم تولید تصفیه آب خانگی ساعتی حدود ۸ تا ۱۲ لیتر میباشد و ظرفیت ذخیره آب مخزن ۵ گالنی حدود ۱۲ لیتر میباشد.
   دستگاه‌های تصفیه آبی که اشاره شد دارای سیستم اسمز معکوس میباشد که قابلیت حذف ذرات و یونها و‌آلودگی‌های آب تا ۹۶ درصد میباشد که دارای سطح کیفی بالایی میباشد.
   هزینه تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب برای تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالنی بسته به میزان استفاده سالانه ۱ تا دو ملیون تومان و برای تصفیه آب خانگی بسته به میزان مصرف بین ۵۰۰ تا ۱ ملیون تومان درسال میباشد(هزینه براساس نرخ سال ۱۴۰۱ میباشد)

 18. موحد گفت:

  لطفا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی که موجود دارید اعلام و اینکه آیا فاکتور رسمی برای خرید ارائه میکنید؟؟

 19. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

  تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس
  بله امکان ارائه فاکتور رسمی با کد اقتصادی برای فروش تصفیه آب و سرویس و خدمات وجود دارد

 20. شاهین گفت:

  لطفا بهترین برندهای تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران را هم معرفی کنید

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   برای خرید تصفیه آب نیاز به یک مشاوره‌ی دقیق و تخصصی میباشد. لطفا با مدیر فروش شرکت پاکاب گستر تماس حاصل فرمایید.
   ضمنا امکان مونتاژ و تولید دستگاه نیمه صنعتی از ۱۰۰ گالن تا ۱۲۰۰‌ گالن با شرایط شما (از جمله میزان مصرف آب کیفیت اب ورودی) با بهترین‌کیفیت و‌متریال یا دستگاه ارزان متناسب با سطح بودجه شما در شرکت پاکاب گستر وجود دارد.

  2. کارشناس شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود جناب شاهین به دلیل اینکه شرکت پاکاب گستر مونتاژ کننده و عرضه کننده تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران میباشد برای خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی میتوانید با بخش فروش هماهنگ کنید و با توجه به شرایط و نیاز شما دستگاه سفارشی با بهترین متریال برای شما مونتاژ شود
   تصفیه آب نیمه صنعتی لایف واتر مدل در سه سطح کیفیتی متریال فول تایوان متریال چین و تایوان و‌متریال اقتصادی قابل ارائه به مشتری میباشد

 21. جابری گفت:

  تمامی برندهاییکه اینجا معرفی کردید چند روز وقت گذاشتم و کاملا مطالعه کردم بعضی شرکت هایی که معرفی کردید مثل شرکت ارگانیک دیدم که اینها فقط قطعات تولید می کنند ولی در چند تا سایت سرچ کردم دیدم دستگاه با مارک ارگانیک میفروشن این دستگاهها اورجینال هستن یا فیک ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. کارشناس تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   شرکت تصفیه آب ارگانیک یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات و اتصالات تصفیه آب در تایوان می باشد که محصولات خود را به تمام دنیا صادر می کند. اما تولید کننده دستگاه تصفیه آب نمی باشد و دستگاهی که شما در سایت ها با نام ارگانیک مشاهده فرمودید تقلبی و فیک میباشد.
   بهترین راه شناسایی تصفیه آب اصل این است که محصول عینا در سایت شرکت تولید کننده مشاهده شود که با ارسال عکس بصورت ایمیل به شرکت اصلی میتوانید از اصالت دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.

 22. صفری گفت:

  این همه معرفی کردید برای ما کمی سخته که انتخاب کنیم از نظر شما کدوم دستگاه با کیفیت ترینه

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   معمولا تمامی دستگاههای تایوانی کره‌ای و امریکایی کیفیت بالایی دارند اما متاسفانه واردات دستگاههای تصفیه آب ممنوع یا محدود شده و زیاد مقرون به صرفه نیست به همین جهت دستگاههای متریال تایوان مونتاژ ایران را میتوان معرفی کرد که کیفیتی گاها حتی بالاتر از دستگاههای تایوانی دارند
   از جمله
   دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و نوبل پلاس
   دستگاه سی سی کا اورجینال هم در بازار گاها یافت میشود که در شرکت پاکاب گستر با تضمین اصل بودن موجود است
   تصفیه آب تایوانی فلکس تک
   و تصفیه آب فیلترو که بهترین دستگاه مونتاژ شده با متریال تایوان در ایران است

 23. سعید گفت:

  من قبلا دستگاه تصفیه آب فلکس تک از شما خریداری کرده بودم که خیلی هم راضی بودم اما تماس گرفتم با شرکتتون موجود نداشتید و مدیر فروشتون نگفتن کی موجود میشه
  قبلا شما نمایندگی اصلی این دستگاه بودید در تهران الان یک دستگاه دیگه از همین مارک نیاز دارم برای منزل پدرم لطفا اگه موجود نمیشه اطلاع بدید تا از جای دیگه تهیه کنم

  1. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   دستگاههای تصفیه آب کمپانی فلکس تک تایوان از بهترین برندهای تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران میباشد
   لازم به ذکر است که این محصول با کیفیت و معتبر بزودی در سبد محصولات شرکت پاکاب گستر قرار خواهد گرفت هم مدلهای کیسی و هم مدلهای حوزینگی

 24. خریدار واقعی گفت:

  درود مطالبی که گذاشتید جامع و‌کامل هست اما خوندن تمام مطالب وقت میخواد که من ندارم
  اگه بتونید تیتروار بهترین دستگاههای بازار ایران که در حال حاضر موجود هست رو بیان کنید ممنون میشم مارک ایرانی یا تایوانی مهم نیست فقط لطفا بهترین هارو اعلام کنید با توضیح مختصر

 25. کارشناس شرکت تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

  درود
  بی شک بهترین دستگاه حال حاضر بازار ایران دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و نوبل پلاس میباشد
  دلیل اینکه تمام قطعات این دستگاه از بهترین برندهای شرکت های قطعه ساز تایوانی تهیه شده و‌مونتاژ شرکت بازرگانی پاکاب گستر میباشد که تمام دستگاهها حین مونتاژ و هنگام بسته بندی کنترل کیفی شده و گزارش تست ریپورت انجام میشود
  مدلهای ارزانتر لایف واتر
  کلاسیک،تراست،اکو میباشد که در رنج قیمتی خود بهترین هستند

 26. فرهاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  تبریز نمایندگی یا شعبه دارین؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام، وقت شما هم بخیر
   نمایندگی اصلی پاکاب گستر تهران هست اما نصب و ارسال دستگاه به تمامی استان ها انجام میشه و نصب دستگاه هم در هر نقطه ای که باشید بر عهده شرکت پاکاب گستر هست.

 27. دانشجوی شریف گفت:

  من در مورد بهترین دستگاهها و برندهای تصفیه آب دنیا و سیستمهای اسمز معکوس میخواستم یه مقاله بنویسم که به سایت خوب و حرفه ای شما برخوردم مدتیه که دارم ازش مطلب جمع آوری میکنم حیفم اومد یه کامنت نزارم و تشکر میکنم از مدیریت شرکت و مدیریت سایت محترم دی جی پاکاب آرزوی توفیق و رونق روزافزون در کسب و کارتون دارم

 28. نظمی گفت:

  آیا در حال حاضر تصفیه آب آمریکایی در ایران پیدا میشه؟
  واقعیت یک شرکتی تماس گرفته و‌میگه تصفیه آب امریکایی داره و من تمایل دارم اگه دستگاه تصفیه آب بخرم بهترین دستگاه رو بخرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   دوست عزیز همچین دستگاهی که برای خود کشور آمریکا باشه بنده در این چند سال گذشته مشاهده نکردم شاید ۵ سال قبلتر یکی دو واردکننده این دستگاههارو از امریکا می اوردن ولی الانه نه تنها دستگاه از آمریکا نمیاد بلکه تصفیه آب خانگی به دلیل تولیدات داخلی و تعرفه های سنگین گمرکی و سختتر کردن شرایط واردات بدلیل خروج ارز حتی از کشورهایی مثل چین و تایوان هم به سختی و بسیار محدود وارد میشود
   بطور کلی برای آگاهی از اصالت محصول براحتی میتوانید از محصول عکس گرفته و به شرکت تولید کننده در امریکا ایمیل بزنید تا از صحت و اصالت محصول اطمینان حاصل فرمایید

 29. م خلیجی گفت:

  سلام.الان بهترین دستگاهی که دارید چیه؟ قیمتش مهم نیست فقط یه چیز با کیفیت میخوام. درضمن ظاهرشم برام مهمه اگه یه چیزی بیشتر شبیه لوازم خونگی باشه تا تاسیساتی خیلی خوب میشه.

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   سلام. دستگاه های باکیفیت زیادی تو بازار هستن. اما اگه میخواین زیبایی هم داشته باشه بهتون دستگاه بیونتک رو توصیه میکنم. این دستگاه البته یه مقدار تخصصی هست و برای قلیایی کردن دستگاه کاربرد داره. اگر میخواید تصفیه آب ساده تری باشه که فقط آب رو تصفیه کنه دستگاه تصفیه آب نوبل پیشنهاد ما است.

 30. شبیری گفت:

  از مدیر فروشتون آقای مهندس سلمانی بابت معرفی دستگاه Rof/852
  fap بسیار سپاسگزارم مخصوصا اینکه ۳۶ ماه گارانتی دریافت میکنم و در میان دستگاههای موجود در بازار ایران ۳۶ ماه گارانتی ندیده بودم ضمن اینکه نصاب آقای پارسا بسیار کارشون تمیز بود
  شبیری از منطقه سعادت آباد تهران آذر ماه ۱۴۰۱

 31. سماوات گفت:

  سلام.وقتتون بخیر
  با بودجه پنج میلیون تومان چه دستگاه تصفیه آب مناسبی میشه تهیه کرد؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   در این رنج قیمت دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل تراست رو پیشنهاد میکنیم. این دستگاه دارای قطعات تایوانی – ویتنامی هست و بابت کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی که داره تقریبا پرفروش ترین دستگاه ما است.

 32. ساعدی نیا گفت:

  از میان بهترین دستگاههایی که معرفی کردید کدام مدلها از همه جدیدتر هستن و یا دارای تکنولوژی بروزتر و جدیدتری هستن که البته در ایران هم موجود باشه و خدمات پس از فروش هم داشته باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ضمن اینکه ما در منطقه غرب تهران هستیم که کیفیت آب نامطلوبی داره و‌کتری بشدت جرم میگیره و معلومه آب گچ زیادی داره

  1. کارشناش تصفیه اب شرکت پاکاب گستر گفت:

   درود بر شما
   تصفیه آب های جدید که در دنیا معرفی میشن در حال حاضر معطوف به همین تصفیه آب ها به شیوه تصفیه اسمز معکوس میباشند در اخرین نمایشگاه تصفیه آب که در دبی برگزار شد جدیدترین تصفیه آب ها تصفیه آب هایی بودند که دارای ظاهر جدیدتر در فیلترها یا اپشنهایی به آنها اضافه شده بود ولی خمیر مایه همان شیوه اسمز معکوس بود شما برای خرید جدیدترین تصفیه آب بهتره تصفیه آبی با فیلترهای اینلاین ماننده لایف واتر مدل نوبل اینلاین یا هیوندای مدل h600 اینلاین خریداری کنید که هم کیفیت بالایی دارند و هم فیلترهای اینلاین بهداشتی تر از فیلترهای کلاسیک حوزینگی میباشند دستگاههای جدید در دنیا بدلیل اینکه فیلترهای بسیار گرانی دارند برای حضور در بازار ایران با توجه به شرایط تخریم توجیهی برای واردات توسط وارد کنندگان ندارد

 33. سلامی گفت:

  سلام. ببخشید من این برندارو خیلیاشو ندیدم. الان تو ایران بهترین برند چیه؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام. بهترین برندهای دستگاه تو ایران سی سی کا، لایف واتر و هیوندا هستن. البته سی سی ما دو نوع داریم. اوریجینال و ایرانی. اوریجینالش مستقیم از خود تایوان میاد و جز معدود دستگاه هایی هستش که کامل و مونتاژ شده وارد میشه.
   ولی اگه قیمت مناسب و کیفیت خوب میخواید همون لایف واتر میتونید بخرید. چون تو ایران مونتاژ میشه و مدل هایی داره که تمامی قطعاتش تایوانیه.

 34. حسن گفت:

  باسلام و وقت بخیر می خواستم بدونم در شهرستان زاهدان یا کلی تر استان سیستان وبلوچستان نمایندگی فروش دارید یا خیر؟باتشکر

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   سیاست شرکت بر ارسال دستگاه به طور مستقیم از نمایندگی اصلی هست تا در کیفیت دستگاه دستی برده نشه. به همین خاطر، بهتره به صورت اینترنتی دستگاه رو خریداری کنید. دستگاه برای شما ارسال میشه و نصب هم از طرف شرکت ما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 35. اسماعیل زاده گفت:

  با سلام
  تشکر از توضیحات مفصل و مفیدتون . خیلی از نظرات کاربران و پاسخ کارشناسان خوندم اما سوال من : گفتید بعضی برندها در حال حاضر توی بازار ، مدل اورجینال و ایرانی داره . راه تشخیص هر کدوم چطوره ؟ و تفاوت قیمتهاشون چقدره ؟
  و سوال دوم آیا شرکت شما در شهر مشهد هم نمایندگی داره که نصاب معتبر شرکت بفرستند ؟ و آیا امکان خرید حضوری هم در مشهد دارید ؟

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه در حال حاضر برندهای اورجینال به سختی وارد ایران میشن و به همین دلیل به ندرت پیدا میشن. به طوری که میشه گفت در حال حاضر دستگاه های تصفیه آب اورجینال تایوان یا هر کشور دیگه ای در بازار وجود نداره.
   در مورد سوال دومتون بگم که در مشهد امکان نصب دستگاه تصفیه آب توسط تکنسین های پاکاب گستر وجود داره. اما امکان خرید حضوری در مشهد نیست. دستگاه از تهران برای شما ارسال میشه و نصب توسط خودمون انجام میگیره.

 36. علی گفت:

  با سلام وقت بخیربه شما کارشناس ارجمند:میخواستم بدونم نظرشما درمورد برند مینر وا چیه،باتشکر

  1. کارشناس تصفیه آب گفت:

   سلام وقت بخیر
   به غیر از اینکه میدونیم این برند ایرانی هست و در ایران مونتاژ میشه اطلاعات زیادی درباره‌ش نداریم.

 37. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر

  یه سوال درباره بهترین مدلهای تصفیه اب جیمیکو ، آکوا, سافت واتر، سول آکوا، سیسیکا و لایف واتر دارم ، میشه نظرتون رو درباره شون بگید؟ شما خودتون لایف واتر نوبل پلاس رو پیشنهاد دادید ولی بقیه برندها هم از اصل بودن قطعات تایوانی، فود گرید و … صحبت میکنند و هم قیمت لایف واتر نوبل هستند. من واقعا گیج شدم

  1. کارشناس پاکاب گستر گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   در حال حاضر دستگاه های سی سی کا و سافت واتر و آکوایی که در ایران موجود هستند، همگی از قطعات ایرانی مونتاژ میشن، اما متاسفانه در برخی سایت ها این دستگاه‌هارو با نام تایوانی و با قیمت بالا به فروش میرسونن. در مورد دو برند دیگه ای که فرمودید اطلاعی نداریم. اما برند لایف واتر مدل های متنوعی داره که مدل نوبل و نوبل پلاس اون از قطعات تماما تایوانی مونتاژ میشن و با گارانتی 2 ساله به فروش میرسن.

  2. مریم گفت:

   سوال دیگه م این هست که مدل نوبل پلاس، اینلاین هم داره یا نه؟ و آیا اصولا اینلاین بودن دستگاه مزیتی حساب میشه یا فقط فضای کمتری اشغال میکنه؟ وجود پوشش دوم در مدلهای غیر اینلاین چه ضرورتی داره؟

   1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

    بله، دستگاه نوبل پلاس مدل اینلاین هم داره. مزیت دستگاه‌های اینلاین نسبت به هوزینگی رو بهداشتی تر بودنش عنوان میکنن. به این دلیل که زمان تعویض فیلتر، فیلترهای اینلاین به صورت کپسولی تعویض میشن، اما فیلترهای هوزینگی باید داخل هوزینگ قرار بگیرن و قبلش هوزینگشون شسته بشه. البته این رو هم ذکر کنم که قیمت فیلترهای اینلاین بالاتر هست.

 38. مریم گفت:

  ممنون از پاسخگویی شما
  بین نوبل پلاس و هیوندای اچ۷۰۰ که شما هردو رو موجود دارید
  کدوم رو پیشنهاد میدید؟

  1. کارشناس تصفیه آب پاکاب گستر گفت:

   در کل هر دو دستگاه جزو بهترین ها هستند، اما به طور خلاصه اگر بخوام بگم، نوبل پلاس رو به دلیل مونتاژ بهتر، کیفیت فیلترهای نسبتا بهتر و قیمت ارزان تر به شما پیشنهاد میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *